На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації 05 липня 2012 року №124


 

 УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

05 липня  2012 року                                                                     №124

 

 

Про нову редакцію  Переліку

відомостей, що становлять

службову інформацію, яким

надається гриф обмеження доступу

«Для службового користування»

 

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", Інструкції про порядок обліку, зберігання і використання документів, справ, видань та інших матеріальних носіїв інформації, які містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 27 листопада 1998 року № 1893, із внесеними змінами, розпорядженням голови облдержадміністрації  від 11 червня 2012 року №292:

 

         1. Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію, яким надається гриф обмеження доступу "Для службового користування" (далі – Перелік), у новій редакції, що додається.

 

         2. Визнати такими, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від  22 серпня 2011 року №178 «Про  затвердження Переліку  відомостей, що становлять службову інформацію, якій надається  гриф  обмеження  доступу «Для службового користування».

 

         3. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника райдержадміністрації  Савич  Н.В.

 

Голова адміністрації                                                                В.Вінічук

                                                                                         

                                                                                           ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                                           Розпорядження голови

                                                                                           Демидівської районної

                                                                                           державної адміністрації

            05 липня 2012 № 124                                                                               

                                                                                                                                               

 

ПЕРЕЛІК  ВІДОМОСТЕЙ,

що  становлять  службову інформацію, якій надається

гриф  обмеження  доступу «Для  службового користування»

 

 

          Критерії віднесення інформації до службової

 

 

  Віднесення інформації до службової здійснюється відповідно до Закону України від 13 січня 2011 року № 2939-ІV "Про доступ до публічної інформації" при дотриманні сукупності таких вимог:

 

         1) виключно і в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров’я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя;

 

        2) розголошення інформації може завдати істотної шкоди цим інтересам;

 

        3) шкода від оприлюднення такої інформації переважає суспільний інтерес в її отриманні.

 

 

            Мобілізаційна робота

 

         1. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки національної економіки та господарства району, мобілізаційного плану району, структурних підрозділів райдержадміністрації,  селищних (сільських) рад, підприємств, установ, організацій усіх форм власності щодо:

 

         1.1. Створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації, реалізації та фінансування мобілізаційних потужностей.

 

         1.2. Виробництва та поставки технічних засобів та майна речової служби в особливий період.

 

         1.3. Виробництва, закупівлі та поставки продовольства, сільськогосподарської продукції в особливий період.

 

         1.4. Виробництва та поставки лікарських засобів та медичного майна в особливий період.

 

         1.5. Виробництва та поставки пально-мастильних матеріалів в особливий період.

 

         1.6. Мобілізаційних завдань із замовлення на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період.

 

         1.7. Кількості автотранспортної, дорожньо-будівельної, підіймально-транспортної техніки, повітряних, морських та річкових суден, залізничного рухомого складу, які підлягають передачі до складу Збройних Сил України, в місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування.

 

         1.8. Забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними, сировинними та енергетичними ресурсами в особливий період.

 

         1.9. Виробництва ветеринарного майна та технічних засобів ветеринарної медицини в особливий період.

 

         1.10. Створення та накопичення нестандартного обладнання та устаткування на особливий період.

 

         1.11. Показників із праці та кадрів, джерел забезпечення кадрами потреб галузей національної економіки на особливий період.

 

         1.12. Підготовки фахівців у закладах освіти на особливий період.

 

         1.13. Надання медичних, транспортних, поштових, телекомунікаційних, житлово-комунальних, побутових, ремонтних та інших послуг в особливий період.

 

         1.14. Виробництва найважливішої цивільної промислової продукції в особливий період.

 

         1.15. Номенклатури, обсягів (норм), місць зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в райдержадміністрації, структурних підрозділах райдержадміністрації, на підприємствах, в установах, організаціях, які не задіяні у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них.

 

         1.16. Капітального будівництва в особливий період.

 

         1.17. Створення страхового фонду документації для забезпечення виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період.

 

          1.18. Потреби сільського господарства в хімічних і мікробіологічних засобах захисту рослин, мінеральних добривах в особливий період.

 

        

         2. Відомості про методичні матеріали з питань мобілізаційної підготовки національної економіки.

 

         3. Відомості про виконання законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки національної економіки.

 

         4. Відомості про військовозобов'язаних, заброньованих за місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

 

         5. Відомості про заходи, передбачені для забезпечення сталого функціонування місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, а також підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

 

         6. Відомості про стан мобілізаційної готовності підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектуючих виробів до них.

 

         7. Відомості про організацію та порядок роботи курсів підвищення кваліфікації фахівців з питань мобілізаційної підготовки.

 

         8. Відомості про виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним Силам України, іншим військовим формуванням в особливий період.

 

         9. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації, на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації в автоматизованих системах із питань мобілізаційної підготовки національної економіки.

 

         10. Відомості про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період у частині, що стосується районних державних адміністрацій, окремих підприємств.

 

         11. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану районної державної адміністрації, селищної (сільських) рад, підприємств, установ та організації.

 

         12. Відомості про виробничі потужності, обсяги, технологію виробництва матеріалів, які передбачається використовувати для виготовлення озброєння, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них у цілому щодо підприємства, установи, організації.

 

         13. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій щодо життєзабезпечення населення в особливий період.

 

         14. Відомості про організацію оповіщення, управління і зв'язку, порядок переведення органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій на режим роботи в умовах особливого періоду.

 

         15. Відомості про дислокацію, характеристики запасних пунктів управління, обсяги матеріально-технічних засобів, продовольства, систему їх охорони та захисту органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування.

 

         16. Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, окремих підприємств, установ, організацій.

 

         17. Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

 

 

         Примітка:

         Документам, справам, виданням та іншим матеріальним носіям, які   містять відомості з питань мобілізаційної роботи, надається гриф обмеження доступу „Для службового користування” з позначкою „Літер „М”.

         Пересилання мобілізаційних документів здійснюється із зазначенням на пакеті, крім грифа „Для службового користування”,  позначки „Літер „М”.

 

                   

            Сфера територіальної оборони та цивільного захисту

 

          18. Відомості про антитерористичні заходи на об’єктах поводження з радіоактивними відходами, які не підпадають під дію Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

            19. Відомості щодо планування і виконання заходів територіальної оборони, які не підпадають під статті Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

           20. Відомості про  організацію реагування та дії у разі виникнення аварій на об’єктах, що мають стратегічне значення для економіки і безпеки держави.

 

         21. Відомості щодо зв’язку при ліквідації надзвичайних ситуацій мирного часу.

 

         22. Відомості про схеми організації зв’язку з неповним переліком позитивних та діючих частот.

 

          23. Відомості про радіодані.

 

         24. Відомості щодо характеристик хімічно небезпечних об’єктів, які віднесені до І – ІІІ ступенів хімічної небезпеки.

 

         25. Відомості про порядок, критерії та правила віднесення міст та об’єктів національної економіки до відповідних груп та категорій з цивільної оборони (цивільного захисту).

 

         26. Зведені відомості за окремими показниками про кількість, загальну площу та місткість захисних споруд цивільної оборони (цивільного захисту) на підприємствах (в установах), у селищі.

 

         27. Відомості, що розкривають бази даних на об’єкти і споруди систем життєзабезпечення згідно із затвердженими галузевими і обласними (регіональними) програмами створення СФД.

 

         28. Відомості про час та маршрут транспортування радіоактивних відходів.

 

         29. Відомості щодо обліку військовозобов’язаних  та призовників, які працюють у структурних підрозділах райдержадміністрації та її апараті. Відомості про чисельність працюючих та заброньованих військовозобов’язаних на особливий період за формою  № 6-Б, встановленою постановою Міжвідомчої комісії з питань бронювання військовозобов’язаних за підприємствами, установами і організаціями на період мобілізації та воєнного часу від 22 травня 1996 року № 1, зареєстрованою в Міністерстві юстиції України 16 липня 1996 року за № 363/1388.

 

            

         

 

          Житлово-комунальне господарство

        

         30. Відомості, що розкривають координати місць приєднань до комунальних водоводів об’єктів промисловості.

 

                   

            Будівництво та архітектура

 

 

         31. Відомості про робочі карти М 1:100000 та М1:200000 з нанесеною обстановкою щодо питань цивільної оборони.

 

        32. Відомості про топографічні, спеціальні карти чи план  селища  міського типу масштабу 1: 5000, 1: 2000 і крупніші, складені на території Демидівського району,  які містять  сукупність або повну інформацію для детального вивчення  та оцінки місцевості, орієнтування на ній, цілевказання та різних заходів господарського та оборонного значення, створені в системі координат УСК  - 2000 або в системі координат СК – 42.

 

         33. Відомості про координати і висоти геодезичних пунктів  Демидівського району.

           

 

            Технічний захист інформації

 

         34. Окремі відомості щодо захисту інформації  в автоматизованих системах, які не підпадають під дію Зводу відомостей, що становлять державну таємницю.

 

         35. Окремі відомості з питань технічного захисту інформації, які не віднесені до державної таємниці.

 

         36. Окремі відомості про дані інженерно-технічних засобів охорони, систем сигналізації, зміст заходів пропускного та внутрішньо-об’єктового режиму.

 

         37. Відомості про заходи щодо захисту інформації з обмеженим доступом під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців.

 

         38. Відомості про порядок, організацію, умови, результати обстеження та категоріювання виділених приміщень четвертої категорії.

 

         39. Відомості про організацію, порядок роботи користувачів автоматизованих систем четвертої категорії.

 

            Охорона державної таємниці

 

            40. Відомості про надання та скасування конкретним особам допуску та доступу до державної таємниці, номенклатури посад працівників, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці та мотивованого запиту до органу Служби безпеки про його надання.

 

         41. Зведені відомості щодо перегляду грифів секретності документів.

 

         42. Відомості за окремими показниками про планування роботи працівників режимно-секретних органів.

 

         43. Зведені відомості щодо обліку секретних документів у журналах обліку та в номенклатурі секретних справ.

 

         44. Відомості про виїзди в іноземні країни громадян, яким надано допуск та доступ до державної таємниці.

 

          45. Зведені відомості щодо перевірок наявності секретних документів та інших матеріальних носіїв інформації.

 

         46. Відомості щодо знищення секретних документів.

 

         47. Описи справ документів з грифом секретності постійного і довготермінового зберігання.

 

         48. Відомості про перелік посад, що дають право посадовим особам надавати матеріальним носіям інформації грифи секретності та доступ працівників до секретних, у тому числі мобілізаційних, документів.

 

         49. Окремі відомості, які не підпадають під дію Зводу відомостей, що становлять державну таємницю, та розробляються працівниками режимно – секретних органів.

 

          50. Окремі відомості щодо проведення нарад з використанням секретних документів або секретної інформації.

 

         51. Відомості про забезпечення режиму секретності у разі введення правового режиму воєнного або надзвичайного стану.

 

          52. Відомості за результатами проведення службових розслідувань за фактами розголошення секретної інформації, втрати її матеріальних носіїв та інших порушень режиму секретності, наявність недоліків в організації охорони державної таємниці конкретного суб’єкта режимно – секретної діяльності.

 

         53. Окремі відомості про прийом делегацій, груп, окремих іноземців та проведення роботи з ними.

 

         54. Окремі відомості про візити делегацій представників державної влади та місцевого самоврядування району за кордон.

 

 

 

Інші відомості

 

          55. Протоколи засідань експертно-перевірної комісії районної  державної адміністрації  (звуженого складу) та документи до них.

 

         56. Інформація, що міститься в документах районної  державної адміністрації, які становлять внутрівідомчу службову кореспонденцію, доповідні записки, рекомендації, якщо вони пов’язані з розробкою напряму діяльності районної державної адміністрації або здійсненням контрольних, наглядових функцій, процесом прийняття рішень і передують публічному обговоренню та/або прийняттю рішень.

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                             Н.Савич

 

 

 

 

 

СХВАЛЕНО

 

Протокол засідання  експертної комісії

для здійснення   експертизи документів

з грифом «Для службового користування»

апарату Демидівської районної державної

адміністрації

__________ №_____

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua