На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови районної державної адміністрації від 02 лютого 2016 рок №32


 

У К Р А Ї Н А

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

02 лютого   2016  року                                                                              №32                                           

Про стан виконання у 2015 році

вимог законодавства України

щодо розгляду звернень громадян та

підвищення ефективності цієї роботи

 

З метою виконання вимог Закону України "Про звернення громадян", указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, щодо забезпечення реалізації громадянами конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за належну організацію роботи із зверненнями громадян і результати вирішення порушених у них питань, розпорядження голови облдержадміністрації від 29 липня 2015 року №399 «Про стан виконання у першому півріччі 2015 року вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи», керуючись статтями 25,41 Закону України "Про місцеві державні адміністрації":

 

1. Інформацію  керівника апарату райдержадміністрації Савич Н.В. про стан роботи із зверненнями громадян за підсумками 2015 року взяти до відома.

Довідку надіслати сільським та  селищній радам, структурним підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам міністерств та інших центральних органів виконавчої влади для відповідного реагування.

 

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, головному спеціалісту юрисконсульту апарату райдержадміністрації головам сільських та  селищної рад:

 

1) вжити додаткових заходів стосовно поліпшення якості підготовки інформації про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації щодо організації роботи із зверненнями громадян;

 

 

2

2) взяти під особливий контроль розгляд звернень, що надійшли від членів сімей загиблих військовослужбовців, а також учасників бойових дій, інвалідів війни з числа військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції;

3) систематично аналізувати і узагальнювати звернення від найбільш незахищених верств населення. Приділяти особливу увагу вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, члени сімей загиблих військовослужбовців, учасників антитерористичної операції, багатодітні сім'ї, одинокі матері, які потребують соціального захисту та підтримки;

4)  здійснювати перевірку всіх звернень громадян, у яких йдеться про недоліки в роботі територіальних органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, оскаржуються рішення посадових осіб цих органів. Вживати невідкладних заходів для припинення неправомірних дій та скасування незаконних рішень;

5) забезпечувати проведення роз'яснювальної роботи серед населення району, у тому числі через засоби масової інформації, щодо повноважень органів державної влади, систематичне висвітлення у засобах масової інформації та розміщення на офіційному веб-сайті матеріалів щодо організації роботи із зверненнями громадян, графіків особистих, у тому числі виїзних, прийомів громадян посадовими особами;

6) вжити ефективних заходів щодо запобігання виникненню підстав для необґрунтованих повторних і колективних звернень та звернень до органів влади вищого  рівня, народних депутатів України, облдержадміністраціЇ.

 

3. Виконавцям про хід виконання цього розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 10 липня 2016 року.

 

4. Контроль за виконанням   розпорядження покласти на керівника апарату  райдержадміністрації Савич Н.В.

 

 

 В.о. голови адміністрації                                                                 Б.Левшенюк

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Довідка

про стан виконання у 2015 році вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи

 

В Демидівській райдержадміністрації, органах місцевого самоврядування  вживаються організаційні і практичні заходи, спрямовані на вирішення життєво важливих проблем населення району, реалізацію конституційних прав і свобод людини, на виконання Закону України «Про звернення громадян»,  Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування».

Указ Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» було розглянуто на колегії райдержадміністрації   в  липні місяці 2015 року «Про стан виконання у першому півріччі 2015 року вимог законодавства України щодо розгляду звернень громадян та підвищення ефективності цієї роботи», прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 13.08.2015 року № 399. Моніторинг звернень громадян в розрізі виконкомів рад, структурних підрозділів райдержадміністрації проводиться щоквартально.

Розпорядженням голови районної державної адміністрації від 12 березня 2015 року № 56 утворено комісію з розгляду звернень малозабезпечених та соціально незахищених категорій громадян щодо виділення одноразової грошової допомоги.

На виконання п. 5.3 Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109 та п. 7.4 розпорядження голови облдержадміністрації від 21.02.2008 року № 74 затверджено графік проведення щомісячних «днів контролю» при першому заступнику голови райдержадміністрації, на яких заслуховувалися звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації та особисті доповіді сільських голів по організації роботи із зверненнями громадян, здійснюється перевірка стану виконання доручень, даних за результатами розгляду звернень громадян.

За підсумками розгляду  звернень громадян у 2015 році керівники, службові особи відповідальні за звернення громадян до відповідальності за порушення вимог законодавства про звернення не притягались.

За звітний 2015 рік вивчено та надано методичну допомогу з питань організації роботи із зверненнями громадян у 4 структурних підрозділах адміністрації та у 3 сільських радах. Результати перевірки розглянуті при керівнику апарату районної державної адміністрації.

Прийом громадян головою та  першим заступником голови райдержадміністрації проводився відповідно до затвердженого графіку прийому громадян, графік особистого прийому громадян головою,  першим

 

 

 

 

заступником голови райдержадміністрації, проведення виїзного особистого прийому громадян керівництвом райдержадміністрації в населених пунктах

району в 2015 році затверджені розпорядженням голови райдержадміністрації  від 16 січня  2015 року № 6.

З метою обізнаності стосовно реального стану справ на місцях, вирішення нагальних проблем населення та вивчення суспільно-політичної ситуації на підвідомчій території, головою та  першим заступником голови райдержадміністрації у 2015 році здійснено 8 виїзних прийомів громадян у Демидівському району. В зверненнях, які надходили від жителів району, в більшості порушувалися питання земельних відносин, питання соціального захисту населення, зокрема досить актуальним питанням залишається порядок оформлення житлових субсидій. Досить важливим  питанням для жителів району було питання комунального господарства – це ремонту доріг та встановлення ліхтарів. Всі звернення, які надійшли від громадян були взяті на контроль керівництвом  райдержадміністрації з метою їх оперативного вивчення та вирішення. За звітний період головою райдержадміністрації проведено – 40 усних прийомів громадян на яких було прийнято - 93 громадян, першим заступником голови  – 27  прийомів,  на якому було  прийнято 31 житель району.

Керівництвом райдержадміністрації здійснюється позачерговий прийом звернень інвалідів Великої Вітчизняної Війни, учасників бойових дій, одиноких пристарілих громадян та інших соціально незахищених верств населення.

При районній державній адміністрації діє пряма цілодобова «гаряча» телефонна лінія та телефонна «гаряча лінія» голови райдержадміністрації. Інформації щодо роботи даних ліній та участі в ній керівництва райдержадміністрації, керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, окремих районних організацій відповідно до затверджених графіків до населення було доведено через районні засоби масової інформації та на офіційному сайті райдержадміністрації.

Для забезпечення правового захисту інтересів фізичних та юридичних осіб шляхом надання юридичних послуг найбільш незахищеним верствам населення з роз'яснення чинного законодавства створено громадську приймальню правової допомоги, у складі яких включено спеціалістів органів юстиції, місцевої державної адміністрації, правоохоронних органів. Робота проводиться шляхом усних роз’яснень чинного законодавства України громадян, які звертаються за консультаціями. У 2015 році у громадській приймальні  надано 174 консультації.

В районній газеті „Вісник Демидівщини” періодично друкуються  матеріали по підсумках розгляду звернень на колегіях райдержадміністрації та роз'яснення щодо питань соціального захисту, пенсійного забезпечення, податкового та земельного законодавства, зайнятості населення та на ВЕБ-сторінці райдержадміністрації постійно розміщуються матеріали щодо роботи із зверненнями громадян.

За звітний  2015 рік до райдержадміністрації надійшло 138 звернень громадян.  Серед загальної кількості звернень було 124 усних, 14 письмових .

За структурою звернень переважають заяви – 107,  пропозицій від громадян протягом року не було.

Аналіз заяв свідчить, що громадянами району порушуються питання різної тематики, але домінуючими є проблеми соціального захисту, а саме: надання матеріальної допомоги, забезпечення соціальних виплат та оформлення субсидій. З метою поліпшення соціально-побутових умов малозабезпечених та соціально незахищених категорій населення відповідно до районної програми “Милосердя” райдержадміністрацією надано матеріальну допомогу для  громадян  на загальну суму 15 990 гривень.

Актуальними залишаються аграрні питання та питання земельних відносин (15 звернень ): виділення земельних ділянок за межами населених пунктів,  виготовлення технічної документації на земельну ділянку; питання працевлаштування  ( 10  звернень). На жаль, серед звернень є чимало таких, де порушуються питання, що не можуть бути вирішені згідно з діючим законодавством. Це позачергове надання житла, виділення земельних паїв особам, що не були членами КСП на момент реформування та ін. На них надаються обґрунтовані роз’яснення та правова допомога для подальшого вирішення проблем у суді.

У 2015 році на особистому прийомі  до голови райдержадміністрації та з письмовими заявами звернулося 93 жителі району. Пільгових категорій заявників звернулося -11 , в тому числі: 1 інвалід війни, 9  інвалідів І, ІІ, ІІІ груп, 1 ветеран праці. Вагомою часткою за соціальним станом є пенсіонери – їх кількість становить 37 .

За звітний 2015 рік на прийомі до першого заступника голови райдержадміністрації звернулось 31 житель району  по питанню соціального захисту, земельних питаннях.

Підсумки роботи із зверненнями громадян розглядаються попіврічно на засіданнях колегії з прийняттям відповідних розпоряджень.

За 12 місяців 2015 року через  «урядову гарячу лінію»  до райдержадміністрації надійшло 42 зверненя. На всі звернення заявники отримали письмові відповіді.

За звітний період зареєстровано 16 сімей (19 осіб), які прибули з тимчасово-окупованої території і на даний час проживають в Демидівському районі.

З метою спрощення процедури прийому заяв та документів, наближення надання послуг до споживача, недопущення створення черг до управління соціального захисту населення в кожній сільській раді району визначено уповноважених, які в подальшому здійснюють передачу документів до управління.

Суттєво покращилось соціальне обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування безпосередньо за місцем проживання. Так під час 30 виїздів робочої групи»мобільного соціального офісу» до жителів Боремельської, Вовковиївської, Глибокодолинської, Княгиненської, Малівської, Рудківської, Ільпибоцької, Хрінницької, Золочівської, Вербенської, Рогізненської та Вовковиївської сільських рад прийнято 359 громадян.

         Проводиться відповідна робота щодо оздоровлення пільгової категорії громадян. Так 18 інвалідів загального захворювання забезпечено санаторно-курортними путівками через Міністерство соціальної політики.

Трьох інвалідів війни, 2 учасників бойових дій та 4 учасників війни забезпечено путівками по субвенції з державного бюджету на суму 54 тис. 936 грн.

Двадцятьом інвалідам загального захворювання та дванадцятьом малозабезпеченим особам оформлено щорічну матеріальну грошову  допомогу. П'ятнадцять інвалідів різних категорій забезпечено технічними засобами реабілітації.

Створюється банк даних волонтерів і громадських організацій, які надають необхідну допомогу учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей. Відповідальним за координацію дій з Центром допомоги учасникам антитерористичної операції визначено  заступника голови райдержадміністрації Скомороха О.М..

             Працівниками  управління соціального захисту населення Демидівської райдержадміністрації  проводиться роз’яснювальна робота  щодо надання пільг, санаторно-курортного лікування, професійної адаптації, технічних засобів реабілітації учасникам антитерористичної операції.  Станом на 01.01.2016 року в районі є 49 демобілізованих осіб, з них  41  надано статус учасника бойових дій АТО. Трьом учасникам антитерористичної операції надано статус інваліда війни АТО 3 групи. Двох  інвалідів війни АТО 3 групи  та 8 учасників бойових дій поставлено на облік для забезпечення санаторно-курортним лікуванням. Один інвалід війни Ато забезпечений санаторно-курортною путівкою в санаторій «Орізонт», також  6 учасників бойових дій забезпечено путівками в санаторії «Карпатські зорі» та «Лермонтовський». Двоє учасників бойових дій пройшли курс професійної адаптації учасників АТО за спеціальністю водій автотранспортних засобів категорії В. Вісім учасників бойових дій АТО  отримали пільги на придбання твердого палива  готівкою на суму 8211.84  грн., та 5 учасників  АТО отримали пільги  на скраплений газ  в сумі 658,45 грн. Щодо дотримання законодавства із надання пільг учасникам антитерористичної операції  при проїзді в транспортних засобах постійно проводиться роз’яснювальна робота з перевізниками. Сім’ї  загиблого військовослужбовця АТО Романа Зубчука  придбано житло.

           В сільських та селищній радах Демидівського району учасникам Антитерористичної операції виділяються земельні ділянки, з них 38 – під забудову, 7 – для ведення сільського господарства.

Учасникам АТО (92 особи) виплачена грошова допомога в сумі 84000 грн., з них 23 демобілізованим особам. Сім’ї загиблого учасника АТО виплачена одноразова грошова допомога в сумі 12000 грн.

                  Центром зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу  з головами сільських та селищної рад щодо організації та проведення громадських робіт, в тому числі із соціального захисту сімей, члени яких загинули, постраждали чи є учасниками антитерористичної операції.

Протягом 2015 року  до центру зайнятості за сприянням у працевлаштуванні звернулись 31 особа з числа учасників антитерористичної

операції. Статус безробітного надано 28 особам відповідно до  статті 43 Закону України «Про зайнятість населення». Виплату допомоги по безробіттю призначено 25  особам відповідно до статті 22, 23 Закону України «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття». Особи які перебувають на обліку  в центрі зайнятості та  брали участь в антитерористичній операції ознайомлені з можливістю проходження професійного навчання в центрах професійно - технічної освіти державної служби зайнятості за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття. Протягом звітного періоду 2 осіб з учасників антитерористичної операції було направлено на професійне навчання у Рівненський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості: один навчався на курсах цільового призначення «Підприємець – початківець», інший з  10 грудня 2015 року зарахований на професійне навчання за професією водій автотранспортних засобів. В червні 2015 року  спеціалісти Демидівського районного центру зайнятості населення  організували та провели інформаційний семінар для військовослужбовців та учасників АТО. Учасники заходу отримали інформацію про ринок праці, надання послуг зі сприяння працевлаштуванню, можливість залучення їх до участі у громадських та інших  роботах тимчасового характеру, сприяння у започаткуванні власної справи та умови проходження професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, у т. ч. на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти.

  Фахівцями Демидівського районного центру зайнятості населення 9 грудня 2015  проведено круглий стіл для учасників АТО та демобілізованих військовослужбовців на тему: «Гарантії соціального захисту учасників антитерористичної операції» за участю 14 учасників АТО та соціальних партнерів.

Демобілізовані учасники Антитерористичної операції забезпечуються безкоштовним медичним оглядом та обстеженнями. Всім демобілізованим учасникам АТО запропоновано пройти реабілітацію та лікування в Рівненському обласному госпіталі інвалідів війни. Станом на 01.01.2016 року було видано 5 направленнь для демобілізованих військовослужбовців. За даний період до закладів охорони здоров’я звернулося 64 військовослужбовців, яким була надана відповідна допомога, з них 9 пройшли курс лікування у стаціонарному відділенні Демидівської центральної районної лікарні.

Забезпечено співпрацю з органами місцевого самоврядування щодо транспортування учасників антитерористичної операції, які мають поранення  до закладів охорони здоров’я.

Дев'ятнадцять дітей із сімей учасників антитерористичної операції охоплено відпочинком у пришкільних таборах з денним перебуванням, які функціонували на базі загальноосвітніх навчальних закладів району з 02 червня по 19 червня 2015 року, 5 дітей із сімей учасників Антитерористичної операції оздоровлено у санаторіях області за кошти обласного бюджету. Діти даної категорії забезпечуються першочерговим влаштуванням до дошкільних навчальних закладів району. Учасники АТО залучаються до проведення у навчальних закладів заходів з військово-патріотичного виховання.

Керівництвом райдержадміністрації не допускається порушень термінів розгляду заяв. За зверненнями громадян приймаються в межах чинного законодавства, об'єктивні і виважені рішення. Особлива увага приділяється вирішенню проблем, з якими звертаються ветерани війни та праці, інваліди, громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, багатодітні сім'ї, одинокі матері та інші громадяни, які потребують соціального захисту та підтримки. Громадян, що мають статус „Мати-героїня”, інваліди ВВв приймаються головою райдержадміністрації першочергово.

Забезпечення реалізації громадянами району конституційного права на звернення, посилення персональної відповідальності посадових і службових осіб за об’єктивний, неупереджений  і своєчасний розгляд звернень громадян, вирішення порушених у них проблем – такими критеріями керується у своїй роботі керівництво Демидівської райдержадміністрації.

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                    Н. Савич                                   

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua