ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування


Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається особам, визначеним опікунами чи піклувальниками дітей, які внаслідок смерті батьків, позбавлення їх батьківських прав, хвороби батьків чи з інших причин залишилися без батьківського піклування та відповідно до законодавства набули статусу дитини-сироти або дитини, позбавленої батьківського піклування.

УВАГА!!! Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, не призначається у разі перебування дитини на повному державному утриманні.

Допомога на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, призначається у розмірі, що становить два прожиткових мінімуми для дитини відповідного віку.

У разі, коли на дитину виплачуються призначені в установленому порядку пенсія, аліменти, стипендія, державна допомога, крім державної соціальної допомоги дітям-інвалідам, розмір допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, визначається як різниця між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та середньомісячним розміром призначених пенсії, аліментів, стипендії, державної допомоги, одержаних на дитину за попередні дванадцять місяців.

Категорія отримува-ча

Порядок призначення

Необхідні документи

Розмір допомоги

Опікуни та піклуваль-ники

Розмір допомоги дорівнює різниці між двома прожитковими мінімумами для дитини відповідного віку та середньомісячним розміром одержуваних на дитину аліментів, пенсії, стипендії, державної допомоги за попередні 12 місяців

Заява про призначення допомоги; копія рішення органу опіки чи піклування або суду про встановлення опіки чи піклування над дитиною-сиротою або дитиною, позбавленою батьківського піклування; копія свідоцтва про народження дитини; довідка з місця проживання заявника про склад сім’ї; довідки про місячні розміри аліментів, пенсії, стипендії, державної допомоги, що одержує на дитину опікун чи піклувальник

Максимальний розмір

Для дитини віком до 6 років:

з 1 січня 2017 року – 2710 грн.; з 1 травня 2017 року – 2852 грн.; з 1 грудня 2017 року – 2984 грн..

Для дитини віком від 6 до 18 років:

з 1 січня 2017 року – 3378 грн.; з 1 травня 2017 року – 3554 грн.; з 1 грудня 2017 року – 3720 грн..

 

У разі, коли для дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, аліменти (за відсутності осіб, що за законом зобов’язані їх утримувати), пенсія, стипендія, державна допомога на дітей за попередні дванадцять календарних місяців не нараховувалися, зазначена допомога призначається у розмірі двох прожиткових мінімумів для дитини відповідного віку.

Допомога на дітей, які перебувають під опікою чи піклуванням, призначається з місяця, в якому було подано заяву з усіма необхідними документами, та виплачується щомісяця до моменту досягнення дитиною 18-річного віку включно.

УВАГА!!! Виплата допомоги на дітей, над якими встановлено опіку чи піклування, припиняється у разі:

-         Звільнення від виконання обов’язків опікуна чи піклувальника;

-         Працевлаштування або взяття шлюбу дитиною до досягнення нею 18-річного віку;

-         Досягнення дитиною 18-річного віку;

-         Усиновлення дитини, передача дитини батькам;

-         Надання неповнолітній особі повної цивільної дієздатності, якщо вона записана матір’ю або батьком дитини.

У таких випадках одержувачі зобов’язані у десятиденний термін повідомити про це органи соціального захисту населення, які виплачують допомогу.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

  

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Повідомити про незадекларовану працю