На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 16 березня 2017 року №97


 УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

16 березня  2017  року                                                       №97

 

 

Про проведення в Демидівській

районній державній адміністрації

першого туру щорічного Всеукраїнського

конкурсу «Кращий державний

службовець» у 2017 році

    

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня   2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», наказу Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», розпоряджень голови обласної державної адміністрації від 31 січня 2017 року № 33 «Про проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець», від 09 лютого 2017 року №58 «Про план заходів з проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у   2017 році» та з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців:

 

1. Затвердити:

 

1.1. Склад організаційного комітету з проведення в Демидівській районній державній адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – організаційний комітет) згідно з додатком 1.

1.2.Положення про організаційний комітет з проведення в Демидівській районній державній адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»  (далі – Положення), що додається.    

1.3.План заходів з проведення вДемидівській районній державній адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році згідно з додатком 2.  

2. Голові організаційного комітету забезпечити проведення вДемидівській  райдержадміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – Конкурс). 

3. Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації:

3.1.Провести роботу щодо відбору державних службовців для участі у Конкурсі.

3.2. Подати пропозиції щодо участі у Конкурсі державних службовців голові організаційного комітету до 22 березня 2017 року. 

4. Відділу організаційної- кадровоїроботи апарату райдержадміністрації забезпечити розміщення інформації про проведення Конкурсу на веб-сторінці офіційного веб-сайту райдержадміністрації.

5. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 12 травня 2017року.

          6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату райдержадміністраціїСавич Н.В.

 

 

 

 

 

                                             

 

 

     Голова адміністрації                                                            Б.Левшенюк           

 

                                                                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                               3

Додаток 1

до розпорядження голови

                                                                                     райдержадміністрації

                                                                                     16.03.2017  № 97

 

Склад

організаційного комітету з проведення в

Демидівській  районній державній адміністрації першого туру щорічного

Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

 

Шелест

Петро Володимирович

-

перший заступник голови

райдержадміністрації,  голова

організаційного комітету  

Савич Наталія

Вячеславівна

 

-

керівник апарату райдержадміністрації, заступник голови організаційного комітету

Гогой Юлія

Володимирівна

-

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, секретар організаційного комітету

 

Члени організаційного комітету:

 

Булик Надія  

Миколаївна                    

-

начальник загального відділу апарату райдержадміністрації 

 

Бурець Василь   

Миколайович               

-

головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства, державної реєстрації та з питань цивільного захисту населення райдержадміністрації, голова профспілкового комітету працівників райдержадміністрації

 

Довганюк Марія
Миколаївна

-

начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації

 

Савич Алла

Анатоліївна                       

-

головний спеціаліст відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                Н. Савич

 

   

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Демидівськоїрайонної

державної адміністрації

                                                                                          16.03.2017  №97

 

ПОЛОЖЕННЯ

про організаційний комітет з проведення вДемидівській районній державній адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу

«Кращий державний службовець»

 

Це Положення визначає загальний порядок діяльності організаційного комітету з проведення в Демидівськійрайонній державній адміністрації першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» (далі – організаційний комітет).

 

І.Загальні положення

 1. Організаційний комітет утворюється районною державною адміністрацією у складі голови, заступника голови, секретаря та членів організаційного ко­мітету.

2. Організаційний комітет очолює перший заступник голови районної держав­ної адміністрації, до його складу можуть входити інші представники органу виконавчої влади, громадськості, незалежні експерти.

 

ІІ. Правові підстави діяльності організаційного комітету

У своїй діяльності організаційний комітет керується:

          постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року №1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»;

         наказом Національного агентства України з питань державної служби від 15 лютого 2012 року № 29 «Про затвердження методичних рекомендацій щодо проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та іншими актами законодавства, що регламентують підвищення кваліфікації державних службовців;

цим Положенням.

 

ІІІ. Організація роботи організаційного комітету

1.Засідання організаційного комітету проводяться відповідно до плану роботи організаційного комітету з проведення вДемидівськійрайонній державній адміністрації щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та за необхідності.

2.Засідання організаційного комітету є правомочним, якщо в його роботі беруть участь не менш як 2/3 його складу.

3. Рішення організаційного комітету приймаються простою більшістю голосів присутніх його членів відкритим голосуванням.

4. У випадку рівного розподілу голосів членів організаційного комітету вирішальним є голос голови організаційного комітету або головуючого.

5. За підсумками засідань організаційний комітет приймає рішення, які оформлюються протоколом, що підписується головою та членами організаційного комітету.

 

ІУ. Повноваження організаційного комітету

         1. Вирішує питання роз­поділу обов’язків між членами організаційного комітету, затверджує  план роботи на  поточний рік, розробляє та подає на затвердження в установленому порядку план заходів щодо проведення першого туру Конкурсу.

2. Розглядає подані документи претендентів на участь у Конкурсі та приймає рішення щодо їх допуску до участі у Конкурсі або надсилає їм обґрунтовану відмову.

3. Розробляє вимоги та критерії оцінки щодо складання учасниками Конкурсу тестових завдань, що стосуються функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця, з урахуванням кваліфікаційних характеристик посад, які займають учасники першого туру Конкурсу.

4. Затверджує завдання для учасників першого туру Конкурсу.

5. Організовує проведення комплексного тестування на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень державного органу, посадових обов’язків державного службовця,  складання ділового документа, виконання завдань з володіння персональним комп’ютером учасниками першого туру Конкурсу.

6. Створює за потреби експертну групу для проведення оцінювання виконання практичних завдань, складання ділового документа, володіння персональним комп’ютером.

7. Визначає переможців та лауреатів першого туру Конкурсу у кожній номінації серед державних службовців райдержадміністрації за підсумками першого туру шляхом відкритого голосування.

8. Вирішує в  установленому порядку питання щодо нагородження переможців та лауреатів першого туру Конкурсу у кожній номінації.

9. Вносить пропозиції керівникам державних органів, у яких працю­ють переможці та лауреати першого туру Конкурсу, щодо дострокового присвоєння їм чергових рангів державного службовця відповідно до законодавства, інших форм їх заохочення.

10. Організовує роботу щодо розміщення матеріалів з питань організації та підвищення кваліфікації державних службовців у рамках Конкурсу, а також висвітлення результатів першого туру Конкурсу в засобах масової інформації та на офіційному веб-сайті Демидівської районної державної адміністрації.

     

V. Повноваження голови організаційного комітету

1. Здійснює загальне керівництво організаційним комітетом та підписує в установленому порядку його рішення.

2.Вносить, у разі потреби, пропозиції щодо змін у складі організаційного комітету.

3.Вирішує інші питання, віднесені до його повноважень.

        

VІ. Повноваження заступника голови організаційного комітету

1.Заміщає голову організаційного комітету у випадках його відсутності.

      2. Організовує роз’яснювальну роботу щодо проведення першого туру Конкурсу, координує розроблення необхідних матеріалів з питань підвищення кваліфікації державних службовців в рамках першого туру Конкурсу, узагальнення та розміщення матеріалів на веб-сторінці райдержадміністрації та в місцевих засобах масової інформації.

 

VІІ. Повноваження секретаря організаційного комітету

1.Здійснює організаційне забезпечення діяльності організаційного комітету відповідно до цього Положення.

2.Готує необхідні документи для розгляду на засіданнях організаційного комітету.

3.Організовує засідання організаційного комітету, інформує про хід виконання затверджених планів роботи організаційного комітету, складає протоколи його засідань.

4.Готує необхідні матеріали щодо проведення першого туру Конкурсу для висвітлення їх на веб-сторінці райдержадміністрації.

 

VІІІ. Повноваження членів організаційного комітету

1.Виконують повноваження відповідно до розподілу обов’язків, беруть участь у засіданнях організаційного комітету.

  

ІХ. Регламент організаційного комітету

Цей Регламент визначає та урегульовує внутрішній порядок роботи організаційного комітету, базується на правових нормах, передбачених постановою Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського Конкурсу «Кращий державний службовець» та цим Положенням.

1.Організаційний комітет організовує свою діяльність відповідно до плану роботи та поточних планів роботи.

2.Поточні плани роботи організаційного комітету на відповідний період формуються та затверджуються на кожному з його засідань, починаючи з організаційного засідання.

3.Організаційний комітет проводить засідання, які плануються відповідно до Положення про організаційний комітет, плану роботи організаційного комітету та у разі необхідності.

4.На своїх засіданнях організаційний комітет розглядає питання щодо:

          розподілу функцій та обов’язків;

          планування роботи;

          підготовки та проведення заходів, пов’язаних з організацією і проведенням першого туру Конкурсу;

          обговорення методичних матеріалів з питань, пов’язаних з проведенням першого туру Конкурсу;

          визначення переможців та лауреатів за підсумками першого туру Конкурсу;

          висвітлення інформації про проведення першого туру Конкурсу;

          інших питань проведення першого туру Конкурсу.

5. Організаційний комітет в установленому порядку надсилає необхідну інформацію щодо проведення першого туру Конкурсу до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях.

6. Матеріали діяльності організаційного комітету щодо підготовки і проведення Конкурсу зберігаються відповідно до номенклатури справ у відділі організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації. Копії документів переможців, передбачених Порядком проведення Конкурсу, разом з другим примірником оригіналу протоколу підбиття підсумків та визначення переможців, а також копіями виконаних переможцями першого туру завдань подаються до Організаційного комітету другого туру Конкурсу.

7. Організаційний комітет за підсумками першого туру Конкурсу подає у відділ організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації та структурні підрозділи райдержадміністрації копії протоколу про участь у Конкурсі державних службовців, що є підставою зараховувати участь у Конкурсі як підвищення кваліфікації відповідно до пункту 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564, з відповідним записом в особовій картці державного службовця.

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                   Н. Савич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до розпорядження голови

                                                                                     райдержадміністрації

                                                                                     16.03.2017  № 97

 

ПЛАН ЗАХОДІВ

з проведення вДемидівській районній державній адміністрації першого туру щорічного  Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

у 2017 році

№ з/п

Назва заходу

Термін виконання

Відповідальні за виконання

1.

Забезпечення проведення першого засідання організаційного комітету

До 17 березня

2017 року

Відділорганізаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації

2.

Відбір державних службовців для участі у першому турі Конкурсу в райдержадміністрації з урахуванням встановлених критеріїв

До 22 березня 2017 року

 

 

 

Відділорганізаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації

3.

Подання до організаційного комітету необхідних документів претендентів на участь у першому турі Конкурсу

До 22 березня 2017 року

Керівники структурних підрозділів райдержадміністрації

4.

Засідання організаційного комітету з проведення першого туру Конкурсу для розгляду наданих претендентами документів та прийняття рішень щодо їх участі в Конкурсі

До 30 березня

2017 року

Організаційний комітет

5. 

Надання Міжрегіональному управлінню Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях інформації про  кількість учасників першого туру Конкурсу та дату проведення І туру

До 30 березня 2017 року

Відділ організаційно-кадрової роботи  апарату райдержадміністрації

6.

Забезпечення інформування державних службовців про прийняття рішення щодо їх участі у першому турі Конкурсу

До 31 березня

2017 року

Організаційний комітет

9

7.

Підготовка та затвердження тестових завдань, які стосуються функціональних повноважень райдержадміністрації, посадових обов’язків державного службовця

 

До 30 березня 2017 року

Організаційний комітет

8.

Розроблення вимог та критеріїв оцінки щодо складання тестових завдань, які стосуються функціональних повноважень райдержадміністрації, посадових обов’язків державного службовця

До 30 березня 2017 року

Організаційний комітет

9.

Проведення комплексного тестування учасників Конкурсу

10 – 14 квітня

2017 року

Організаційний комітет

10.

Затвердження переліку завдань щодо складання ділового документа

До 06 квітня

2017 року

Організаційний комітет

11.

Складання ділового документа учасниками Конкурсу

10 – 14 квітня

2017 року

Організаційний комітет

12.

Затвердження переліку завдань з володіння персональним комп’ютером

 

До 07 квітня

2017 року

Організаційний комітет

13.

Забезпечення виконання завдань з володіння персональним комп’ютером учасниками Конкурсу

18-21 квітня

2017 року

Організаційний комітет

14

Підбиття підсумків та визначення переможців і лауреатів Конкурсу

24 – 28 квітня 2017 року

Організаційний комітет

15.

Надсилання до організаційного комітету другого туру Конкурсу копій документів переможців першого туру, копій виконаних переможцями першого туру завдань та другого примірника оригіналу протоколу підбиття  підсумків першого туру Конкурсу

До 30 квітня

2017 року

Організаційний комітет

10

16.

Розміщення інформації про проведення першого туру Конкурсу на веб-сторінці райдержадміністрації

Упродовж першого туру Конкурсу

Відділ організаційно-кадрової роботи  апарату райдержадміністрації

17.

Подання до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Волинській та Рівненській областях інформації щодо висвітлення інформації проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у 2017 році

До 30 квітня

2017 року

Організаційний комітет

18.

Надання за підсумками першого туру Конкурсу до структурних підрозділів райдержадміністрації копій протоколів про участь у Конкурсі державних службовців для зарахування в установленому порядку участі у Конкурсі як підвищення кваліфікації відповідно до пункту 8 Положення про систему підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації державних службовців і посадових осіб місцевого самоврядування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2010 року № 564

До 10 травня

2017 року

Організаційний комітет

Керівник апарату райдержадміністрації                                          Н.Савич
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua