На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

розпорядження голови райдержадміністрації від 16 жовтня 2013 року №208


 

УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

 

 16 жовтня 2013 року                                                            № 208

 

 

Про Програму розвитку футболу

в Демидівському районі

на 2013-2016 роки

 

 Відповідно до статей 13, 22 Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, Закону України „Про фізичну культуру і спорт”, Указу Президента України від 28 вересня 2004 року № 1148/2004 „Про Національну доктрину розвитку фізичної культури і спорту”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 30 вересня 2013 року №525 «Про Програму розвитку футболу в Рівненській області на 2013-2016 роки» та з метою забезпечення розвитку футболу в Демидівському районі, оздоровлення різних верств населення, підвищення спортивної майстерності футболістів, рівня проведення змагань з цього виду спорту, досягнення високих результатів на обласних, всеукраїнських і міжнародних змаганнях:

         1. Схвалити Програму  розвитку футболу в Демидівському районі на 2013-2016 роки  (далі - Програма), що додається.

         2. Сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленному порядку. 

         3. Виконавцям про хід виконання розпорядження інформувати сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації щороку до 5 грудня.

         4.Сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації  узагальнену інформацію про хід виконання розпорядження подавати райдержадміністрації до 10 грудня.

         5. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної  державної адміністрації Ярош Л.Г.

 

 

Голова адміністрації                                                                В.Вінічук

Додаток

до розпорядження голови

райдержадміністрації

16.10.2013 № 208

 

 

Програма

розвитку футболу в Демидівському районі

на 2013 - 2016 роки

 

 

І. Визначення проблеми, на розв’язання якої спрямована Програма

 

         Футбол як органічна складова фізичної культури і спорту є частиною культурного життя суспільства, що сприяє збереженню і зміцненню здоров'я людини, розвитку її фізичних і морально-вольових здібностей, організації змістовного дозвілля. Цей найпопулярніший вид спорту охопив усі верстви населення: ним займаються діти, молодь, ветерани, жінки та  інваліди.

Футбол у нашій країні – це не просто спортивна гра, а соціальне явище, вкрай необхідне і корисне. Як соціальне явище, футбол відображає стан суспільства. Футбол значною мірою впливає на всі сторони життя людей – їх трудову діяльність, суспільні відносини, сферу споживання, дозвілля, освіту тощо.

Водночас, футбол сам зазнає величезного впливу, зумовленого соціальними явищами і умовами суспільного життя. Футбольні матчі виконують соціальну функцію як фактор стабілізації. Це стосується передусім розв’язання проблеми стримання агресії, з якою доводиться мати справу будь-якому суспільству.
Із середовища популярних футболістів молодь обирає зразки для наслідування. Рівень благополуччя і класу футбольної команди свідчить про якість управління суспільно важливими процесами на місцях. На вищому спортивному рівні футбольні поєдинки працюють на престиж націй і держав. Все це свідчить про те, що футбол повинен бути одним з основних об'єктів державної політики як фактор виховання молоді і оздоровлення всіх верств населення країни і як фактор зростання міжнародного авторитету України. Вкладаючи гроші у футбол, держава виявляє турботу не тільки про виховання футбольної зміни, а й створює умови для виведення дітей і підлітків з вулиці.
Крім того, специфіка занять футболом унікальна своєю універсальністю. У ході занять прищеплюється дух колективізму. Заняття футболом комплексно впливають на розвиток фізіологічних можливостей організму і фізичних здібностей. Навіть початковий рівень занять футболом закладає базу для занять іншими видами спорту.
Державна політика щодо підтримки та розвитку футболу повинна спрямовуватися на реалізацію програми розвитку футболу в районі, сприяння розвитку дитячо-юнацького футболу, забезпечення функціонування жорсткої системи контролю і оцінки всієї системи футболу.
Для занять футболом в районі діє 12 футбольних полів. 9 футбольних команд беруть участь у чемпіонаті району, у якому змагаються понад 135  учасників.
У 2 дитячо-юнацьких спортивних школах району займається 534 дітей   та підлітків. В яких є відділення футболу, де займаються 80 вихованців. В дитячо-юнацьких спортивних школах району працюють 2 тренери-викладачі з футболу, з них 2 штатних.
У дитячо-юнацьких спортивних школах, зокрема де працюють відділення футболу, на низькому рівні залишається фінансове забезпечення навчально-спортивної роботи. Висококваліфіковані фахівці і футболісти переходять в інші сфери діяльності, виїжджають за межі району. Із зміною форм власності на селі незадовільно розвивається сільський футбол. Сільські ради не взяли на себе відповідальність за розвиток цього популярного виду спорту.

Вищенаведене дає змогу визначити головну мету та завдання, на розв'язання яких спрямована Програма розвитку футболу в Демидівському районі на 2013 – 2016 роки.

 

ІІ. Мета та основні завдання Програми

 

Головною метою Програми розвитку футболу в Демидівському районі на 2013 - 2016 роки (далі – Програма) є приведення системи футболу у відповідність із потребами суспільства на основі більш інтенсивного розвитку в сучасних соціально-економічних умовах, підвищення рівня районних змагань і досягнення високих спортивних результатів на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях.

Для досягнення головної мети Програми необхідно вирішити такі основні завдання:

об'єднання зусиль щодо розвитку футболу органів державної влади, органів місцевого самоврядування, зацікавлених громадських та приватних організацій, широких верств населення;

розширення соціальної структури футболу в районі (розвиток сільського та  шкільного, футболу, футболу інвалідів, залучення широких верств населення до клубів уболівальників, проведення лотерей, реклами і пропаганди футболу);

підвищення рейтингу   районної  команди (участь її у першості та кубку України серед аматорських команд);

забезпечення участі в чемпіонаті, першості та кубку області команди з Демидівського району;

проведення змагань з футболу за місцем проживання серед дворових команд спільно з обласним   центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх";

реконструкція та будівництво нового футбольних стадіонів;

сприяння збільшенню спонсорських відрахувань на розвиток футбольних структур в області.

 

ІІІ. Напрями виконання Програми

 

Виконання Програми здійснюється за такими напрямами:

1. Спортивно-масова робота щодо розвитку футболу:

у загальноосвітніх навчальних закладах, за місцем проживання та у місцях масового відпочинку населення, серед сільського населення; за місцем роботи громадян, серед інвалідів.

2. Розвиток всіх напрямів футболу:

дитячо-юнацький футбол, студентський футбол, аматорський футбол, професійний футбол, жіночий футбол, футбол ветеранів, футбол інвалідів.

3. Система забезпечення розвитку футболу:

організаційно-кадрове забезпечення, матеріально-технічне забезпечення, фінансове забезпечення, науково-методичне забезпечення, медичне забезпечення, інформаційно-пропагандистське забезпечення, міжнародна діяльність.

 

IV. Фінансове забезпечення виконання Програми

 

Фінансування заходів Програми буде здійснюватись за рахунок коштів обласного та місцевих бюджетів, а також позабюджетних джерел, включаючи власні ресурси організацій фізкультурно-спортивної спрямованості, кошти Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, вітчизняних та іноземних інвесторів, власні кошти громадян України.

Районна державна адміністрація передбачає у видатковій частині місцевого бюджету щороку кошти для реалізації заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.

 

V. Очікувані результати виконання Програми

 

Виконання Програми дасть змогу забезпечити:

формування моделі розвитку футболу на демократичних та гуманістичних засадах шляхом об'єднання зусиль заінтересованих державних, громадських, приватних організацій та широких верств населення;

запровадження доступних, якісних та різноманітних форм оздоровчих, реабілітаційних та спортивних послуг для різних груп населення;

збільшення кількості населення, яке регулярно використовує футбол для проведення активного дозвілля та забезпечення здорового способу життя, що дозволить суттєво зменшити витрати на лікування захворювань, спричинених низькою руховою активністю;

побудова повноцінної піраміди розвитку футболу в районі: від ДЮСШ до команди майстрів;

створення необхідних умов для розвитку професійного футболу;

удосконалення системи підготовки футболістів для гідної участі у обласних,  державних та міжнародних змаганнях;

підвищення престижності професії тренера та удосконалення системи підготовки та підвищення кваліфікації фахівців футболу.

 

VI. Управління та контроль за ходом виконання Програми

 

Управління та контроль за ходом виконання Програми покладається на районну державну адміністрацію.

Структурні підрозділи райдержадміністрації, які є  виконавцями Програми щороку до 5 грудня подають сектору у справах молоді та спорту райдержадміністрації звіт про виконання Програми.

 

VІІ. Заходи щодо реалізації Програми

 

Спортивно-масова робота щодо розвитку футболу

 

 

1.    Завершити введення в усіх школах району третього уроку фізкультури, а за наявності необхідного кадрового та матеріально-технічного забезпечення – уроку футболу.

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2014 роки

 

 

2.    Забезпечити проведення позакласної роботи з фізичної культури і спорту в загальноосвітніх навчальних закладах району, особливо в сільській місцевості, в тому числі функціонування гуртків та секцій з футболу.

