На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Бізнес пропозиція по залученню інвестицій в комунальне підприємство в дитячий санаторій "Хрінники" з перепрофілюванням його в лікувально-оздоровчий санаторій з використанням лікувальних грязей


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.РЕЗЮМЕПРОЕКТУ

Бізнес-пропозиція по інвестуванню КП Дитячий санаторій «Хрінники», що розміщений на території Хрінницької сільської ради Демидівського району Рівненської області передбачає створення нового суб’єкту господарювання і отримання відповідного правового статусу для роботи на території  Демидівськогорайону,  а саме реорганізацію  КПДитячий санаторій «Хрінники» в лікувально-оздоровчий санаторій «Хрінники».1Інвестиційний план передбачає залучення фінансової інвестиції для здійснення комплексу заходів, пов’язаних з перепрофілюванням роботи КП дитячий санаторій «Хрінники» на лікувально-оздоровчий заклад з максимальною завантаженістю по наданню медичних та оздоровчих послуг з використанням насамперед торфових грязей місцевого родовища «Вичавки», які є унікальними за своїми властивостями і медичним обґрунтуванням  та рекомендовані для лікувального використання.

Для  цих  цілей  планується  залучення  інвестиційних  коштів  в розмірі 17 млн. грн. (1,0 млн.євро).

Реалізаціяпроекту передбачає проведення наступних видів робіт:

• реконструкція наявного спального корпусу  на 150 ліжкомісць;

• побудова нового спального корпусу на 200 ліжкомісць;

• реконструкція та розширення лікувальних і процедурних кабінетів;

•  придбання  та  установка  нового  сучасного  лікувального  та профілактичного обладнання;

• реконструкція (заміна) інженерних мереж та перехід на альтернативні джерела опалення.

Реалізація даного інвестиційногопроектудозволить:

•  не тільки зберегти наявні робочі місця (станом на 01.08.2014 року – 64 особи), а і збільшити їх на 56%,  довівши до 100 робочих місць з переведенням  на круглорічний режим роботи;

на якісно новому рівні розвивати систему грязелікування та реабілітації органів дихання, травлення, опори та руху, нервової системи, ЛОР органів, захворювання шкіри та нирок;

•  повніше  використовувати  потенціал місцевих природніх ресурсів;

• збільшити надходження до бюджетів усіх рівнів;

•  дати  поштовх  до  розвитку  супутніх  галузей,  а  саме - розвитку туристичної  привабливості  регіону,  виробництва екологічно чистої сільськогосподарської продукції.

В результаті проведеної реконструкції та модернізації матеріально-технічної  та  лікувальної  бази  санаторію,  підприємство  зможе  підвищити конкурентоздатність  і  закріпити  свої  позиції  на  ринку  санаторно -оздоровчих послуг.

До  особливостей  реалізації  даної  інвестиційної пропозиції слід віднести наступні чинники:

•  наявність  унікального  родовища  торфових грязів,  які  за  своїми лікувальними та оздоровчими властивостями є єдиними в Україні;

•  місцезнаходження  санаторію  «Хрінники»  в  районі  з  високою потенційною туристичною привабливістю для відпочиваючих;

• відсутність на прилеглій території будь-яких промислових підприємств, що завдають шкоди навколишньому середовищу;

• хороше екологічне середовище. 

Проведення  всіх  робіт  по  реконструкції  та  модернізації  санаторію «Хрінники» планується завершити до 31.12.2016 року.

Ця інвестиційна пропозиція розробленастаном на 01.08.2014 року.  

2. ХАРАКТЕРИСТИКА ПІДПРИЄМСТВА

 

Комунальне підприємстводитячий санаторій «Хрінники» розташоване на півдні Рівненської області, на мальовничому березі Хрінницького водосховища річки Стир в сосновому масиві лісу Демидівського району.

  Віддаленість  закладу від  районного  центру  становить  8  км,  а  від залізничної станції 40 км. (м.Луцьк).  Санаторійрозміщений на земельній ділянці  загальною  площею 7,82 га.  на відстані 3 км від якого знаходиться родовище торфових грязей «Вичавки» площею 39,0 га.

            Підприємство розпочало свою діяльність у 1997 році, як КП оздоровчий комплекс «Стир», а з 2002 року змінило статус на КП дитячий санаторій «Хрінники».

На даний час КП дитячий санаторій «Хрінники» працює сезонно і оздоровлює в середньому 540 дітей в рік. Проектна потужність підприємства дозволяє одночасно оздоровлювати 200 осіб.

На сьогодні підприємство має можливість використовувати такі методи лікування як водолікування, гідроаерозольні ванни, теплолікування, фітотерапія, масаж ЛФК та інші.

  Статус санаторію «Дитячий» відповідно до Положення про Реєстр неприбуткових установ і організацій, затвердженого Наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2013р. №37 не дозволяє підприємству отримувати прибуток від основної діяльності та, відповідно, самостійно оновлювати основні фонди.

На території санаторію знаходяться:

3-х поверховий спальний корпус

1744.9 м2

Адмінкорпус

971.0 м2

Їдальня

1103.2 м2

Очисні споруди

120.2 м2

Санітарний блок, сауна, котельня для газового опалення

686.4 м2

Гараж

213.9 м2

Станція біоочистки

19.8 м2

Житловий корпус

340.5 м2

Будівля прохідної

73.5 м2

Танцювальний майданчик

37.0 м2

Будівля насосної станції

9.0 м2

Склад ПММ

15.7 м2

Склади і овочесховище

463.27 м2

Дизельна електростанція

42.8 м2

Трансформаторна підстанція

30.8 м2

 

 


Їдальня                                                       Корпус №1

 

3. ХАРАКТЕРИСТИКА ЛІКУВАЛЬНО-РЕКРЕАЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ ТЕРИТОРІЇ

 

Визначальним та привабливим фактором діяльності санаторію є  родовище  торфовихгрязей, відкрите у 1990 році, які є унікальними за своїми лікувальними властивостями, аналогу яким в Україні немає. Згідно з бальнеологічною оцінкою торфових грязей даного родовища, виконаної Українським науково-дослідним Інститутом медреабілітації та курортології (м.Одеса) від 20.011.2000 року торфові грязі родовища «Вичавки» Демидівського району Рівненської області за основними нормативними показниками відповідають вимогам  якості лікувальних торфів і рекомендовані для лікувального використання. При заявленій потребі 3000 м3 в рік запасів лікувальних торфів вистачить більше ніж на 50 років (копія бальнеологічного висновку додається).

У відповідності зі звітом «Укргеокаптажмінводу», ділянка родовища готова до промислового освоєння.

         Рекреаційний потенціал санаторію доповнює водосховище з водним плесом площею 1270 га. та впорядкованим пляжем близько 1,5 га. Ємність акваторії і берегової смуги забезпечує такі форми відпочинку як купання, плавання, ігри на воді, сонячні і повітряні ванни, прогулянки на веслувальних човнах, водоспортивні заняття, рибалка.

 

 

Значні площі лісових масивів (переважно соснових) навколо Хрінницького водосховища  (близько 1500 га.), які збагачують повітря озоном та великою кількістю фітонцидів,  доцільно використовувати для пішохідних прогулянок.

Географічне розташування санаторію, в доповнення до лікування і відпочинку, створює сприятливі умови для розвитку туризму. Це екскурсії історичними місцями, які знаходяться в радіусі 50 км.: меморіал «Поле Берестецької битви» (с.Пляшева), замок Люберта (м.Луцьк), Дубенська фортеця князів Острозьких (м.Дубно)…

Щорічно на березі водосховища проводяться  різноманітні музичні фестивалі: патріотичної козацької пісні, електронної рок-музики та виступи популярних естрадних виконавців.

4. ОЦІНКА РИНКУ І КОНКУРЕНТНОЇ СИТУАЦІЇ

Запропонований напрямок  щодо  створення  лікувально-оздоровчого санаторію  на  базі дитячого санаторію "Хрінники"  відноситься  до  такого  виду  лікувально-оздоровчої діяльності,  як надання  санаторно-оздоровчих  послуг: лікувальний та оздоровчий комплекс,  надання медичних  платних  послуг.  У  результаті  реконструкції  підприємства збільшується  число ліжко-місць  з  150  до  350,  покращаться   умови  проживання  -  дизайн  палат, кондиціонери,  холодильники,  телевізори,  інтернет.  У  зв'язку  з  придбанням  нового медобладнання збільшиться  якість медичного  обслуговування,  розшириться спектр лікувальних послуг.

На основі проведеного аналізу ринку і конкурентного середовища, враховуючи зростаючий попит на комфортабельний відпочинок, для підвищення  конкурентоспроможності та розширення спектру  послуг,  що  надаються  санаторієм      "Хрінники"  і відповідно, залучення  більшої  кількості  відпочиваючих  (особливо  в міжсезонний період)  необхідно проведення  реконструкції  частини  ліжкового  фонду корпусу  № 1,  побудови нового сучасного  корпусу  № 2,  а  також  модернізації  існуючої рекреаційної інфраструктури.

У результаті реалізації даного інвестиційного проекту, санаторій «Хрінники» зможе надавати якісні лікувальні та оздоровчі послуги у більш комфортабельних умовах. Для збільшення завантаження санаторію планується застосування гнучкої цінової політики з урахуванням сезонності та особливості соціального стану хворих.

Таким  чином,  проведена на підприємстві інвестиційна робота дасть можливість розширити на існуючій базі лікувально-оздоровчий напрямок діяльності з повним використанням рекреаційного потенціалу, збільшити завантаженість, а також створити сприятливий імідж підприємства і регіону та збільшити надходження до бюджету району.

 

5. СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ

Виробничі потужності санаторію "Хрінники" з надання лікувально-оздоровчих  та  санаторних послуг  включатимуть  спальні корпуси, їдальню, лікувальну базу. Ліжковий  фонд  санаторію,  який  підлягає  реконструкції  відповідно до цього інвестиційного проекту, складатиметься з: стандартних кімнат корпусу №1 (150 ліжкомісць), кімнат  підвищеної  комфортності  №2  корпусу  (200  ліжкомісць).

Для  реалізації  інвестиційного  проекту  (до  31.12.2016 року) плануються наступні кроки:

• виготовлення проектно-кошторисної документації – 60 тис.грн.;

• реконструкція корпусу №1 – 2200 тис. грн., а саме:

- реконструкція та розширення лікувальних і процедурних кабінетів на першому поверсі, заміна  інженерних мереж – 800 тис.грн.;

утеплення, капітальнийремонт та облаштування житлових кімнат 1400 тис. грн.;

 будівництво  сучасного  корпусу  на  200  ліжкомісць загальною площею 2000 кв.м - 11500 тис. грн. (з розрахунку вартості 1 кв.м  5600 грн.);

• придбання  та  установка  нового  сучасного  лікувального та профілактичного обладнання –  2200 тис.грн.;

• реконструкція (заміна) комунікаційних мереж та перехід на альтернативні джерела опалення – 1040 тис.грн., а саме:

- будівництво (реконструкція) котельні – 500 тис.грн.

- заміна інженернихмереж 540 тис.грн.;

6. ОРГАНІЗАЦІЙНИЙ ПЛАН

Даний інвестиційнийпроект передбачає створення нового суб’єкту господарювання і отримання правового статусу для роботи на території Демидівського району, а саме  реорганізацію  Демидівського районного  комунального  підприємства  дитячий санаторій «Хрінники»  в  новий суб’єкт господарювання з  часткою участі  Демидівської районної   ради  у  статутному  капіталі  санаторію «Хрінники»  у розмірі 25 (двадцяти п’яти) відсотків  та  часткою  участі  у статутному  капіталі  нового суб’єкта господарювання  у  розмірі  75  (сімдесяти  п’яти) відсотків.

Всі  матеріальні  та  правові  взаємовідносини  будуть  обумовлені  та викладені  в  інвестиційній  угоді  між  Демидівською  районною  радою та інвестором.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Контактні телефони:    6-14-35 (приймальня адміністрації), 6-20-95 (перший заступник голови райдержадміністрації), 6-21-00 (голова райдержадміністрації)
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua