ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
розпорядження голови районної державної адміністрації


Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

27.04.2015

 

                №

194

 

Про підготовку і відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни

 

          На виконання Указу Президента України від 24 березня 2015 року №169/2015 «Про заходи з відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни», розпорядження голови облдержадміністрації від 15 квітня 2015 року №180 «Про план обласних заходів із підготовки та відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни» та з метою гідного вшанування подвигу Українського народу, його визначного внеску у перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні, висловлення поваги усім борцям проти нацизму, увічнення пам’яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у роки війни, посилення турботи про ветеранів війни, учасників українського визвольного руху цього періоду, жертв нацистських переслідувань, утвердження спадкоємності традицій воїнів – переможців нацизму та нинішніх захисників Вітчизни, консолідації суспільства навколо ідеї захисту України:

 

        1. Затвердити:

        склад організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни згідно з додатком 1;

        план районних заходів із підготовки та відзначення у 2015 році 70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та 70-ї річниці завершення Другої світової війни згідно з додатком 2.

 

        2. Виконавцям інформувати райдержадміністрацію про хід виконання розпорядження до 14.00 год. 11 травня та 2 вересня 2015 року.

 

         3. Сектору внутрішньої політики апарату райдержадміністрації узагальнену інформацію подати районній державній адміністрації до 12 травня, 3 вересня 2015 року.

 

        4. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 06 серпня 2013 року 314 «Про підготовку і відзначення в районі 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років».

 

        5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

Голова райдержадміністрації                                                         Ю.Ковальчук

 

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

27.04.2015 194

Склад

організаційного комітету з підготовки і відзначення в районі

70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та

70-ї річниці завершення Другої світової війни

 

Ковальчук Юрій Дмитрович

 

– голова райдержадміністрації, співголова організаційного комітету

Ткачук Олександр Євгенович

– голова районної ради, співголова організаційного комітету

Ястремський Юрій Вілійович

– заступник голови райдержадміністрації, заступник співголів організаційного комітету

 

Члени організаційного комітету:

Богачова Алла Феофілівна

 

 

– завідувач сектору внутрішньої політики апарату райдержадміністрації

Бугай Сергій Олександрович

 

 

– головний лікар КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги»

Гуменюк Ірина Олександрівна

 

 

– начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Івасюк Анатолій Павлович

 

– начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації

Коваленко Діана Володимирівна

– директор Гощанського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)

Макотера Валерій Андрійович

 

– Гощанський селищний голова

Музичук Мілія Нургаязівна

 

– голова Гощанської районної організації ветеранів України (за згодою)

Рудюк Володимир Михайлович

– головний лікар комунальної установи «Гощанська центральна районна лікарня»

Савонік Олексій Максимович

 

– начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Устимець Микола Миколайович

 

– голова громадської ради при райдержадміністрації, голова районного громадського  формування з охорони громадського порядку «Погориння»

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                  І.Парфьонова

 

 

Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

27.04.2015 194

 

План районних заходів

із підготовки та відзначення у 2015 році

70-ї річниці Перемоги над нацизмом у Європі та

70-ї річниці завершення Другої світової війни

 

       1. Забезпечити підготовку та проведення в населених пунктах району урочистостей та меморіальних заходів, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни, у тому числі:

       7 і 8 травня 2015 року – заходів, присвячених 70-й річниці Перемоги над нацизмом у Європі, Дню пам’яті та примирення, Дню Перемоги;

       2 вересня 2015 року – заходів, присвячених 70-й річниці завершення Другої світової війни.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

7-9 травня, 2 вересня 2015 року.

 

       2. Забезпечити в установленому порядку участь ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, нинішніх захисників Вітчизни – учасників антитерористичної операції, їх громадських об’єднань у заходах, присвячених пам’ятним датам історичних подій Другої світової війни.

 

Сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

7-9 травня, 2 вересня 2015 року.

 

       3. Забезпечити проведення щорічного медичного обстеження і диспансеризації ветеранів війни, насамперед учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни.

 

КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КУ «Гощанська центральна районна лікарня»,  виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

       4. Провести додаткові обстеження матеріальних та соціально-побутових потреб учасників бойових дій та інвалідів війни з їх числа, а також учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, членів сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

 

       5. Ужити заходів для проведення ремонту житлових будинків і квартир учасників бойових дій та інвалідів війни.

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

 

       6. Розглянути питання щодо забезпечення фінансування заходів із підготовки та відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж 2015 року.

 

 

       7. Організувати відвідування ветеранів війни, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, сімей загиблих (померлих) воїнів, дітей війни, які перебувають у госпіталях, лікарнях та інших лікувально-профілактичних закладах.

 

КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КУ «Гощанська центральна районна лікарня»,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

 

       8. Сприяти в установленому порядку розвитку волонтерського руху, діяльності громадських об’єднань і релігійних організацій, що надають допомогу та підтримку ветеранам війни, учасникам українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертвам нацистських переслідувань, сім’ям загиблих (померлих) воїнів, дітям війни, а також поширенню благодійництва та шефства підприємств і організацій, підприємців над закладами охорони здоров’я та соціального захисту населення, які забезпечують обслуговування ветеранів війни.

 

Управління економіки райдержадміністрації, КЗ «Гощанський районний центр первинної медико-санітарної допомоги», КУ «Гощанська центральна районна лікарня»,  управління соціального захисту населення райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Постійно.

 

 

       9. Провести:

       у навчальних закладах тематичні науково-практичні конференції, семінари, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі, ролі Українського народу у Другій світовій війні.

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Травень, вересень 2015 року;

 

 

       у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах тематичні уроки, лекції, бесіди, присвячені 70-й річниці Перемоги над нацизмом в Європі та 70-й річниці завершення Другої світової війни, за участю ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Травень, вересень 2015 року.

 

 

       10. Активізувати роботу, спрямовану на формування у молодіжному середовищі шанобливого ставлення і поваги до ветеранів війни та нинішніх захисників Вітчизни.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж 2015 року.

 

 

       11. Організувати виставки творів мистецтв, фотографій та плакатів воєнних років, документів та архівних матеріалів у музеях, мемуарної та історичної літератури в бібліотеках, проведення творчих зустрічей.

 

Відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж 2015 року.

 

 

       12. Ужити додаткових заходів щодо увічнення пам’яті про полеглих співвітчизників, збереження та підтримання в належному стані меморіалів, пам’ятників, пам’ятних знаків, місць поховань загиблих.

 

Управління економіки райдержадміністрації, відділ культури і туризму райдержадміністрації, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, виконкоми сільських, селищної рад.

 

Упродовж 2015 року.

 

 

       13. Забезпечити у місцях проведення заходів із відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни:

       охорону громадського порядку та дотримання вимог з безпеки дорожнього руху.

 

РВ УМВС України в Рівненській області;

 

 

     медичне супроводження учасників заходів.

 

Гощанська підстанція КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради

 

 

       14. Сприяти широкому висвітленню у засобах масової інформації заходів з підготовки і відзначення пам’ятних дат історичних подій Другої світової війни, актуальних питань життя ветеранів, учасників українського визвольного руху часів Другої світової війни, жертв нацистських переслідувань, спогадів учасників та очевидців подій Другої світової війни.

 

Сектор внутрішньої політики апарату райдержадміністрації, редакція районної газети «Рідний край».

 

 

Керівник апарату райдержадміністрації                                  І.Парфьонова

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

  

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Повідомити про незадекларовану працю