На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови районної державної адміністрації 15 червня 2016 року № 152


УКРАЇНА

 ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

15 червня 2016 року                                                                                            № 152

 

 

Про районну комплексну програму

профілактики правопорушень та

боротьби із злочинністю на

2016 - 2020 роки

 

На виконання Законів України «Про місцеві державні адміністрації», «Про Національну поліцію», «Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону», Указів Президента України від 06 лютого 2003 року №84/2003 «Про невідкладні додаткові заходи щодо посилення боротьби з організованою злочинністю і корупцією», від 18 лютого 2002 року № 143/2002 «Про заходи щодо подальшого зміцнення правопорядку, охорони прав і свобод громадян», від 19 липня 2005 року № 1119/2005 «Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності»,  від 25 березня 2013 року №230/2013 «Про Концепцію боротьби з тероризмом» та розпорядження голови облдержадміністрації від 19 травня 2016 року №276 «Про обласну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016-2020 роки»:

1. Схвалити районну комплексну програму профілактики правопорушень  та боротьби із злочинністю на 2016 - 2020 роки (далі - Програма), що додається.

2. Заступнику голови райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Виконавцям про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації інформувати райдержадміністрацію щороку до 05 січня та 05 липня.

4. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

В. о. голови райдержадміністрації                                                О. Скоморох

 

Додаток                        

до розпорядження голови

райдержадміністрації       

15.06.2016 № 152           

 

 

РАЙОННА КОМПЛЕКСНА ПРОГРАМА ПРОФІЛАКТИКИ ПРАВОПОРУШЕНЬ ТА БОРОТЬБИ ІЗ ЗЛОЧИННІСТЮ

НА 2016 - 2020 РОКИ

 

І. Загальні положення

 

Складна суспільно-політична та економічна ситуація, проведення військових дій на сході нашої держави значною мірою вплинули на криміногенну обстановку на території Демидівського району.

Зниження рівня зайнятості населення, скорочення кількості робочих місць не лише в районі, але й в цілому по Україні негативно позначається на рівні злочинності, призводить до збільшення кількості випадків шахрайського заволодіння коштами пенсіонерів, одиноких громадян та людей похилого віку, крадіжок з офісів і помешкань громадян, розповсюдження наркоманії, пияцтва, протиправних проявів у молодіжному середовищі та серед неповнолітніх, незаконного заволодіння транспортними засобами, інших правопорушень та злочинів.

Питання ефективності заходів, які вживаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування для забезпечення публічної безпеки і порядку, дієвої протидії злочинності та правопорушенням, охорони прав і свобод людини, а також інтересів суспільства і держави, завжди були першочерговими.

Завдяки реалізації районної комплексної програми профілактики злочинності та правопорушень на 2011 - 2015 роки вдалось ефективно впливати на негативні зміни криміногенної ситуації, досягти розвитку позитивних тенденцій в оперативній обстановці та зберегти контроль за ситуацією в області.

У зв'язку із зазначеним, розроблено районну комплексну програму профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 - 2020 роки.

 

II. Мета та заходи Програми

 

Метою цієї Програми є забезпечення ефективної реалізації державної політки у сфері профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю шляхом розроблення та здійснення комплексу заходів, спрямованих на забезпечення законності, правопорядку, охорони прав, свобод і законних інтересів громадян, усунення причин та умов вчинення протиправних діянь, а також налагодження дієвої співпраці правоохоронних органів та місцевих органів виконавчої влади.

Досягненню цієї мети сприятимуть заходи, спрямовані на:

створення у громадськості нетерпимості до злочинності та формування правосвідомості;

активізацію участі громадськості в забезпеченні правопорядку в державі;

підвищення реагування на факти порушення прав, свобод і законних інтересів громадян;

запобігання втягненню у злочинну діяльність нових соціальних груп, особливо неповнолітніх;

протидію корупції, зменшення кримінального тиску на економічні відносини;

забезпечення безпеки дорожнього руху;

обмеження незаконного обігу зброї та наркотичних засобів.

Перелік заходів Програми наведено у додатку 1.

 

ІІІ. Джерела фінансування Програми

 

Фінансування заходів Програми здійснюється за рахунок коштів районного та місцевих бюджетів, а також інших джерел, не заборонених чинним законодавством.
Прогнозовані обсяги та джерела фінансування Програми наведено у додатку 2 до Програми.
                                  ІV. Очікувані результати реалізації Програми

 

Внаслідок вжитих заходів очікується:

зниження рівня злочинності, ослаблення суспільної напруги, викликаної її впливом;

зменшення впливу злочинності на економічну та політичну сфери суспільства;

зменшення корупційних проявів, підвищення рівня захисту економічних відносин від злочинних посягань;

поліпшення захисту правоохоронними органами прав, свобод і власності громадян, створення безпечних умов життя;

мінімізація злочинного впливу на молодь та підлітків, усунення причин і умов, що сприяють втягненню їх у протиправну діяльність;

сприяння ресоціалізації осіб, які звільнилися з місць позбавлення волі;

поліпшення стану безпеки дорожнього руху в області;

досягнення належного рівня фінансового та матеріального забезпечення правоохоронної та профілактичної діяльності.

 

V. Координація та контроль за ходом виконання Програми

 

Реалізація Програми забезпечується райдержадміністрацією, Демидівським відділенням поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в області у межах визначених чинним законодавством повноважень.

Контроль за ходом виконання Програми здійснюється заступником голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 Виконавці Програми щороку до 05 січня та 05 липня інформують районну державну адміністрацію про стан виконання заходів, визначених Програмою.

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                     Н. Савич

 


 

Додаток 1 до Програми

 

 

ЗАХОДИ

районної комплексної програми профілактики правопорушень та боротьби із злочинністю на 2016 - 2020 роки  

 

І. Мінімізація злочинності в регіоні

 

1. Організовувати проведення перевірок розважальних закладів та інших місць масового відпочинку молоді щодо дотримання вимог законодавства в роботі цих закладів.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, районний сектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

ІІ. Протидія тероризму

 

         2. Викривати злочинні організації, банди, стійкі суспільно небезпечні формування, причетні до функціонування каналів надходження в регіон зброї               (у першу чергу із зони проведення антитерористичної операції на сході України), важких наркотиків і психотропних речовин, нелегальної міграції, торгівлі людьми та використання коштів, здобутих злочинним шляхом.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

ІІІ. Протидія незаконному обігу зброї, боєприпасів та вибухових речовин

 

3. Обстежувати місця постійного зберігання і використання зброї та вибухових матеріалів, отруйних і сильнодіючих речовин, а також здійснювати профілактичні заходи щодо попередження зловживань і порушень установлених правил дозвільної системи.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

4. Проводити оперативно-розшукові та профілактичні заходи, спрямовані на виявлення та вилучення з незаконного обігу вогнепальної зброї, вибухових речовин та вибухових пристроїв.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

ІІІ. Боротьба з рецидивною злочинністю

 

5. Організовувати і проводити заходи щодо попередження правопорушень з боку раніше судимих осіб та поліпшення профілактичної роботи серед осіб, які перебувають на відповідних обліках правоохоронних органів.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

6. Вживати заходів до осіб, які перебувають під адміністративним наглядом, та осіб, схильних до скоєння злочинів, засуджених до покарань,              не пов’язаних із позбавленням волі, з метою недопущення впливу на криміногенну обстановку в області.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

7. Організовувати соціальний супровід неповнолітніх, які відбувають покарання та звільнені з місць позбавлення волі, залучаючи до цієї роботи фахівців-психологів, з метою проведення систематичних тестувань підлітків, виявлення їх намірів повторно вчиняти злочини.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

2016 - 2020 роки

 

ІV. Протидія кримінальним правопорушенням у сфері економіки

 

8. Забезпечувати через засоби масової інформації широке та постійне інформування населення про заходи щодо протидії корупції, викриття резонансних правопорушень у сфері економіки. Проводити зустрічі, прес-конференції, брифінги керівників правоохоронних органів області з представниками засобів масової інформації з висвітлення практики боротьби зі злочинністю.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

9. Здійснювати заходи щодо забезпечення   підвищення   рівня правової освіти населення, громадської правосвідомості, формування негативного ставлення до протиправних діянь з використанням соціальної реклами, спрямованої на профілактику правопорушень.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

V. Запобігання торгівлі людьми

 

10. Здійснювати заходи, спрямовані на запобігання діяльності організованих злочинних угруповань, які спеціалізуються на вивезені молодих жінок до іноземних держав для сексуальної експлуатації, а також вербуванні та вивезенні громадян України для експлуатації їх праці за кордоном.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

11. Забезпечити через засоби масової інформації широке та постійне інформування населення про засоби і методи, які використовують торговці людьми. Підготувати пам’ятку із роз’ясненням законодавства України та норм міжнародного права про захист прав, інтересів жінок і дітей.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

VI. Протидія незаконному обігу наркотиків та наркотизації населення

 

12. Здійснювати заходи з припинення діяльності організованих злочинних груп, які спеціалізуються на збуті наркотичних засобів і психотропних речовин, їх виготовленні у підпільних нарколабораторіях.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

13. Проводити регулярне інтерактивне навчання, міні-тренінги, семінари, виступи з використанням аудіо-, відеотехніки та оперативно-профілактичні заходи у навчально-виховних закладах з метою запобігання проникненню до них наркотичних засобів та психотропних речовин і поширенню їх серед учнів

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

 

2016 - 2020 роки

 

VII. Профілактика правопорушень

 

14. Вживати заходів із організації та забезпечення публічного порядку та безпеки під час проведення в районі масових заходів.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

15. Сприяти створенню систем відеоспостереження в місцях з масовим перебуванням людей.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

16. Забезпечити ведення списків осіб похилого віку, інвалідів, недієздатних, хворих на алкоголізм та наркоманію, психічно хворих, тих, хто втратив здатність до самообслуговування та потребує сторонньої допомоги. Організувати моніторинг умов їх життя з метою попередження випадків знущання, незаконного відчуження майна, проводити роботу з відновлення порушених прав.

 

 

Управління соціального захисту населення райдержадміністрації, центральна районна лікарня, Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

VIII. Організація роботи дільничних офіцерів поліції

 

17. Сприяти наданню окремих приміщень для розміщення дільничних пунктів Демидівського відділення поліції в населених пунктах району та їх обладнанню засобами телекомунікації та зв’язку з метою оперативного та якісного надання поліцейських послуг.

 

 

Сільські та селищний голови

 

2016 - 2020 роки

 

IX. Посилення профілактичного впливу і протидії пияцтву та алкоголізму

 

18. Проводити профілактичні заходи щодо виявлення осіб, які займаються виготовленням і продажем самогону та інших спиртних напоїв.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

X. Протидія злочинності серед неповнолітніх

 

19. Забезпечити проведення у навчальних закладах району тижнів правових знань та заходів з пропаганди здорового способу життя. Висвітлювати в засобах масової інформації області інформацію щодо проведення профілактичних заходів.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

20. Вживати заходів щодо обмеження відвідування у вечірній та нічний час розважальних закладів та закладів громадського харчування неповнолітніми особами без супроводу дорослих осіб.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, служба у справах дітей райдержадміністрації

 

2016 - 2020 роки

 

21. Проводити культурно-виховні та фізкультурно-оздоровчі заходи              з метою залучення неповнолітніх до здорового способу життя.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді

 

Постійно

 

XI. Подолання дитячої безпритульності і бездоглядності

 

22. Висвітлювати у засобах масової інформації району результати роботи з розшуку зниклих безвісти дітей та вживати заходів загальної та індивідуальної профілактики, спрямованих на запобігання самовільному залишенню дітьми сімей та навчально-виховних закладів.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадміністрації

 

2016 - 2020 роки

 

23. Проводити профілактичні рейди з метою виявлення бездоглядних та безпритульних дітей з наданням їм соціального захисту.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, служба у справах дітей райдержадміністрації, управління соціального  захисту населення райдержадміністрації, районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

 

 2016 - 2020 роки

        

24. Вивчити можливості навчальних закладів району щодо збільшення кількості гуртків, спортивних секцій, клубів з метою організації дозвілля і вільного часу учнів, підвищення їх зайнятості, зменшення безпритульності та бездоглядності.

 

 

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, служба у справах дітей райдержадміністрації

 

2016 - 2020 роки

 

XІІ. Взаємодія з громадськими формуваннями з охорони громадського порядку

 

25. Вжити заходів щодо створення або відновлення діяльності громадських формувань на підприємствах, в організаціях та установах. Сприяти забезпеченню їх діяльності та заохоченню.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

Постійно

 

26. Сприяти забезпеченню діяльності громадських формувань з охорони громадського порядку відповідно до статті 18 Закону України "Про участь громадян в охороні громадського порядку та державного кордону" та пункту 4 Указу Президента України від 19.07.2005 № 1119/2005 "Про заходи щодо забезпечення особистої безпеки громадян та протидії злочинності".

 

 

Районна державна адміністрація, Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області, громадські формування з охорони громадського порядку

 

2016 - 2020 роки

 

27. Проводити пропагандистські заходи щодо популяризації участі громадян у громадських формуваннях з охорони публічної безпеки та порядку.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 

XІІІ. Удосконалення діяльності правоохоронних органів

 

 

28. З метою покращення стану протидії злочинності, охорони національної безпеки та порядку, профілактики скоєння правопорушень сприяти у придбанні пально-мастильних та інших матеріалів.

 

 

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

 

2016 - 2020 роки

 


 

Додаток 2 до Програми

 

Фінансове забезпечення

заходів Програми за рахунок коштів місцевих бюджетів та інших джерел фінансування

 

Зміст заходу

Відповідальні виконавці.

2016 рік, тис гривень

2017 рік, тис гривень

2018 рік, тис гривень

2019 рік, тис гривень

2020 рік, тис гривень

ВСЬОГО,

тис. гривень

1.

Для забезпечення своєчасного реагування на повідомлення, виїздів на місця пригод, здійснення патрулювання території району з метою недопущення скоєння злочинів, припинення протиправних дій в періоди загострення оперативної обстановки (наплив громадян в період літнього відпочинку, проведення фестивалів та інших масових заходів на території району) виділити кошти на придбання паливно-мастильних матеріалів та ремонт техніки

Демидівське відділення поліції Дубенського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Рівненській області

15

15

15

15

15

75

ВСЬОГО

 

15

15

15

15

15

75
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua