На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 02 березня 2017 року №92


УКРАЇНА

 ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

02 березня  2017 року                                            

       №92

Про організацію та проведення в районі чергового призову громадян України на строкову військову службу до Збройних Сил України та інших військових формувань у квітні-травні 2017 року

 

 

 

На виконання статті 27 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, статей 15, 16, 38, 43 Закону України “Про військовий обов'язок і військову службу”, розділу VI Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21 березня 2002 року №352, Указу Президента України від 24 лютого 2017 року №44/2017 “Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2017 році”, Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року №402, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 р. за №1109/15800, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 28.02.2017 №126 ”Про організацію та проведення в області призовів громадян України на строкову військову службу у 2017 році” та з метою забезпечення призову громадян України на строкову військову службу в квітні-травні 2017 року:

1.  Затвердити основний і резервний склад районної призовної комісії згідно з додатком 1. Резервний склад районної призовної комісії залучати лише у випадку хвороби або іншої поважної причини відсутності членів основного складу комісії.

2.  На засідання призовної комісії викликати категорію призовників, яку визначено ч.1 ст.15 Закону України “Про військовий обов’язок і військову службу”.

3.  Організувати і провести у березні підготовчі заходи, а в квітні-травні 2017 року призов і відправку на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань придатних за станом здоров’я до військової служби в мирний час громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 20 років, та старших осіб, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову на строкову військову службу.

4.  Медичний огляд призовників проводити складом позаштатної військово-лікарської комісії Млинівського районного військового комісаріату (крім лікаря-гінеколога) в приміщенні поліклінічного відділення Демидівської центральної районної лікарні відповідно до графіку, визначеного в додатку 2. Засідання районної призовної комісії проводити в приміщенні клубу Демидівської центральної районної лікарні згідно з графіком засідань, визначеного в додатку 3.

5.   Сільським та селищній радам району, керівникам організацій, підприємств та установ:

5.1.        Забезпечити оповіщення та своєчасне прибуття призовників для проходження медичного огляду та на засідання районної призовної комісії згідно визначених графіків.

5.2.        Забезпечити оповіщення та своєчасне прибуття призовників у Млинівський районний військовий комісаріат для відправки на обласний збірний пункт відповідно до повісток Млинівського районного військового комісаріату.

5.3.        Сприяти в проведенні медичного обстеження призовників та вести контроль за його проходженням.

6.  Директору Демидівського ВПУ №25 та начальнику відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації в період проведення призову направити в розпорядження Млинівського районного військового комісаріату технічних працівників.

7.  Головному лікарю Демидівської центральної районної лікарні:    

7.1.        Забезпечити медичний персонал, що залучається до огляду призовників необхідним медико-санітарним майном, медичними інструментами та медикаментами для оснащення лікарських кабінетів.

7.2.        Організувати та провести медичний огляд, аналізи та дослідження особам призовного віку відповідно до Положення про військово-лікарську експертизу в Збройних Силах України, затвердженого наказом Міністра оборони України від 14 серпня 2008 року №402, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 17 листопада 2008 р. за №1109/15800.

7.3.        Для стаціонарного обстеження призовників виділити в стаціонарному відділенні Демидівської центральної районної лікарні 10 ліжко-місць.

7.4.        Під час проведення призову у триденний строк повідомляти Млинівський районний військовий комісаріат про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

7.5.        В дні відправок призовників на обласний збірний пункт забезпечити  їх огляд лікарями терапевтом, дерматологом і лікарем-членом районної призовної комісії.

7.6.        Забезпечити явку секретаря районної призовної комісії на період проведення призову для виконання своїх функціональних обов’язків.

8.  Начальнику Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області відповідно до чинного законодавства надавати допомогу Млинівському районному військовому комісаріату щодо проведення розшуку призовників, які ухиляються від прибуття у Млинівський районний військовий комісаріат за викликом.

9.  Відділу культури та туризму райдержадміністрації, відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації спланувати і спільно з Млинівським районним військовим комісаріатом, сільськими та селищною радами провести в квітні 2017 року урочисті проводи на військову службу.

10.  Військовому комісару Млинівського районного військового комісаріату провести відправку призовників на обласний збірний пункт згідно зі встановленими планом термінами.

11.  Рекомендувати керівникам підприємств, установ та організацій своєчасно надавати транспорт за заявками сільських та селищного голів для доставки призовників у Млинівський районний військовий комісаріат та на обласний збірний пункт відповідно до розрахунку, визначеного у додатку 4.

12.  Про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 05 червня 2017 року.

13.  Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Скомороха О.М.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації

Б. Левшенюк

 

 


 

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

02.03.2017   №92

 

СКЛАД

районної призовної комісії

 

Скоморох

Олександр Миколайович

заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

 

Чухрій

Оксана Володимирівна

медична сестра поліклініки Демидівської центральної районної лікарні, секретар комісії

 

Кононов

Анатолій Васильович

військовий комісар Млинівського районного військового комісаріату

 

Рослюк

Надія Михайлівна

заступник начальника відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Волочаєв

Олександр Юрійович

заступник начальника Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області (за згодою)

 

Синіцька

Людмила Михайлівна

завідувач психолого-медико-педагогічною консультацією відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Панчук

Світлана Анатоліївна

завідуюча поліклініки Демидівської центральної районної лікарні

 

 

РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД

районної призовної комісії на випадок хвороби, або відсутності з інших поважних причин членів основного складу

 

Шелест

Петро Володимирович

перший заступник голови райдержадміністрації, голова комісії

 

Дишкант

Зоряна Богданівна

секретар комісії, старша медична сестра поліклініки Демидівської центральної районної лікарні

Тимощук

Андрій Леонідович

заступник військового комісара – начальник мобілізаційного відділення Млинівського районного військового комісаріату

 

Боняк

Олександр Миколайович

методист відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

Цимбалюк

Сергій Петрович

начальник сектору превенції Демидівського відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області (за згодою)

 

Загоруйко

Аліна Михайлівна

головний спеціаліст відділу з питань праці та сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації

 

Ситинський

Олександр Олександрович

лікар-терапевт Демидівської центральної районної лікарні

 

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації

Н. Савич


 

Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

02.03.2017  № 92

 

 

ГРАФІК

проходження призовниками Демидівського району

військово-лікарської комісії під час призову в квітні-травні 2017 року

 

№ п/п

Дата

Сільські, селищна ради

Перша черга

1.      

09.03.2017

Глибока Долина, Ільпибоки, Княгинине, Рогізне, Рудка, Хрінники

2.      

10.03.2017

Боремель, Вовковиї, Золочівка, Малеве

3.      

13.03.2017

Демидівка, Вербень

Друга черга

4.      

20.03.2017

Глибока Долина, Ільпибоки, Княгинине, Рогізне, Рудка, Хрінники

5.      

21.03.2017

Боремель, Вовковиї, Золочівка, Малеве

6.      

22.03.2017

Демидівка, Вербень

7.      

27, 28, 29, 30, 31 березня,

3, 10, 19, 24 квітня,

1, 8, 15, 22, 29, 31 травня 2017р.

 резервні дні

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації

Н. Савич


 

Додаток 3

до розпорядження голови

райдержадміністрації

02.03.2017  № 92

 

ГРАФІК

проходження призовниками Демидівського району

призовної комісії під час призову в квітні-травні 2017 року

 

№ п/п

Дата

Сільські, селищна ради

1.             

03.04.2017

Боремель, Вербень, Вовковиї, Глибока Долина, Демидівка Золочівка, Ільпибоки, Княгинине, Малеве, Рогізне, Рудка, Хрінники

2.             

05.04.2017

3.             

12.04.2017

4.             

19.04.2017

5.             

26.04.2017

6.             

03.05.2017

7.             

10.05.2017

8.             

17.05.2017

9.              

24.05.2017

10.         

31.05.2017

11.         

1, 10, 24 квітня,

1, 8, 15, 22, 29 травня 2017 р.

 резервні дні

 

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації

Н. Савич

 


 

Додаток 4

до розпорядження голови

райдержадміністрації

02.03.2017  № 92

 

РОЗРАХУНОК

виділення автотранспорту

для доставки призовників на обласний збірний пункт

 

№ п/п

Назва підприємства, установи, організації

Кількість відправок

Тип техніки

1.

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

10

автобус

ВСЬОГО:

10

автобус -10

 

 

 

 

Керівник апарату адміністрації

Н. Савич

 

Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua