ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Відповіді на запитання щодо удосконаленого порядку надання населенню житлових субсидій


1)Чи враховується до сукупного доходу при нарахуванні житлової субсидії одноразова матеріальна допомога на оздоровлення та матеріальна допомога на вирішення соціально-побутових потреб?

-Ні, не враховується, оскільки п. 8 Положення про порядок призначення та надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива, затверджене постановою Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 1995 року № 848 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 22 вересня 1997 року № 1050) визначено, що до сукупного доходу не враховується одноразова допомога, яка надається відповідно до законодавства або за рішеннями органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності.

2)Чи включається до доходу при нарахуванні житлових субсидій грошова компенсація за пільгове забезпечення продуктами громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи?

-Так, включається, оскільки зазначена компенсація не входить до переліку доходів, які відповідно до п. 8 вище зазначеного Положення не включаються до сукупного доходу для призначення житлової субсидії.

3)Як розрахувати дохід особи, яка досягла пенсійного віку, але не має права на отримання пенсії?

-Оскільки така особа є непрацездатною, до сукупного доходу включаються її фактичні доходи (без підвищення до розміру двох прожиткових мінімумів для працездатної особи).

4)Як для призначення субсидії розрахувати дохід неповнолітньої особи, яка народила дитину і проживає сама у житловому будинку? За 2015 рік доходи відсутні.

-Зважаючи на те, що зазначена особа була неповнолітньою (непрацездатною) в період, за який обчислюється дохід, її фактичний середньомісячний дохід за цей період не підвищується до розміру двох прожиткових мінімумів для працездатної особи.

5)Заявник отримує пенсію по інвалідності (є рішення суду про визнання брата недієздатним), але брат зареєстрований за іншою адресою. Як обрахувати дохід заявнику при призначенні субсидії на житлове приміщення, в якому зареєстрована недієздатна особа?

-При призначенні субсидії на житлове приміщення, в якому зареєстрована лише недієздатна особа, за заявою опікуна враховується пенсія по інвалідності, яку отримує опікун на недієздатну особу.

6)Чи потрібно доповнювати до прожиткового мінімуму дохід неповнолітньої особи, яка є студентом денної форми навчання, проживає в гуртожитку і не отримує стипендію?

-Ні, оскільки така особа є непрацездатною.

7)Якщо одержувач субсидії в середині опалювального сезону приніс довідку про зміну опалювальної площі, з якого місяця перераховувати субсидію?

-Субсидія перераховується з місяця, наступного за місяцем, в якому відбулися зміни.

8)Чи проводите перерахунок субсидії без звернення громадян, якщо про смерть однієї із зареєстрованих у складі домогосподарства осіб повідомили органи реєстрації актів цивільного стану (РАЦС)?

-У випадку зміни складу зареєстрованих осіб потрібно проводити призначення субсидії на новий термін із місяця, наступного за тим, в якому відбулися зміни. Якщо помирає одна із зареєстрованих осіб, можуть змінитися джерела доходів сім’ї (наприклад, призначена пенсія в разі втрати годувальника). Тому таке призначення субсидії має відбуватися на підставі заново поданої домогосподарством декларації про доходи та витрати.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

  

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Повідомити про незадекларовану працю