ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Спостережна комісія при РДА


Спостережна комісія допоможе повернутись до нормального життя

На спостережну комісію при райдержадміністрації відповідно до законодавства України покладено функції щодо дотримання прав людини у місцях позбавлення волі та громадський контроль за діяльністю установ виконання покарань. 

В нашому районі відсутні установи виконання покарань, тому  повернення до нормального життя людей, які відбули покарання за вчинені злочини, є участь  суспільства у їх соціальній адаптації.

         До складу спостережної комісія при райдержадміністрації входять представники громадських організацій, органів виконавчої влади, підприємств, установ та організацій.

         Основними завданнями спостережної комісії є:

         - організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених осіб та осіб, звільнених від відбування покарання;

         - сприяння органам і установам виконання покарань у виправленні і ресоціалізації засуджених осіб та створенні належних умов для їх тримання, залучення до цієї діяльності громадських організацій, органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм власності та громадян;

         - організація виховної роботи з особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання, та громадського контролю за їх поведінкою протягом не відбутої частини покарання;

         - надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання.

         Протягом 2018 року було проведено 12 засідань спостережної комісії, на яких розглядались питання про надання медичної допомоги та допомоги у працевлаштуванні особам, звільненим з місць позбавлення волі, заслуховувалась інформація щодо осіб, умовно достроково звільнених від відбування покарань, які проживають на території Гощанського району та контролю за поведінкою осіб, засуджених без позбавлення волі. Також на засіданнях було заслухано звіти про хід здійснення громадського контролю виконкомами сільських рад над особами, умовно-достроково звільненими від відбування покарання. Протягом року з обліку спостережної комісії було знято 6 осіб, у зв’язку із закінченням терміну не відбутої частини покарання. На даний час на обліку спостережної комісії перебуває 2 осіб.   

 

         Спостережна комісія знаходиться за адресою: смт. Гоща, вул. Незалежності, 72. У разі потреби, колишні засуджені, що мешкають на території району, можуть звернутися в спостережну комісію в будь-який робочий день тижня для отримання консультацій або допомоги у: відновленні документів, тимчасовій прописці, працевлаштуванні, рішенні житлових проблем,  поміщенні на лікування тощо.

 

Тарас Гоменюк,

голова спостережної комісії

 

ЗВІТ

про діяльність спостережної комісії

при Гощанській районній державній адміністрації

за І півріччя 2018 року

 

          Спостережна комісія при Гощанській РДА сформована відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 №429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах», із внесеними змінами та доповненнями.

          Кількість членів спостережної комісії становить 10 чоловік, з них: 5 – представники державних установ, організацій, 5 – представники громадських організацій.

Протягом І півріччя 2018 року відбулося 6 засідань спостережної комісії, на яких було розглянуто питання: звіт про діяльність спостережної комісії при Гощанській райдержадміністрації за 2017 рік; про зняття з обліку Іщука Івана Володимировича, 1978 р.н., жителя с. Рясники; про зняття з обліку Барановського Леоніда Володимировича, 1960 р.н., жителя с. Бабин; про зняття з обліку Дравецького Віталія Михайловича, 1984 р.н., жителя с. Бугри; розгляд звіту про хід здійснення громадського контролю виконкомом Горбаківської  сільської ради над особою, що відбуває строк умовно-дострокового позбавлення волі Озарчуком Валерієм Володимировичем, 24.09.1968 р.н., жителем с. Томахів; про зняття з обліку Озарчука Валерія Володимировича, 1968 р.н., жителя с. Томахів; розгляд інформації Гощанського  відділення поліції щодо осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарань, які проживають на території Гощанського району; розгляд інформації про надання медичної допомоги особам, звільненим з місць позбавлення волі, за місцем проживання або за місцем реєстрації у порядку, передбаченому законодавством; розгляд інформації  Гощанського районного сектору з питань апробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та апробації щодо контролю за поведінкою осіб, які засуджені без позбавлення волі; розгляд інформації  районного центру зайнятості населення щодо надання допомоги у працевлаштуванні умовно-достроково звільнених; розгляд інформації про результати діяльності комісії за І півріччя 2018 року та інформування громадськості на вебсайті райдержадміністрації;  пропозиції та затвердження плану роботи спостережної комісії на ІІ півріччя 2018 року.

         За результатами засідань спостережної комісії: затверджений план роботи на ІІ півріччя 2018 року,  прийнято до уваги інформації: Гощанського відділення поліції щодо осіб, умовно-достроково звільнених від відбування покарань, які проживають на території району, центральної районної лікарні про надання медичної допомоги звільненим особам за місцем проживання або за місцем реєстрації у порядку, передбаченому законодавством, Гощанського районного сектору з питань апробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та апробації щодо контролю за поведінкою осіб, які засуджені без позбавлення волі, районного центру зайнятості щодо надання допомоги у працевлаштуванні особам, звільненим умовно-достроково.

         За І півріччя 2018 року в районній газеті «Рідний край» було опубліковано 1 стаття про діяльність спостережної комісії при Гощанській РДА.

         Звернень до спостережної комісії від осіб, звільнених від відбування покарання умовно-достроково,  у І півріччі 2018 року не надходило.

 

 

 

 

Заступник голови спостережної комісії                                         О.Трембаков         
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

  

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Повідомити про незадекларовану працю