На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови районної державної адміністрації від 24 лютого 2017 року №75


У К Р А Ї Н А

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 

24 лютого   2017  року                                                                              №75                                           

Про стан виконання у 2016 році

вимог законодавства України

щодо розгляду звернень громадян та

підвищення ефективності цієї роботи

 

Керуючись статтями 25, 41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації", Закону України "Про звернення громадян", указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за належну організацію роботи із зверненнями громадян і результати вирішення порушених у них питань:

1. Інформацію  керівника апарату райдержадміністрації Савич Н.В. про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 2016 року взяти до відома.

Довідку надіслати сільським та  селищній радам, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади для відповідного реагування.

 

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільським та  селищному головам :

 

1) вжити додаткових заходів стосовно поліпшення якості підготовки інформації про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації щодо організації роботи із зверненнями громадян;

 

2) взяти під особливий контроль розгляд звернень, що надійшли від членів сімей загиблих військовослужбовців, а також учасників бойових дій, інвалідів війни з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції;

 

 

2

3) систематично аналізувати і узагальнювати звернення від найбільш незахищених верств населення. Приділяти особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, члени сімей загиблих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, багатодітні сім'ї, одинокі матері, які потребують соціального захисту та підтримки;

4)  здійснювати перевірку всіх звернень громадян, у яких йдеться про недоліки в роботі територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, оскаржуються рішення посадових осіб цих органів. Вживати невідкладних заходів для припинення неправомірних дій та скасування незаконних рішень;

5) забезпечувати проведення роз'яснювальної роботи серед населення району, у тому числі через засоби масової інформації, щодо повноважень органів державної влади, систематичне висвітлення у засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті матеріалів щодо організації роботи із зверненнями громадян, графіків особистих, у тому числі виїзних, прийомів громадян посадовими особами;

6) вжити ефективних заходів щодо запобігання виникненню підстав для необґрунтованих повторних і колективних звернень та звернень до органів влади вищого  рівня, народних депутатів України, облдержадміністрації.

 

3. Виконавцям про хід виконання цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 10 липня 2017 року.

 

4. Контроль за виконанням   розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації Савич Н.В.

 

 

 

 

 

 

 Голова адміністрації                                                              Б.Левшенюк         


Довідка

про стан виконання у 2016 році вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи

 

Протягом 2016 року в органах виконавчої влади та місцевого самоврядування вживаються організаційні і практичні заходи, спрямовані на вирішення життєво важливих проблем населення району, реалізацію конституційних прав і свобод людини, на виконання Закону України «Про звернення громадян»,  Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Указ Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» було розглянуто на колегії райдержадміністрації   в  червні місяці 2016 року «Про стан виконання у першому півріччі 2016 року вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи», прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 04.07.2016 року № 163. Моніторинг звернень громадян в розрізі виконкомів рад, структурних підрозділів райдержадміністрації проводиться щоквартально.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 16 травня 2016 року № 115 утворено комісію з розгляду звернень малозабезпечених та соціально незахищених категорій громадян щодо виділення одноразової грошової допомоги.

За підсумками розгляду  звернень громадян у 2016 році керівники, службові особи відповідальні за звернення громадян до відповідальності за порушення вимог законодавства про звернення не притягались.

За звітний 2016 рік вивчено та надано методичну допомогу з питань організації роботи із зверненнями громадян у 3 структурних підрозділах адміністрації та у 5 сільських радах. Результати перевірки розглянуті при керівнику апарату районної державної адміністрації.

Прийом громадян головою та заступником голови райдержадміністрації проводився відповідно до затвердженого графіку прийому громадян, графік особистого прийому громадян головою, заступником голови райдержадміністрації, проведення виїзного особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації в населених пунктах району в 2016 році затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації  від 19 травня  2016 року № 124.

З метою обізнаності стосовно реального стану справ на місцях, вирішення нагальних проблем населення та вивчення суспільно-політичної ситуації на підвідомчій території, головою та заступником голови райдержадміністрації у 2016 році здійснено 14 виїзних прийомів громадян у Демидівському району. В зверненнях, які надходили від жителів району, в більшості порушувалися питання земельних відносин, питання соціального захисту населення, зокрема досить актуальним питанням залишається порядок оформлення житлових субсидій. Всі звернення, які надійшли від громадян були взяті на контроль керівництвом  райдержадміністрації з метою їх оперативного вивчення та вирішення. За звітний період головою райдержадміністрації проведено – 36 усних прийомів громадян на яких було прийнято - 78 громадян, заступником голови  – 10  прийомів,  на якому було  прийнято 16 житель району.

Керівництвом райдержадміністрації здійснюється позачерговий прийом звернень інвалідів Великої Вітчизняної Війни, учасників бойових дій, одиноких пристарілих громадян та інших соціально незахищених верств населення.

При районній державній адміністрації діє пряма цілодобова «гаряча» телефонна лінія та телефонна «гаряча лінія» голови райдержадміністрації. Інформації щодо роботи даних ліній та участі в ній керівництва райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих районних організацій відповідно до затверджених графіків до населення було доведено через районні засоби масової інформації та на офіційному сайті райдержадміністрації.

В районній газеті „Вісник Демидівщини” періодично друкуються  матеріали по підсумках розгляду звернень на колегіях райдержадміністрації та роз'яснення щодо питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, податкового та земельного законодавства, зайнятості населення та на ВЕБ-сторінці райдержадміністрації постійно розміщуються матеріали щодо роботи із зверненнями громадян.

За звітний  2016 рік до райдержадміністрації надійшло 111 звернень громадян.  Серед загальної кількості звернень було 94 усних, 17 письмових .

За структурою звернень переважають заяви – 111,  пропозицій від громадян протягом року не було.

Аналіз заяв свідчить, що громадянами району порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги, забезпечення соціальних виплат та оформлення субсидій. З метою поліпшення соціально-побутових умов малозабезпечених та соціально незахищених категорій населення відповідно до районної програми “Милосердя” райдержадміністрацією надано матеріальну допомогу для  громадян  на загальну суму 39960 гривень.

У 2016 році на особистому прийомі  до голови райдержадміністрації та з письмовими заявами звернулося 111 жителі району. Вагомою часткою за соціальним станом є пенсіонери – їх кількість становить 64 .

За звітний 2016 рік на прийомі до заступника голови райдержадміністрації звернулось 16 жителів району  по питанню соціального захисту, земельних питаннях.

 

 

         За 12 місяців 2016 року через  «урядову гарячу лінію»  до райдержадміністрації надійшло 54 звернення. На всі звернення заявники отримали письмові відповіді.

  Суттєво покращилось соціальне обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання. Так під час 21 виїздів робочої групи»мобільного соціального офісу» до жителів Боремельської, Вовковиївської, Глибокодолинської, Княгиненської, Малівської, Рудківської, Ільпибоцької, Хрінницької, Золочівської, Вербенської, Рогізненської та Вовковиївської сільських рад прийнято 144 громадян.

Створюється банк даних волонтерів і громадських організацій, які надають необхідну допомогу учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Відповідальним за координацію дій з Центром допомоги учасникам антитерористичної операції визначено  заступника голови райдержадміністрації Скомороха О.М..

 Працівниками  управління соціального захисту населення Демидівської райдержадміністрації  проводиться роз’яснювальна робота  щодо надання пільг, санаторно-курортного лікування, професійної адаптації, технічних засобів реабілітації учасникам антитерористичної операції.  Станом на 01.01.2017 року в районі є 122 демобілізованих осіб, з них  119  надано статус учасника бойових дій АТО та один учасник АТО 2 групи. Двом учасникам антитерористичної операції надано статус інваліда війни АТО та 15 учасників бойових дій поставлено на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Два інваліди війни та 1 учасник бойових дій АТО забезпечений санаторно-курортною путівкою в санаторій «Орізонт», «Салют», «Мошногір’я». Двоє учасників бойових дій в листопаді та грудні 2016 року відправлено на проходження на психологічну реабілітацію в ТВО «Хтрів-Рент-Інвест» та Клеванський госпіталь. 15 учасників  АТО отримали пільги  на скраплений газ  в сумі 23750 грн.  72 учасникам АТО до Дня Перемоги виплачено одноразову грошову допомогу, а саме: 3 інвалідам АТО – 72200грн., 1 вдові загиблого учасника бойових дій – 500 грн., 68 учасникам бойових дій – 62560 грн. Відповідно до районної програми учасників АТО 1 вдові загиблого військовослужбовця АТО виплачено одноразову грошову допомогу у сумі 10000 грн.  Щодо дотримання законодавства із надання пільг учасникам антитерористичної операції  при проїзді в транспортних засобах постійно проводиться роз’яснювальна робота з перевізниками.

 В сільських та селищній радах Демидівського району учасникам Антитерористичної операції виділяються земельні ділянки, з них 75 – під забудову, 25 – для ведення сільського господарства.

Учасникам АТО (48 особи) виплачена грошова допомога в сумі 41900 грн.

Центром зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу  з головами сільських та селищної рад щодо організації та проведення громадських робіт, в тому числі із соціального захисту сімей, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками антитерористичної операції.

Протягом 2016 року  до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулись 47 осіб з числа учасників антитерористичної операції. Статус безробітного надано 44 особам відповідно до  статті 43 Закону України «Про зайнятість населення». За звітний період працевлаштовано 20 осіб, 11 за направленням центру зайнятості, 9 осіб – самостійне працевлаштування (служба за контрактом).

Виплату допомоги по безробіттю призначено 44  особам відповідно до статті 22, 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». Особи які перебувають на обліку  в центрі зайнятості та  брали участь в антитерористичній операції ознайомлені з можливістю проходження професійного навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Протягом звітного періоду 6 осіб з учасників антитерористичної операції було направлено на професійне навчання у Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

В січні 2016 року  спеціалісти Демидівського районного центру зайнятості населення  організували та провели інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Учасники заходу отримали інформацію про ринок праці, надання послуг зі сприяння працевлаштуванню, можливість залучення їх до участі у громадських та інших  роботах тимчасового характеру, сприяння у започаткуванні власної справи та умови проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у т. ч. на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти.

Демобілізовані учасники Антитерористичної операції забезпечуються безкоштовним медичним оглядом та обстеженнями. Всім демобілізованим учасникам АТО запропоновано пройти реабілітацію та лікування в Рівненському обласному госпіталі інвалідів війни. Станом на 01.01.2017 року 15 демобілізованих осіб пройшли лікування та оздоровлення. За даний період до закладів охорони здоров’я звернулося 160 військовослужбовців, яким була надана відповідна допомога, з них 26 пройшли курс лікування у стаціонарному відділенні Демидівської центральної районної лікарні.

Забезпечено співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо транспортування учасників антитерористичної операції, які мають поранення  до закладів охорони здоров’я.

Дев'ятнадцять дітей із сімей учасників антитерористичної операції охоплено відпочинком у пришкільних таборах з денним перебуванням, які функціонували на базі загальноосвітніх навчальних закладів району з 01 червня по 16 червня 2016 року. Учасники АТО залучаються до проведення у навчальних закладів заходів з військово-патріотичного виховання.

Питання  щодо роботи із зверненнями громадян  знаходиться на постійному контролі в райдержадміністрації.

 

 

 

Забезпечення реалізації громадянами району конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за об’єктивний, неупереджений  і своєчасний розгляд звернень громадян, вирішення порушених у них проблем – такими критеріями керується у своїй роботі керівництво Демидівської райдержадміністрації.

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                              Н. Савич               
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua