На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Звітпро роботу відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації за 2018 рік


Звіт

про роботу відділу  освіти, молоді, спорту, культури та туризму райдержадміністрації за 2018 рік

Протягом 2018 року відділом  проводилася робота, направлена на забезпечення належного  функціонування закладів освіти та культури району. Робота була  спрямована на виконання основних законодавчих документів   та  розпоряджень голови районної державної адміністрації і затверджених сесією районної ради цільових програм, рекомендованих на державному рівні.  Згідно штатного розпису роботу відділу забезпечує  начальник відділу, 2 головні спеціалісти та 1 провідний спеціаліст, оператор комп’ютерного набору та бухгалтер. Всі державні службовці відділу пройшли підвищення кваліфікації у 2018 році. 

У 2018 році  видатки для забезпечення функціонування відділу та підпорядкованих йому закладів становили 6246,8 тис.грн., із них  на заробітну плату   використано 5214,4 тис.грн, заборгованості по виплаті заробітної плати  немає. Проводиться  виплата відповідно до статті 57 Закону України «Про освіту» надбавки за вислугу років педагогічним працівникам  щомісячно, допомоги на оздоровлення у розмірі посадового окладу при наданні щорічної відпустки.

На виконання розпорядження  голови районної державної адміністрації № 252 від 10 грудня 2013 року «Про районний план заходів  з реалізації Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року» у підпорядкуванні відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму  райдержадміністрації  з початку 2018 року   залишився  один заклад  дошкільної освіти Вовковиївський  ДНЗ «Калинка»  у якому  працює 4 педагогічних працівники та охоплено дошкільною освітою у 2 групах - 40 дітей. Організована робота з підготовки дітей 5-ти річного віку до школи: 100% таких дітей охоплено  дошкільною освітою. Постійно модернізується матеріально-технічна база  закладів дошкільної освіти.  За сприяння депутата Верховної Ради України  Дехтярчука О.В. у Вовковиївському ДНЗ «Калинка» встановлено ігровий майданчик. Дошкільний заклад забезпечено дидактичними посібниками, навчальними,  наочними  та ігровими матеріалами,  комп’ютерною технікою та  підключено до мережі  Інтернет. 

Станом на 01.01.2018 року у підпорядкуванні відділу залишився 1 заклад загальної середньої освіти  Вовковиївська ЗОШ І-ІІІ ст..з контингентом учнів 187, а станом на 01.09.2018 року – 191 учень. У системі освіти  працює 25 педагогічних працівників, з них 1 – за сумісництвом. 20 учителям присвоєно кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», 1 учитель має педагогічне звання – учитель-методист, 19 учителів – педагогічне звання «старший учитель». Два педагогічні працівники нагороджені знаком «Відмінник освіти».

Для 78 учнів, які проживають на відстані більше 3 км від будівлі закладу, організовано підвіз шкільним автобусом у рамках відповідної державної програми.  У поточному році зроблено ремонт шкільного автобуса на суму 54 тис грн.. та проведено технічний огляд автотранспортного засобу вартістю 15 тис. грн..

У школі обладнано кабінет інформатики. За сприяння депутата Верховної Ради  України Олександра Дехтярчука та відділу освіти, молоді і спорту райдержадміністрації було замінено електрообладнання, встановлено 5 ноутбуків.

Усі учні закладу освіти охоплені гарячим харчуванням у шкільній їдальні, безкоштовно мають змогу харчуватися діти-сироти, діти позбавлені батьківського піклування та діти з малозабезпечених сімей.  Для здешевлення харчування використовується овочева продукція вирощена на шкільних городніх ділянках.  У 2018 році завершено заміну 14 вікон на енергозберігаючі у шкільній їдальні на суму 67.0 тис.грн. та закуплено витяжку вартістю 9,98 тис.грн..

Проведено  ремонт навчальних кабінетів (10 кабінетів),  повна заміна   електропроводки в учительській та комп’ютерному класі,  заміна15 розеток, 4 вимикачі, 6 світильників,  ремонт стелі, поклейка шпалерів, заміна дверей в учительській,  заміна кранів у коридорі школи,

 придбано гардини (27м) у шкільну їдальню,  придбано жалюзі на вікна,

 придбано вчительський стіл і стілець у кабінет англійської мови.

 Також, закуплено  газонокосилку вартістю  11 тис. грн.. У заклад освіти закуплено  8 шт. вогнегасників на суму 2772 грн. та 7 шт. перезавантажено.

Проводиться   анкетування учнів та опитування батьків щодо  обрання профілів навчання  учнями 10-11 класів. Учні  відповідно до профілю  забезпечуються  підручниками. Учні 10-11 класів Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ ст.. навчаються за технологічним профілем із спеціалізацією лісівництво.