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2016 роки

 

 

3.    Запровадити проведення «Днів футболу» у загальноосвітніх навчальних закладах району та ВПУ-25.

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації

Щороку

 

 

4.    Забезпечити максимальне залучення учнів до участі в І та ІІ етапах змагань з футболу спартакіади школярів області, особливо сільських дітей.

 

 

Відділ освіти райдержадміністрації

Щороку

 

 

5.    Забезпечити участь команди району у всіх етапах змагань на призи клубу «Шкіряний м'яч» серед юнаків та дівчат.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації

Щороку

 

 

6.    Організувати проведення змагань з футболу в дитячих оздоровчих закладах району, в тому числі пришкільних таборах.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації

Щороку

 

7.    Передбачити функціонування спеціалізованих змін в дитячих оздоровчих закладах з метою оздоровлення та підвищення майстерності юних футболістів.

 

Відділ освіти райдержадміністрації, сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Щороку

 

 

8.    Під час проведення спортивно-масових заходів з нагоди державних, релігійних та інших свят передбачити організацію турнірів з футболу серед різних вікових категорій населення, проведення конкурсів з елементами футболу.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, відділ освіти райдержадміністрації

Постійно

 

 

9.    Включати в програму галузевих та міжгалузевих спартакіад змагання з футболу, пляжного футболу та футзалу.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Щороку

 

Розвиток всіх напрямів футболу

 

10. Вивчити можливість та забезпечити відкриття спеціалізованих класів з футболу на базі загальноосвітніх навчальних закладів району.

 

Відділ освіти райдержадміністрації

2013 – 2016 роки

 

11. Забезпечити функціонування на території кожної сільської та селищної ради не менше однієї спортивної секції з футболу.

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Щороку

 

12. Створити умови для використання фізкультурно-спортивних споруд загальноосвітніх навчальних закладів в позаурочний час для занять з футболу.

 

Відділ освіти   райдержадміністрації

Постійно

 

13. Забезпечити участь районної команди  у  змаганнях дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області.

 

Відділ освіти райдержадміністрації, сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

Щороку

 

14. Забезпечити проведення на високому організаційному рівні чемпіонатів, першостей, кубків району з футболу серед різних вікових категорій, в тому числі і серед жіночих команд.

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації  

Щороку

15. Забезпечити проведення районних змагань, турнірів серед ветеранів та забезпечити участь районної  команди ветеранів в обласних  чемпіонатах, кубках, спортивних іграх ветеранів України та інших офіційних змаганнях.

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації.

Щороку

 

 

Система забезпечення розвитку футболу

 

16. Сприяти використанню кращих навчально-тренувальних баз району для проведення тренувань  всіх категорій.

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

2013 – 2016 роки

 

 

17.  Сприяти ефективному функціонуванню районної федерацій футболу.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

2013 -2016 роки

 

 

18.   Визначити потреби дитячо-юнацького футболу району у спортивних базах, інвентарі, обладнанні та сприяти забезпеченню їх відповідно до потреб.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації, дитячо – юнацькі спортивні школи (за згодою)

2013 – 2016 роки

 

 

19.   Завершити паспортизацію футбольних полів в районі та внесення їх до Електронного реєстру спортивних споруд України.

 

 

Сектор справах молоді та спорту райдержадміністрації

2013 – 2014 роки

 

 

20.  Вивчити питання щодо будівництва стадіону на території смт.Демидівка і подати пропозиції на сесію Демидіської районної ради.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

2014 – 2016 роки

 

 

21.   Вивчити питання щодо розширення мережі майданчиків для футзалу, в тому числі з синтетичним покриттям, пляжного футболу та подати пропозиції до управління у справах молоді та спорту облдержадміністрації.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

2013 – 2016 роки

 

 

22.  Передбачати в місцевих бюджетах кошти на ремонт, будівництво нових футбольних полів, у тому числі з штучним покриттям, стандартних і зменшених розмірів, а також благоустрій футбольних полів, майданчиків, прилеглої до них території та забезпечення їх необхідним інвентарем та обладнанням.

 

 

Сектор у справах молоді та спорту райдержадміністрації

2013 – 2016 роки

 

 

23.  Забезпечити систематичний медичний контроль за станом здоров’я футболістів усіх вікових категорій згідно з чинними нормативними документами.

 

 

Сектори охорони здоров’я, у справах молоді та спорту  райдержадміністрації

Постійно

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                           Л.Ярош

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua