ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
ДРАЦС інформує


 

 

 

 

Аналіз роботи

Гощанського районного відділу державної реєстрації актів

цивільного стану за  2018 рік

За 2018 рік по Гощанському району було зареєстровано - 299 актових записи про народження, (за 2017 рік -  301), з них:

- Гощанським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у Рівненській області – 108, варто відмітити, що з них  94 реєстрації народжень, працівниками відділу було зареєстровано у пологовому відділені Гощанської  центральної районної лікарні.  Всім  батькам запропоновано брати участь у пілотних проектах Міністерства юстиції України, щодо реєстрації народження  дитини у пологовому будинку та реєстрації місця  проживання новонародженої дитини;

- виконавчими комітетами сільських рад  району - 191 , (за 2017 рік  199 )

 Власні імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження  у  2018 році:

найпоширеніші імена :

хлопчики – Матвій, Тимофій, Артем

дівчатка  - Софія, Анна, Дарина, Анастасія

рідковживані імена :

хлопчики – Еней, Даромир, Олесь, Серафим, Самуїл, Дем’ян, Марко, Даниїл, Пилип, Нікіта, Макар, Орест, Веніамін, Гордій, Гліб.

дівчатка – Ясмін, Саміра, Аксенія, Евеліна, Емілія, Крістіна, Ярина, Естер, Ніколь, Агнія, Василина, Еріка, Камілла, Анжеліна.

Всього по району за 2018 рік було зареєстровано 117  актових записів про шлюб, (за 2017 рік  124 )  , з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану -  53, (за 2017 рік -  63 );

- виконавчими комітетами сільських рад  району - 64, (за 2017 рік - 61 ).

Всього по району було зареєстровано 651 актовий запис про смерть ( за 2017 рік – 680), з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану – 75 ,  ( за 2017 рік – 72);

- виконавчими комітетами сільських рад  району – 576, ( за аналогічний період минулого року  608).

За 2018 рік у Гощанському районному відділі ДРАЦС складено - 47  актових записів про  розірвання шлюбу, (за 2017 рік 25 актових записів про розірвання шлюбу), з них 43 за спільною  згодою подружжя яке не має дітей, та 4 за рішенням суду про розірвання шлюбу, яке вступило в законну силу до 27.07.2010 року. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», який вступив в законну дію з 27 липня 2010 року , «документ, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили», тобто відділ державної реєстрації актів цивільного стану свідоцтво про розірвання шлюбу вже не видає та не проставляє штамп в паспортні документи громадян про розірвання шлюбу. Відповідне свідоцтво видається лише особам, які розривають шлюб у позасудовому порядку шляхом звернення до органів ДРАЦС.

Зміни імені( прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи –  складено - 14 актових записів, за 2017 рік -  14.

 

#День_народження_кохання

День одруження - це одне з найбільш яскравих і пам'ятних подій в житті кожного. Проходять роки, з тих пір, як на безіменному пальці з'явилася обручка. І якщо вона для вас не просто прикраса, а свідоцтво про шлюб - не просто документ, що підтверджує створений союз, то і річниця весілля для вас має значення. Сьогодні подивіться весільні фотографії, згадаєте якими красивими і щасливими ви були в день одруження! Гощанський районний відділ ДРАЦС запрошує Вас згадати найщасливіші події Вашого сімейного життя…! Звертайтеся до відділу для проведення обряду ювілею весілля.
Від наших бабусь та дідусів нам передалася традиція відзначати річниці весілля. Проте не кожен знає які назви вони мають та значення, але зупинимось на круглих датах.
День весілля – це зелене весілля.
А також щомісяця після весілля протягом першого року можна святкувати зелене весілля.
1 рік – це ситцеве (марлеве) весілля
5 років - дерев'яне весілля
П'ять років – це перший серйозний ювілей. Сім'я досить міцна, але для дерева є небезпечними пожежі - сімейні сварки.
10 років - олов'яне весілля або трояндове весілля
Відносини між подружжям стали міцними і перевіреними часом.
15 років - скляне весілля
Відносини між подружжям чисті і прозорі, як скло.
20 років - порцелянове весілля
25 років - срібне весілля
Сімейний союз шляхетний, як срібло. Його міцність уже не залежить ні від яких випадків.
30 років - перлинове весілля
Намисто з перлин - талісман і символ родючості. Відносини між подружжям не потьмяніли, як і натуральні перли.
35 років - полотняне (коралове) весілля
Червоні корали символізують здоров'я й довге спільне життя.
40 років - рубінове весілля
Рубін - камінь любові й вогню. Він зберігає щастя й любов.
45 років - сапфірове весілля
Сапфір символізує вірність і доброту.
50 років - золоте весілля
Прекрасна дата! Відзначається особливо урочисто. Старі обручки замінюються на нові.
55 років - смарагдове весілля
Союз двох такий прекрасний, як смарагд. Смарагд - дуже красивий дорогоцінний камінь, і дуже рідкісний. Справді, 55 ювілей шлюбу - велика рідкість. Також смарагд є символом вірності і чесності.
60 років - діамантове (платинове) весілля
Відносини між подружжям стали такі ж міцні, як діамант. Уже ніщо не зможе зруйнувати цей шлюб.
65 років - залізне весілля
Здавалося б, метал простий, але зате довговічний і головне, необхідний усім. Так і подружжя, що дало початок великій родині в кілька поколінь, стало твердою опорою, на якій тримається сімейне древо.
70 років - вдячне весілля
В цей день подружжя отримує велику подяку, за те, що дали життя всій вашій родині.
75 років - коронне весілля
Вінчає довге й щасливе спільне життя.

 

Узагальнення  роботи  Гощанського  районного відділу

державної реєстрації актів цивільного стану  за 9 місяців 2018 року

 

За 9 місяців 2018 року   по Гощанському  району було зареєстровано -  239  актових записів про народження, ( за аналогічний період минулого року  237) , з них :

-                                 Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у  Рівненській області – 81 , варто відмітити, що з них  70  народжень, працівниками відділу було зареєстровано у пологовому відділені  Гощанської центральної районної лікарні.  

Всім  батькам запропоновано брати участь у пілотних проектах Міністерства юстиції України, щодо реєстрації народження  дитини у пологовому будинку та реєстрації місця  проживання новонародженої дитини;

-                                 виконавчими комітетами сільських рад   району -  158 , (за аналогічний період минулого року 161 )

-                                 Власні імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження за  9 місяців 2018 року :

-                                 Власні імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження за  6 місяців 2018 року :

-                                 найпоширеніші імена :

-                                 хлопчики –  Тимофій, Матвій, Артем

-                                 дівчатка  -   Анастасія, Вероніка, Анна, Дарина

-                                 рідковживані імена :

-                                 хлопчики –  Серафим, Самуїл, Веніамін, Гордій, Гліб, Орест, Макар, Марко

-                                 дівчатка – Евеліна, Естер, Ніколь, Агнія, Аліса, Василина, Еріка, Ярина, Камілла, Анжеліна, Кароліна, Меланія, Мілана, Емілія

 

Всього по району було зареєстровано 92  актових записи про шлюб, (за аналогічний період минулого року 102)  , з них :

-                                 Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану   - 42, (за аналогічний період минулого року  53);

-                                 виконавчими комітетами сільських рад  району - 50, (за аналогічний період минулого року  49).

Всього по району було зареєстровано 455 актових записів про смерть (за аналогічний  період минулого року 506 ) , з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану - 52, (за  аналогічний період минулого року 47);

- виконавчими комітетами сільських рад  району – 403 , ( за аналогічний період минулого року  459).

За дев’ять місяців 2018 року у Гощанському районному відділі ДРАЦС  складено - 30  актових записів про  розірвання шлюбу, ( за аналогічний період минулого року 20 актових записів про розірвання шлюбу) , з них  27  за спільною  згодою подружжя яке не має дітей, та 3 за рішенням суду про розірвання шлюбу, яке вступило в законну силу до 27.07.2010 року. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», який вступив в законну дію з 27 липня 2010 року, « документ , що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили», тобто відділ державної реєстрації актів цивільного стану свідоцтво про розірвання шлюбу вже не видає та не проставляє штамп в паспортні документи громадян про розірвання шлюбу. Відповідне свідоцтво видається лише особам, які розривають шлюб у позасудовому порядку шляхом звернення до органів ДРАЦС.

Зміни імені( прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи –  складено 12 актових записів , за аналогічний період минулого року  10.

 

 

Узагальнення роботи Гощанського  районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану  за 6 місяців 2018 року

За 6 місяців 2018 року   по Гощанському  району було зареєстровано -  143  актових записи про народження, ( за аналогічний період минулого року  151) , з них :

-  Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у  Рівненській області зареєстровано – 49, варто відмітити, що з них  43  народження, працівниками відділу було зареєстровано у пологовому відділені  Гощанської центральної районної лікарні.  Всім  батькам запропоновано брати участь у пілотних проектах Міністерства юстиції України, щодо реєстрації народження  дитини у пологовому будинку та реєстрації місця  проживання новонародженої дитини;

- виконавчими комітетами сільських рад   району -  94, (за аналогічний період минулого року 117 )

Власні імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження за  6 місяців 2018 року :

-        найпоширеніші імена :

хлопчики –  Тимофій, Матвій, Артем

дівчатка  -   Анастасія, Вероніка, Анна

-  рідковживані імена :

хлопчики –  Веніамін, Гордій, Гліб, Орест, Макар, Марко

дівчатка – Естер, Ніколь, Агнія, Аліса, Василина, Еріка, Ярина, Камілла, Анжеліна, Кароліна, Меланія, Мілана, Емілія

Всього по району було зареєстровано 48  актових записів про шлюб, (за аналогічний період минулого року  54 ) , з них :

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано  - 21 , (за аналогічний період минулого року  30);

- виконавчими комітетами сільських рад  району - 27, (за аналогічний період минулого року  24).

Всього по району було зареєстровано  326 актових записів про смерть ( за аналогічний  період минулого року 340) , з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану зареєстровано - 33, ( за  аналогічний період минулого року 34);

- виконавчими комітетами сільських рад  району – 293, ( за аналогічний період минулого року  306).

За шість місяців 2018 року у Гощанському районному відділі ДРАЦС складено - 9  актових записів про  розірвання шлюбу, ( за аналогічний період минулого року 12 актових записів про розірвання шлюбу), з них  8  за спільною  згодою подружжя яке не має дітей та 1 за рішенням суду про розірвання шлюбу, яке вступило в законну силу до 27.07.2010 року. Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», який вступив в законну дію з 27 липня 2010 року , « документ , що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили», тобто відділ державної реєстрації актів цивільного стану свідоцтво про розірвання шлюбу вже не видає та не проставляє штамп в паспортні документи громадян про розірвання шлюбу. Відповідне свідоцтво видається лише особам, які розривають шлюб у позасудовому порядку шляхом звернення до органів ДРАЦС. Також проставлено 15  відміток про розірвання шлюбу у актові записи про шлюб на підставі рішення суду про розірвання шлюбу, які набрали чинності у 2018 році.

Зміни імені( прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи –  складено  5 актових записів, за аналогічний період минулого року  7

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

про роботу  Гощанського  районного відділу  державної реєстрації актів цивільного стану  за І квартал 2018 року

 

За І квартал 2018 року по Гощанському  району було зареєстровано -  72  актових запис про народження, ( за аналогічний період минулого року  75) , з них :

-                             Гощанським районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у  Рівненській області – 28, варто відмітити, що з них  23  народження, працівниками відділу було зареєстровано у пологовому відділені  Гощанської центральної районної лікарні.  Всім  батькам запропоновано брати участь у пілотних проектах Міністерства юстиції України, щодо реєстрації народження  дитини у пологовому будинку та реєстрації місця  проживання новонародженої дитини;

-                             виконавчими комітетами сільських рад району  було зареєстровано -  44  , (за аналогічний період минулого року 55 )

 

Власні імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження за  3 місяців - 2018 року :

-                             найпоширеніші імена: хлопчики –  Тимофій, Матвій, Артем; дівчатка  - Анастасія , Софія, Вероніка;

-                             рідковживані імена : хлопчики –Макар, Ярослав, Євгеній, дівчатка –  Агнія, Ніколь, Василина, Ліна, Еріка, Ярина, Емілія, Ніка, Меланія, Мілана, Камілла,  Валерія.

 

Всього по району було зареєстровано 25  актових записів про шлюб, (за аналогічний період минулого року  27)  , з них:

-                             - Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану   - 7 , (за аналогічний період минулого року - 13);

-                             виконавчими комітетами сільських рад  району - 18, (за аналогічний період минулого року  14).

 

Всього по району було зареєстровано 174 актових записи про смерть (за аналогічний  період минулого року 186) , з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану - 16 (за  аналогічний період минулого року 18);

- виконавчими комітетами сільських рад  району – 158 , ( за аналогічний період минулого року  168 ).

За три місяці 2018 року у Гощанському районному відділі ДРАЦС  складено - 4  актових записи про  розірвання шлюбу та видані свідоцтва про розірвання шлюбу, (за аналогічний період минулого року 5 актових записів про розірвання шлюбу) , всі складено  за спільною  згодою подружжя яке не має дітей.

Зміни імені( прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи –  складено 2 актових записи , за аналогічний період минулого року  5

 

Начальник Гощанського РВ ДРАЦС

Н.В.Гапич

 

 

Державна реєстрації народження дітей, незалежно від їх статусу  та етнічного  походження

Пам’ятка щодо процедури отримання свідоцтва про смерть, коли особа померла на тимчасово окупованій території України (ТОТ)

 

ЗАЯВА про встановлення факту смерті

 

Пам’ятка щодо процедури отримання свідоцтва про народження дитини, яка народилася на тимчасово окупованій території України (ТОТ)

        

Узагальнення роботи Гощанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану за 9 місяців 2017 року

 

За 9 місяців 2017 року   по Гощанському  району було зареєстровано -  237  актовий запис про народження, ( за аналогічний період минулого року  271) , з них :

-         Гощанським районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у  Рівненській області – 76, варто відмітити, що з них  50  народжень, працівниками відділу було зареєстровано у пологовому відділені  Гощанської центральної районної лікарні.  Всім  батькам запропоновано брати участь у пілотних проектах Міністерства юстиції України, щодо реєстрації народження  дитини у пологовому будинку та реєстрації місця  проживання новонародженої дитини;

–         - виконавчими комітетами сільських рад   району -  161 , (за аналогічний період минулого року 218 )

Власні імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження за  9 місяців 2017 року :

найпоширеніші імена :

-         хлопчики –  Артем, Тимофій , Матвій , Владислав, Дмитро

-         дівчатка  -   Анастасія , Софія, Поліна, Дарина, Олександра, Анна

рідковживані імена :

-         хлопчики –Йосеф, Ахмед, Маркіян, Тимур, Марк, Кирило, Микита, Давид, Онуфрій, Даниїл, Данило, Герман, Тимур, Макар, Микита та одне подвійне ім’я Петро – Георгій.

-         дівчатка – Естер, Ірена, Аріна, Аннета, Меланія, Милана, Мілана, Єва, Кіра, Даніелла, Варвара, Аміна, Діляра, Ріта, Емілія, Еллада, Еліна, Маргарита, Ангеліна, Валерія, Емілія, Леся, Єлизавета

 

Всього по району було зареєстровано 102 актових записів про шлюб, (за аналогічний період минулого року 123), з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану - 53 , (за аналогічний період минулого року  48);

- виконавчими комітетами сільських рад  району - 49, (за аналогічний період минулого року  75).

Всього по району було зареєстровано 506 актових записів про смерть (за аналогічний період минулого року 508), з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану - 47, (за  аналогічний період минулого року 55);

- виконавчими комітетами сільських рад району – 459, (за аналогічний період минулого року  453).

За дев’ять місяців 2017 року у Гощанському районному відділі ДРАЦС  складено - 20  актових записів про  розірвання шлюбу, (за аналогічний період минулого року 14 актових записів про розірвання шлюбу), з них 16 за спільною згодою подружжя, яке не має дітей, та 4 за рішенням суду про розірвання шлюбу, яке вступило в законну силу до 27.07.2010 року.

Відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію актів цивільного стану», який вступив в законну дію з 27 липня 2010 року, «документ, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили», тобто відділ державної реєстрації актів цивільного стану свідоцтво про розірвання шлюбу вже не видає та не проставляє штамп в паспортні документи громадян про розірвання шлюбу. Відповідне свідоцтво видається лише особам, які розривають шлюб у позасудовому порядку шляхом звернення до органів ДРАЦС.

Зміни імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи – складено 10 актових записів , за аналогічний період минулого року 8.

 

 

_____________________

06.10.2017 працівниками Гощанського РВ ДРАЦС проведено правопросвітницький захід з метою популяризації проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО" та інформування населення щодо можливості отримання безоплатної правової допомоги.

 

 

 

 

Аналіз роботи  Гощанського  районного відділу

державної реєстрації актів цивільного стану  за 6 місяців 2017 року

 

За 6 місяців 2017 року   по Гощанському  району було зареєстровано -  151  актовий запис про народження, ( за аналогічний період минулого року 184) , з них :

-  Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану  Головного територіального управління юстиції у  Рівненській області – 34, варто відмітити, що з них  19  народжень, працівниками відділу було зареєстровано у пологовому відділені  Гощанської центральної районної лікарні.  Всім  батькам пропонуємо брати участь у пілотних проектах Міністерства юстиції України, щодо реєстрації народження  дитини у пологовому будинку та

реєстрації місця  проживання новонародженої дитини;

- виконавчими комітетами сільських рад   району -  117 актових записів про народження, (за аналогічний період минулого року -  155).

Власні імена, які присвоювалися дітям при державній реєстрації народження за  І півріччя 2017 року :

-      найпоширеніші імена:  хлопчики –  Артем, Тимофій , Матвій , Владислав, Дмитро; дівчатка  -   Анастасія , Софія, Поліна, Дарина, Олександра

-      рідковживані імена: хлопчики – Йосеф, Ахмед, Маркіян, Тимур, Марк, Кирило, Микита, Давид, Нікіта; дівчатка – Естер, Ірена, Аріна, Аннета, Милана, Єва, Кіра, Даніелла, Варвара, Аміна, Діляра, Ріта, Емілія, Таїсія.

Всього по району було зареєстровано 54  актових записів про шлюб, (за аналогічний період минулого року 80)  , з них :

 - Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану   – 30, (за аналогічний період минулого року  28);

- виконавчими комітетами сільських рад  району - 24, (за аналогічний період минулого року  52).

Всього по району було зареєстровано 340 актових записів про смерть ( за аналогічний  період минулого року - 357) , з них:

- Гощанським  районним відділом  державної реєстрації актів цивільного стану   – 34, ( за  аналогічний період минулого року - 21);

-  виконавчими комітетами сільських рад  району – 306 , ( за аналогічний період минулого року  - 326).

За шість місяців 2017 року у відділі ДРАЦС  складено - 12  актових записів про  розірвання шлюбу, ( за аналогічний період минулого року  7 актових записів про розірвання шлюбу) , з них - 9  за спільною  згодою подружжя яке не має дітей, та 3 за рішенням суду, яке вступило в законну силу до 27.07.2010 року. Відповідно до Закону України « Про державну реєстрацію актів цивільного стану», який вступив в законну дію з 27 липня 2010 року, «документ, що засвідчує факт розірвання шлюбу судом, є рішення суду про розірвання шлюбу, яке набрало законної сили», тобто відділ державної реєстрації актів цивільного стану свідоцтво про розірвання шлюбу вже не видає та не проставляє штамп в паспортні документи громадян про розірвання шлюбу. Відповідне свідоцтво видається лише особам, які розривають шлюб у позасудовому порядку шляхом звернення до органів ДРАЦС.

За заявами громадян відділом ДРАЦС складено 7  актових записів про зміну імені (прізвища, власного імені, по батькові) фізичної особи,  за аналогічний період минулого року – 6 актових записів.

 

 

Гощанськийрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Рівненській області повідомляє, що з метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг, громадяни мають можливість за допомогою сайту http://online.minjust.gov.ua/ та за допомогою веб-порталу ДРАЦС записатися до відділу на прийом з питань отримання повторних документів про державну реєстрацію актів цивільного стану, а також відповідних витягів з Державного реєстру актів цивільного стану громадян.

 

Н.В. Гапич,

Начальник відділу ДРАЦС

 

 

Державна реєстрація актів цивільного стану  по Гощанському району

за І квартал 2017 року

 

№ п/п

Найменування органу реєстрації актів цивільного стану

Номери записів актів, зареєстрованих у звітному місяці

Про народження

Про смерть

Про шлюб

Про розірвання шлюбу

З № по №

Загальна кільк.

У т.ч. мертво-

народж.

З № по №

Загальна кільк.

У т.ч. у віці до 1го року

З № по №

Загальна кільк.

З № по №

Загальна кільк.

1.

смт.Гоща, відділ РАЦС

1-20

20

1

1-18

18

-

1-13

13

1-5

5

2.

Бабинська

1-6

6

-

1-15

15

-

1-3

3

-

-

3.

Бочаницька

Не було реєстрації

-

1-8

8

-

Не було реєстрації

-

-

4.

Бугринська

1-12

12

-

1-27

27

-

1-1

1

-

-

5.

Воскодавська

1-2

2

-

1-4

4

-

1-1

1

-

-

6.

Горбаківська

1-6

6

-

1-15

15

-

1-2

2

-

-

7.

Дроздівська

1-1

1

-

1-3

3

-

Не було реєстрації

-

-

8.

Дулібська

Не було реєстрації

-

1-3

3

-

Не було реєстрації

-

-

9.

Жаврівська

1-1

1

-

1-2

2

-

1-1

1

-

-

10.

Красносільська

1-2

2

-

1-3

3

-

Не було реєстрації

-

-

11

Криничківська

1-3

3

-

1-8

8

-

Не було реєстрації

-

-

12.

Курозванівська

1-2

2

-

1-5

5

-

Не було реєстрації

-

-

13.

Липківська

1-3

3

-

1-13

13

-

1-4

4

 

14.

Майківська

Не було реєстрації

-

Не було реєстрації

-

Не було реєстрації

-

-

15.

Малинівська

Не було реєстрації

-

1-3

3

-

1-1

1

-

-

16.

Малятинська

1-1

1

-

1-7

7

-

Не було реєстрації

-

-

17.

Русивельська

1-1

1

-

1-6

6

-

Не було реєстрації

-

-

18.

Садівська

1-3

3

-

1-8

8

-

Не було реєстрації

-

-

19.

Симонівська

1-1

1

-

1-12

12

-

Не було реєстрації

-

-

20.

Синівська

1-2

2

-

1-8

8

-

Не було реєстрації

-

-

21.

Тучинська

1-6

6

-

1-11

11

-

1-1

1

-

-

22.

Федорівська

1-3

3

-

1-7

7

-

Не було реєстрації

-

-

 

 

Всього по відділу РАЦС

 

20

1

 

18

-

 

13

 

5

 

Всього по сільських радах

 

55

-

 

168

-

 

14

-

-

 

Всього по району

 

 

75

1

 

186

 

 

27

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Реєстрація шлюбу за добу

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 13 липня 2016 року № 502-р “Про запровадження реалізації пілотного проекту щодо реєстрації шлюбу” (із змінами), у місті Рівне запроваджено державну реєстрацію шлюбу у скорочені строки.

Організатором державної реєстрації шлюбу визначено комунальний заклад “Міський будинок культури” Рівненської міської ради, адреса 33028, м.Рівне, вул.Соборна, 3Д.

Особам, які бажають зареєструвати шлюб у скорочені строки, необхідно укласти договір про надання послуг з організації проведення державної реєстрації шлюбу з Міським будинком культури Рівненської міської ради, подавши наступні документи:

1. Паспорт громадянина України, паспортний документ іноземця або документ, що посвідчує особу без громадянства (іноземець, особа без громадянства, додає документ, що підтверджує законність його (її) перебування на території України).

2. У разі якщо особи, які бажають зареєструвати шлюб, або один з них раніше перебували у шлюбі, - документи, що підтверджують припинення попереднього шлюбу або визнання шлюбу недійсним (свідоцтво про розірвання шлюбу, рішення суду про розірвання шлюбу, про визнання шлюбу недійсним, яке набрало законної сили, свідоцтво про смерть одного з подружжя, висновок відділу державної реєстрації актів цивільного стану про анулювання актового запису про шлюб, який є недійсним, тощо).

Не пред'являються оригінали документів, що підтверджують припинення попереднього шлюбу, якщо відповідні актові записи цивільного стану, про які повідомлено у договорі, складені органами державної реєстрації актів цивільного стану України.

3. Документи, складені іноземною мовою, подаються разом з їх перекладами українською мовою, засвідченими в установленому порядку.

4. Документи про сплату державного мита та про сплату платних послуг, що надаються відділом державної реєстрації актів цивільного стану.

Державна реєстрація шлюбу проводиться у строк, визначений заявниками, у тому числі в день подання відповідної заявки. Для цього вони мають: прибути у визначені договором місце, дату та час проведення державної реєстрації шлюбу; надати вище вказані документи уповноваженому працівнику відділу державної реєстрації актів цивільного стану; ознайомитись із даними, унесеними до заяви про державну реєстрацію шлюбу та до актового запису про шлюб, і засвідчити їх власними підписами у відповідних графах заяви та актового запису.

 

Контактний телефон для запису на реєстрацію та консультацій — 097-0553221.

 

 

Реєстрація народження дитини

На території України державна реєстрація народження є вільно доступною для усіх дітей незалежно від їхнього етнічного походження та соціального статусу.

Державна реєстрація дитини проводиться з одночасним визначенням її походження та присвоєння їй прізвища, власного імені та по батькові. Походження дитини визначається відповідно до Сімейного кодексу України за письмовою або усною заявою батьків чи одного з них за місцем її народження або за місцем проживання батьків.

Якщо державна реєстрація народження дитини проводиться за місцем проживання батьків чи одного з них, то за їх бажанням місцем народження дитини в актовому записі про народження може бути визначене фактичне місце її народження або місце проживання батьків чи одного з них. У разі смерті батьків або в разі якщо вони з інших причин не можуть зареєструвати народження дитини, державна реєстрація проводиться за заявою родичів, інших осіб, уповноваженого представника закладу охорони здоров'я, в якому народилася дитина чи в якому вона перебуває.

Державна реєстрація народження дитини проводиться не пізніше одного місяця з дня її народження, а у разі народження дитини мертвою — не пізніше трьох днів. Підставою для проведення державної реєстрації народження дитини є визначені центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони здоров'я документи, що підтверджують факт народження.

З метою удосконалення законодавства про біженців та осіб, які потребують додаткового захисту, відповідно до міжнародних стандартів та запровадження ряду позитивних стимулів для того, щоб реєстрація народжень стала вільно доступною для всіх дітей, незважаючи на їх етнічне походження та соціальний статус, для забезпечення реєстрації всіх дітей, в тому числі ромської національності, розроблений План дій з реалізації Національної стратегії у сфері прав людини на період до 2020 року, затверджений розпорядженням Кабінету Міністрів України 23.11.2015 №1393.

З метою створення сприятливих умов, спрямованих на спрощення доступу громадян до адміністративних послуг щодо державної реєстрації народження дитини Міністерство юстиції України запровадило новий сервіс — отримання свідоцтв про народження безпосередньо у пологових будинках. Така послуга є доступною і в нашому селищі, яка була запроваджена з 16 березня 2016 року, працівниками Гощанського районного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ведеться прийом заяв про державну реєстрацію народження та вручення свідоцтв безпосередньо в пологовому відділенні Гощанської центральної районної лікарні, ця послуга є абсолютно безкоштовною. Одночасно проводиться роз'яснювальна робота про необхідність отримання свідоцтва про народження дитини, серед мам які щойно народили, жінки мають можливість задати питання та отримати консультацію.

За даний період Гощанським районним відділом державної реєстрації актів цивільного стану в пологовому відділенні Гощанської ЦРЛ зареєстровано народження 20 немовлят.

 

 

Н.В.Гапич,

начальник Гощанського районного відділу

державної реєстрації актів цивільного стану
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

  

 
Повідомити про незадекларовану працю