На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Проект розпорядження "Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району


УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

_______________20        року                                                               №_____

 

Про затвердження умов конкурсу з

перевезення пасажирів на приміських

автобусних маршрутах загального

користування, які не виходять за межі

території Демидівського району

 

 

 

Відповідно до статей 13, 20, 41 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», керуючись статтею 7 Закону України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування» та з метою впорядкування автотранспортного обслуговування населення Демидівського району: 

 

1. Затвердити умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, що додаються.

 

2. Затвердити перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, що додається.

 

3. Контроль за виконанням розпорядження покладається на заступника голови райдержадміністрації  Скомороха О.М.

 

 

Голова адміністрації

 

                                                                   С.Радченко

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Демидівськоїрайонної

державної адміністрації

_____________________                 

 

УМОВИ

конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського

району

 

1. Умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району (далі - Умови), розроблено відповідно до законів України «Про автомобільний транспорт», «Про основи соціальної захищеності інвалідів в Україні», правил надання послуг пасажирського автомобільного транспорту, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 18 лютого 1997 року №176, зі змінами та доповненнями, Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 грудня 2008 року №1081, зі змінами та доповненнями (далі - Порядок проведення конкурсу), Порядку визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженого наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за № 499/13766, зі змінами та доповненнями, і визначають умови перевезень пасажирів, які повинні виконувати автомобільні перевізники, визначені переможцями на відповідному об'єкті конкурсу.

2. Організатором з проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, є Демидівська районна державна адміністрація Рівненської області (далі - Організатор).

3. Конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, проводиться відповідно до вимог Закону України «Про автомобільний транспорт» та Порядку проведення конкурсу, інших нормативних актів у сфері транспортного обслуговування.

4. Терміни в цих Умовах вживаються в значенні, наведеному в законодавстві у сфері автомобільного транспорту.

5. Ці Умови є обов'язковими для членів конкурсної комісії з визначення автомобільних перевізників для обслуговування на приміських автобусних

маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, та перевізників-претендентів.

6. Об’єктом конкурсу є маршрути (рейси), які входять до затвердженого

3

Організатором переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, що визначені у додатку.

7. Обґрунтована структура парку автобусів, що працюватимуть на приміських автобусних маршрутах загального користування, має відповідати таким критеріям:

для забезпечення належної якості та безпеки перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах, згідно з Порядком визначення класу комфортності автобусів, сфери їхнього використання за видами сполучень та режимами руху, затвердженим наказом Міністерства транспорту та зв'язку України від 12 квітня 2007 року №285, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 14 травня 2007 року за №499/13766, зі змінами та доповненнями, на приміських маршрутах - автобусів категорій M2 та M3. Клас автобусів на приміських маршрутах - А,В,I,II,III;

рухомий склад, що пропонується перевізником-претендентом для перевезення пасажирів на маршрутах, повинен за технічними та екологічними показниками, пасажиромісткістю відповідати вимогам чинного законодавства у сфері автомобільного транспорту.

8. Об'єктами конкурсу можуть бути тільки маршрути із затвердженими паспортами.

9. Перевезення пасажирів на маршрутах здійснюються відповідно до державних соціальних нормативів у сфері транспортного обслуговування населення.

10. Для участі у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, перевізник-претендент повинен мати достатню кількість транспортних засобів для виконання перевезень та достатню кількість резервних автобусів, яка становить 10 відсотків для автобусів приміського сполучення.

11. Автотранспортні засоби, які пропонуються перевізниками- претендентами для резерву, повинні бути не нижче за показниками категорії, класу, комфортності основних автотранспортних засобів, які пропонуються для обслуговування маршруту.

12. На кожному об’єкті конкурсу перевізник повинен забезпечити роботу не менш як одного транспортного засобу, пристосованого для перевезення осіб з обмеженими фізичними можливостями. Вказаний спеціальний транспорт має виконувати не менше одного рейсу на кожному приміському маршруті в усі дні роботи транспорту.

            13. У разі відсутності в перевізників-претендентів автобусів,  що відповідають умовам  конкурсу, вони мають право подавати до конкурсного комітету заяву на участь у конкурсі та документи, що містять характеристику наявних автобусів, які перевізник-претендент пропонує використовувати на даному маршруті, а також інвестиційний проект-зобов'язання щодо оновлення парку автобусів на цьому маршруті на визначений період до п'яти років. 
4

У разі відсутності перевізників-претендентів, які мають автобуси, що відповідають умовам конкурсу, конкурс проводиться серед  претендентів, які пропонують використовувати на даному маршруті автобуси, що відповідають вимогам безпеки, але не відповідають умовам конкурсу за класом, пасажиромісткістю, параметрами  комфортності, з урахуванням поданих інвестиційних проектів-зобов'язань щодо оновлення парку автобусів, які будуть повністю відповідати всім вимогам, у термін до п'яти років.

14. Організатор укладає з переможцем конкурсу договір про перевезення пасажирів на 5 років, у разі відсутності в нього автотранспортних засобів, що відповідають Умовам — на 1 рік.

15. Перевізники зобов’язані здійснювати пільгові перевезення пасажирів згідно з чинним законодавством.

 

 Керівник апарату адміністрації                                                    Н.Савич

 

Проект підготовлений:

В.о. начальника відділу містобудування, 

архітектури та житлово-комунального 

господарства райдержадміністрації                                                    В.Шеремета

                                                                                                               5                                              

                                                                                                                                                       ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови

Демидівськоїрайонної

державної адміністрації

_____________________                                                                                                       

 

ПЕРЕЛІК

об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Демидівського району

№ об'єкта  конкурсу

№ маршруту (рейсів)

Назва маршруту

Періодичність

здійснення

перевезень

Мін. кількість автобусів та місць для сидіння

Режим руху або порядок здійснення перевезень

Категорія автобуса

Клас автобуса

1

№ 0401

Демидівка АС – Глибока Долина

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

2

№ 0402

Демидівка АС – Товпижин

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

3

№ 0403

Демидівка АС – Вовковиї

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

4

№ 0404

Демидівка АС – Калинівка

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

5

№ 0404

Демидівка АС – Малево

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

6

№ 0404

Демидівка АС – Боремель

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

7

№ 0405

Демидівка АС – Перекалі

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

8

№ 0408

Демидівка АС – Лисин

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

9

№ 0409

Демидівка АС – Пашева

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

10

№ 0410

Демидівка АС – Вичавки

щоденно

1/21

Звичайний

М2, М3

А,В, І, ІІ, ІІІ

 

Керівник апарату адміністрації                                                                                                                               Н.Савич
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://www.pfu.gov.ua/content/uploads/2017/11/logo.png

Пенсійний фонд України

Інструкція з отримання довідок з QR-кодомЗапровадження нових онлайн-сервісівЯк налаштувати сервіс СМС-інформуванняВідеосюжет про інформаційну сторінкуВідеосюжет про комунікації

http://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua