На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Памятки смт Демидівка


смт. Демидівка

 

Пам’ятник Т.Г. Шевченку. Біля Будинку культури.

 

         

 

     На круглому постаменті погруддя Т.Г. Шевченка. Територія, на якій знаходиться пам’ятник викладена бруківкою. На постаменті напис Т.Шевченко.

 

     Матеріали – бронза, базальтова крихта.

 

 

 

 

 

 

смт. Демидівка

  Пам’ятний знак на місці страти єврейського населення. (біля молокозаводу).

 

 

 

     Перед прямокутною стелою з постаментом східці, які ведуть до знаку. На стелі напис: «На цьому місці в жовтні 1942 року німецькими загарбниками розстріляно понад 3000 жителів селища Демидівка Єврейської національності». Нижче текст єврейською мовою. На постаменті покладена плитка зеленого кольору, потріскана, цемент полущився. Територія доглянута, обнесена загорожою з єврейською символікою (зірка Давида).

   Розміри: стела: висота – 1,5 м;

                              ширина – 0,66 м;

                              товщина – 0,18м.

 

Технічний стан – добрий.

 

Потребує детальнішого дослідження.

 

 

 

 

смт. Демидівка (в сквері)

Братська могила радянських воїнів

 

 

        

 

  

        На прямокутному постаменті встановлено фігуру коліноприклонного воїна. На постаменті текст: «Вечная слава героям павшим в боях за свободу и независимость нашей Родины в Великой Отечественной войне 1941-1945 гг.».

       Перед пам’ятником розбито клумбу, вздовж якої розміщено 8 нових  пам’ятних плит  по 4 з кожного боку з прізвищами та іменами загиблих воїнів. Перед клумбою – зірка для живого вогню.

       Згідно наявної документації старі плити були встановлені по обидва боки пам’ятника.

   Постамент облицьовано плиткою сірого кольору, фігура солдата пофарбована в золотий колір. Територія, де знаходиться пам’ятник значно розширена і огороджена забором. Доріжка викладена каменем. Літери на плитах слід поновити.

Перелік прізвищ (плити зліва):

  1. Сидоренко Г.І.                                 Філончук І.Д.

Семякін С.А.                                    Харламов В.Г.

Савчук К.О.                                      Харченко В.М.

Сініцин О.І.                                      Чепурко Т.С.

Савченко Г.К.                                   Шиш Я.Т.

Сметанін Р.К.                                    Шигонов Ї.Р.

Самосан М.К.

 

  1. Односельчани, які загинули від рук українських буржуазних націоналістів

Березюк М.М.                                                  Стасечко                          

Березюк А.                                                       Степанюк І.М.

Березюк М.                                                            Степанюк Д.І.

Березюк А.М.                                                         Степанюк І.Д.

Бочковий В.К.                                                        Семиліта В.Ф.

Бутновський І.І.                                                     Сиско П.И.

Воронецький І.С.                                                   Сиско М.Д.

Волков О.                                                                Сиско М.

Галицина О.                                                            Сиско Ю.

Гніденко В.П.                                                          Сиско З.

Герасименко В.І.                                                     Суха Д.

Давидюк П.П.                                                          Сбедюко В.В.

Дацюк Г.Г.                                                               Сташенко

Дівчина В.                                                                Суворовцев М.І.

Дубчук М.А.                                                             Сьомко П.Ф.

Загоруйко І.А.                                                           Тарасюк В.Т.

Зозуля А.Ф.                                                               Тарасюк Н.В.

Жук І.К.                                                                      Тарасюк М.М.

Іванов Г.М.                                                                Тарасюк Д.Д.

Козловський П.С.                                                      Тарасюк Й.Д.

Кухарук Д.К.                                                              Тарасюк І.О.

Ковальчук І.І.                                                             Тарасюк В.Д.

Кісілюк П.В.                                                               Тарасюк Н.Д.

Мітюшкін І.                                                                 Тиміров І.

Мельничук І.П.                                                           Хонак Ф.Л.

Межиглуд Д.                                                               Цимбалюк І.П.

Мулько О.П                                                                 Чичелюк Г.І.

Максимюк Т.М.                                                          Чичелюк І.Т.

 

  1. Неборачек О.                                           Чичелюк І.Т.

Новік Г.Т.                                                 Чичелюк А.І.

Ніколаєв А.І.                                            Чичелюк В.І.

Ніколаєв І.І.                                              Чичелюк П.І.

Комішев К.Г.                                            Чичелюк М.І.

Овчук О.Я.                                                Шліхта Г.І.

Приходько А.Г.                                        Шваргун П.Я.

Петровський Г.В.                                     Яловой Н.Т.

Парадюк П.О.                                           Янчук П.А.

Приступа Т.О.                                           Яконюк М.М.

Поздняков Т.О.                                         Яконюк  Е.М.                                                                                  

Рудько В.В.                                               Сович М.П.

Рудько Т.В.

 

 

  1. Односельчани, які загинули в роки Вітчизняної Війни.

 

Бабич Т.М.                                               Росоловський М.І.

Бакалбико В.С.                                        Олексюк Л.Т.

Березюк Г.А.                                            Олексюк І.П.

Березюк П.П.                                            Парадюк В.С.

Березюк В.А.                                            Панчук Д.І.

Березюк А.П.                                            Пастощук Л.К.

Березюк В.Я.                                            Пекарський П.Е.

Вознюк О.В.                                             Пекарський Ф.Я.

Григорчук П.Ф.                                        Петрук П.Д.

Губін П.О.                                                 Поліщук Г.Ю.

Данилюк І.У.                                             Рослюк М.Б.

Дмитрук В.М.                                           Самсонюк П.Я.

Зелінський О.А.                                        Самсонюк І.Я.

Казмірчук Г.К.                                          Сиско П.І.

Ковальчук А.С.                                         Старчук І.К.

Ковальчук Г.І.                                           Смаль Я.Т.

Корчок І.Г.                                                 Степанюк А.К.

Крібатий Г.Т.                                             Степанюк І.К.

Кунц К.Я.                                                   Тарасюк В.Д.

Куниця М.Л.                                              Українчук К.Я.

Кухарчук В.С.                                            Українчук Я.Я.

Лавренюк І.Т.                                             Фельдман В.Б.

Левчук Г.І.                                                  Цалапюк Я.М.

Мілевич С.А.                                              Шуляк М.А.

Мельничук М.І.                                          Чичелюк К.О.

Надолюк О.Е.                                             Чичелюк П.М.

Нечипорук Л.Н.                                          Чичелюк П.К.

Ніколаєв В.І.                                               Яковюк М.Г.

Ніпрук І.Г.                                                   Яковюк О.

Ніпрук В.І.                                                  Яконюк Я.Д.

Ніпрук О.М.                                                Яконюк М.Д.

Ніпрук М.Д.                                                Яконюк О.Х.

Ніпрук С.Г.

 

  1. Вони загинули в роки ВВВ при визволенні селища

Алієв Н.                                                      Богданович В.П.

Афанасьєв Д.А.                                          Белозубов В.Є.

Абдулов У.                                                 Бедрицький І.П.

Алімов А.                                                   Бабич А.Л.

Бурсук Ф.Р.                                                Бутковський І.І.

Базаров Б.                                                   Висоцький В.В.

Бойченко М.А.                                           Вольський А.П.

Бурдзинський Й.В.                                    Виговський П.І.

Булавін О.О.                                               Воскобойников С.Ю.

Бойцов В.П.                                                Волощук І.О.

Баргаковський В.І.                                     Ващенко П.І.

Бакбуєнов Н.                                               Гречаник Г.Г.

Бутько М.Е.                                                 Гусєв П.Т.

Бундуков М.О.                                            Гуськов С.Ю.

Громов І.П.                                                  Гунько І.Н.

Горбатюк П.С.                                            Гладков О.І.

Герасімов Г.І.                                              Гончаров І.К.

Діденко І.К.                                                 Дмитрієв М.П.

      Данильчук О.П.                                           Дудник В.Ф.

 

6. Даценко М.Р.                                       Кремень І.Ф.

    Дідус М.Н.                                            Косенко О.Г.

    Дехтяренко В.І.                                    Ковчук К.Д.

    Дубоден В.А.                                        Кучеренко В.С.

    Дахно М.Д.                                            Коровін Г.А.

Ермік В.А.                                                Козлюк Я.С.

Елістратова Н.Г.                                      Коршак В.І.

Євсеєв М.М.                                             Кондратьєв І.І.

Єгошин А.П.                                             Куцобол К.П.

Жеребецький В.І.                                     Кушнір Д.Т.

Жолдаков Ш.                                            Кушніренко О.Д.

Жігадло Б.І.                                               Ковальчук С.Д.

Занка І.О.                                                   Козаченко С.Д.

Зінченко Ю.В.                                           Карагадієв Д.

Засінчук В.С.                                             Канданович Ф.И.

Здоров П.Н.                                               Карпович О.В.

Ільменко К.І.                                             Кот І.А.

Іванов Г.І.                                                  Королевіч М.А.

Косуха Й.П.                                               Курбяназов К.

Калименко П.Є.                                         Кубаєв Б.

Казбеков А.

 

7. Козикін А.К.                                       Левкін С.Д.

    Кулініч Д.М.                                       Маринін С.Г.

    Ковальчук О.С.                                   Мусін В.Г.

    Кудінець О.І.                                       Матвійчук П.Г.

    Коноков І.І.                                          Мігачев М.С.

    Кордон А.Д.                                         Майстренко Г.З.

    Кресай В.Г.                                          Музиченко К.Д.

    Короткевич Г.А.                                  Марченко Ю.С.

    Кучерявенко О.Я.                                Мінін А.М.

    Левковський М.М.                               Милієв В.І.

    Лебега А.І.                                            Малащенко М.П.

    Ліднецький А.П.                                  Матюшенко О.І.

    Літкін Г.М.                                           Мясніков А.В.

    Лось І.Г.                                                Морковін А.А.

    Левченко Г.П.                                       Міхнюк О.С.

    Літвінчук М.С.                                      Музика В.

    Лінський М.О.                                       Малгазваров Д.

    Лопарев Т.Д.                                          Макарчук О.А.

    Лаврентьєв О.П.                                    Матвійчук П.С.

    Ломов І.К.                                              Мотузов Ф.П.

    Номшієв Ж.І.                                         Носов Ф.П.

                                                                    Мосюркєєв С.С.

 

8. Нечикоренко Г.Д.                                      Пархоменко В.А.

Нескідашвілі С.Г.                                           Павлов В.А.

Нургужанов К.                                                Приходенко И.М.

Науменко Ю.В.                                               Примаченко І.М.

Новак Г.І.                                                         Помінчук К.І.

Некрасов К.А.                                                  Піскун Н.І.

Осневський С.Р.                                              Прокопенко Н.О.

Опанасенко А.І.                                               Прохоров І.М.

Охорзін М.А.                                                    Руденко А.Ф.

Осіпчук К.                                                         Рудніцкий В.А.

Овчарук К.Д.                                                    Рябушечко Е.С.

Олейнік З.К.                                                     Резатов З.Р.

Осипчук П.С.                                                     Разазанов С.

Павловський А.С.                                              Рубцов М.

Поддубняк Т.К.                                                  Ремез І.Д.

Попроцький Б.Г.                                                Руденко М.В.

Пуценко Й.М.                                                     Сокалін І.Т.

Попов В.В.                                                          Самковський О.Є.

Пегов М.А.                                                          Скачков С.І.

Присяжнюк І.М.                                                 Столяр М.Г.

Пірогов В.О.                                                       Свіницький Ф.В.

Смірнов С.М.                                                      Старжинський І.Д.

                                                                             Сичівський И.О.

Розміри : фігура 0 1,9 (висота)

                 Постамент – 1,8 х 0,8 х 1,4 м.

 

Матеріали: бетон, цегла, цемент, базальт.

 

Охоронне зобов’язання № 478 від 29.17.1967 р.

 

Наявні паспорт, облікова картка, та охоронна зона.




Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.png



http://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua