ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 лютого 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ

 Місцеві вибори
 25 жовтня
 2015 року

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 
 
 
 

 

 

 

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Центром зайнятості проведено виїзну акцію в Малівську сільську раду


Згідно плану графіку 15 травня  районним центром зайнятості проведено виїзну акцію в Малівську  сільську раду.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Сергій Теслюк працював з населенням, роботодавцями, надавав  консультації з питань організації громадських робіт, порядку реєстрації в службі зайнятості.

У сільській раді поновлено інформаційні стенди служби зайнятості, а роботодавці отримали інформаційно-консультаційні матеріали.

В  рамках проведення виїзної акції в  Малівській ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 10 класу  проведено профорієнтаційний урок.   В заході взяли участь  17 чол. з числа учнівської молоді.

Учні  ознайомилися з реальною ситуацією на ринку праці, переліком професій, які користуються на ринку праці, особливостями працевлаштування в сучасних умовах, отримали інформацію про можливості професійного навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, переглянули інформацію про навчальні заклади з використанням профорієнтаційного терміналу. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Оксана Майдан звернула увагу на помилки при виборі професії та формулу вибору професії.

А учні 9 та 11 класів під шатром мобільного центру профорієнтації брали участь у різноманітних заходах. Із задоволенням учнівська молодь проходила тестування на визначення професійної спрямованості.

Випускники скористались інформаційними матеріалами про професії та навчальні заклади, отримали інформацію про Рівненський  центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Сподіваємось, що діти серйозно підійдуть до вибору майбутньої професії, оскільки від цього залежатиме їх подальше життя, зокрема, матеріальна забезпеченість, самоствердження, кар’єра, затребуваність на ринку праці.

По завершенні заходу учні отримали інформаційні матеріали.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 
За час конфлікту на Донбасі загинув 21 неповнолітній юнак

За час конфлікту на Донбасі станом на кінець 2015 року загинув 21 неповнолітній юнак і 650 осіб віком від 18 до 25 років. Про це сьогодні заявив Президент України Петро Порошенко під час "Уроку Мужності" з ліцеїстами Київського військового ліцею ім. Івана Богуна та курсантами вищих військових навчальних закладів, передає кореспондентУНН.

"Станом на кінець року, серед загиблих на сході України, які захищали нашу країну, налічується 21 юнак у віці до 18 років, а також 650 осіб у віці від 18 до 25 років", - сказав П.Порошенко.

Глава держава згадав і про вбитого 17-річного Назара Якубовського, який добровольцем пішов на фронт і ненагороджений через неповноліття.

При цьому Президент зазначив, що вклоняється молоді, яка у перші місяці війни потрапила на фронт. З його слів, зараз молоді призовники не направляються в АТО.

Нагадаємо, 29 січня П.Порошенко повідомив, що з початку російської агресії на Донбасі загинуло 2 тис. 269 українських бійців.