На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 4 листопада 2013 року №215


 

                                                                                                            У К Р А Ї Н А

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

                                                                                                     Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

04 листопада 2013 року                                                                                 №215

 

Про стан виконавської дисципліни

та організації виконання завдань,

визначених документами органів

виконавчої влади вищого рівня  та 

голови райдержадміністрації

у  ІІІ кварталі 2013 року

 

 Органами виконавчої   влади району  протягом ІІІ кварталу 2013 року  забезпечено    відповідний рівень виконавської дисципліни. Продовжувалась робота  з метою   забезпечення   своєчасного та якісного  виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями  голів обласної   та  районної  державної  адміністрацій.

З метою покращення стану виконавської дисципліни та ефективності контролю за виконанням  завдань, визначених  органами виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій:

 

1.Довідку про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови та заступників голови райдержадміністрації у ІІІ кварталі 2013 року  взяти до відома та виконання і надіслати для відповідного реагування керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам  сільських та  селищної  рад.

2.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам сільських та селищної  рад:

2.1.Вжити додаткових заходів щодо покращення ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови райдержадміністрації щодо  якості підготовки інформацій про хід виконання документів;

2

2.2. Проаналізувати стан виконання на місцях актів і доручень Президента України, розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрації з подальшим обговоренням на засіданнях колегіальних органів, виконкомів та нарадах за підсумками ІІІ кварталу 2013 року;

2.3. Посилити вимогливість до безпосередніх виконавців щодо забезпечення надходження до обласної та районної державних адміністрацій та їх структурних підрозділів, обласних служб інформацій про стан виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій службових листів у визначені цими документами терміни.

2.4. У випадках порушення виконавської дисципліни притягати до відповідальності винних осіб.

3.Загальному відділу апарату райдержадміністрації продовжити здійснення перевірок  в структурних підрозділах райдержадміністрації, сільських та селищній радах щодо стану виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови райдержадміністрації та стану фактичного виконання розпоряджень райдержадміністрації 

4.В.о. начальника  відділу містобудування, архітектри та житлово – комунального господарства райдержадміністрації (Паляднік В.З.),  Ільпибоцькому сільському голові (Глусь І.Я.) покращити роботу щодо виконання  документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови  райдержадміністрації.

5.Зняти з контролю інформування розпорядження голови райдержадміністрації від 01 серпня  2013 року №154 «Про  стан виконавської дисципліни  та організації виконання завдань, визначених  документами органів виконавчої влади вищого рівня та розпорядженнями  в ІІ кварталі 2013 року»

6.Про хід виконання  розпорядження інформувати загальний відділ апарату райдержадміністрації до 20  січня  2014 року.

7.Контроль за виконанням   розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                       В.Вінічук

 

 

 

 

 

 

 

Голові районної

державної адміністрації

ВінічукуВ.Д.

 

 

 

Довідка

про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань,

визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня та голови райдержадміністрації, у ІІІ кварталі 2013 року

 

 

Протягом ІІІ кварталу 2013 року в органах виконавчої влади району в цілому забезпечено відповідний рівень виконавської дисципліни.

Загальним відділом апарату   райдержадміністрації   проводилась відповідна робота  щодо вдосконалення організації контролю за виконанням документів  органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації.

Аналіз стану виконавської дисципліни в структурних підрозділах райдержадміністрації, сільських та селищній радах за липень-вересень 2013 року свідчить про те, що  вживаються конкретні заходи   з  метою недопущення  порушень встановлених термінів інформування, підготовки неякісних інформацій. Покращилась робота структурних підрозділів  райдержадміністрації щодо виконання документів  органів виконавчої влади вищого рівня. Всі документи, що направляються в облдержадміністрацію та її структурні  підрозділи  направляються у передбачені в документах терміни. Забезпечується також дотримання вимог щодо форми  і змісту, визначених документами  облдержадміністрації.

          За звітний період до районної державної адміністрації надійшло від органів влади вищого рівня 413 документів, з них 35 розпоряджень та 8 доручень голови облдержадміністрації, 34 доручення заступників голови облдержадміністрації.

          Після проведеного аналізу та у  зв’язку з виконанням і закінченням встановлених термінів інформування, знято з контролю 4 розпорядження голови райдержадміністрації та  6 доручень голови райдержадміністрації.

          Протягом ІІІ кварталу 2013 року на виконання розпоряджень голови облдержадміністрації видано 65 розпоряджень голови райдержадміністрації, з них: 18 з контрольними термінами інформування.

На виконання вищевказаних документів загальним відділом апарату  райдержадміністрації направлено до органів влади вищого рівня 976  інформацій. Порушень термінів інформування не допущено.

          З метою аналізу виконання розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій згідно з планом роботи райдержадміністрації  при

першому заступнику та заступниках голови райдержадміністрації проводились «дні контролю»:

         Липень 2013 року - розпорядження  голови райдержадміністрації від 09 січня 2009  року №7 «Про програму підтримки молоді в районі на 2009-2015 роки»;

         Серпень 2013 року - розпорядження голови райдержадміністрації від 02.01.2013 №3 «Про районну програму розвитку малого і середнього підприємництва  в Демидівському районі на 2013-2014 роки»;

         Вересень 2013 року - розпорядження голови райдержадміністрації від 27 травня 2013 року № 100 «Про підсумки опалювального сезону 2012-2013 року та підготовку житлово- комунального господарства, підприємств паливно- енергетичного комплексу до роботи в осінньо – зимовий період 2013-2014 року».

Проведено вивчення стану виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови райдержадміністрації, в службі у справах дітей (23.07.2013), Княгининській сільській раді (26.09.2013). Довідки за результатами перевірок надіслано для реагування та інформування районної державної адміністрації про хід усунення виявлених недоліків.

З метою вивчення стану фактичного виконання розпоряджень облдержадміністрації, райдержадміністрації  загальним відділом  апарату  райдержадміністрації в ІІІ кварталі 2013 року  проведено 4 перевірки  фактичного виконання документів(Вовковиївській сільській раді, в службі у справах дітей, відділі культури та туризму, Княгининській сільській раді)  за результатами яких підготовлено довідки з відповідними   пропозиціями  та рекомендаціями.

         У порядку контролю на колегії райдержадміністрації заслухано 8 актуальних питань діяльності району. За наслідками розгляду прийнято 6 розпоряджень та 2 доручення голови райдержадміністрації.

          Здійснюється контроль за виконанням протокольних доручень за результатами оперативних нарад при голові райдержадміністрації. Зокрема, протягом  ІІІ кварталу 2013 року проведено  6 оперативних нарад, за результатами  яких головою  райдержадміністрації дано 6 протокольних доручень. Станом на 01.10.2013 року виконано 4, у стадії вирішення 2.

          Відповідно до плану роботи райдержадміністрації на 2013 рік,  на  засіданнях  колегій  райдержадміністрації заплановано щоквартальний  аналіз  стану виконавської дисципліни. Так, в  серпні 2013 року проведено колегію райдержадміністрації «Про  стан виконавської дисципліни  та організації виконання завдань, визначених  документами органів виконавчої влади вищого рівня та розпорядженнями  в ІІ кварталі 2013 року»  відповідно прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 01 серпня  2013 року №154.

Забезпечено контроль за надходженням інформацій від сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних

органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади про хід виконання розпоряджень та  доручень голови райдержадміністрації.

Щоквартально аналізується стан виконавської дисципліни виконкомів сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, в питанні інформування на документи органів виконавчої влади вищого рівня. Постійно ведуться реєстри надходження інформацій про хід виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації від усіх виконавців.

            За ІІІ квартал  2013 року  сільські та селищна ради надіслали в райдержадміністрацію 247 інформацій, у яких висвітлили хід виконання 23 розпоряджень та 4 доручення голови райдержадміністрації.

            Протягом ІІІ кварталу 2013 року в адміністрацію від структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади надійшло 265 інформації про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації.

            Найбільший обсяг інформування в ІІІ кварталі 2013 року  про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації зареєстровано у відділах освіти  (Романовська В.В.), культури та туризму (Катерняк Н.М.), секторах  у справах молоді та спорту ( Павлюк І.М.), охорони здоров'я (Тенюх В.В.), управліннях соціального захисту населення (Юрчук В.П.),  агропромислового розвитку (Маркулич А.П.).  З цим завданням вони справились у встановлені терміни.

Відповідно до контрольних розділів щомісячних планів роботи райдержадміністрації та планів контролю виконання документів проаналізовано інформації про хід виконання 47 розпоряджень та 4 доручення голови районної державної адміністрації.

Та  все ще продовжують мати місце порушення терміну виконавської дисципліни це: Боремельська сільська рада – 1, Глибокодолинська  сільська рада - 1, Малівська сільська рада – 1, КП «Дитячий санаторій «Хрінники»- 1, районний сектор Державної міграційної служби -1.

Не  подано  інформацій: Ільпибоцькасільська рада – 2,  РВ УМВС – 5, відділ містобудування, архітектури та житлорво-комунального господарства райдержадміністрації – 8, районний центр зайнятості – 1, центральна районна лікарня- 1, ВПУ-25-2, Державний інспектор праці Територіальної державної інспекції праці в Рівненській області -1, Млинівське міжрайонне управління  державної санітарної служби- 3, районний сектор  головного управління  Державної служби  надзвичайних ситуацій України-1, управління ветеринарної медицини – 1.

Практично на всі документи органів виконавчої влади вищого рівня, в яких  встановлено завдання місцевим органам влади, готуються проекти розпоряджень голови райдержадміністрації. Розпорядження  голови райдержадміністрації  приймаються протягом місяця з дати підписання документа, або  в термін визначений документом органів виконавчої влади

вищого рівня і доводяться до структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищній радах відповідно до вимог  Регламенту.

         Актуальним залишається питання покращення якості підготовки структурними підрозділами райдержадміністрації, територіальними органами міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, сільськими та селищною радами інформацій про хід виконання розпоряджень і доручень голів обласної та районної державних адміністрацій, доручень заступників голів. Інформації і далі часто носять загальний характер, допускаються випадки порушень Інструкції з діловодства, різного роду помилки.

Робота щодо підвищення рівня виконавської дисципліни  та відповідальності за своєчасне і якісне виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації продовжується.

Враховуючи вищевикладене вважаю за доцільне зміст даної довідки довести до  відома  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищного голів для вжиття дієвих заходів щодо  поліпшення стану виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня.

 

 

 

 

Керівник апарату

райдержадміністрації                                                                                     Н.Савич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua