На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 03 листопада 2014 року №217


 

У К Р А Ї Н А

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 03 листопада  2014  року                                                                              №217

 

Про стан виконавської дисципліни

та організації виконання завдань,

визначених документами органів

виконавчої влади вищого рівня

та голови райдержадміністрації

у ІІІ  кварталі 2014 року

 

 

 Протягом ІІІ кварталу 2014 року в райдержадміністрації  проводилася певна робота та вживались заходи з метою  забезпечення  належного рівня виконавської дисципліни, своєчасного і якісного  виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями  голови райдержадміністрації.

 

1.Довідку про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня у ІІІ   кварталі 2014 року  взяти до відома та виконання.

 

2.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам сільських та селищної  рад:

 

2.1.Вжити  заходів щодо покращення ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації щодо  якості підготовки інформацій про хід виконання документів;

 

2.2. Забезпечити дотримання термінів подання інформацій про хід виконання розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації, визначених планами контролю виконання документів;

 

 

 

 

2

 

2.3. Щокварталу розглядати стан виконавської дисципліни на нарадах, засіданнях виконкомів сільських та  селищної рад.

 

          3. Загальному відділу  апарату райдержадміністрації    продовжувати  щоденний моніторинг  виконання завдань, визначених  документами органів виконавчої влади  вищого рівня та голів обласної та районної державних адміністрацій.

                   

4. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови райдержадміністрації від   05 серпня 2014 року №166 «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня    за  підсумками  І півріччя 2014 року».

 

5.Про хід виконання  розпорядження інформувати загальний відділ апарату райдержадміністрації до 20  січня 2015 року.

 

6.Контроль за виконанням   розпорядження  покласти  на першого заступника  голови   райдержадміністрації  та керівника  апарату райдержадміністрації.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                       С.Радченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

 

ІНФОРМАЦІЯ

 «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань,

визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня  та голови райдержадміністрації у ІІІ кварталі  2014 року»

на  засідання  колегії  райдержадміністрації

 

 Організація    контролю за виконанням документів  в районній державній адміністрації  здійснюється відповідно  до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голів  обласної   та районної державних адміністрацій, розпорядження голови райдержадміністрації від   21  грудня 2014 року №418 «Про  вдосконалення    організації та  здійснення контролю за виконанням документів  в районній державній адміністрації».

Протягом ІІІ кварталу 2014 року в райдержадміністрації   та її структурних підрозділах  забезпечено   відповідний рівень виконавської  дисципліни.

Керівництвом   райдержадміністрації  відповідно до розподілу  функціональних повноважень  продовжувалась робота та вживались  заходи  по забезпеченню своєчасного  і  якісного виконання  актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів  міністерств  та інших центральних  органів  виконавчої влади, розпоряджень  і  доручень голів обласної та районної державних адміністрацій.

Продовжувався  щоденний випереджувальний моніторинг, контроль і аналіз виконання завдань, визначених документами органів    виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

Протягом ІІІ кварталу 2014 року   в райдержадміністрацію  надійшло  384  документи,  що на 96  менше, ніж  за аналогічний період 2013 року, в тому числі з контрольними    термінами інформування  -  292, з них  розпоряджень голови обласної  державної адміністрації – 49, з контрольними термінами інформування -  23, доручень голови  облдержадміністрації  -  4, його заступників – 18.

Станом  на 01 жовтня 2014 року  в загальному відділі  апарату райдержадміністрації  перебувало 232 розпорядження  голови обласної та  102  розпорядження голови районної державної адміністрацій.

 

Забезпечено  контроль за надходженням   інформацій від  структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищної рад, інших центральних  органів   виконавчої влади  про хід виконання 35    розпоряджень та  2   доручення  голови райдержадміністрації.  Ведуться реєстри  надходження інформацій  та щоквартально готується зведення.

За  ІІІ квартал  2014 року прийнято 68 розпоряджень голови райдержадміністрації, з них  з контрольними термінами інформування -12,  та 7  доручень голови райдержадміністрації

 

4

         Після проведеного аналізу, в зв’язку з виконанням, знято з контролю 14  розпоряджень та  5 доручень голови  райдержадміністрації.

          На виконання актів і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації видано 12 розпоряджень   голови райдержадміністрації.

         Протягом звітного періоду продовжувалася робота, спрямована на забезпечення виконання завдань, встановлених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови районної державної адміністрації, дорученнями заступників голови райдержадміністрації.

          Здійснювався щоденний випереджувальний моніторинг, контроль і аналіз виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації, дорученнями заступників голови райдержадміністрації, структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконкомами сільських, селищної, міської рад. Щомісячно подавалися керівництву райдержадміністрації інформації про стан виконання контрольних документів.

       У порядку контролю на колегії райдержадміністрації заслухано 4 актуальних питань діяльності району. За наслідками розгляду прийнято  3  розпорядження та 1 доручення голови райдержадміністрації.

        З метою удосконалення контрольної діяльності щодо аналізу стану фактичного виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня та райдержадміністрації при першому заступнику  голови районної державної адміністрації проведено 3 «Дні контролю», на яких заслухано звіти:

 

          - завідувача  сектору   економічного розвитку, інфраструктури та  торгівлі райдержадміністрації (Романюк З.В. ) про стан виконання розпорядження голови райдержадміністрації   10 січня 2011 року №7 «Про  заходи щодо поліпшення  стану забезпеченості населення району закладами   сфери побутового  обслуговування населення на 2013 – 2017 роки»;

           - в.о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації ( Палядніка В.З.)  про стан

виконання розпорядження голови райдержадміністрації від   21 лютого 2006 року № 57 «Про програму «Питна вода»  Демидівського  району на 2006 – 2020 роки»;

          -  звіт  начальника Відділу Держземагенства у Демидівському районі  про стан виконання Закону України «Про звернення громадян», Указу  Президента України від 7 лютого 2008 року №109/2008 «Про першочергові  заходи  щодо забезпечення  реалізації  та гарантування  конституційного права на звернення   до органів  державної влади  та органів місцевого самоврядування».

            Проведено вивчення стану виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови   райдержадміністрації  у відділі культури та туризму, управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації. Довідки за результатами   

5

перевірок надіслано для реагування та інформування районної державної адміністрації про хід  усунення виявлених недоліків.

Забезпечено контроль за надходженням інформацій від виконкомів сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади про хід виконання розпоряджень та  доручень голови райдержадміністрації. Щоквартально аналізується стан виконавської дисципліни виконкомів сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, в питанні інформування на документи органів виконавчої влади вищого рівня. Постійно ведуться реєстри надходження інформацій про хід виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації від усіх виконавців.

            За ІІІ квартал  2014 року   виконкоми сільських та селищної рад надіслали в райдержадміністрацію 140  інформацій, у яких висвітлили хід виконання 35 розпоряджень голови райдержадміністрації та  інформації про хід виконання доручень голови райдержадміністрації.

         Протягом ІІІ кварталу 2014 року в адміністрацію від структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади надійшло 160  інформацій  про хід виконання 18 розпоряджень голови райдержадміністрації.

               Найбільший обсяг інформування в ІІІ кварталі 2014 року  про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації зареєстровано у відділі освіти, молоді та спорту  (Стасюк В.О.) – 18; в управлінні соціального захисту населення (Юрчук В.П.)16., секторі охорони здоров»я (Тенюх В.В.) - 13;   службі  у справах дітей – ( Федчук В.Л.)-11; у відділі агропромислового розвитку (Маркулич А.П.)-11. З цим завданням вони справились у встановлені терміни.

          В порівнянні з відповідним періодом минулого року краще спрацювали з  питання  виконавської дисципліни виконкоми сільських та селищної рад.

Зокрема, слід відмітити Малівську, Боремельську, Вовковиївську  сільські ради. Послабили  контроль за виконанням документів органів виконавчої влади вищого рівня   Демидівська селищна рада ( не подано 1   інформації),  Вербенська сільська рада ( не подано 2 інформації). Низький рівень виконавської дисципліни за виконання документів у ВПУ-25, відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та                      Демидівському селищному відділенні Млинівського  РВ УМВС в Рівненській області. За ІІІ  квартал 2014 року  відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства із 8 інформацій  про виконання розпоряджень голови райдержадміністрації   не    подано  жодної  інформації.

         Одночасно  проводилась аналітична робота, спрямовано на забезпечення  організації контролю, стану  виконавської дисципліни, своєчасного та якісного виконання документів.

         В  листопаді місяці  поточного року  в районі буде проведено  оцінку ефективності здійснення структурними  підрозділами райдержадміністрації

 

6

  контролю за виконанням завдань, визначених Законами України,  постановами Верховної Ради, актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, міністерств  інших центральних органів виконавчої влади, розпорядженнями і дорученнями  голів обласної та районної державних адміністрацій. За результатами  проведення оцінки буде визначено діяльність структурних підрозділів  райдержадміністрації. 

          Щоквартально управління та відділи райдержадміністрації, сільські та селищна ради звітувались про реагування та виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня.

         Однак, питання покращення якості підготовки структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади,  сільськими  та  селищної   радами   інформацій про хід виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, доручень заступників голів залишається актуальним. Інформації і далі часто носять загальний характер, допускаються випадки порушень Інструкції з діловодства. Інколи відсутні дані про виконавця, допускаються різні помилки.

        Робота щодо підвищення рівня виконавської дисципліни, ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації, дорученнями заступників голови райдержадміністрації продовжується.

         Враховуючи  вищевикладене, зміст довідки довести до  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських а селищного голів  для вжиття  заходів щодо поліпшення  стану виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня.

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                 Н.Савич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua