ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 
 
 
 

 

 

 

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Центром зайнятості проведено виїзну акцію в Малівську сільську раду


Згідно плану графіку 15 травня  районним центром зайнятості проведено виїзну акцію в Малівську  сільську раду.

Головний спеціаліст відділу взаємодії з роботодавцями районного центру зайнятості Сергій Теслюк працював з населенням, роботодавцями, надавав  консультації з питань організації громадських робіт, порядку реєстрації в службі зайнятості.

У сільській раді поновлено інформаційні стенди служби зайнятості, а роботодавці отримали інформаційно-консультаційні матеріали.

В  рамках проведення виїзної акції в  Малівській ЗОШ І-ІІІ ст. для учнів 10 класу  проведено профорієнтаційний урок.   В заході взяли участь  17 чол. з числа учнівської молоді.

Учні  ознайомилися з реальною ситуацією на ринку праці, переліком професій, які користуються на ринку праці, особливостями працевлаштування в сучасних умовах, отримали інформацію про можливості професійного навчання на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти ДСЗ, переглянули інформацію про навчальні заклади з використанням профорієнтаційного терміналу. Заступник начальника відділу надання соціальних послуг Оксана Майдан звернула увагу на помилки при виборі професії та формулу вибору професії.

А учні 9 та 11 класів під шатром мобільного центру профорієнтації брали участь у різноманітних заходах. Із задоволенням учнівська молодь проходила тестування на визначення професійної спрямованості.

Випускники скористались інформаційними матеріалами про професії та навчальні заклади, отримали інформацію про Рівненський  центр професійно-технічної освіти ДСЗ.

Сподіваємось, що діти серйозно підійдуть до вибору майбутньої професії, оскільки від цього залежатиме їх подальше життя, зокрема, матеріальна забезпеченість, самоствердження, кар’єра, затребуваність на ринку праці.

По завершенні заходу учні отримали інформаційні матеріали.
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація