На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Новини

RSS 2.0

4 травня 2018
Учнівське лісництво „Діброва” Вовковиївської ЗОШ посіло ІІ місце у XІІ обласному зборі учнівських лісництв

3 травня  відбувся XІІ обласний збір учнівських лісництв „Майбутнє лісу в твоїх руках”. У зборі взяли участь 52 юних лісівника –представників 14 учнівських лісництв закладів загальної середньої та позашкільної освіти 11 районів. Вовковиївське учнівське лісництво «Діброва» представляла команда у складі: Анастасії Миркевич, учениці 10 класу, Назара   Іваника, учня 9класу; Ірини   Фінюк  учениці 7класу.          Керівник учнівського лісництва «Діброва», вчитель технологій Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів Людмила Іванівна.Чандик .

  У захисті науково – дослідницьких робіт  Анастасія Миркевич,  з роботою „Видовий склад фітопатогенних грибів збудників хвороб сіянців сосни звичайної та модрини європейської у лісових розсадниках закритого ґрунту” посіла ІІ місце.

Детальнiше »
3 травня 2018
В районі працював народний депутат України

3 травня в районі працював народний депутат України Олександр Дехтярчук.

 Разом зі своїм помічником Олександром Самойликом  провів зустріч із  керівництвом району. Зустрівся із  головою райдержадміністрації Богданом Левшенюком, головою районної ради Сергієм Радченком та головою Демидівської селищної ради ОТГ Віктором Іщуком.  Обговорювалися питання співпраці народного депутата, райдержадміністрації, районної ради, ОТГ   у вирішенні проблемних питань соціально-економічного розвитку регіону:  ремонту доріг,  реформи в освітній галузі .

Детальнiше »
2 травня 2018
Вдібулися змагання в залік районної Спартакіади школярів 2018 року

2 травня  на базі Демидівського ліцею вдібулися змагання в залік районної Спартакіади школярів 2018 року серед школярів 2003 та молодших років народження. Змагання проводилася з таких видів змагань: біг 100 м., біг 400 м., біг 1500 м., стрибки у довжину, метання гранати, естафета 4х100. Переможці змагань нагороджені грамотами  відділу освіти, молоді та спорту Демидівської райдержадміністрації Наталії  Катерняк.

Детальнiше »
2 травня 2018
ЗВЕРНЕННЯ Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2018 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Рівненській області

 до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Щороку у Всесвітній день охорони праці, 28 квітня, згідно з Указом Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 в Україні відзначають День охорони праці. Цього року Всесвітнього дня охорони праці проходить під девізом «Захищене і здорове покоління», визначеним Міжнародною організацією праці. Це гасло збігається із завданнями Всесвітнього дня боротьби із дитячою працею, який відзначають 12 червня.

Детальнiше »
2 травня 2018
В санаторії "Хрінники " відкрито сезон відпочинку

27 квітня на території  санаторію «Хрінники»  відбулося відкриття ІV Всеукраїнського географічного конгресу студентів географів, який тривав до 1 травня. Молоді географи зі всієї України для проведення конгресу з ряду запропонованих їм  місць Волинської та Рівненської областей обрали саме наш санаторій «Хрінники». Адже невимовна краса хрінницького водосховища  та п’янкий аромат соснового лісу дали можливість учасникам конгресу  не тільки відпочити,  а  й дослідити та вивчити  рекреаційну  природну зону с. Хрінники. 

Детальнiше »
26 квітня 2018
Учень ВПУ №25 смт.Демидівка третій в обласному конкурсу фахової майстерності
24-25  квітня  на базі  ВПУ №1 м. Рівне відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів  професійно-технічної освіти за професією «Муляр». У конкурсі взяли участь учні-переможці І етапу конкурсу, представники закладів, які проводять підготовку за названою професією.
Детальнiше »
26 квітня 2018
Чорнобиль... Скорбота пам’яті людської

26 квітня  у ВПУ №25 проведено годину  пам’яті «Чорнобиль... Скорбота пам’яті людської», приурочена 32-й річниці Чорнобильської катастрофи.

Детальнiше »
26 квітня 2018
Обговорили призначення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам

26 квітня 0 15 год. в залі засідань райдержадміністрації відбулося  засідання  райооної комісії з питань призначення соціальних виплат внутрішньопереміщеним особам під керівництвом заступника голови комісії, в.о. голови райдержадміністрації Петра Шелеста за участю членів комісії.

 

Детальнiше »
26 квітня 2018
Вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня   у 32-гу річницю аварії на Чорнобильській АЕС в.о. голови райдержадміністрації Петро Шелест, начальник Демидівського районного  сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області Віктор Кісільчук, особовий склад Демидівського районного  сектору ГУ ДСНС України у Рівненській області, начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації Володимир Юрчук, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Катерняк вшанували хвилиною мовчання ліквідаторів  аварії на Чорнобильській АЕС та поклали  вінки та квіти до стелли «Пожежним –героям Чорнобиля».

Детальнiше »
26 квітня 2018
"Водограй" знову перший
24квітня на базі Рівненського центру професійнотехнічної освіти сервісу та дизайну пройшов обласний огляд-конкурс української естрадної пісні "Юна зірка". Зразковий ансамбль "ВОДОГРАЙ" під керівництвом Ярослава Пограничного Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ступенів здобув знову  перемогу .
Детальнiше »
26 квітня 2018
Агресія Російської федерації проти України спричинила зростання бажання в українців мати власну незалежну Помісну Православну Церкву

Агресія Російської федерації проти України спричинила зростання бажання в українців мати власну незалежну Помісну Православну Церкву

Детальнiше »
26 квітня 2018
У ВПУ змагалися знавці з охорони праці

24  квітня  у ВПУ №25 смт.Демидівка  пройшов конкурс «Кращий знавець з охорони праці» серед учнів І курсу. На виконання заходів із відзначення у Рівненській області в 2018 році Дня охорони праці під девізом «Захищене і здорове покоління».

 

Детальнiше »
26 квітня 2018
Відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини

26 квітня в залі засідань райдержадміністрації відбулося  засідання комісії з питань захисту прав дитини при райдержадміністрації під керівництвом заступника голови комісії, в.о. голови райдержадміністрації Петра Шелеста за участю членів комісії.

Детальнiше »
26 квітня 2018
Автокефалію Православної Церкви в Україні підтримав Собор єпископів Української Православної Церкви США
Собор єпископів Української Православної Церкви США підтримав ініціативу Президента Петра Порошенка щодо надання автокефалії Православній Церкві в Україні. 
Детальнiше »
25 квітня 2018
Головний спеціаліст юрисконсульт перевірила свій рівень правової грамотності

25 квітня головний спеціаліст юрис-консульт апарату райдержадміністрації   Оксана  Токар взяла  участь у «Всеукраїнському правовому диктанті».. Вона  перевірила свій рівень правової грамотності з 5-ти публічних галузей права: сфера фінансів, сфера здоров’я, соціальна сфера, особиста сфера, безпека .

Детальнiше »
25 квітня 2018
29 безробітних взяли участь у громадських роботах
Серед  заходів сприяння зайнятості населення Демидівського районного центру зайнятості вагоме місце посідають громадські роботи. Можна з впевненістю сказати, що даний вид тимчасової зайнятості – це взаємовигідна справа: реальна підтримка незайнятих громадян в період пошуку роботи та дієва допомога при вирішенні нагальних проблем територіальних громад. 
Детальнiше »
25 квітня 2018
Сільськогосподарські підприємства району проводять комплекс весняно – польових робіт

Сільськогосподарськими підприємствами району в повному обсязі проведено підживлення озимих зернових культур та озимого ріпаку. Для підживлення  озимих культур  використано 1136 тонн  різних видів мінеральних добрив з розрахунку 216 кг на  1 га. Під урожай поточного  року  агроформуваннями району   на сьогодні посіяно 3386 га ярих  культур, в тому  числі  ранніх  ярих  зернових   718 га (84%  до плану), з них 45 га ярої пшениці, 406 га ячменю та 267 га гороху. Цукровий  буряк посіяно на площі 1191 га, соя -245 га, кукурудза на зерно на площі 250 га, соняшник -300 га.

Детальнiше »
25 квітня 2018
До відома сільськогосподарських виробників району

Саджанці із Державного реєстру сортів рослин, придатних для поширення в Україні у 2017 та 2018 роках.

Детальнiше »
25 квітня 2018
Рівнян закликають перевірити свій рівень правової грамотності
Запрошуємо прийти та перевірити свої правові знання на «Всеукраїнському правовому диктанті»!
Детальнiше »
25 квітня 2018
До уваги аграріїв району!

Доводимо до Вашого відома, що у відкритому доступі знаходяться інформаційні матеріали щодо державних програм підтримки

Детальнiше »
24 квітня 2018
Як відреагували княгининці на рішення про оптимізацію школи

23 квітня в актовому залі Княгининської ЗОШ І-ІІІ ст.  Демидівської селищної ради ОТГ відбулися збори громади сіл Княгининського старостинського округу.  

Жителі даного округу обурені рішенням сесії Демидівської селищної ради ОТГ  про переведення навчального закладу в статус гімназії саме тому зібралися  щоб «відстояти  школу для своїх дітей».

Детальнiше »
24 квітня 2018
До середи голови РДА мають подати пропозиції щодо пріоритетності доріг
У 2018 році на будівництво і ремонт доріг місцевого значення Рівненщини спрямують 281 млн. грн. Ця сума розподілена між районами області відповідно до протяжності дорожнього полотна
Детальнiше »
24 квітня 2018
На будівництво і ремонт доріг місцевого значення спрямують кошти

У 2018 році на будівництво і ремонт доріг місцевого значення Рівненщини спрямують 281 млн. грн. Ця сума розподілена між районами області відповідно до протяжності дорожнього полотна.

 На район виділено 4,8 млн. грн.

В.о.голови адміністрації  Петро Шелест разом із проектантом виїхав та оглянув об"єкти з метою підготовки та виготовлення проектно-кошторисної документації.

 

 

Детальнiше »
23 квітня 2018
Подарунки бійцям від жителів Демидівщини
            23 квітня  на Схід України із Демидівського району в зону АТО (ООС) відправився продуктовий гуманітарний вантаж, який супроводжує разом із благочинним Демидівського благочиння  УПЦ КП Василем Іваником голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк.
Детальнiше »
23 квітня 2018
В центрі зайнятості для учасників АТО провели тренінг

19 квітня в Демидівському районному центрі зайнятості проведено для учасників АТО тренінг «Відновлення власних ресурсів для успішної адаптації в умовах мирного життя», в якому взяло участь 18 осіб з числа безробітних громадян.

Детальнiше »
20 квітня 2018
В санаторії висадили берізки

   Під час   «Дня благоустрою» , що проводився  в КП «Дитячий санаторій   «Хрінники»

     голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк взяв участь  у акції «Посади дерево», яка була    ініційована керівництвом дитячого санаторію «Хрінники».                         

    Під час акції на  території    санаторію  висаджено    молоді берізки.

Детальнiше »
19 квітня 2018
У четвер ,19 квітня, в районі проведено День благоустрою

Цьогоріч державні службовці  відділів районної державної адміністрації, районної ради, районного центру зайнятості, пенсійного фонду, працівники районної центральної лікарні, районного відділення поліції прибирали територію КП «Дитячий санаторій «Хрінники»».

Керівництво районної ради, районної державної адміністрації, КП «Дитячий санаторій «Хрінники» висловили вдячність  усім держслужбовцям  за активну участь у заходах до Дня благоустрою.

Детальнiше »
18 квітня 2018
Обговорили проблемні питання проведення весняного призову

 18 квітня в райдержадміністрації   під керівництвом голови райдержадміністрації  Богдана Левшенюка проведено нараду по питанню забезпечення виконання заходів щодо підготовки і проведення весняного призову на військову строкову службу в Демидівському  районі.

Детальнiше »
18 квітня 2018
На Рівненщині обговорили, як проходитиме головна реформа країни

http://picua.org/img/2018-04/17/xzltwq7ws7ps35z1rszwfuj9b.jpgЯк далі проходитиме головна реформа країни, сьогодні обговорили під час першого Форуму «Децентралізація в дії: місце «району» в новій системі адміністративно-територіального устрою України».

Детальнiше »
17 квітня 2018
До відома органів місцевого самоврядування, фізичних осіб, які утримують велику рогату худобу
Департамент агропромислового розвитку Рівненської обласної державної адміністрації здійснює приймання від сільських, селищних, міських рад або рад об’єднаних територіальних громад (органів місцевого самоврядування) відомостей фізичних осіб, які мають право на отримання дотації за молодняк до 5 травня, до 5 вересня і до 5 грудня поточного року.
Детальнiше »
17 квітня 2018
Пасічників запрошують на семінар

21-22 квітня поточного року на базі дитячого табору «Електронік-Рівне» в с. Капустин Рівненського району Рівненської області відбудеться зібрання пасічників Західного регіону України під назвою «Малий бджолярський круг».

Детальнiше »
17 квітня 2018
Проведено засідання районних комісій

13 квітня в залі засідань райдержадміністрації  під керівництвлом голови комісії, першого заступника голови райдержадміністрації Петра Шелеста  за участю членів комісії, вдови  військовослужбовця АТО, особи з інвалідністю ІІ групи (АТО ) та особа з інвалідністю І групи ( війни в Афганістані) відбулося засідання районних  комісій  щодо розгляду заяв членів сімей загиблих військовослужбовців та інвалідів про виплату грошової компенсації та щодо розгляду заяв деяких категорій осіб, які брали участь у бойових діях на території інших держав, а також членів їх сімей про виплату грошової  компенсації.

Детальнiше »
17 квітня 2018
Організації Рівненщини отримають кошти на патріотичні проекти

http://picua.org/img/2018-04/16/a0uahd54qb2w3aent26xrp1h8.jpgГромадські організації запрошують до участі в конкурсі проектів національно-патріотичного виховання

Детальнiше »
16 квітня 2018
Досягнення Вовковиївських школярів

13-14 квітня 2018 року на базі Національного еколого-натуралістичного центру в м. Києві відбувся ІІ етап Всеукраїнської екологічної олімпіади наукових проектів з охорони довкілля «DreamECO» (конкурс міжшкільних наукових проектів), організований національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з Міжнародною школою "Меридіан".

 Олімпіада проводилась з метою виявлення та підтримки талановитої учнівської молоді, яка здійснює експериментальну й науково-дослідницьку роботу у галузі екології.

Детальнiше »
16 квітня 2018
Пройшли змагання зі спортивного туризму та спортивного орієнтування в залік спартакіади школярів 2018 року

13 квітня  в с.Хрінники пройшли змагання  зі спортивного туризму та спортивного орієнтування в залік Спартакіади школярів 2018 року.

У заході взяли участь заступник голови районної ради   Віталій Конський, начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Наталія Катерняк.

Детальнiше »
16 квітня 2018
27 квітня – IV Форум енергоефективного партнерства’18

«ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад»

 

27 квітня 2018 р. у м. Києві у КВЦ «Парковий» Держенергоефективності організовує головну подію року у сфері енергоефективності –  IV Форум енергоефективного партнерства’18 «ЕСКО: Успіхи та перспективи. Нові механізми сталого фінансування енергоефективності місцевих громад».

Детальнiше »
16 квітня 2018
На Рівненщині пройде масштабний децентралізаційний форум
http://picua.org/img/2018-04/16/t8jy9hju8zq9sh0cvorv1ums9.jpgЗавтра, 17 квітня, на Рівненщині відбудеться форум «Децентралізація в дії: місце «району» в новій системі адміністративно-територіального устрою Укра
Детальнiше »
16 квітня 2018
Розминка від чемпіона

5 квітня  до Боремельського НВК «ЗОШ І-ІІ ступенів-колегіум»  завітали гості з «Обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Рівненської обласної ради і гравець рівненської софтбольної команди «Західний вогонь», майстер спорту України з софтболу, володарка Кубка України, чемпіон України Анастасія Кратюк.

Детальнiше »
16 квітня 2018
Змагалися члени профспілки працівників закладів освіти

2 квітня завершилася Спартакіада серед членів профспілки працівників закладів освіти. Змагання проходили у два етапи: 21 лютого – настільний теніс, шахи та 2 квітня – волейбол на базі Демидівського ліцею. У Спартакіаді взяли участь 13 команд закладів освіти.

Детальнiше »
12 квітня 2018
Опалювальний сезон завершено

Відповідне розпорядження від     10.04.2018 № 130     підписав голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк.

Детальнiше »
12 квітня 2018
Активних та ініціативних жінок області ознайомлять з основами планування та написанням проектів
18 квітня у Рівному відбудеться #тренінг «Основи планування та написання проектів». До участі запрошуються активні та ініціативні жінки, що прагнуть самореалізуватися.
Детальнiше »
12 квітня 2018
Два учнівські колективи з району другі у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу „Земля – наш спільний дім”

ІІ місце  у  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу  „Земля – наш спільний дім”, який відбувся 29-30 бероезня у м.Рівне,  вибороли дві команди з Демидівського району: колектив екологічної просвіти „Аквавіта” Демидівського ліцею Демидівської селищної ради та колектив екологічної просвіти „Зелений вітер” Вовковиївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Демидівського району.

Детальнiше »
12 квітня 2018
Більше 3000 жителів Рівненщини заключили декларацію зі своїми лікарями

Тиждень тому на Рівненщині, як і по всій Україні, стартувала загальнонаціональна кампанія «Обери свого лікаря»

Детальнiше »
12 квітня 2018
На Рівненщині мають створити 35 інклюзивно-ресурсних центрів

Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко підписав меморандуми із головами райдержадміністрацій, міст та ОТГ про розвиток інклюзивної освіти

Детальнiше »
12 квітня 2018
До 1 травня військовим Рівненщини виплатять перераховані пенсії

На Рівненщині вже більше 80% військових пенсіонерів, а це понад 7 тисяч чоловік, отримали перераховані пенсії.

Детальнiше »
5 квітня 2018
Дорогі жителі Демидівського краю!

Щиро вітаю вас із світлим Воскресінням Христовим! У цей непростий час Великдень ще більше об'єднує нас у щирій молитві за мир і спокій у рідній державі. Згуртовує у патріотичному пориві бачити свою землю вільною, квітучою і незалежною.

Детальнiше »
5 квітня 2018
Національно-патріотичне виховання – один з головних пріоритетів області

Близько 450 тисяч гривень з державного бюджету може отримати будь-яка громадська організація області, одним з напрямків діяльності якої є національно-патріотичне виховання.

Детальнiше »
5 квітня 2018
До місцевих бюджетів Рівненщини аграрії сплатили понад 22 мільйони

http://picua.org/img/2018-04/04/vz8u9ja580icn3g6ol08xr6fv.jpgЗа три місяці поточного року 467 сільськогосподарських товаровиробників Рівненської області, які працюють в умовах спрощеної системи оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів краю 22,4 мільйони гривень єдиного податку.

Детальнiше »
3 квітня 2018
Учнівські лідери України створили Національну дитячу раду, яка матиме голос у Верховній Раді

http://picua.org/img/2018-04/02/6wf308k34vxjbex9hk5aoz6c5.jpgУповноважений Президента України з прав дитини в Україні Микола Кулеба презентував Національну дитячу раду

Детальнiше »
3 квітня 2018
До 1 червня мають затвердити виплати пільговикам за проїзд

На гарячу лінію Кабінету Міністрів України «15-45» надходили непоодинокі скарги про те, що пільговикам відмовляють у безкоштовному проїзді в громадському транспорті.  

Детальнiше »

Усього: 1976
Сторінка:  <<   11  |  12  |  13  |  14  |  15  |  16  |  17  |  18  |  19  |  20  |  21  |  22  >>
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua