На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 26 лютого 2018 року №95


УКРАЇНА

 ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

26 лютого 2018 року                                             

                 №95

Про організацію та проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні-травні 2018 року

 

 

На виконання статті 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 15, 16, 38, 43 Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”, розділу VI Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року № 352, Указу Президента України від 15 лютого 2018 року  №33/2018 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році”, Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 14 серпня 2008 року №402, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за №1109/15800 та з метою забезпечення призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2018 року:

 1. Затвердити  основний і резервний  склад  районної призовної комісії згідно з додатком 1. Резервний склад призовної комісії залучати лише у випадку хвороби або іншої поважної причини відсутності членів основного складу комісії.

 2. На засідання призовної комісії викликати категорію призовників, яку визначено ч.1 ст.15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”

 3. Організувати і провести у лютому-березні підготовчі заходи, а в квітні-травні 2018 року призов і відправку на строкову військову службу до лав  Збройних Сил України та інших військових формувань придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших

 

осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від  призову на строкову військову службу.

 4. Медичний огляд призовників проводити складом позаштатної військово-лікарської комісії  Млинівського районного військового комісаріату (крім лікаря-гінеколога) в приміщенні поліклінічного відділення КЗ “Демидівська центральна районна лікарня” відповідно до графіку визначеного в додатку 2. Засідання районної призовної  комісії проводити в приміщенні клубу КЗ “Демидівська центральна районна лікарня” згідно з графіком засідань, визначеного в додатку 3.

 5. Вовковиївській, Боремельській сільським та Демидівській селищній радам, керівникам організацій, підприємств та установ:

 5.1. Забезпечити оповіщення та своєчасне прибуття призовників для проходження  медичного огляду та на засідання районної призовної комісії згідно визначених графіків.

 5.2. Забезпечити оповіщення та своєчасне прибуття призовників у Млинівський районний військовий комісаріат для відправки на обласний збірний пункт відповідно до повісток Млинівського районного військового комісаріату.

 5.3. Сприяти в проведенні медичного обстеження призовників та вести контроль за його проходженням.

 6. Директору Демидівського ВПУ №25, у разі необхідності, в період проведення призову направити в розпорядження Млинівського районного військового комісаріату технічних працівників.

 7. Головному лікарю КЗ “Демидівська центральна районна лікарня”:        

 7.1. Забезпечити медичний персонал, що залучається до огляду призовників необхідним медико-санітарним майном, медичними інструментами та медикаментами для оснащення лікарських кабінетів.

 7.2. Організувати та провести медичний огляд, аналізи та дослідження особам призовного віку відповідно до вимог Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністерства оборони України від 14 серпня 2008 року №402, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 року за №1109/15800.

 7.3. Для стаціонарного обстеження призовників виділити в стаціонарному відділенні КЗ “Демидівська центральна районна лікарня”10 ліжко-місць.

 7.4. Під час проведення призову у триденний строк повідомляти військовий комісаріат про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

 7.5. В дні відправок призовників на обласний збірний пункт забезпечити  їх огляд лікарями терапевтом, дерматологом і лікарем-членом призовної комісії.

 7.6. Забезпечити явку секретаря районної призовної комісії, на період проведення призову для виконання своїх функціональних обов’язків.

 8. Начальнику  Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного Управління Національної поліції в Рівненській області відповідно до чинного законодавства надавати допомогу Млинівському районному військовому комісаріату,  щодо проведення розшуку призовників, які ухиляються від прибуття у Млинівський районний військовий комісаріат за викликом.

 9. Відділу культури та туризму райдержадміністрації спланувати і спільно з Млинівським районним військовим комісаріатом, Вовковиївською,  Боремельською сільською та Демидівською селищною радами провести в квітні 2018 року урочисті проводи на військову службу.

 10. Військовому комісару Млинівського районного військового комісаріату провести відправку призовників на обласний збірний пункт, згідно зі встановленими планом термінами.

 11. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій своєчасно надавати транспорт за заявками сільських та селищного голів для доставки призовників у Млинівський районний військовий комісаріат та на обласний збірний пункт відповідно до розрахунку, визначеного у додатку 4.

 12. Про хід виконання розпорядження проінформувати Райдержадміністрацію до 10 червня 2018 року.

 13. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Шелеста П. В.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації

Б. Левшенюк

 

 


 

        Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

26 лютого 2018 року № 95

 

СКЛАД

районної призовної комісії

Шелест Петро Володимирович

голова комісії, перший заступник голови райдержадміністрації

Артемюк Олександр Леонтійович

військовий комісар Млинівського районного військового комісаріату

Грабовець Оксана Володимирівна

секретар комісії, медична сестра поліклініки Демидівської центральної районної лікарні

Масовець Леонід Охрімович

заступник начальника Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

Полотило Людмила Володимирівна

головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Панчук Світлана Анатоліївна

лікар, який організовує роботу медперсоналу для медичного огляду призовників

Хомич Олександр Миколайович

провідний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

 

РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД

районної призовної комісії на випадок хвороби, або відсутності з інших поважних причин членів основного складу

Савич Наталія Вячеславівна

голова комісії, керівник апарату райдержадміністрації

Березюк Андрій Миколайович

начальник сектору превенції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

Дишкант Зоряна Богданівна

секретар комісії, старша медична сестра поліклініки Демидівської центральної районної лікарні

Загоруйко Аліна Михайлівна

головний спеціаліст відділу з питань праці та сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Рокунь Тарас Олександрович

заступник військового комісара Млинівського районного військового комісаріату з територіальної

оборони

Стасюк Валерій Олександрович

начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

Ситинський Олександр Олександрович

лікар, який організовує роботу медперсоналу для медичного огляду призовників

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                    Н. Савич


 

   Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

                                                                           26 лютого 2018 року № 95

 

 

ГРАФІК

проходження призовниками Демидівського району

військово-лікарської комісії, що підлягають призову весною 2018 року

 

№ з/п

Дата

Сільська рада

Перша черга

1.     

26.02.18

Демидівська селищна рада

2.     

27.02.18

Демидівська селищна рада, Княгининський старостинський округ, Вербенський старостинський округ

3.     

28.02.18

Демидівська селищна рада, Боремельська сільська рада, Золочівський старостинський округ, Глибокодолинський старостинський округ, Хрінницький старостинський округ

4.     

01.03.18

Демидівська селищна рада, Вовковиївська сільська рада, Рогізненський старостинський округ, Рудківський старостинський округ, Ільпибоцький старостинський округ

5.     

02.03.18

Малівський старостинський округ

Друга черга

6.     

12.03.18

Демидівська селищна рада

7.     

13.03.18

Демидівська селищна рада, Княгининський старостинський округ, Вербенський старостинський округ

8.     

14.03.18

Демидівська селищна рада, Боремельська сільська рада, Золочівський старостинський округ, Глибокодолинський старостинський округ, Хрінницький старостинський округ

9.     

15.03.18

Демидівська селищна рада, Вовковиївська сільська рада, Рогізненський старостинський округ, Рудківський старостинський округ, Ільпибоцький старостинський округ

10.            

16.03.18

Малівський старостинський округ

11.            

05, 06, 07, 19, 20, 21, 22, 23, 26, 27, 28, 29, 30 березня, 03, 05, 10, 17, 24 квітня, 03, 08, 15, 22, 29, 31 травня 2018р.

 резервні дні

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                   Н. Савич


 

                                                                                                                 Додаток 3

                                                                                           до розпорядження голови

                                                                                           райдержадміністрації

            26 лютого 2018 року № 95

 

 

 

 

ГРАФІК

проходження призовниками Демидівського району

призовної комісії під час призову в

квітні-травні 2018 року

№№

Дата

Сільська рада

1.                  

03.04.18

Демидівська селищна рада

2.                  

05.04.18

Вовковиївська сільська рада

3.                  

10.04.18

Боремельська сільська рада

4.                  

17.04.18

Демидівська селищна рада

5.                  

24.04.18

Вовковиївська сільська рада

6.                  

03.05.18

Боремельська сільська рада

7.                  

08.05.18

Демидівська селищна рада

8.                  

15.05.18

Вовковиївська сільська рада

9.                  

22.05.18

Боремельська сільська рада

10.             

29.05.18

Демидівська селищна рада

11.             

31.05.18

Вовковиївська сільська рада

12.             

06, 12, 19, 26 квітня, 03, 10, 17, 24 травня 2018 року

резервні дні

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                    Н. Савич

 

 

Додаток 4

до розпорядження голови

райдержадміністрації

    26 лютого 2018 року № 95

 

 

 

 

РОЗРАХУНОК

виділення автотранспорту

для доставки призовників на обласний збірний пункт

 

 

п/п

Найменування

Кількість відправок

Тип техніки

1

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

10

автобус

ВСЬОГО:

10

автобус -10

 

 

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                    Н. Савич

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua