ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 
Інвестиційна візитка Гощанського району


Інвестиційна візитка Гощанського району

 

Гоща гостинно відчиняє двері та запрошує усіх, хто бажає розвивати свій бізнес у нашому районі!

 

На південному сході Рівненщини по обидві сторони автотраси Київ – Чоп розкинувся чорноземами Гощанський район, територія якого займає 5 тис. кв. км. лісостепової зони і перетинається з півдня на північ річкою Горинь. Райцентр розташований за 300 км. від столиці України, за 280 км. від міста Львів.

Здавна Гощанський край приваблював своїми чарівними краєвидами, а наукових дослідників рослинним світом та археологічними знахідками, бо має він багату історію свого зародження, становлення, розвитку.

Гостинні, щирі люди краю будуть раді дружнім стосункам співпраці. І в цьому переконається кожен, хто знайде у щоденних круговоротах можливість відвідати куточок Погорини, де колоситься пшениця, шумлять ліси, стрімко біжить швидкоплинна Горинь, дихає легендами історія.

Станом на 1 квітня 2018 року на території району проживає 35 тисяч населення.

В адміністративному поділі Гощанського району віднесено 64 населених пункти. Серед них – 1 селище міського типу, 63 села. В районі функціонують 1 селищна та 19 сільських рад та 2 об'єднані територіальні громади.

Гощанський район розкинувся на південному сході Рівненщини по обидва боки автотраси Київ-Чоп. Він знаходиться на межі двох природних та етнографічних зон - Волині й Полісся і займає територію басейну р. Горинь - найдовшої річки в Рівненській області. Загалом у Гощанському районі налічується 9 річок і близько 60 озер, а також велика кількість ставків, штучних водойм невеликих розмірів.

Незважаючи на свою відносно невелику територію, район виділяється у Рівненській області певними запасами ресурсів нерудних корисних копалин. Зокрема зустрічаються родовища будівельних матеріалів. Наприклад, карбонатна сировина, призначена для виробництва будівельного вапна, представлена крейдою та вапняками.

Глина зустрічається по всьому району. В основному, це сірі глини сарматського віку. Будівельні піски також поширені по всьому району.

У районі зустрічаються зовсім невеликі, порівняно з поліськими родовищами, поклади торфу у заплавах річкових долин, потужність яких не перевищує 1,5-2,5 м.

        Зручне географічне розташування, наявність транспортного сполучення та земельних ресурсів, розвинута промислова інфраструктура в харчовій та хімічній галузі а також агропромисловому комплексі дає можливість розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

У районі функціонують 5 промислових підприємств, приватною діяльністю займаються майже 700 підприємців. Продукція промислових підприємств користується попитом за межами області й держави.

         Діюча стратегія розвитку регіону із залученням громадських організацій створює сприятливий клімат для залучення додаткових інвестицій в розвиток Гощанського краю.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpgЗапитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 

Актуальні запити на надання пропозицій програм та проектів