ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Адреси регіональних відділень Фонду соціального захисту інвалідів


Вінницьке обласне відділення

21100, м. Вінниця, вул. Пирогова, 135-а

тел./факс (0432)-68-00-28

електронна адреса: Vinnitsia@ispf.gov.ua;

  vinfszi@ukr.net

директор: Полонський Сергій Дмитрович

 

Волинське обласне відділення

43008, м. Луцьк, пр. Писаревського, 3а

тел./факс (0332)-25-42-04

електронна адреса: Volyn@ispf.gov.ua;

avL80@meta.ua

директор: Шевчук Валерій Олексійович

 

Дніпропетровське обласне відділення

49101, м. Дніпропетровськ,

вул. Чкалова, 11

тел./факс (056)-744-71-29

електронна адреса: Dnipropetrovsk@ispf.gov.ua;

fszidnepr@ukr.net

директор: Новіченко Максим Анатолійович

 

Донецьке обласне відділення

фактична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Енгельса, 42

контактний телефон:(099)-787-90-44,

(066)998-41-31 Малявіна Тетяна Владиславівна,

(095)526-00-53 Проценко Ольга Іванівна

юридична адреса:87515, м. Маріуполь, вул. Серова, 1а

електронна адреса: doofszid@ukr.net 

директор: Пімонова Віра Іванівна

 

Житомирське обласне відділення

10003, м. Житомир, вул. Домбровського, 38

тел./факс (0412)-22-89-89

електронна адреса: Zhytomyr@ispf.gov.ua;

ZtOVFSZI@ukr.net

директор: Прушківський Володимир Станіславович

 

Закарпатське обласне відділення

88000, м. Ужгород, пл. Ш. Петефі, 14

тел./факс (03122)-3-53-50

електронна адреса: Zakarpattia@ispf.gov.ua;

zakfszi@ukr.net

директор: Воробець Андрій Юрійович

 

Запорізьке обласне відділення

Прийом звітів від роботодавців здійснюється

за адресою: м. Запоріжжя. пр. Леніна, 152, 3 поверх, кім. 301,

тел. (0-61) 787-50-64

Алреса для звітів, які надсилаються поштою:

69095, м. Запоріжжя, вул. Гоголя, 147

електронна адреса: Zaporizhia@ispf.gov.ua;

zfszi@ukr.net;

Zvitis@ukr.net (для отримання консультацій щодо  реєстрації у відділенні, заповнення та подання звітів)

 директор: Огородова Тамара Миколаївна

 

Івано-Франківське обласне відділення

76006, м. Івано-Франківськ, вул. Гуцульська, 9

тел./факс (0342)-77-37-75

електронна адреса: Ivano-Frankivsk@ispf.gov.ua;

fuszi@ukr.net

директор: Жураківський Василь Юрійович

 

Кіровоградське обласне відділення

25009, м. Кіровоград, вул. 50 років Жовтня, 7А

тел./факс (0522)-33-22-69

електронна адреса: Kirovohrad@ispf.gov.ua;

kov_fszi@ukr.net

в.о. директора: Бідна Марія Олексіївна

 

Київське обласне відділення

04655, м. Київ, вул. Глибочицька, 72

тел./факс (044)-417-53-01

електронна адреса: Kiev-Oblast@ispf.gov.ua;

kiev-oblast@ukr.net

директор: Фомічов Геннадій Артемович

 

Київське міське відділення

03150, м. Київ, вул. Червоноармійська, 104

тел./факс (044)-528-68-17

електронна адреса: Kiev@ispf.gov.ua;

fondkiev26@gmail.com

 т.в.о. директора: Хариш Михайло Ярославович 

 

Луганське обласне відділення

93010, м. Рубіжне, вул. 30 років Перемоги, 5

тел. (06453)-735-43

електронна адреса: Luhansk@ispf.gov.ua;

loofszi14@ukr.net

 Директор: Чибрисова Наталія Вікторівна

 

Львівське обласне відділення

79000, м. Львів, пл. Маланюка, 6

тел./факс (032)-261-10-01

електронна адреса: Lviv@ispf.gov.ua;

fond-lv@city-adm.lviv.ua

директор: Мисаковець Галина Григорівна

 

Миколаївське обласне відділення

54001, м. Миколаїв, вул. Нікольська, 46

тел./факс (0512)-37-47-61, -37-47-63

електронна адреса: Mykolaiv@ispf.gov.ua;

fondszi_mk@ukr.net

 директор: Чекарь Ірина Костянтинівна

 

Одеське обласне відділення

65107, м. Одеса, вул. Канатна, 83

тел./факс (048)-722-52-42

електронна адреса: Odesa@ispf.gov.ua;

odessa_fszi@ukr.net

директор: Кольцов Віталій Михайлович

 

Полтавське обласне відділення

36014, м. Полтава, вул. Зигіна, 1

тел./факс (0532)-56-36-23

електронна адреса: Poltava@ispf.gov.ua;

poltavafszi@ukr.net

директор: Дяченко Олександр Миколайович

 

Рівненське обласне відділення

33000, м. Рівне, вул. Замкова, 10а/1

тел./факс (0362)-26-65-82, 26-58-80

електронна адреса: Rivne@ispf.gov.ua;

rov_fszi@i.ua

 директор: Балахно Сніжана Михайлівна

 

Сумське обласне відділення

40004, м. Суми, вул. Горького, 2

тел. (0542)-22-70-44, факс (0542)-22-33-37

електронна адреса: Sumy@ispf.gov.ua;

sumyfszi@gmail.com

директор: Космакова Олена Василівна

 

Тернопільське обласне відділення

46021, м. Тернопіль, вул. Грушевського, 8

тел./факс (0352)-25-54-59

електронна адреса: Ternopil@ispf.gov.ua;

tern.fond.inv@ukr.net

директор: Базилевська Ірина Віталіївна

 

Харківське обласне відділення

61022, м. Харків, майдан Свободи, 5,

Держпром 1-й під’їзд, кім.16

тел./факс (057)-757-40-77

електронна адреса: Kharkiv@ispf.gov.ua;

kharkiv_fond@ukr.net

 директор: Лещенко Наталія Олександрівна

 

Херсонське обласне відділення

73000, м. Херсон, пр. 40-річчя Жовтня, 5а

тел./факс (0552)-49-02-12

електронна адреса: Kherson@ispf.gov.ua;

khersonfszi@ukr.net  

 директор: Колотинська Ірина Володимирівна

 

Хмельницьке обласне відділення

29000, м. Хмельницький, вул. Грушевського, 87

тел./факс (0382)-76-26-01

електронна адреса: Khmelnytskyi@ispf.gov.ua;

kmfusdi@ic.km.ua

директор: Карапозюк Василь Миколайович

 

Черкаське обласне відділення

18000. м. Черкаси, просп. Хіміків, 50

тел. (0472)-64-70-43 факс (0472)-64-91-30

електронна адреса: Cherkasy@ispf.gov.ua;

chvfczi@ukr.net

директор: Радзівіл Катерина Петрівна

 

Чернівецьке обласне відділення

58013, м. Чернівці, вул. Героїв Майдану, 87-г

тел./факс (03722)-7-25-85

електронна адреса: Chernivtsi@ispf.gov.ua;

chernivtsifszi@ukr.net

директор: Мельничук Микола Дмитрович

 

Чернігівське обласне відділення

14017, м. Чернігів, вул. Комінтерна, 14

тел./факс (0462)-67-28-51

електронна адреса: Chernihiv@ispf.gov.ua;

fszicg@ukrpost.ua

директор: Лось Ірина Іванівна




Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpg



Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

 

Результат пошуку зображень за запитом "рада регіонального розвитку 12 листопада"

Послання Президента України до Верховної Ради України «Про внутрішнє та зовнішнє становище України в 2018 році»

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Оголошено конкурс "Кращі практики місцевого самоврядування 2018"