На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 07 липня 2014 року №139


УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

07 липня 2014 року                                                                      №139

 

Про затвердження Положення

про сектор з питань цивільного

захисту населення Демидівської

районної державної адміністрації

 

На підставі статей 5, 6 Закону України  «Про місцеві державні адміністрації», постанов  Кабінету Міністрів  України  від 26 вересня 2012 року №887 «Про затвердження  Типового положення про структурний підрозділ  місцевої державної адміністрації», від 29 липня 1999 року № 1374 «Про затвердження Порядку призначення та звільнення з посад керівників управлінь, відділів, інших структурних підрозділів місцевих державних адміністрацій», наказу Державної служби України з надзвичайних ситуацій від 11 березня 2013 року №75 «Про затвердження  Методичних рекомендацій з розроблення положень про структурний підрозділ з питань цивільного захисту місцевої державної адміністрації», розпорядження голови обласної державної адміністрації  від 15 січня 2013  року №14 «Про затвердження Порядку погодження в облдержадміністрації призначення на посади та звільнення з посад керівників структурних підрозділів районних державних адміністрацій»,  розпорядження голови районної державної адміністрації від 08 травня 2014 року №40-к «Про впорядкування структури Демидівської районної  державної адміністрації»:

1. Затвердити  Положення про сектор питань цивільного захисту населення Демидівської  районної державної адміністрації  (далі - Положення),  що додається.

2. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації Левшенюка Б.М.

 

 

 

Голова адміністрації                                                         С.Радченко

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

Розпорядження голови Демидівської

районної державної адміністрації

 07.07.2014  № 139

 

ПОЛОЖЕННЯ

про сектор з питань цивільного захисту населення  Демидівської районної державної адміністрації

 

1. Загальні положення

 

1.Сектор з питань цивільного захисту населення Демидівської районної державної адміністрації (далі – відділ) є структурним підрозділом державної адміністрації, який утворюється розпорядженням голови районної державної адміністрації і у межах району забезпечує виконання покладених на нього завдань.

2.Сектор підпорядковується голові та першому  заступнику голови районної державної адміністрації, а також підзвітний і підконтрольний управлінню з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації, який забезпечує формування та реалізацію державної політики у сфері цивільного захисту Рівненської області.

3. Сектор у своїй діяльності керується Конституцією та законами України, актами Президента України, Кабінету Міністрів України, наказами Державної служби України з надзвичайних ситуацій, розпорядженнями голови Рівненської обласної державної адміністрації та Демидівської районної державної адміністрації, наказами начальника управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Рівненської обласної державної адміністрації, рішеннями Демидівської районної ради, а також цим Положенням.

2. Основні завдання сектору

 

Основними завданнями сектору є:

             забезпечення реалізації, у межах законодавства,  державної політики у сфері цивільного захисту на території Демидівського району.

              3. Сектор відповідно до повноважень виконує такі завдання

 

3.1. Розробляє і здійснює заходи щодо підтримання готовності до дій органів управління і сил районної ланки територіальної підсистеми цивільного захисту за призначенням у мирний час та в особливий період.

3.2. Спільно з районним  сектором Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області контролює виконання заходів щодо реалізації вимог техногенної та пожежної безпеки на потенційно небезпечних об’єктах та інших суб’єктах господарювання, що належать до сфери управління райдержадміністрації.

3.3. Розробляє та забезпечує реалізацію районних програм та планів заходів у сфері цивільного захисту, зокрема, спрямованих на захист населення і територій від надзвичайних ситуацій та запобігання їх виникненню, забезпечення техногенної та пожежної безпеки.

3.4. Бере участь у створені аварійно-рятувальних служб, формувань та спеціалізованих служб цивільного захисту, місцевої та добровільної пожежної охорони, у забезпечені їх діяльності та здійснені контролю за готовністю до дій за призначенням.

3.5. Розробляє заходи щодо підтримання у постійній готовності територіальної системи централізованого оповіщення, здійснення її модернізації та забезпечення функціонування.

3.6. Забезпечує, за дорученням голови районної державної адміністрації, оповіщення та інформування керівного складу органів управління, сил територіальної підсистеми цивільного захисту та населення про загрозу і виникнення надзвичайних ситуацій.

3.7. Бере участь в організації аварійно-рятувальних та інших невідкладних робіт, робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території району, а також радіаційного, хімічного захисту населення та інженерного захисту територій від наслідків таких ситуацій.

3.8. Організовує роботу районної евакуаційної комісії району.

3.9. Бере участь у розроблені та здійснені на території району заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління районної державної адміністрації, в особливий період.

3.10. Подає голові районної державної адміністрації пропозиції щодо витрат на розвиток і функціонування системи зв’язку та централізованого оповіщення, здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій.

3.11. Бере участь у розроблені та організації здійснення заходів щодо створення і використання матеріальних резервів для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

3.12. Організовує завчасне накопичення: засобів індивідуального захисту населення, яке проживає у прогнозованих зонах можливого хімічного забруднення, наявність приладів дозиметричного і хімічного контролю та розвідки, підтримання у постійній готовності формувань цивільного захисту.

3.13. Бере участь в організації забезпечення життєдіяльності постраждалих від надзвичайних ситуацій техногенного або природного характеру.

3.14. Бере участь у роботі комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій райдержадміністрації, організовує та забезпечує роботу комісії, а в разі виникнення надзвичайних ситуацій подає голові районної державної адміністрації пропозиції щодо утворення та складу спеціальних комісій з ліквідації надзвичайних ситуацій, бере участь у їх роботі.

3.15. Бере участь в організації та проведенні заходів щодо навчання посадових осіб органів місцевого самоврядування, керівників установ, організацій, їх заступників з питань цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки.

3.16 Організовує роботу з виконання вимог законодавства щодо створення, використання, утримання та реконструкції фонду захисних споруд цивільного захисту.

3.17 Бере участь у плануванню та організації робіт з дообладнання або спорудження в особливий період підвальних та інших заглиблених приміщень для укриття населення.

3.18 Бере участь у підготовці пропозицій для прийняття рішень про подальше використання захисних споруд цивільного захисту комунальної та приватної власності.

3.19 Веде облік фонду захисних споруд цивільного захисту.

3.20 Спільно з районним  сектором Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області здійснює контроль за утриманням та станом готовності захисних споруд цивільного захисту.

3.21 Бере участь в організації проведення технічної інвентаризації захисних споруд цивільного захисту, при необхідності готує пропозиції щодо виключення їх з фонду таких споруд.

3.22 Бере участь у розроблені та здійснені комплексу заходів, спрямованих на поліпшення пожежної безпеки суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління районної державної адміністрації.

3.23 Забезпечує отримання та доведення до місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування розпоряджень про переведення територіальної підсистеми цивільного захисту у вищі ступені готовності.

3.24 Забезпечує ефективне і цільове використання бюджетних коштів, виділених на розроблені сектором Програми.

3.25 Бере участь у реалізації інженерно-технічних заходів цивільного захисту при розробленні містобудівної та проектної документації, в тому числі заходів, спрямованих на забезпечення сталого функціонування суб’єктів господарювання, що належать до сфери управління державної адміністрації та органів місцевого самоврядування, в особливий період.

3.26 Розробляє проекти розпоряджень голови районної державної адміністрації у сфері цивільного захисту.

3.27 Бере участь у підготовці звітів голови районної державної адміністрації для їх розгляду на сесії районної ради.

3.28 Готує самостійно або разом з іншими структурними підрозділами інформаційні та аналітичні матеріали у сфері цивільного захисту для подання голові районної державної адміністрації.

3.29 Забезпечує здійснення заходів щодо запобігання та протидії корупції.

3.30 Бере участь у підготовці проектів угод, договорів у сфері цивільного захисту в межах своїх повноважень.

3.31 Розглядає в установленому законодавством порядку звернення громадян.

3.32 Опрацьовує запити і звернення народних депутатів України та депутатів відповідних місцевих рад.

3.33 Забезпечує доступ до публічної інформації, розпорядником якої   він є.

3.34 Постійно інформує населення про стан здійснення визначених законом повноважень.

3.35 Координує діяльність органів місцевого самоврядування (спеціалістів) та надає методичну допомогу у сфері цивільного захисту.

3.36 Бере участь у межах своїх повноважень у виконані завдань з мобілізаційної підготовки.

3.37 Бере участь у межах своїх повноважень спільно з місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами та організаціями незалежно від форми власності і підпорядкування у створенні та веденні страхового фонду документації.

3.38 Забезпечує у межах своїх повноважень реалізацію державної політики стосовно захисту інформації з обмеженим доступом.

3.39 Забезпечує захист персональних даних.

3.40 Здійснює інші передбачені законом повноваження.

 

4  Сектор для здійснення повноважень та виконання завдань,

що визначені, має право

 

4.1. Одержувати в установленому законодавством порядку від інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на нього завдань.

4.2. Залучати до виконання окремих робіт, участі у вивченні окремих питань спеціалістів, фахівців інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій (за погодженням з їх керівниками), представників громадських об’єднань (за згодою).

4.3. Вносити в установленому порядку пропозиції щодо удосконалення та організації цивільного захисту з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

 

4.4. Користуватись в установленому порядку інформаційними базами органів виконавчої влади, системами зв’язку і комунікацій, мережами спеціального зв’язку та іншими технічними засобами.

4.5. Скликати в установленому порядку наради, проводити семінари та конференції з питань, що належать до їх компетенції.

 

5. Взаємодія сектору з іншими органами влади

Сектор у процесі виконання покладених на нього завдань взаємодіє з іншими структурними підрозділами, апаратом Демидівської районної державної адміністрації, органами місцевого самоврядування, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, а також з підприємствами, установами, організаціями та об'єднаннями громадян з метою створення умов для провадження послідовної та узгодженої діяльності щодо строків, періодичності одержання і передачі інформації, необхідної для належного виконання покладених на відділ завдань та здійснення запланованих заходів.

6. Організаційно-розпорядча діяльність сектору

 

  6.1. Сектор очолює завідувач, який призначається на посаду і звільняється з посади головою Демидівської районної державної адміністрації згідно із законодавством про державну службу за погодженням з облдержадміністрацією та в установленому законодавством порядку.

  6.2. Завідувач сектору:                                                                   

6.2.1. Здійснює керівництво сектором, несе персональну відповідальність за організацію та результати його діяльності, сприяє створенню належних умов праці у підрозділі.

6.2.2. Готує розпорядження про затвердження положення про сектор.

6.2.3. Затверджує  посадові інструкції працівників сектору та розподіляє обов’язки між ними.

6.2.4. Планує роботу сектору, вносить пропозиції щодо формування планів роботи районної державної адміністрації.

6.2.5. Вживає заходів щодо удосконалення організації та підвищення ефективності роботи сектору.

6.2.6. Звітує перед головою районної державної адміністрації про виконання покладених на сектор завдань і затверджених планів роботи.

6.2.7. Вносить пропозиції щодо розгляду на засіданнях колегії питань, що належать до компетенції сектору, та розробляє проекти відповідних рішень.

6.2.8. Готує проекти наказів у сфері цивільного захисту та у межах своїх повноважень, організовує контроль за їх виконанням.

6.2.9. Організовує роботу з підвищення рівня професійної компетентності.

6.2.10. Проводить особистий прийом громадян з питань, що належать до повноважень сектору.

6.2.11. Забезпечує дотримання правил внутрішнього трудового розпорядку та виконавської дисципліни.

6.2.12. Здійснює інші повноваження, визначені законом.

  6.2.13. Накази завідувача сектору з питань цивільного захисту населення, що суперечать Конституції та законам України, актам Президента України, Кабінету Міністрів України,міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, можуть бути скасовані головою місцевої держадміністрації, іншим центральним органом виконавчої влади.

6.2.14. Граничну чисельність, фонд оплати праці працівників сектору з питань цивільного захисту населення визначає голова Демидівської районної держадміністрації у  межах відповідних бюджетних призначень.

 

 

6.2.15. Штатний розпис та кошторис сектору з питань цивільного захисту населення  Демидівської районної державної адміністрації  затверджує голова Демидівської районної  державної адміністрації за пропозицією завідувача сектору з питань цивільного захисту населення відповідно до Порядку складання, розгляду, затвердження та основних вимог до виконання кошторисів бюджетних установ, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2002 р. № 228.

6.2.16. Сектор з питань цивільного захисту є юридичною особою публічного права, має печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням.

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                            Н.Савич  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua