На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ


АНАЛІЗ РЕГУЛЯТОРНОГО ВПЛИВУ

 

Назва регуляторного акта розпорядження голови Демидівської районної державної адміністрації "Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району"

 

Регуляторний орган – Демидівська районна державна адміністрація

 

Розробник документа Відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Демидівської районної державної адміністрації.

Відповідальна особа Шеремета Вадим Ігорович, в.о. начальника відділу містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства Демидівської райдержадміністрації ( тел.6-20-99, E-mail: demd@icc.rv.ua).

 

1. Визначення проблеми, яку передбачається розв'язати шляхом державного регулювання

Дія договорів між Рівненською облдержадміністрацією та приватними перевізниками на пасажирські перевезення на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, завершуються протягом 2015 року.

Законом України від 20.11.2012 року № 5502-VI „Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо державного регулювання та управління у сфері транспорту та дорожнього господарства” ст. 7 Закону України „Про автомобільний транспорт” викладено в новій редакції в частині забезпечення організації пасажирських перевезень на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі району покладено на районні державні адміністрації.

Тому, виникла необхідність підготовки до оголошення конкурсу з перевезень пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району.

З прийняттям проекту розпорядження будуть затверджені умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, які розроблені з урахуванням змін діючого законодавства, в яких чітко викладені умови, на яких претенденти будуть приймати участь у конкурсі, вимоги до претендентів, їх парку та умови подальшої роботи на маршрутах.

Також буде затверджений перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району та дасть можливість організатору конкурсу оголосити та провести конкурс з перевезень.

Даний проект розпорядження спрямований на розв'язання проблеми в цілому.

Масштаб даної проблеми впливає на всю громаду Демидівського району, яка не має можливості скористатися транспортним сполученням, унеможливлює іншим підприємствам чи організаціям у сфері транспортного забезпечення взяти участь у конкурсі з перевезень.

 

2.  Цілі державного регулювання

Метою прийняття даного проекту розпорядження є затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району та переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Демидівського району.

 

3. Опис альтернатив запровадження регуляторного акта

 Під час розробки проекту розпорядження голови Демидівської районної державної адміністрації "Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району" було розглянуто такі альтернативні способи досягнення визначених цілей:

            - Збереження існуючого стану проблеми в районі, не проведення конкурсу.

            Не проведення конкурсу з перевезень та не затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району призведе до соціальної напруги в районі, порушення вимог чинного законодавства та відсутністю транспортного сполучення прилеглих сіл з районом, що не є допустимим. Тому, враховуючи вище викладене від такої альтернативи треба відмовитися.

             - Розробка тимчасового акту у сфері транспортного обслуговування. Від такої альтернативи треба відмовитися у зв'язку з тим, що прийняття тимчасового регуляторного акту суперечить послідовності регуляторної діяльності.

Єдиний вихід вирішення проблеми є прийняття регуляторного акту щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів, в якому чітко визначені умови, на яких претенденти будуть приймати участь у конкурсі та вимоги до них.

 

4. Опис механізмів і заходів для розв'язання проблеми

З метою реалізації поставлених цілей пропонується затвердити проект розпорядження голови Демидівської районної державної адміністрації "Про затвердження умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району", яким затверджуються умови конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, розроблені з урахуванням змін діючого законодавства, в яких чітко викладені умови, на яких претенденти будуть приймати участь у конкурсі та вимоги до них, пропонується затвердити перелік об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району.

Після набрання чинності даного регуляторного акта буде можливість оголосити прозорий, відкритий конкурс на перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, згідно чинного законодавства у сфері транспорту.

 

         5. Обґрунтування можливостей досягнення визначених цілей у разі прийняття регуляторного акта

         Встановлені цілі, а саме затвердження розпорядженням умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району та переліку об’єктів конкурсу, надасть можливість проведення прозорого конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, зменшення передумов для корупційних дій, зменшення обсягів роботи органів державної виконавчої влади в частині відпрацювання скарг від населення на роботу автотранспорту.

         Цілі досягатимуться за рахунок встановлення прозорих та передбачуваних умов при проведенні конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування.

У зв’язку з тим, що майже усі передбачені регуляторним актом процедури базуються на вимогах чинного законодавства у сфері автоперевезень, виконання вимог регуляторного акта забезпечуватиметься виконанням відповідних нормативних актів.

До зовнішніх факторів, що можуть вплинути на дію регуляторного акта, можна віднести зміну законодавства про автомобільний транспорт.

Внесення змін до законодавства про автомобільний транспорт може привести до необхідності зміни умов конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району та переліку об’єктів конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за  межі території Демидівського району.

Негативного впливу цього фактору на дію регуляторного акта не очікується.

Характеристика механізму повної або часткової компенсації можливої шкоди у разі настання очікуваних наслідків дії акта не розроблялась, оскільки  настання будь-яких негативних наслідків за результатами введення в дію положень акта не прогнозується.

Застосування суб’єктами господарювання регуляторного акта в практичній діяльності створить рівні умови для отримання суб’єктами господарювання права на участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Демидівського району, стимулюватиме розвиток конкуренції на конкурсній основі, створить прозорий механізм діяльності органів виконавчої влади.

        

         6. Визначення очікуваних результатів прийняття акта

         Запропонований акт стосується інтересів держави та суб’єктів господарювання.

 

 

АНАЛІЗ ВИГОД І ВИТРАТ

 

Сфера інтересів

 

Вигоди

 

Витрати

 

Місцева влада

 

Забезпечення прозорості умов та порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Демидівського району, забезпечення у майбутньому якісних послуг з перевезення пасажирів

 

 

Час та кошти на підготовку документів для участі у конкурсі

 

Підприємства, організації, приватні перевізники

 

Підприємства, організації та приватні перевізники матимуть можливість брати участь у конкурсі з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Демидівського району на конкурентних засадах на чітко визначених умовах

 

 

Реалізація не потребує додаткових матеріальних або інших витрат

 

Населення

 

Забезпечення у майбутньому якісних послуг з перевезення пасажирів

 

Реалізація не потребує додаткових матеріальних або інших витрат

 

 

7. Обгрунтування строку дії акта

Строк дії запропонованого регуляторного акта постійний.

Водночас, він може бути змінений на підставі аналізу ефективності його дії, або у зв'язку зі змінами законодавства.

 

        8. Визначення показників результативності акта

Пропонується використати наступні показники результативності:

-    розмір коштів і час, що витрачатимуться суб'єктами господарювання, пов'язаними з виконанням вимог акта;

-    кількість суб’єктів господарювання, на яких поширюватиметься дія

акта;

-    рівень поінформованості юридичних осіб з основних положень акта;

-    кількість укладених та розірваних договорів з автоперевізниками;

Надходжень до державного та місцевих бюджетів і державних цільових фондів, пов'язаних з дією акта, не передбачається.

           9. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватись відстеження результативності регуляторного акта

Цільовою групою з відстеження результативності регуляторного акта є суб’єкти господарювання, діяльність яких пов’язана з організацією пасажирських перевезень та населення.

Відстеження результативності регуляторного акта буде проводитися відділ містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства Демидівської районної державної адміністрації шляхом збору та аналізу інформації заінтересованих підприємств (організацій), приватних перевізників зауважень та пропозицій від органів місцевого самоврядування, а також статистичної інформації.

Базове відстеження результативності даного регуляторного акта буде проведено до дня набрання ним чинності.

З метою оцінки ступеня досягнення цим актом визначених цілей повторне та періодичне відстеження результативності регуляторного акту буде здійснено у строки, визначені статтею 10 Законом України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності.

 

Голова райдержадміністрації                                                       С.Радченко                              

 

 

Аналіз регуляторного впливу підготовлений:

 

В.о. начальника відділу містобудування, 

архітектури та житлово-комунального 

господарства райдержадміністрації                                                       В.Шеремета

 


 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua