На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 13 лютого 2014 року №52


У К Р А Ї Н А

 ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

13 лютого 2014 року                                                     № 52

 

Про створення Дорадчого органу

щодо роботи з сім'ями, які опинились                                                                                            в складних життєвих обставинах

 

На підставі статей 6, 41,  пункт 9 частини першої статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації»:

1. Утворити дорадчий орган з питань сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах у складі згідно з додатком.

2. Затвердити Положення про Дорадчий орган щодо роботи з сім'ями, які опинились в складних життєвих обставинах (додається).

3. Визнати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 8 серпня 2011 року № 173 «Про створення дорадчого органу з питань взаємодії сіб’єктів соціальної роботи з сім’ями, які опинилися у складних життєвих обставинах.

4. Контроль за виконанням  розпорядження покласти на заступника голови  адміністрації Ярош Л.Г

 

 

Голова адміністрації                                                                  В.Вінічук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ЗАТВЕРДЖЕНО              розпорядження голови районної державної адміністрації

13.02.2014    №52

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про Дорадчий орган щодо роботи з сім'ями,                                                             які опинились в складних життєвих обставинах

 

I. Загальні положення

         1. Дорадчий орган по роботі з сім'ями, які опинились в складних життєвих обставинах є постійно діючим органом.

         2. У своїй діяльності Дорадчий орган керується Конституцією України, Цивільним та Сімейним кодексами України, законами України «Про соціальну роботу з дітьми та молоддю», «Про охорону дитинства», «Про попередження; насильства в сім’ї», «Про державну допомогу сім’ям з дітьми», «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування», «Про соціальні послуги», «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії», «Про звернення громадян», «Про інформацію», спільним наказом Міністерства України в справах сім'ї, молоді та спорту, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства освіти і науки України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства транспорту і зв'язку та Міністерства внутрішніх справ України , Державного департаменту України з питань виконання покарань, від 14 червня 2006 року №1983/388/452/221/556/596/106 «Про Порядок взаємодії суб'єктів соціальної роботи із сім’ями, які опинились в складних життєвих обставинах» Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 липня 2006 року за N824/12698.

         3. Дорадчий орган створюється розпорядженням голови райдержадміністрації.

II. Основні завдання

4. Розгляд інформації про сім`ї або осіб, які опинилися в складних життєвих обставинах, що надійшли до/від суб’єктів соціальної роботи у вигляді особистої заяви громадянина або звернення про допомогу одного з членів сім`ї, від підприємств, установ, організацій, громадян, сільських, селищних рад та здійснення розподілу функцій на кожного суб’єкта соціальної роботи стосовно вирішення складних життєвих обставин сім’ї/особи.

5. Формування загального обліку даних сімей та осіб, які опинились у складних життєвих обставинах.

6. Координація діяльності органів виконавчої влади, районних управлінь та відділів, установ, забезпечення взаємодії з відповідними громадськими організаціями.

7. Підтримка членів сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах, у вирішенні життєвих проблем, які вони не в змозі подолати за допомогою власних засобів та можливостей.

8. Попередження виникнення нових складних життєвих обставин.

9. Залучення сім’ї до розуміння реальних причин та пошуку шляхів вирішення складних життєвих обставин та спонукання членів сім’ї до самостійного розв’язання життєвих проблем.

10. Залучення всіх ресурсів громади, інших організацій та установ до вирішення проблем сім’ї/особи, які виникли в результаті складних життєвих обставин на різних етапах здійснення соціального супроводу сім’ї/особи.

ІІІ. Дорадчий орган має право

11. У разі потреби створювати робочі групи та залучати до роботи в них представників місцевих органів виконавчої влади, підприємств, установ, організацій (за згодою).

12. Одержувати в установленому порядку необхідну для його функціонування інформацію та матеріали від структурних підрозділів районної державної адміністрації.

13. Подавати пропозиції про взяття, продовження чи зняття із соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах.

ІV. Організація діяльності Дорадчого органу

14. Головою Дорадчого органу є заступник голови райдержадміністрації.

15. Голова та склад Дорадчого органу затверджуються розпорядженням голови  райдержадміністрації.

16. До складу Дорадчого органу входять: представники служби в справах дітей райдержадміністрації, управління соціального захисту населення райдержадміністрації, відділу освіти, райдержадміністрації сектру у справах молоді та спорту райдержадміністрації, районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, сектору охорони здоров’я райдержадміністрації, Демидівського селищного відділення міліції Млинівського районного відділу з обслуговування Демидівського та Млинівського районів.

17. Дорадчий орган самостійно визначає порядок своєї діяльності та регламент роботи. Засідання Дорадчого органу проводяться при потребі, але не рідше одного разу в квартал.

18. Засідання Дорадчого органу є правомочним, якщо на ньому присутні не менш як половина загальної кількості його членів. У разі рівного розподілу голосів вирішальним є голос голови дорадчого органу.

19. До участі у засіданні дорадчого органу залучаються голови територіальних громад, представники підприємств, установ, організацій та громадяни, які беруть безпосередню участь у вирішенні долі конкретної сім'ї/особи, з правом дорадчого голосу.

20. На засіданні Дорадчого органу розглядаються матеріали про стан сім’ї/особи, які опинились у складних життєвих обставинах в присутності суб’єктів соціальної роботи, можлива присутність сім’ї/особи. Більшістю голосів приймається рішення про взяття сім’ї/особи на облік сімей/осіб, які опинились у складних життєвих обставинах, взяття сім’ї/особи під соціальний супровід або відсутність такої необхідності та розподіляються функції кожного суб’єкта соціальної роботи стосовно вирішення складних життєвих обставин цієї сім’ї/особи.

21. У випадку, коли для розв’язання життєвих проблем, які спричинили сімейне неблагополуччя, сім'я чи особа не прикладає зусиль або систематично порушує умови договору, соціальний супровід повинен бути припинений. Після припинення соціального супроводу, через порушення умов договору сім'єю, де проживають неповнолітні діти, на розгляд Дорадчого органу виноситься питання щодо виконання батьками їх батьківських обов'язків та направляється інформація до служби в справах дітей для подальшої роботи із сім'єю.

22. Голова, його заступник, секретар та члени дорадчого органу беруть участь у його роботі на громадських засадах.

         23. Організаційне забезпечення діяльності Дорадчого органу здійснюється сектором у справах молоді та спорту райдержадмінстрації.

 

 

Керівник апарату адміністрації                                            Н.Савич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток                                                              до розпорядження голови райдержадміністрації 

13.02.2014  №52

 

СКЛАД

Дорадчого органу щодо роботи з сім'ями,                                                               які опинились в складних життєвих обставинах

Ярош Людмила

Григорівна

заступник голови райдержадміністрації, голова дорадчого органу

Кондратюк Інна Ярославівна

заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, заступник голови дорадчого органу

Павлюк Іванна

Михайлівна

завідувач сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації, секретар дорадчого органу

Загоруйко Аліна Михайлівна

головний спеціаліст відділу з питань праці та сімейної політики управління соціального захисту населення райдержадміністрації

Ожеховський Михайло Іванович

директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Романовська Валентина Володимирівна

начальник відділу освіти райдержадміністрації

Собчук Віктор Михайлович

заступник начальника Демидівського селищного відділення міліції Млинівського районного відділу з обслуговування Демидівського та Млинівського районів  

 

Токар Оксана Юріївна

 спеціаліст І категорії юридичного сектору апарату райдержадміністрації

Тенюх Віталій Володимирович

 

в.о. завідувача сектору  охорони здоров’я райдержадміністрації

Федчук Віктор

Леонідович

начальник служби у справах дітей райдержадміністрації

Юрчук Володимир Петрович

начальник управління соціального захисту населення  райдержадміністрації

Керівник апарату                                                                            Н.Савич

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua