ДУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну

35600, м. Дубно, вул. Д.Галицького, 17

тел.: (03656) 4-94-89, факс:(03656) 4-22-01,

e-mail: dubnrda@rv.gov.ua

 
 травня 2018 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

 

 
 
     
 
Новини

5 листопада 2016
ВЕЧІР ПРОЩАННЯ З ГЕРОЄМ ДУБЕНЩИНИ - СЕРГІЄМ КОЧЕТОВИМ

04 листопада жителі Дубенщини віддали шану загиблому Герою, військовослужбовцю Сергію Кочетову, котрий поліг на сході України, в зоні антитерористичної операції, боронячи свою Батьківщину.

Прощатися з воїном почали ще у Зеленому Гаю. Люди виходили край дороги та утворювали Коридор шани аж до самого Дубно, де на Майдані Незалежності, у колі військовослужбовців, керівників району та міста,  і кількох сотень дубенчан, святі отці міста відслужили панахиду над тілом Сергія. Опісля колона з загиблим солдатом вирушила до Смиги, де також було заплановано прощання.

 

 

 

Попри затримку у часі і холодний вечір люди продовжували очікувати на Героя - у Дитиничах, Бірках, Судобичах, схиливши голови, люди стояли обабіч дороги на колінах і, мовчки, проводжали солдата.

Біля будинку культури у Смизі зібралися усі мешканці селища. Кожен прагнув віддати шану загиблому земляку. Люди підходили до Героя, молилися, клали квіти. Після прощання колона вирушила до рідної домівки солдата.

 

 

 

У Студянці, звідки родом Сергій, старі й молоді - чоловіки, жінки і діти - вздовж всієї дороги до хутора Дворище утворили Коридор шани, стоячи на колінах зі свічками у руках, проводжали кожному по-своєму рідного онука, сина, брата.

Нагадаємо, що сьогодні, 05 листопада в 11.00 в хуторі Дворище відбудеться похорон Сергія Кочетова.

 

 Архів новин »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
 
 

«гаряча лінія» для  інформування учасників АТО, демобілізованих воїнів та членів їх сімей працює за телефоном

4-19-54

за таким графіком:  понеділок – четвер з 9.00 до 18.15 год.,

п’ятниця – з 9.00 до 17.00 год. (обідня перерва з 13.00 до 14.00 год.)

(крім вихідних та святкових днів)