У вересні 2018р. у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ст. проходив Олімпійський    тиждень в рамках якого проведено спортивно- масові заходи та пройшла «Розминка від чемпіона» для учнів.. Вони зустрілися з Миколою Іваником бронзовим та срібним призером чемпіонату Європи з тайського боксу, переможецем Львівської області по кікбоксингу,  багаторазовим чемпіоном України з кікбоксингу та тайського боксу,  майстром спорту України міжнародного класу з тайського боксу, трьохразовим чемпіоном світу з тайського боксу по версії MUAY THAX MAX, переможцем турніру «Сталевий кулак» по боксу, переможцем турніру з кікбоксингу К-1.

На території Демидівського ліцею відкрито міні-футбольне поле зі штучним покриттям і встановлено вуличні тренажери.

Невід’ємним напрямом роботи освітньої галузі є робота з обдарованими дітьми. У рамках реалізації заходів щодо забезпечення пріоритетного розвитку освітньої галузі  робляться кроки в плані популяризації здобутків обдарованої молоді. Серед розмаїття інтелектуальних змагань найбільш вагомими є участь школярів району у Всеукраїнських  учнівських олімпіадах із базових навчальних предметів.   Переможцями ІІІ етапу Всеукраїнських олімпіад у 2018  році стало 11 учнів загальноосвітніх навчальних закладів району. Із метою виявлення, розвитку і підтримки талантів й обдарувань учнівської молоді, сприяння поглибленню освіти учнів шляхом залучення їх до творчої діяльності, пропаганди наукових досліджень відбувся І етап конкурсу-захисту науково -

дослідницьких робіт слухачів Рівненської Малої академії наук учнівської молоді за трьома етапами (конкурс науково-дослідницьких робіт, виконання контрольних завдань із базових дисциплін, захист науково-дослідницьких робіт). Учні загальноосвітніх навчальних закладів району у 2017 – 2018 навчальному році вибороли 4  призових місцяна обласному етапі змагань. 

У 2018 році вихованці учнівського лісництва «Діброва» зайняли 2 місце в обласному зльоті учнівських лісництв. Протягом  2018 року вони ставали переможцями обласних та всеукраїнських етапів природоохоронних конкурсів: «Моя Земля – земля моїх батьків», «Парки – легені міст і сіл», «Ліси для нащадків». Учні Вовковиївської ЗОШ  стали володарями Гран-прі очного Всеукраїнського конкурсу «Зелена естафета» у м.Черкаси. Також у м.Києві  зайняли 2 та 3 місце у захисті екологічних проектів Міжнародної олімпіади «Dreem Eco». Екогурт школи «Зелений вітер» в обласному конкурсі колективів екологічної просвіти зайняв 2 місце.

Учасники зразкового художнього колективу «Водограй» стали володарями Гран-прі обласного конкурсу патріотичної пісні «Поліська Січ» та естрадної пісні «Юна зірка», переможцями конкурсу колядок «Вифлеємська зірка». Учасникам зразкового ансамблю «Водограй» було закуплено нове сценічне вбрання та взуття на 22 тис. грн..

         Із метою сприяння утвердження державного статусу української мови, піднесення її престижу серед учнівської молоді, виховання пошани до культури і традицій українського народу постійно проводиться ІІ етап  Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, «Поліські пересмішники», Міжнародний мовно-літературного конкурс учнівської творчості імені Тараса Шевченка, Дні української мови і писемності, вікторини,  предметні тижні, турніри, де беруть участь  всі  заклади освіти  району.

Щорічно учні  закладів освіти  приймають участь в Всеукраїнському фізичному конкурсі “Левеня” та Міжнародному математичному конкурсі “Кенгуру”.

З початком нового навчального року 2018-2019 стартувала освітня реформа відповідно до Концепції Нової української школи.  1 вересня 2018 року 19 першокласників розпочали навчання за оновленими програмами. Дляформування нового освітнього середовища для  роботи  в  умовах  Нової  української  школи  Демидівського району було виділено з державного бюджету 50.5 тисяч гривень. Та  наумовах співфінансування з місцевого бюджету було додано кошти в сумі 22.4 тис. гривень. Ці кошти були спрямовані на закупівлю дидактичних матеріалів 21.0 тис. грн., закупівлю сучасних меблів 36.4 тис грн., на закупівлю комп’ютерного обладнання (облаштування робочого місця вчителя) 12.5 тис. грн.. Окрім того отримано  конструктори LEGO. Перші класи забезпечені двома типами ігрових наборів: «6 цеглинок» для кожного першокласника та LEGO Play Box на клас. Це безкоштовна гуманітарна допомога від The LEGO Foundation. Відділом  у  навчальний заклад закуплено 2 телевізори вартістю 26 тис.грн. та один подаровано благодійниками.

         Також, залучено 95 тис. грн.. додаткових коштів за сприяння депутата Верховної Ради України  Дехтярчука О.В. для  створення нового освітнього середовища за ці кошти закуплено - інтерактивну дошку, документ-камеру, багатофункціональний пристрій, фотоапарат, ноутбук та меблі.

Начальника відділу освіти, молоді, спорту, культури та туризму по питанню впровадження концепції НУШ було заслухано на колегії райдержадміністрації 30 листопада 2018 року.

         На виконання завдань освітньої галузі «Технології» Державного стандарту початкової загальної освіти  всі вчителі, які викладають  предмет «Інформатики» у початкових класах  пройшли курси підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

Належно забезпечується управління процесом творчого зростання педагогів шляхом планування курсової підготовки на основі аналізу складу вчителів, урахування їх потреб. Складено плани-графіки курсової підготовки, ведеться облік.  Пройшли  підвищення кваліфікації в Рівненському обласному інституті післядипломної педагогічної освіти та онлайн-курс на платформі EdEra  учителі початкових класів та вчителі англійської мови,  музичного мистецтва, які викладають у перших класах, директори та заступники директорів закладів загальної середньої освіти з навчально-виховної роботи.

Досягнення педагогічних працівників та учнів, різного виду заходи  публікуються  на сторінках районної газети «Вісник Демидівщини»,  висвітлюються на сайтах  Вовковиївської ЗОШ І-ІІІ  та відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації у мережі «Фейсбук»  це стало  можливим через  проведення у 2018 році швидкісного інтернету провайдером якого є компанія Укртелеком, існує безпровідна мережа WI-FI.

На виконання програми оздоровлення та відпочинку дітей і розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку, санаторіїв  на період до 2022 року затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12.04.2018 № 133  у 2018 році виділено кошти в сумі 56,3 тис. грн., в тому числі 39,1 тис. грн. субвенція обласному бюджету для придбання путівок на оздоровлення дітей, які потребують особливої соціальної уваги та підтримки та 17,2 тис. грн. на відпочинок у пришкільних таборах.

   З районного бюджету профінансовано в повному обсязі субвенцію обласному бюджету та 17,2 тис. грн. на функціонування 2 пришкільних таборів    відпочинку з денним перебуванням.

Різними формами оздоровлення та відпочинку охоплено  95 дітей  (50,8%), з них 38 дітей пільгових категорій, що становить 41% від загально кількості дітей.

В червні 2018 року працював пришкільний табір відпочинку з денним перебуванням «Мрія», в якому було охоплено відпочинком 42 дитини та в серпні 2018 літній мовний табір за програмою «Gocamp» - «Sunrise», де охоплено відпочинком – 40 дітей. 7 дітей, із багатодітних сімей оздоровлено у КП Дитячий санаторій «Хрінники».1 дитину з числа обдарованих оздоровлено в УДЦ «Молода гвардія» м. Одеса. 3 дитини із багатодітної сім’ї оздоровлено у ДПУ МДЦ «Артек» Київської області.

На виконання  районної програми  підтримки молоді на 2016-2020 роки затвердженої розпорядження голови голови райдержадміністрації  від 31.12.2015 № 285  до Дня Святого Миколая 18.12.2018 року у Вовковиївській ЗОШ І-ІІІ ст.. проведено благодійну акцію для дітей пільгових категорій «Що приніс нам Святий Миколай». Солодкі подарунки вручено для 12 дітей, з них діти-сироти, діти-інваліди, діти учасників АТО. 

На  виконання заходів районної  Програми розвитку фізичної культури  і   спорту   затвердженої розпорядженням голови районної державної адміністрації від 01.09.2017 року №254  виділено 8 тис. грн. , які використано закуплено спортінвентар для закладу освіти, а також грамоти, кубки та дипломи для нагородження переможців спортивних змагань. Також для Вовковиївської ЗОШ виділено 5 тис. грн. на закупівлю спортінвентарю   .

На виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 29.04.2015 року №93 «Про районну програму соціального захисту учасників антитерористичної операції» 25 дітей учасників АТО  Демидівського району прийняли участь у  новорічно - різдвяних  святах у обласному академічному  українському музично-драматичному театрі, де їм були вручені солодкі подарунки.               

Відповідно програми підтримки розвитку культури Демидівського району до 2022 року затвердженою розпорядженням голови районної державної адміністрації № 25 від 24 січня 2018 року,  та розпорядження голови райдержадміністрації від 26 лютого 2018 року №90 «Про внесення змін до Програми розвитку культури Демидівського району на період до 2022 року» схваленою рішенням сесії районної ради №199 від 02 березня 2018 року,  з районного бюджету виділено кошти в сумі 12.0 тис.грн., на на проведення  культурно- мистецьких заходів місцевого значення (фестивалі, виставки, концертні програми, літературні та мистецькі конкурси) та 50 тис.грн на проведення Всеукраїнського дитячого фестивалю  патріотичної пісні «Наша слава козацькая не вмре не загине» с.Хрінники.    З метою популяризації туристичного потенціалу району відповідно до програми розвитку туризму в Демидівському  районі виділено кошти в сумі 1.7 тис.грн на виготовлення друкованої продукції.

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua