ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ

 Місцеві вибори
 25 жовтня
 2015 року

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 
 
 
 

 

 

 

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Топографічна карта Демидівського району
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
За час конфлікту на Донбасі загинув 21 неповнолітній юнак

За час конфлікту на Донбасі станом на кінець 2015 року загинув 21 неповнолітній юнак і 650 осіб віком від 18 до 25 років. Про це сьогодні заявив Президент України Петро Порошенко під час "Уроку Мужності" з ліцеїстами Київського військового ліцею ім. Івана Богуна та курсантами вищих військових навчальних закладів, передає кореспондентУНН.

"Станом на кінець року, серед загиблих на сході України, які захищали нашу країну, налічується 21 юнак у віці до 18 років, а також 650 осіб у віці від 18 до 25 років", - сказав П.Порошенко.

Глава держава згадав і про вбитого 17-річного Назара Якубовського, який добровольцем пішов на фронт і ненагороджений через неповноліття.

При цьому Президент зазначив, що вклоняється молоді, яка у перші місяці війни потрапила на фронт. З його слів, зараз молоді призовники не направляються в АТО.

Нагадаємо, 29 січня П.Порошенко повідомив, що з початку російської агресії на Донбасі загинуло 2 тис. 269 українських бійців.