На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

ПРАВИЛА внутрішнього трудового розпорядку для працівників районної державної адміністрації


  УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

 

 

22  лютого 2018 року                                               №84

 

 

Про  затвердження

правил  внутрішнього

трудового  розпорядку

 

            Відповідно до статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 47 Закону України «Про державну службу»,   статті  43  Конституції України,  статті  142  Кодексу законів про працю України, на основі  Типових  правил  внутрішнього службового розпорядку, затверджених   наказом  Національного агентства України з питань державної  служби від 03 березня 2016 року № 50, зареєстрованого в Мін’юсті України 25 березня 2016 року за № 457/28587   та  з  метою  вдосконалення  організації  праці, зміцнення  трудової  та  виконавської  дисципліни:

 1. Затвердити  Правила внутрішнього трудового розпорядку для працівників  Демидівської  районної   державної   адміністрації,  що додаються.

 2. Головному спеціалісту відділу організаційно-кадрової роботи  апарату райдержадміністрації  ознайомити  працівників  районної державної  адміністрації  з  Правилами  внутрішнього  трудового  розпорядку.

3.  Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

   Голова   адміністрації                                                        Б.Левшенюк

 

 

 

 

                                                                               

                                                                           

                                                                               Додаток

                                                                               до розпорядження    

                                                                               голови  райдержадміністрації

                                                                               22.02.2018 р 84

 

ПРАВИЛА

внутрішнього службового розпорядку

державних службовців

Демидівської районної державної адміністрації

 

І.       Загальні положення

1.    Правила внутрішнього службового розпорядку державних службовців  районної державної адміністрації (далі - Правила) визначають загальні положення щодо організації внутрішнього службового розпорядку в  Демидівської районної державної адміністрації, режим роботи, умови перебування державних службовців апарату обласної державної адміністрації (далі - державні службовці) на робочому місці та забезпечення раціонального використання їх робочого часу.

2.    Службова дисципліна в  районної державної адміністрації ґрунтується на засадах сумлінного та професійного виконання державними службовцями своїх обов’язків, створення належних умов для ефективної роботи, їх матеріально-технічного забезпечення, заохочення за результатами роботи.

3.    Правила затверджуються загальними зборами державних службовців апарату районної державної адміністрації за поданням голови районної державної  адміністрації  і первинної профспілкової організації апарату на основі Типових правил внутрішнього службового розпорядку, затверджених наказом Національного агентства України з питань державної служби від 03 березня 2016 року № 50, зареєстрованого в Мін’юсті України 25 березня 2016 року за № 457/28587.

4.    Правила доводяться до відома всіх державних службовців  під підпис.

     II. Загальні правила етичної поведінки в апараті Демидівської районної  державної  адміністрації

1.    Державні службовці повинні дотримуватись вимог етичної поведінки.

2.    Державні службовці у своїй роботі повинні дотримуватись принципів професійності, принциповості та доброзичливості, дбати про свою професійну честь і гідність.

3.    Державні службовці повинні уникати нецензурної лексики, не допускати підвищеної інтонації під час спілкування. Неприпустимими є прояви зверхності, зневажливого ставлення до колег та громадян.

4.    Державні службовці під час виконання своїх посадових обов’язків повинні дотримуватися взаємоповаги, ділового стилю спілкування, виявляти принциповість і витримку.

III.    Робочий час і час відпочинку державного службовця апарату Демидівської районної державної адміністрації

1.    Тривалість робочого часу державного службовця становить 40 годин на тиждень.

2.    Для державного службовця встановлюється п’ятиденний робочий тиждень із тривалістю роботи з понеділка по четвер по 8 годин 15 хвилин, пятниця - 7 годин,  вихідні дні - субота і неділя.

Початок робочого дня о 09.00, кінець робочого дня о 18.15, пятниця з 09.00 до 17.00 годин.

Режим роботи апарату обласної державної адміністрації встановлюється з урахуванням загальноприйнятого режиму роботи підприємств, установ і організацій відповідно до чинного законодавства України.

У зв’язку зі службовою необхідністю, зумовленою специфікою та особливостями роботи районної державної адміністрації (її апарату), може встановлюватися інший режим роботи відповідно до чинного законодавства України про працю.

3.    Перерва для відпочинку і харчування становить 60 хвилин - з 13.00 до 14.00. Перерва не включається у робочий час, і державний службовець може використовувати її на власний розсуд. На цей час він може відлучатися з місця роботи.

4.    Напередодні святкових та неробочих днів тривалість робочого дня скорочується на одну годину.

5.    Забороняється відволікати державного службовця від виконання його посадових обов’язків.

6.    Облік робочого часу в апараті районної державної адміністрації здійснюється у табелі обліку робочого часу.

7.    Вихід державного службовця  за  межі  адміністративної  будівлі  районної державної адміністрації у робочий час зі службових питань відбувається з відома його безпосереднього керівника.

IV.    Порядок повідомлення державним службовцем про свою відсутність

1.    Державний службовець повідомляє свого безпосереднього керівника про свою відсутність на роботі у письмовій формі, засобами електронного чи телефонного зв’язку або іншим доступним способом.

2.    У разі недотримання державним службовцем вимог пункту 1 цього розділу Правил складається акт про його відсутність на робочому місці.

3.    У разі ненадання державним службовцем доказів поважності причини своєї відсутності на роботі він повинен подати письмове пояснення на ім’я голови районної державної адміністрації щодо причин своєї відсутності.

 

V.      Перебування державного службовця у приміщенні Демидівської районної державної адміністрації у вихідні, святкові, неробочі дні та після закінчення робочого часу

1.    Для виконання невідкладних завдань державний службовець може залучатись до роботи понад установлену тривалість робочого дня за розпорядженням голови районної державної адміністрації або наказом апарату районної державної адміністрації, про яке повідомляється первинній  профспілковій  організації  Демидівської районної  державної  адміністрації,  в  тому числі у вихідні, святкові, неробочі дні, а також у нічний час з компенсацією за роботу відповідно до законодавства.

2.    Тривалість роботи понад установлену тривалість робочого дня, а також у вихідні, святкові та неробочі дні, у нічний час для кожного державного службовця не повинна перевищувати чотири години протягом двох днів поспіль і 120 годин на рік.

3.    Голова районної державної адміністрації за потреби може залучати державних службовців до чергування після закінчення робочого дня, у вихідні, святкові і неробочі дні.

4.    Чергування державних службовців після закінчення робочого дня, у вихідні, святкові і неробочі дні здійснюється згідно з графіком, який затверджується головою районної державної адміністрації.

5.    У графіку чергування зазначаються: завдання, яке потребує виконання, відповідальний державний службовець, його посада, місце, дата та строк чергування.

6.    У разі залучення державного службовця до роботи понад установлену тривалість робочого дня в апараті райдержадміністрації запроваджується підсумований облік робочого часу з тим, щоб тривалість робочого часу за обліковий період не перевищувала норми тривалості робочого часу.

7.    За  роботу  в зазначені  дні (час) державним службовцям надаються відповідні дні  відпочинку за  заявами державних службовців.

8.    Забороняється залучати до роботи понад установлену тривалість робочого дня, а також у вихідні, святкові та неробочі дні, у нічний час вагітних жінок і жінок, які мають дітей віком до трьох років. Жінки, які мають дітей віком від 3 до 14 років або дитину-інваліда, можуть залучатися до надурочних робіт лише за їхньою згодою. Залучення інвалідів до надурочних робіт можливе 

9.    лише за їхньою згодою і за умови, що це не суперечить медичним рекомендаціям.

 

VI.    Порядок доведення до відома державного службовця нормативно- правових актів, доручень та розпоряджень зі службових питань

 

1.    Нормативно-правові акти, доручення, розпорядження зі службових питань доводяться до відома державного службовця шляхом ознайомлення у паперовій формі з підтвердженням такого ознайомлення.

2.    Підтвердженням може слугувати підпис державного службовця (у тому числі як відповідального виконавця) на документі, у журналі реєстрації документів.

3.    Нормативно-правові акти, які підлягають офіційному оприлюдненню, доводяться до відома державного службовця шляхом їх оприлюднення в офіційних друкованих виданнях, а також шляхом розміщення на офіційному веб-сайті Демидівської районної державної адміністрації.

VII.   Дотримання загальних інструкцій з охорони праці та протипожежної безпеки

1.     Голова районної державної адміністрації зобов’язаний забезпечити безпечні умови праці, належний стан засобів протипожежної безпеки, санітарії і гігієни праці.

2.     Інструктування з охорони праці та протипожежної безпеки має здійснювати  особа, на  яку головою районної  державної адміністрації покладено відповідні функції.

3.     Державний службовець повинен дотримуватись правил техніки безпеки, виробничої санітарії та гігієни праці, протипожежної безпеки.

4.     Умови праці на робочому місці, стан засобів колективного та індивідуального захисту, що використовуються державними службовцями, а також санітарно-побутові умови повинні відповідати вимогам нормативно- правових актів з охорони праці.

5.     За стан пожежної безпеки та дотримання інструкцій з охорони праці в апараті районної  державної  адміністрації  відповідає  голова районної державної адміністрації та визначена ним відповідальна особа, на яку покладено такий обов’язок.

VIII. Порядок прийняття та передачі діловодства (справ) і майна державним службовцем

1.    Державний службовець зобов’язаний до звільнення з посади чи переведення на іншу посаду передати справи і довірене у зв’язку з виконанням посадових обов’язків майно уповноваженій особі   головою районної державної адміністрації  в  апараті  районної  державної  адміністрації. Уповноважена особа зобов’язана прийняти справи і майно.

2.    Факт передачі  справ  і майна засвідчується актом, який складається у двох примірниках і підписується головним спеціалістом  відділу організаційно-кадрової  роботи  апарату  райдержадміністрації на якого покладені обов’язки служби управління персоналом та державним службовцем, який звільняється.

3.    Один примірник акта видається державному службовцю, який звільняється чи переводиться на іншу посаду, інший примірник долучається до особової справи цього державного службовця.

IX.    Прикінцеві положення

1.    Недотримання   вимог  Правил внутрішнього службового розпорядку є підставою для притягнення державного службовця до відповідальності у порядку, передбаченому чинним законодавством.

2.      Питання, пов’язані із застосуванням Правил внутрішнього службового розпорядку, вирішуються головою районної державної адміністрації, а у випадках, передбачених чинним законодавством, спільно або за згодою з первинною  профспілковою  організацією.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua