ДУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

35600, м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17

тел.: (03656) 4-94-89, факс:(03656) 4-22-01,

e-mail: dubnrda@rv.gov.ua

 
 листопада 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
 
     
 
Новини

RSS 2.0

7 листопада 2018
Нова дорога в с. Жорнів

 

05 листопада голова райдержадміністрації Юрій Парфенюк, в ході робочої поїздки, відвідав с. Жорнів та ознайомився з ходом ремонтних робіт дороги вул. Центральна.

 

Детальнiше »
7 листопада 2018
Комісія з питань евакуації Дубенського району провела спільне тренування з органами управління та службами цивільного захисту Дубенської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту

 

06 листопада в приміщені КЗ «Дубенському районному будинку культури» відбулось навчання з метою належної підготовки до проведення тренування органів управління та сил цивільного захисту Дубенської районної ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи Рівненської області  

Детальнiше »
7 листопада 2018
Показники газу та електроенергії можна залишати по телефону

 

З метою ефективного споживання енергоносіїв та недопущення виникнення заборгованості просимо споживачів дотримуватись умов укладених договорів з енергопостачальними підприємствами а саме:

 

Детальнiше »
7 листопада 2018
Фахівці представлять проект порятунку річки Іква

 

09 листопада 09:30 у актовому залі Дубенської райдержадміністрації (м. Дубно, вул. Д. Галицького, 17, 4-й поверх) відбудеться представлення «Наукових досліджень з відновлення  і підтримки сприятливого гідрологічного режиму та санітарного стану басейну р. Іква».   

Детальнiше »
7 листопада 2018
Голова райдержадміністрації провів особистий прийом громадян

 

05 листопада відбувся особистий прийом громадян головою райдержадміністрації Юрієм Пафренюком. На прийомі побувало троє громадян.

Детальнiше »