На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 27 квітня 2017 року №147


У К Р А Ї Н А

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

27 квітня   2017      року                                                                   №147

 

Про Перелік відомостей, що становлять

службову інформацію Демидівської районної

державної адміністрації

 

 

Відповідно до Законів України "Про місцеві державні адміністрації", "Про доступ до публічної інформації", Указу Президента України від 05 травня 2011 року № 547/2011 "Питання забезпечення органами виконавчої влади доступу до публічної інформації", Інструкції про порядок ведення обліку, зберігання, використання і знищення документів та інших матеріальних носіїв інформації, що містять службову інформацію, затвердженої постановою Кабінету Міністрів України від 19 жовтня 2016 року № 736, розпорядження голови облдержадміністрації від 03 квітня 2017 року №195 «Про Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Рівненської обласної державної адміністрації» :

       1.Затвердити Перелік відомостей, що становлять службову інформацію Демидівської районної  державної адміністрації (далі – Перелік), що додається.

              2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністрації  Савич Н.В.

 

 

 

Голова адміністрації                                                                        Б. Левшенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                    2

                         ЗАТВЕРДЖЕНО

                                                                       Розпорядження голови

                                                                           Демидівської районної

                                                                           державної адміністрації

                                                                            27.04.2017   №147                                                                                      

 

 

ПЕРЕЛІК  ВІДОМОСТЕЙ,

що становлять службову  інформацію,

якій надається гриф обмеження доступу "Для службового користування"

Демидівської районної державної адміністрації

         1. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки національної економіки та господарства області, мобілізаційного плану області, структурних підрозділів облдержадміністрації, райдержадміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, селищних; сільських рад, підприємств, установ, організацій усіх форм власності щодо:

         1) створення, розвитку, утримання, передачі, ліквідації, реалізації та фінансування мобілізаційних потужностей;

         2) виробництва та поставки технічних засобів і майна речової служби в особливий період;

         3) виробництва, закупівлі та поставки продовольства, сільськогосподарської продукції в особливий період;

        4) виробництва та поставки лікарських засобів та медичного майна в особливий період.

             5) виробництва та поставки пально-мастильних матеріалів в особливий період;

          6) мобілізаційних завдань із замовлення на виробництво продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період;

         7) кількості автотранспортної, дорожньо-будівельної, підіймально-транспортної техніки, повітряних, морських та річкових суден, залізничного рухомого складу, які підлягають передачі до складу Збройних Сил України, в місцевих органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування;

         8) забезпечення виконавців мобілізаційних завдань матеріально-технічними, сировинними та енергетичними ресурсами в особливий період;

           9) виробництва ветеринарного майна та технічних засобів ветеринарної медицини в особливий період;

            10) створення та накопичення нестандартного обладнання та устаткування на особливий період;

 

3

         11) показників із праці та кадрів, джерел забезпечення кадрами потреб галузей національної економіки на особливий період;

              12) підготовки фахівців у закладах освіти на особливий період;

          13) надання медичних, транспортних, поштових, телекомунікаційних, житлово-комунальних, побутових, ремонтних та інших послуг в особливий період;

          14) виробництва найважливішої цивільної промислової продукції в особливий період;

           15) номенклатури, обсягів (норм), місць зберігання матеріальних цінностей мобілізаційного резерву в облдержадміністрації, структурних підрозділах облдержадміністрації, райдержадміністраціях, виконавчих комітетах рад міст обласного значення, на підприємствах, в установах, організаціях, які не задіяні у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них;

          16) капітального будівництва в особливий період;

          17) створення страхового фонду документації для забезпечення виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг в особливий період;

             18) потреби сільського господарства в хімічних і мікробіологічних засобах захисту рослин, мінеральних добривах в особливий період.

        3. Відомості про виконання законів, інших нормативно-правових актів з питань мобілізаційної підготовки національної економіки.

            4. Відомості про військовозобов'язаних, заброньованих за місцевими органами виконавчої влади, іншими державними органами, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами, організаціями, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них.

          5. Відомості про стан мобілізаційної готовності підприємств, установ, організацій, які не задіяні в особливий період у виробництві озброєння, боєприпасів, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них.

        6. Відомості про виділення будівель, споруд, земельних ділянок, транспортних та інших матеріально-технічних засобів Збройним Силам України, іншим військовим формуванням в особливий період.

         7. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації, на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації в автоматизованих системах із питань мобілізаційної підготовки національної економіки.

           8. Відомості про функціонування єдиної транспортної системи України в особливий період у частині, що стосується районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів рад міст обласного значення, окремих підприємств.

4

          9. Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану районної  державної адміністрації, селищних, (сільських) рад, підприємств, установ та організацій.

          10. Відомості про виробничі потужності, обсяги, технологію виробництва матеріалів, які передбачається використовувати для виготовлення озброєння, військової техніки, спеціальних комплектувальних виробів до них, у цілому щодо підприємства, установи, організації.

          11.Відомості про заходи мобілізаційної підготовки та мобілізаційного плану органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій щодо життєзабезпечення населення в особливий період.

        12.Відомості про організацію оповіщення, управління і зв'язку, порядок переведення органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій на режим роботи в умовах особливого періоду.

       13.Відомості про дислокацію, характеристики, функціонування запасних пунктів управління, пунктів евакуації, обсяги матеріально-технічних засобів, продовольства, систему їх охорони та захисту районної державної адміністрації, органу місцевого самоврядування, інших державних  органів.

       14.Відомості про довгострокові та річні програми мобілізаційної підготовки місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, окремих підприємств, установ, організацій.

       15.Відомості про потребу в асигнуваннях та фактичні фінансові витрати на мобілізаційну підготовку місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій.

       16. Відомості, які містяться в експлуатаційній документації, на програмні засоби та комплексну систему захисту інформації автоматизованих систем із питань мобілізаційної підготовки національної економіки.

      17.Відомості щодо зв’язку при ліквідації надзвичайних ситуацій мирного часу.         

          18.Дані для проектування захисних споруд цивільного захисту: місткість, захисні властивості, режим вентиляції, розміщення в забудові, розрахунки будівельних конструкцій на дію ударної хвилі та ступеня послаблення проникаючої радіації огороджувальними конструкціями, розрахунок підпору повітря, ситуаційні схеми розміщення, обґрунтування розрахунків коефіцієнта захисту Кз, розрахунки повітрообміну в приміщеннях захисних споруд і потреби матеріалів, сил та засобів для забезпечення їх на режим укриття.

          19. Основні показники та кількісні характеристики категорованих суб’єктів господарювання, а саме: виробнича потужність, вид і призначення продукції, вплив на життєзабезпечення населення і функціонування економіки в

5

особливий період, рівень концентрації виробництва та роль в організації внутрішньодержавної кооперації, можливість перепрофілювання з метою випуску оборонної продукції.

       20. Відомості про запаси знезаражуючих речовин для очищення питної води.

           21. Відомості з питань технічного захисту інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законодавством, якщо вони не розкривають норми (вимоги) та методики контролю технічного захисту інформації, крім тих, що становлять державну таємницю.

         22. Відомості про планування, організацію запровадження заходів, фактичний стан, наявність недоліків в організації захисту інформації щодо окремого об'єкта інформаційної діяльності, інформаційної, телекомунікаційної, інформаційно-телекомунікаційної системи, де циркулює (або передбачена циркуляція) інформація, вимога щодо захисту якої встановлена законодавством, крім тих, що становлять державну таємницю. Рекомендації щодо приведення стану захисту інформації на зазначених об’єктах і системах у відповідність із вимогами законодавства, крім тих, що становлять державну таємницю.

          23. Відомості про зміст заходів, склад засобів комплексу технічного захисту інформації або комплексної системи захисту інформації, призначених для захисту інформації, вимога щодо захисту якої встановлена законодавством (крім тих, що становлять державну таємницю), на конкретному об’єкті інформаційної діяльності або в конкретній інформаційній (автоматизованій), телекомунікаційній чи інформаційно-телекомунікаційній системі.

24.   Окремі відомості з питань технічного захисту інформації, які не віднесені до державної таємниці.

25.  Окремі відомості про дані інженерно-технічних засобів охорони, систем сигналізації, зміст заходів пропускного та внутрішньооб’єктивного режиму.

26.Відомості за окремими показниками про організацію окремого об’єкта  урядового зв’язку,  про  встановлення і зняття телефонних апаратів урядового зв’язку (переліки, довідники, списки абонентів урядового зв’язку).

  27. Відомості про надання, переоформлення, зупинення  дії  або скасування спеціального дозволу на провадження діяльності, пов'язаної з державною таємницею.

28. Внутрішні нормативні документи щодо організації та здійснення режимно-секретної роботи.

29.   Відомості про місця зберігання матеріальних носіїв секретної інформації, порядок їх охорони та евакуації.

 

 

 

6

30.   Відомості про надання та скасування конкретним особам допуску та доступу до державної таємниці, номенклатури посад працівників, зайняття яких потребує оформлення допуску до державної таємниці та мотивованого запиту до органу СБУ про його надання.

  31.   Відомості щодо перегляду грифів секретності матеріальних носіїв секретної інформації.

32.   Відомості щодо організації та ведення секретного діловодства.

  33.   Відомості, що не віднесені до державної таємниці, пов’язані з розробленням та здійсненням заходів з охорони державної таємниці або здійсненням контрольних функцій з цих питань та розкривають фактичний стан, наявність недоліків в організації охорони державної таємниці.

  34. Відомості, зазначені у номенклатурі секретних справ, журналах обліку матеріальних носіїв секретної інформації, а також в актах на знищення, що не погоджуються з Державним архівом.

35.Відомості, які містять інформацію щодо  перевірки  наявності, приймання-передачі, експертизи цінності  матеріальних носіїв секретної інформації.

 36.   Відомості  про забезпечення режиму секретності у разі введення правового режиму або надзвичайного стану.

   37.   Відомості про маршрути перевезення та евакуації матеріальних носіїв секретної інформації.

   38.   Зведені відомості з надання звіту  про стан забезпечення охорони державної таємниці.

    39.   Відомості щодо забезпечення режиму секретності у зв’язку з виїздом в іноземні країни працівників облдержадміністрації, яким надано чи було надано допуск до державної таємниці.

    40.  Відомості, які розкривають порядок охорони інформації з обмеженим доступом під час прийому іноземних делегацій, груп та окремих іноземців.

          41.  Відомості щодо організації та результатів проведення службових розслідувань щодо конкретних фактів витоку секретної інформації, втрати матеріальних носіїв секретної інформації, інших порушень режиму секретності.

   

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                          Н.Савич

  

СХВАЛЕНО

Протокол  засідання

комісії з питань  роботи із  службовою інформацією

в Демидівській  районній державній адміністрації

 

_________   __

 

 




Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.png



http://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua