На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Бізнес-Пропозиція по інвестуванню ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕМИДІВСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД» для розвитку економічного та маркетингового потенціалу


  Бізнес-Пропозиція по інвестуванню  ПРИВАТНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ДЕМИДІВСЬКИЙ КОНСЕРВНИЙ ЗАВОД» для розвитку економічного та маркетингового Розробник бізнес-пропозиції

                                                           Кобись Олег Леонідович

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Директор Підприємства                             Супрунюк Сергій Михайлович

 

 21.07.2014р.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                               

                                                      м. Луцьк

Українська компанія, що спеціалізується

 

на виробництві бакалійної продукції.

 

 

Інфраструктура заводського комплексу

 

ПП „ Демидівський консервний завод ” спеціалізується на виробництві плодоовочевих консервів, соків, повидла, м'ясних консервів.

Завод розміщений на земельній ділянці площею 4,3 га. Є в наявності 4 артезіанських скважени, водонапірна башта, газ, каналізація, телефони. Територія асфальтована.

На території знаходяться виробничі та складські приміщення, які включають склад з сучасним холодильним обладнанням, складські комплекси арочного типу, поглиблене овочесховище у цокольному приміщенні адмінбудинку. Сховища арочного типу включають 3 ангари, сумарний обсяг яких складає 1500 т.

В рамках інвестиційного проекту по реконструкції арочного сховища у технологічне овочесховище були проведені розрахунки монтажних робіт та вартості технологічного обладнання підрядною організацією. Є попередні домовленості з підрядником

 

Огляд національного ринку консервації плодоовочевої продукції

 

Обсяг українського ринку плодово-овочевої продукції за оцінками операторів в 2013 році скоротився від  3% до 7% в натуральному виразі. Причиною став ріст курсів валют, неврожай овочів через посуху і відповідно дефіцит та ріст цін на сировину. Даний факт призвів до того, що деякі оператори згорнули власне виробництво, а нішу яка звільнилась зайняли сильніші. В 2014 році обсяги ринку почали зростати, що сформувало основу для оптимістичних прогнозів, щодо динаміки ринку.  Оптимістичні прогнози операторів ринку плодово-овочевої продукції ґрунтуються на наступних факторах:

 

Ø                 Врожай 2013 р. значно знизив ціни на сировину, а вільна ніша дозволила операторам наростити обсяги виробництва плодово-овочевої продукції.

Ø                 Значну підтримку зростаючому тренду ринку плодово-овочевої консервації надає зростання доходів населення, а відповідно ріст роздрібних продаж продуктового ритейла.

Ø                  В Україні на кінець 2013 року передбачається експлуатація 1000 тис. тон овочесховищ, що відповідно нівелює високу волатильність цін на сировину пов’язану з сезонним фактором.

Ø                 Зростаюча динаміка цін на імпортний продукт, призводить до скорочення імпорту. Причина росту цін пояснюється на лише девальвацією гривні, але і негативною інфляційною динамікою країн імпортерів Східної Європи. Так за даними митної статистики в січні – травні 2014 року в порівнянні з аналогічним періодом 2013 року експорт консервованих овочів виріс на 10% в натуральному виразі, а імпорт знизився.

Ринок плодоовочевої консервації залишається слабо концентрованим. За різними оцінками експертів п’ять крупних гравців контролюють 30% - 40% ринку в грошовому виразі. Решту 60% - 70% займають регіональні виробники.

Самим динамічним сегментом національного ринку є ринок консервованого горошку та кукурудзи. Ці продукти займають лідерські позиції в сегменті овочевої консервації. Даний ринок насичений українською продукцією на 60%, решта забезпечується імпортом. Імпорт має стабільну тенденцію до скорочення.  Тому даний сегмент українського ринку консервації є перспективним та має великий потенціал.

 

Найбільш динамічно в 2014 році зростає ринок томатних соусів та кетчупа. Так за даними фінансово-аналітичної групи «Про – консалтинг» даний сегмент збільшив свою присутність у першому півріччі на 15,5% до – 44 тис. т. Даний сегмент почав рости ще з 2012 року. Див. Рис. 1.

 

 

 

 

Асортимент продукції Демидівського консервного заводу

 

Асортимент продукції Демидівського консервного заводу наступний:

 

ü       соки в склобанці СКО та Твіст;

ü       пюре яблучне;

ü       горошок зелений консервований;

ü       кабачкова та інша ікра; 

ü       салати в асортименті;

ü       м'ясні тушонки в асортименті в склобанці;

ü       хрін столовий

Номінальна потужність заводу - 8 млн. умовних банок на рік.

 

 

 

 

 

Потенціал підприємства

 

Потенціал продаж.  Враховуючи обмежуючі фактори пов’язані з виробничими потужностями та попит від існуючих покупців підприємство може виробляти продукції під гарантовану реалізацію в рік на суму в межах 18,8 млн. грн.. (Див. Табл.1. Джерело: дані виробничого та комерційного відділів підприємства).

 

Таблиця 1. Потенціал продаж

асортимент продукції

місяний обсяг виробництва в натур. од.

ціна за одиницю з ПДВ

місяний обсяг виробництва в грошових. од.

товарообіг за рік тис.грн. з ПДВ

томатні соуси, пасти, тис. банок

62,5

5

312,5

3 750

соки в склобанці, тис. банок

75

6

450

5 400

Горошок зелений, тис. банок

100

3,6

360

4320

кабачкова ікра, тис. банок

25

5,2

130

1 560

салати в асортименті, тис. банок

25

5

125

1 500

хрін столовий, тис. банок

100

4,5

450

1 800

тушенка, тис. банок

2,5

15

37,5

450

ВСЬОГО:

 

 

 

18780

 

 

Логістика.  Підприємство має хороші передумови для успіху, приймаючи до уваги сильну дистрибуцію Smart Logistics в деяких регіонах Західної України та широку роздрібну мережу  супермаркетів. Також вигідне географічне становище в перспективі вступу України в ЄС.

 

Фінанси.  Підприємство не користується банківськими кредитами, що формує потенціал фінансування розвитку підприємства через цей інструмент.

 

Унікальність продукції.  На даний час на заводі відпрацьована унікальна технологія виробництва, яка задовольняє як регіональних так і національних операторів ринку продовольчого ритейлу, та відомих світових виробників продуктів харчування. А це є результатом високого попиту на якісну продукцію консервного заводу.

 

Так в поточному році були заключені договори з рядом дистрибуційних компаній в Житомирській, Львівській, Івано-Франківській, Харківській і  інших областей України.

 

Був заключений договір з національним оператором ринку продовольчого ритейлу – компанією «Фуршет» про виробництво для власної торгової марки мережі. Мережа нараховує 115 супермаркетів в Україні та Молдові. Згідно договору обсяги поставок на рік складуть 150 тис. банок.

 

Йдуть переговори з мережею «Сільпо».

Заключені договори в 2014 році по експорту продукції на Молдову, Польщу і Німеччину.

 

Динаміка і обсяг ринку хріну столового представлена на Рис. 3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Рис. 4 Обсяг ринку хріну столового в умовних банках

 

 

 

 

Рис.4 Обсяг ринку хріну столового в умовних банках

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Основні фінансові показники

 

на заводі змонтований унікальний комплекс, який дозволяє утримати високоякісний  продукт з сушених фруктів, овочів і навіть м'яса. За рахунок цього завод забезпечений власною сировиною для виробництва бакалійної групи і смакових приправ. В комплекс входить:

 

•          Обладнання для підготовки продукту (мийка експедиційне очищення);

•          Нарізка продукту перед сушкою;

•          Безпосередньо сушка;

•          Упаковка продукту.

 

ТЕО по проекту представлені в Таблиці 2

 

 

 

 

 

 

 

Ключові фінансові показники підприємства представлені в Таблиці 3

 

Таблиця 3 Звіт про доходи та витрат, тис. грн.

 

 

 

Стратегія розвитку

 

Демидівський консервний завод, виходячи з економічних реалій надалі буде розвиватись в ніші натуральних продуктів у не преміальному ціновому сегменті.  З цією метою планується:

 

Ø       Монтаж та запуск лінії по виготовленню кукурудзи і гороху консервованого в металевій банці  з відновленої сировини

Ø       Нарощення обсягів виробництва хріну столового з буряком під власною торговою маркою «Щедрий кухар» для  Private Label мереж продовольчого ритейла, а також як сировину для подальшого виробництва іншим виробниками. Розширити лінійку приправ з натуральних інгредієнтів;

Ø       Впровадження виробництва нових нішевих продуктів у не преміальному ціновому сегменті.

Ø       Впровадження системи контролю якості HACCP і ISO для збільшення експортного потенціалу.

Ø       Закупівля нового обладнання: фасувально-дозувальних пристроїв, закаточно-укупорювального обладнання, маркувального та лабораторного обладнання. Орієнтовна сума необхідних інвестицій 270 тис. Євро. Таке обладнання дасть змогу підняти рентабельність виробництва на достатній рівень.

Ø       Запуск холодильних камер і овочесховищ дозволить оптимізувати виробничий процес що забезпечить зниження собівартості. Ремонтні і інсталяційні роботи по кошторису складуть 95 тис. Євро.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua