ГОЩАНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ 

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 
Новини
27 вересня 2016

Рішенням Кабінету міністрів (Постанова КМУ від 23.08.2016 р №534)затверджено порядок розрахунку та повернення до державного бюджету сум субсидії на оплату послуг газопостачання ВИКЛЮЧНО для індивідуального опалення за 2015-2016 опалювальний період. Законної сили Постанова набрала 30.08.2016 року - з моменту її офіційного опублікування.


Детальнiше »
26 вересня 2016

Мешканці Рівненщини зобов’язані інформувати органи соціального захисту про зміни у складі сім’ї.

Після уточнення інформації розмір житлової субсидії перераховуватимуть.


Детальнiше »
23 вересня 2016

23 вересня в залі засідань під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Юрія Ястремського відбулась оперативна нарада з питань економічного та соціального розвитку району.

У нараді взяли участь заступник голови районної ради Валентин Бедричук, начальники управлінь і відділів райдержадміністрації, керівники підприємств, установ, організацій району.


Детальнiше »
23 вересня 2016

22 вересня керівники району привітали ветеранів Другої світової війни, які проживають в селищі Гоща, з Днем партизанської слави.

Зокрема, голова районної ради Олександр Поліщук, заступник голови райдержадміністрації Тарас Гоменюк, в.о. Гощанського селищного голови Дмитро Ткачук та голова районної організації ветеранів України Мілія Музичук відвідали вісьмох ветеранів удома,


Детальнiше »
22 вересня 2016

20 вересня під час перебування з робочою поїздкою на Рівненщині Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов вручив Подяку Міністерства молоді та спорту України тренеру Гощанської дитячо-юнацької спортивної школи, голові Рівненського обласного осередку Федерації козацького двобою Богдану Романовичу. Окрім того, тренеру присвоєно спортивне звання «Майстер спорту України міжнародного класу» з козацького двобою.


Детальнiше »
21 вересня 2016

21 вересня в залі засідань РДА голова райдержадміністрації Юрій Ковальчук провів семінар-нараду за участі голови районної ради Олександра Поліщука, сільських, селищного голів, керівників окремих установ та організацій району.

Під час наради, зокрема, в.о.начальника управління Держпродспоживслужби в Гощанському районі Борис Шолодько проінформував присутніх


Детальнiше »
21 вересня 2016

Впродовж липня поточного року в Гощанському районі за сприяння громадської організації «ВАШ ЗІР» відбулась благодійна акція щодо здійснення профілактичного огляду та проведення діагностики зору для жителів району, особливо з числа малозабезпечених сімей та людей похилого віку. До роботи також були залучені медичні заклади первинної медико-санітарної допомоги.

За результатами акції 21 вересня голова правління громадської організації «ВАШ ЗІР» Богдан Лущак в присутності


Детальнiше »
19 вересня 2016

З грудня цього року виплата державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та на дітей-інвалідів буде проводитись у підвищених розмірах.

Як зазначають у Мінсоцполітиці, розміри державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам виходять із прожиткових мінімумів для осіб, які втратили працездатність та дітей відповідного віку, як передбачено статтею 7 Закону України «Про Державний бюджет України на 2016 рік» (зі змінами).


Детальнiше »
16 вересня 2016

Райдержадміністрація оголошує повторний конкурс на зайняття вакантної посади начальника відділу правового та кадрового забезпечення апарату райдержадміністрації згідно умов проведення конкурсу:

УМОВИ проведення повторного конкурсу на зайняття вакантної посади державної служби категорії «Б» - начальника відділу правового та кадрового забезпечення


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

http://i.piccy.info/i9/c811ff2c35d34d10df4fdc6036eda6bc/1469112702/28006/1037507/2107.jpg

 

 Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація

28 вересня

10.00

Виїзний прийом громадян з особистих питань на території Бугринської сільської ради.

Ковальчук Ю.Д.

Єремеєва Л.М.

 

30 вересня

09.30

Виїзне засідання колегії РДА на території Бочаницької сільської ради.

Ковальчук Ю.Д.

с.Бочаниця

 

12.00

День призовника.

Ковальчук Ю.Д.

Названов С.О.

РЦДЮМ

 

Калькулятор розрахунку субсидій