ДУБЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 квітня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 
Новини
18 квітня 2014

Шановні мешканці Дубенщини!

 

Величне свято Воскресіння Христового спонукає кожного із нас іще раз замислитися над вічними цінностями християнської моралі, дає нам добру нагоду наповнити свої серця любов’ю і добротою, зміцнює кожного з нас духовно. Із настанням Великодніх днів пробуджується не тільки земля, а й усі людські надії й сподівання на добру долю. Тож направмо наші спільні молитви на добрі справи, світлі помисли, відродження української нації і ствердження Української Держави!

Вітаючи зі світлим Воскресінням Христовим, щиро бажаю добра, радості, благополуччя, миру і спокою в душі, Божого благословення!

Христос Воскрес! Воістину Воскрес!

Голова Дубенської райдержадміністрації Руслан Сивий


Детальнiше »
18 квітня 2014

З 14 по 18 квітня 2014 року Українським державним центром позашкільної освіти в партнерстві з Всеукраїнським благодійним фондом «Дитячий світ» було проведено Всеукраїнський  благодійний аукціон до Великодня.

Метою аукціону є збір коштів на придбання медичного обладнання для реанімаційних відділень обласних дитячих лікарень в рамках спільної з міністерством охорони здоров’я  України програми «Здорові діти у щасливій країні».

На повідомлення про проведення благодійного аукціону відгукнулися та взяли участь ряд навчальних закладів Дубенського району, зокрема такі школи: Тростянецька ЗОШ І-ІІ ступенів, Молодавська ЗОШ І-ІІ ступенів, Плосківська ЗОШ І-ІІ ступенів, Варковицька гімназія, Соснівька ЗОШ І-ІІІ ступенів, Семидубський аграрний ліцей і ЗОШ І-ІІ ступенів, Староносовицька ЗОШ І-ІІ ступенів


Детальнiше »
18 квітня 2014

З 15 квітня 2014 року в складі приймального відділення комунальний заклад «Дубенська центральна районна лікарня» функціонує кабінет освідчення на предмет сп’яніння, в тому числі наркотичного, водіїв транспортних засобів і громадян. Кабінет  облаштований відповідними приладами для визначення вмісту алкоголю і наркотичних речовин та тест-системами, працює в цілодобовому режимі, забезпечений необхідним обладнанням та документацією. Медичні працівники пройшли відповідне навчання на базі комунального закладу «Рівненський обласний центр психічного здоров’я населення».


Детальнiше »
18 квітня 2014

Вже стало доброю традицією на третій день Великодня на Рівненщині вшановувати пам'ять героїв бою під Гурбами, що у Здоблунівському районі. Гурбенська битва УПА відбулася наприкінці квітня 1944 року на межі сучасних Рівненської (Здолбунівського, Дубенського та Острозького районів) та Тернопільської (Кременеччина) областей.

Цьогоріч це особлива дата, 70 років з дня їх трагічної загибелі в нерівному бою з загонами НКВС. Саме тому вшанування вояків УПА, навіть попри останні неспокійні події в країні, відбуватиметься з особливою відданістю. А ще цього разу разом з загиблими героями УПА згадуватимуть і героїв «Небесної сотні».

Без політичних прапорів, гучних промов політиків та велелюдних мітингів на їх підтримку, саме так, лише з жовто-блакитним стягом та прапором бійців УПА, з молитвою, схиливши голови перед пам’яттю героїв, в урочищі Гурби збираються ті, хто хоче віддати шану воякам Української Повстанської Армії.


Детальнiше »
17 квітня 2014

16 квітня цього року в Дубенській райдержадміністрації відбулась зустріч голови Дубенської РДА Руслана Сивого, в.о. першого заступника голови РДА Володимира Іщука та начальника управління агропромислового розвитку Тетяни Ковальчук із інвесторами, які мають намір вкладати кошти в сільськогосподарську галузь району. В ході зустрічі обговорювались питання залучення в обробіток земель, які на даний час не використовуються та нарощування виробництва тваринницької продукції.


Детальнiше »
17 квітня 2014

Про зменшення видатків з районного бюджету велася мова на черговій сесії Дубенської районної ради. Режим економії не вплине на виплату заробітної плати, оплату послуг за спожиті енергоносії бюджетними установами.


Детальнiше »
16 квітня 2014

15 квітня в Дубенській райдержадміністрації під головуванням заступника голови райдержадміністрації Тамари Гелюти  проведено чергове засідання комісії по призначенню всіх видів державних допомог у  виняткових  випадках.  На засіданні було розглянуто 11 заяв жителів району, що звернулись за призначенням державної соціальної допомоги малозабезпеченим сім′ям,  субсидії на придбання твердого палива та скрапленого газу та пільг. Комісією прийнято рішення про призначення державної соціальної допомоги для 9-ти малозабезпечених сімей, субсидії на придбання твердого палива одному заявнику та надано пільги за місцем фактичного проживання члену сім'ї померлого ветерана війни, що прибула з м. Сімферополь.


Детальнiше »
15 квітня 2014

Постановою КМУ від 05.04.2014 р. № 83 затверджено Порядок призначення і надання населенню компенсації додаткових витрат на оплату комунальних послуг в умовах підвищення цін і тарифів на послуги з 01.07.2014 року.

Він поширюється на сім’ї, які складаються з громадян України, іноземців, осіб без громадянства, які на законних підставах перебувають на території України, якщо середньомісячний сукупний дохід сім’ї за попередні шість місяців не перевищував величини прожиткового мінімуму для сім’ї, що визначається як сума прожиткових мінімумів для кожного члена сім’ї відповідно до його належності до основних соціальних і демографічних груп населення.


Детальнiше »
14 квітня 2014

12 квітня у населених пунктах району пройшла толока під час якої упорядковувалися військові кладовища, братські могили, меморіальні комплекси та прилеглі до них території, вулиці парки і сквер,прибудинкові та інші території. Зокрема працівники відділу освіти 10 квітня в рамках місячника з благоустрою „За чисте довкілля” озеленювали  прилеглої території відділу освіти, прибрали та привели у належний санітарний стан клумби та доріжки. А працівники районної райдержадміністрації та районної ради, серед яких був і голова райдержадміністрації Руслан Сивий та його заступники, традиційно висаджували дерева та займалися благоустроєм Козацького редуту і Шевченкового джерела. Взагалі в акції «За чисте довкілля взяло понад 12 тисяч жителів району.В результаті ліквідовано 35 стихійних сміттєзвалищ, очищено від сміття понад 71 км берегів річок та водоймищ, розчищено та упорядковано 5  джерел, висаджено 2605 дерев та 5800 кущів, посаджено 178 гектарів  лісу.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали
Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування


Запитання | Адміністратор
 ©  Рівненська обласна державна адміністрація

23.04.2014 року в приміщенні Озерянської сільської ради відбудеться виїзний прийом громадян. Прийом громадян будуть проводити: Сивий Р.П. - голова Дубенської райдержадміністрації,  Попадинець І.І. - міжрайонний прокурор,  Качан В.І. - начальник міського відділу внутрішніх справ. Початок прийому об 12.00 год. Попередній запис проводить секретар сільської ради.

Дубенське міськрайонне управління  юстиції Рівненської області повідомляє: 23.04.2014 року в Дубенському міськрайонному управлінні юстиції (його структурних підрозділах), начальником Головного управління юстиції у Рівненській області Данилюком С.І. спільно з начальниками реєстраційної служби  та управління державної виконавчої служби Головного управління юстиції буде проведений особистий прийом громадян з 10.00 до 13.00. Під час прийому громадяни матимуть можливість висловити свої зауваження щодо роботи управління та його структурних підрозділів, подати відповідні заяви або скарги особисто керівництву Головного управління юстиції, для забезпечення їх подальшого розгляду. Прийом буде здійснюватись за адресами:

м. Дубно вул. Пекарська, 30 та  м. Дубно вул. Мирогощанська, 52

ГРАФІК

проведення виїздів «мобільного соціального офісу» у 2014 році

№ пп

Дата проведення

Місце проведення

1.

27.01.

Рачинська сільська рада

2.

11.02.

Птицька сільська рада

3.

24.02.

Варковицька сільська рада

4.

11.03.

Мирогощанська сільська рада

5.

27.03.

Молодавська сільська рада

6.

08.04.

Берегівська сільська рада

7.

23.04.

Озерянська сільська рада

8.

06.05.

Мильчанська сільська рада

9.

20.05.

Гірницька сільська рада

10.

03.06.

Вербська сільська рада

11.

17.06.

Повчанська сільська рада

12.

01.07.

Плосківська сільська рада

13.

15.07.

Привільненська сільська рада

14.

22.07.

Малосадівська сільська рада

15.

12.08.

Княгининська сільська рада

16.

28.08.

Майданська сільська рада

17.

09.09.

Іваннівська сільська рада

18.

23.09.

Стовпецька сільська рада

19.

07.10.

Семидубська сільська рада

20.

21.10.

Соснівська сільська рада

21.

04.11.

Сатиївська   сільська рада

22.

18.11.

Смизька селищна рада

23.

02.12.

Тараканівська  сільська рада

24.

16.12.

Шепетинська сільська рада

Телефонна «гаряча лінія» голови Дубенської райдержадміністрації

 

           

«Гаряча лінія» (03656)4-93-85 – телефонний центр спілкування голови Дубенської райдержадміністрації з громадянами Дубенського району стосовно питань, які турбують їх у повсякденному житті та потребують реагування влади.

«Гаряча лінія» працює у робочі дні з 8.00 до 17.00.