ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 червня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Статистична інформація


Службою у справах дітей райдержадміністрації постійно проводиться робота щодо пошуку усіх можливостей по влаштуванню дітей у сімейні форми виховання. Забезпечується вчасне надання статусів дітям-сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування, яких на даний час на обліку перебуває  70, з них:  60- опіка/піклування, 2- в прийомних сім’ях, 5 – в дитячих будинках сімейного типу, невлаштованими залишається 3 дитини.     

 

Щороку здійснюються перевірки умов проживання дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування за місцем проживання з метою дотримання належних умов для життєдіяльності, розвитку та захисту прав дітей.

 

Згідно чинного законодавства службою у справах дітей здійснюється постійний контроль за захистом житлових та майнових прав дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. На даний час із числа дітей даної категорії, які перебувають  на обліку, житло та майно мають 4 дітей. Над житлом та майном дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування призначено опікунів, які несуть відповідальність за збереження житла та майна. Випадків порушень житлових та майнових прав дітей не виявлено. 

 

Сільські та селищний голови проінформовані про обов’язкову постановку на квартирний облік дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які досягли 16-річного віку та не мають житла на праві власності.

 

Станом на 31 березня 2017 року в районі зафіксовано 1 фізичне насильство, вчинено відносно малолітньої дитини.  Службою у справах дітей спільно з Гощанським відділенням поліції Острозького відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді проводяться профілактичні бесіди з батьками відносно належного виконання батьківських обов’язків та недопущення повторних випадків щодо насильства відносно дітей.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

ГРАФІК

проведення виїзного прийому громадян

керівництвом РДА на 2019 рік

 

Звіт голови РДА Юрія Ковальчука про виконання райдержадміністрацією делегованих районною радою повноважень у 2018 році

  

 

АКТУАЛЬНІ ЗАПИТИ НА НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ ПРОГРАМ ТА ПРОЕКТІВ

Повідомити про незадекларовану працю