На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 05 липня 2018 року №195


     УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

05 липня   2018  року                                                                  №195

                                              

Про стан виконання у першому

півріччі 2018 року

вимог законодавства України

щодо розгляду звернень громадян та

підвищення ефективності цієї роботи

 

Керуючись статтями 25, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про звернення громадян", указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за належну організацію роботи із зверненнями громадян і результати вирішення порушених у них питань:

1. Інформацію  керівника апарату райдержадміністрації Савич Н.В. про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками першого півріччя 2018  року взяти до відома.

Довідку надіслати сільським та  селищній радам, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади для відповідного реагування.

 

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільським та  селищному головам :

 

1) вжити додаткових заходів стосовно поліпшення якості підготовки інформації про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації щодо організації роботи із зверненнями громадян;

 

2) взяти під особливий контроль розгляд звернень, що надійшли від членів сімей загиблих військовослужбовців, а також учасників бойових дій, інвалідів війни з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції;

 

         3) систематично аналізувати і узагальнювати звернення від найбільш незахищених верств населення. Приділяти особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, члени сімей загиблих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, багатодітні сім'ї, одинокі матері, які потребують соціального захисту та підтримки;

4)  здійснювати перевірку всіх звернень громадян, у яких йдеться про недоліки в роботі територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, оскаржуються рішення посадових осіб цих органів. Вживати невідкладних заходів для припинення неправомірних дій та скасування незаконних рішень;

5) забезпечувати проведення роз'яснювальної роботи серед населення району, у тому числі через засоби масової інформації, щодо повноважень органів державної влади, систематичне висвітлення у засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті матеріалів щодо організації роботи із зверненнями громадян, графіків особистих, у тому числі виїзних, прийомів громадян посадовими особами;

6) вжити ефективних заходів щодо запобігання виникненню підстав для необґрунтованих повторних і колективних звернень та звернень до органів влади вищого  рівня, народних депутатів України, облдержадміністрації.

 

3. Виконавцям про хід виконання цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 25 грудня 2018 року.

 

         4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 20 лютого 2018 року № 78 «Про стан виконання у 2017 році вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи».

 

5. Контроль за виконанням   розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації Савич Н.В.

 

 

 

 

 Голова адміністрації                                                              Б.Левшенюк  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

Довідка

про стан виконання у першому півріччі 2018 року вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи

 

Протягом першого півріччя 2018 року в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування вживаються організаційні і практичні заходи, спрямовані на вирішення життєво важливих проблем населення району, реалізацію конституційних прав і свобод людини, на виконання Закону України «Про звернення громадян»,  Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Указ Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування»  розглянуто на колегії райдержадміністрації   в   лютому місяці 2018 року за результатами розгляду прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 20 лютого 2018 року №78.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 28 квітня 2017 року №149 було  затверджено  склад постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян при райдержадміністрації.

З метою сприяння громадянам у вирішенні питань, з якими вони звертаються до районної державної адміністрації  за  звітний період 2018 року проведено 5 засідання постійно діючої комісії з питань розгляду звернень громадян, на яких були розглянуті питання стосовно призначень та вчасної виплати  соціальної допомоги малозабезпеченим та багатодітним сім’ям, питання призначення субсидій та відшкодування виплат на оплату житлово-кумунальних послуг.

При райдержадміністрації діє комісія з розгляду звернень                      мало захищених категорій громадян щодо виділення одноразової грошової допомоги.

Прийом громадян головою та заступником голови райдержадміністрації проводився відповідно до затвердженого графіку прийому громадян, графік особистого прийому громадян головою, заступником голови райдержадміністрації, проведення виїзного особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації в населених пунктах району в 2018 році затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації  від 11 січня 2018 року № 1.

З метою обізнаності стосовно реального стану справ на місцях, вирішення нагальних проблем населення та вивчення суспільно-політичної ситуації на

                                                         

 

 

4

підвідомчій території, головою  райдержадміністрації у першому півріччі 2018 року здійснено 3 виїзні прийомів громадян у Демидівському району до Хрінницького старостинського округу та Боремельської сільської ради.  В зверненнях, які надходили від жителів району, в більшості порушувалися питання земельних відносин, питання соціального захисту населення, зокрема досить актуальним питанням залишається порядок оформлення житлових субсидій. Всі звернення, які надійшли від громадян були взяті на контроль керівництвом  райдержадміністрації з метою їх оперативного вивчення та вирішення. За звітний період головою райдержадміністрації проведено – 23 усних прийомів громадян на яких було прийнято - 55 громадян, заступником голови  – 10  прийомів,  на якому було  прийнято 19 житель району.

Керівництвом райдержадміністрації здійснюється позачерговий прийом звернень інвалідів Великої Вітчизняної Війни, учасників бойових дій, одиноких пристарілих громадян та інших соціально незахищених верств населення.

При районній державній адміністрації діє пряма цілодобова «гаряча» телефонна лінія та телефонна «гаряча лінія» голови райдержадміністрації. Інформації щодо роботи даних ліній та участі в ній керівництва райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих районних організацій відповідно до затверджених графіків до населення було доведено через районні засоби масової інформації та на офіційному сайті райдержадміністрації.

Для забезпечення правового захисту інтересів фізичних та юридичних осіб шляхом надання юридичних послуг найбільш незахищеним верствам населення з роз’ясненням чинного законодавства створено громадську приймальню правової допомоги, у склад якої включено спеціалістів місцевої державної адміністрації, правоохоронних органів та спеціалістів органів юстиції. Робота проводиться шляхом усних роз’яснень чинного законодавства України громадянам які звертаються за консультаціями. У першому півріччі 2018 року у громадській приймальні надано   10 консультацій.

В районній газеті „Вісник Демидівщини” періодично друкуються  матеріали по підсумках розгляду звернень на колегіях райдержадміністрації та роз'яснення щодо питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, податкового та земельного законодавства, зайнятості населення та на ВЕБ-сторінці райдержадміністрації постійно розміщуються матеріали щодо роботи із зверненнями громадян.

За звітний  2018 рік до райдержадміністрації надійшло 82 звернення громадян.  Серед загальної кількості звернень було 74 усних, 8 письмових .

За структурою звернень переважають заяви – 82,  пропозицій від громадян протягом року не було.

Аналіз заяв свідчить, що громадянами району порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги, забезпечення соціальних виплат та

 

 

5

оформлення субсидій. З метою поліпшення соціально-побутових умов малозабезпечених та соціально незахищених категорій населення відповідно до

районної програми “Милосердя” райдержадміністрацією надано матеріальну допомогу для  громадян  на загальну суму 22200 гривень.

За 6 місяців 2018 року через «урядову грячу лінію» до райдержадміністрації надійшло 33 звернення. На всі звернення заявники отримали письмові відповіді.

  Суттєво покращилось соціальне обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання.

Створюється банк даних волонтерів і громадських організацій, які надають необхідну допомогу учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Відповідальним за координацію дій з Центром допомоги учасникам антитерористичної операції визначено  заступника голови райдержадміністрації Скомороха О.М..

             Працівниками  управління соціального захисту населення Демидівської райдержадміністрації  проводиться роз’яснювальна робота  щодо надання пільг, санаторно-курортного лікування, психологічної реабілітації, соціальної та професійної адаптації та технічних засобів реабілітації демобілізованим особам. В районні на обліку перебуває 155 учасників антитерористичної операції та 2 вдови загиблого учасникаАТО. 3 учасникам  антитерористичної операції встановлено статус інваліда війни АТО 3 групи та 1учаснику АТО – 2 групи, 151 учасникам    антитерористичної операції, які мають статус учасника бойових дій, прийнято документи на пільги та поставлено на облік. 12 учасників бойових дій перебуває на обліку для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. 21 учасник отримали пільги на тверде паливо та скраплений газв сумі 39088,68грн. 124 учасникам антитерористичної операції до 5 травня виплачено грошову допомогу, а саме: 4 інвалідам війни -11800 грн.,2 вдовам загиблих учасників АТО-1260грн., 118 учасникам бойових дій -149270грн..

              Центром зайнятості постійно проводяться інформаційно-роз’яснювальні роботи  з головами сільських та селищної рад щодо організації та проведення громадських робіт, в тому числі із соціального захисту сімей, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками антитерористичної операції.

Протягом звітного 2018 року  до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулись 22 осіб з числа учасників антитерористичної операції. Статус безробітного надано 21 особа відповідно до  статті 43 Закону України «Про зайнятість населення». За звітний період працевлаштовано 6 осіб, 5 за направленням центру зайнятості, 1 особа – самостійно працевлаштована (служба по контракту) .

Демобілізовані військовослужбовці, які брали участь в АТО та перебувають на обліку  в центрі зайнятості ознайомлені з можливістю проходження професійного навчання в центрах професійно - технічної освіти

6

державної служби зайнятості за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Демобілізовані забезпечуються санаторно-курортним лікуванням на базі «Рівненського обласного госпіталю для інвалідів війни». Станом на 25.06.2018 року 19 демобілізованих осіб пройшли лікування та оздоровлення. За даний період до закладів охорони здоров’я звернулося 87 демобілізованих, яким була надана відповідна допомога, з них 11 пройшли курс лікування у стаціонарному відділенні Демидівської центральної районної лікарні.

Забезпечено співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо транспортування учасників антитерористичної операції, які мають поранення  до закладів охорони здоров’я.

За підсумками розгляду  звернень громадян у першому півріччі 2018 року керівники, службові особи відповідальні за звернення громадян до відповідальності за порушення вимог законодавства про звернення не притягались.

За звітний 2018 рік вивчено та надано методичну допомогу з питань організації роботи із зверненнями громадян у 2 структурних підрозділах адміністрації та у 1 сільській раді. Результати перевірки розглянуті при керівнику апарату районної державної адміністрації.

Забезпечення реалізації громадянами району конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за об’єктивний, неупереджений  і своєчасний розгляд звернень громадян, вирішення порушених у них проблем – такими критеріями керується у своїй роботі керівництво Демидівської райдержадміністрації.

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                Н. Савич                

                  

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua