На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 05 серпня 2014 року №166


 

У К Р А Ї Н А

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

 05 серпня  2014 року                                                                         №166

 

Про стан виконавської дисципліни

та організації виконання завдань,

визначених документами органів

виконавчої влади вищого рівня

за підсумками    у   І півріччі

2014 року

 

 

 Органами виконавчої   влади району  протягом  І  півріччя  2014 року  в цілому забезпечено    відповідний рівень виконавської дисципліни.

 

1.Інформацію про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови та заступників голови райдержадміністрації у І півріччі 2014 року  взяти до відома та виконання.

 

2.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам сільських та селищної  рад:

 

2.1.Вжити  заходів щодо покращення ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації щодо  якості підготовки інформацій про хід виконання документів;

 

2.2. Забезпечити дотримання термінів подання інформацій про хід виконання розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації, визначених планами контролю виконання документів;

 

 

 

 

 

2

 

2.3. Щокварталу розглядати стан виконавської дисципліни на нарадах, засіданнях виконкомів сільських та  селищної рад.

 

          3. Загальному відділу  апарату райдержадміністрації    продовжувати  щоденний моніторинг  виконання завдань, визначених  документами органів виконавчої влади  вищого рівня та голів обласної та районної державних адміністрацій.                  

 

4.Про хід виконання  розпорядження інформувати загальний відділ апарату райдержадміністрації до 20  жовтня  2014 року.

 

5.Контроль за виконанням   розпорядження  покласти  на першого заступника та заступника голови райдержадміністрації  відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                       С.Радченко

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ІНФОРМАЦІЯ

«Про стан виконавської дисципліни  та організації виконання завдань, визначених дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів  України, розпорядженнями голів обласної та районної державних   адміністрацій за І півріччя 2014 року

 

Організація    контролю за виконанням документів  в районній державній адміністрації  здійснюється відповідно  до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями та дорученнями голів  обласної   та районної державних адміністрацій, розпорядження голови райдержадміністрації від   21  грудня 2014 року № 418 «Про  вдосконалення    організації та  здійснення контролю за виконанням документів  в районній державній адміністрації».

Протягом І півріччя 2014 року в райдержадміністрації   та її структурних підрозділах  забезпечено   відповідний рівень виконавської  дисципліни.

Керівництвом   райдержадміністрації  відповідно до розподілу  функціональних повноважень  продовжувалась робота та вживались  заходи  по забезпеченню своєчасного  і  якісного виконання  актів і доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, актів  міністерств  та інших центральних  органів  виконавчої влади, розпоряджень  і  доручень голів обласної та районної державних адміністрацій.

Продовжувався  щоденний випереджувальний моніторинг, контроль і аналіз виконання завдань, визначених документами органів    виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій.

Протягом першого півріччя 2014 року   в райдержадміністрації  надійшло   860 документів,  що на 140  менше, ніж  за аналогічний період 2013 року, в тому числі з контрольними  з контрольними  термінами інформування  -  438, з них  розпоряджень голови обласної  державної адміністрації – 110, з контрольними термінами інформування - 41, доручень голови  облдержадміністрації  -  12, його заступників – 8.

Станом  на 01 липня 2014 року  в загальному відділі  апарату райдержадміністрації  перебувало 228  розпоряджень  голови обласної та  96  розпоряджень голови районної державної адміністрацій.

Забезпечено  контроль за надходженням   інформацій від  структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищної рад,інших центральних  органів   виконавчої влади  про хід виконання  42  розпоряджень та  2   доручень  голови райдержадміністрації.  Ведуться реєстри  надходження інформацій  та щоквартально готується зведення.

надходжень інформацій та щомісяця готуються зведення.

          Після проведеного аналізу, в зв’язку з виконанням, знято з контролю  20  розпоряджень та  37 доручень голови райдержадміністрації.

       На виконання актів і доручень Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови обласної державної адміністрації видано 130 розпоряджень.

Протягом звітного періоду продовжувалася робота, спрямована на забезпечення виконання завдань, встановлених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови районної державної адміністрації, дорученнями заступників голови райдержадміністрації.

          Здійснювався щоденний випереджувальний моніторинг, контроль і аналіз виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації, дорученнями заступників голови райдержадміністрації, структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, виконкомами сільських, селищної, міської рад. Щомісячно подавалися керівництву райдержадміністрації інформації про стан виконання контрольних документів

        У порядку контролю на колегії райдержадміністрації заслухано 8 актуальних питань діяльності району. За наслідками розгляду прийнято  6  розпоряджень  та 2  доручення голови райдержадміністрації.

        Здійснюється контроль за виконанням протокольних доручень голови райдержадміністрації. Зокрема, протягом І  півріччя  2014 року   подано   16  інформацій  про виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації   даних на апаратних нарадах при  голові райдержадміністрації.

З метою удосконалення  контрольної діяльності  щодо аналізу  фактичного виконання  документів органів виконавчої влади вищого рівня    при  першому заступнику та заступнику голови райдержадміністрації  проведено  4 «дні контролю», на яких заслухано звіти    керівників структурних підрозділів райдержадміністрації   про хід виконання  4 розпоряджень  голови обласної та 4 розпоряджень   голови районної державних адміністрацій.

Крім цього, на «днях контролю»  заслухано звіти   в. о. начальника відділу містобудування, архітектури та житлово – комунального господарства райдержадміністрації, завідувача сектору охорони здоров»я, відділу економічного розвитку, інфраструктури, торгівлі та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

По наслідках  проведених «днів контролю»  з  метою активізації  основних пунктів   розпоряджень голови райдержадміністрації  виконавцям  дані протокольні доручення, щодо прискорення їх реалізації.

Однією з форм  контролю за виконанням документів  є проведення  перевірок їх фактичного  виконання в структурних підрозділах.

Протягом першого півріччя проведено  6  перевірок в структурних підрозділах райдержадміністрації та 3  сільських радах  району.

 

 

За матеріалами  перевірок  підготовлені  відповідні  довідки з пропозиціями  щодо удосконалення  організації роботи  з питань контролю, які надіслані  керівникам структурних  підрозділів райдержадміністрації, головам сільських рад  для відповідного реагування.

Забезпечено контроль за надходженням інформацій від виконкомів сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади про хід виконання розпоряджень та  доручень голови райдержадміністрації. Щоквартально аналізується стан виконавської дисципліни виконкомів сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, в питанні інформування на документи органів виконавчої влади вищого рівня. Постійно ведуться реєстри надходження інформацій про хід виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації від усіх виконавців.

            За перше півріччя  2014 року  виконкоми сільських та селищної рад надіслали в райдержадміністрацію 214 інформацій, у яких висвітлили хід виконання 20 розпоряджень голови райдержадміністрації та  інформації про хід виконання 2  доручень голови райдержадміністрації.

         Протягом І півріччя року в адміністрацію від структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади надійшло 260  інформацій  про хід виконання 27 розпоряджень голови райдержадміністрації.

      Найбільший обсяг інформування в першому півріччі 2014 року  про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації зареєстровано у відділі освіти (Стасюк В.О.) - 27, в управлінні соціального захисту населення (Юрчук В.П.)- 27., секторі охорони здоров»я (Тенюх В.В.) - 13; секторі у справах молоді та спорту ( Павлюк І.М.)- 21, службі  у справах дітей – ( Федчук В.Л.)-21, відділ  економічного розвитку, інфраструктури, торгівлі та цивільного захисту населення райдержадміністрації -15. З цим завданням вони справились у встановлені терміни.

          В порівнянні з відповідним періодом минулого року краще спрацювали з  питання  виконавської дисципліни виконкоми сільських та селищної рад. Зокрема, слід відмітити Малівську, Боремельську, Золочівську  сільські ради. Послабили  контроль за виконанням документів органів виконавчої влади вищого рівня   Вовковиївська ( порушено термін інформування  - 2  інформації); Хрінницька  (порушено  термін інформування – 2 інформації). Низький рівень виконавської дисципліни за виконання документів у ВПУ-25, відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та РВ УМВС. За І  півріччя 2014 року  відділом містобудування, архітектури  та житлово-комунального господарства з 11 інформацій  про виконання розпоряджень голови райдержадміністрації   не  подано  жодної.

        Аналіз  виконавської дисципліни за І півріччя 2014 року свідчить, що органами  виконавчої влади району  в цілому забезпечено відповідний рівень виконавської дисципліни.

          Водночас, допускаються  окремі випадки  порушень, які не носять  системного характеру  та суттєво не  впливають  на загальний стан справ.

           Допускаються випадки  неякісної підготовки виконавцями інформацій  про хід виконання завдань, визначених документами  органів виконавчої влади вищого рівня. Як наслідок,  документи повертаються на доопрацювання, а терміни їх виконання  затягуються.

Робота   щодо підвищення  рівня   виконавської дисципліни, ефективності   здійснення  структурними підрозділами  райдержадміністрації   контролю за  виконанням документів  органів виконавчої   влади вищого рівня  та розпорядженнями і дорученнями  голів  обласної та районної державних адміністрацій  продовжується.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua