На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 30 квітня 2013 року №87


 

У К Р А Ї Н А

ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

 

30 квітня  2013 року                                                                            № 87

 

Про стан виконавської дисципліни

та організації виконання завдань,

визначених документами органів

виконавчої влади вищого рівня  та 

розпорядженнями

у  І кварталі 2013 року

 

 Органами виконавчої   влади району  протягом І кварталу 2013 року  забезпечено    відповідний рівень виконавської дисципліни. Продовжувалась робота  з метою   забезпечення   своєчасного та якісного  виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядженнями і дорученнями  голів обласної   та  районної  державної  адміністрацій.

З метою покращення стану виконавської дисципліни та ефективності контролю за виконанням  завдань, визначених  органами виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій:

 

1.Довідку про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голови та заступників голови райдержадміністрації у І кварталі 2013 року  взяти до відома та виконання і надіслати для відповідного реагування керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам  сільських та  селищної  рад.

 

2.Керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, головам сільських та селищної  рад:

2.1.Вжити додаткових заходів щодо покращення ефективності здійснення контролю за виконанням завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями і дорученнями голови

 

 

2

райдержадміністрації щодо  якості підготовки інформацій про хід виконання документів;

 

2.2. Забезпечити дотримання термінів подання інформацій про хід виконання розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації, визначених планами контролю виконання документів;

2.3. Щокварталу розглядати стан виконавської дисципліни на нарадах, засіданнях виконкомів сільських та  селищної рад.

 

3.В.о. начальника  відділу містобудування, архітектри та житлово – комунального господарства райдержадміністрації Палядніку В.З.,  Вербенському, Хрінницькому, Малівському  сільським  головам покращити роботу щодо виконання  документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень та доручень голови  райдержадміністрації.

 

         4. Загальному відділу  апарату райдержадміністрації    продовжувати  щоденний моніторинг  виконання завдань, визначених  документами органів виконавчої влади  вищого рівня та голів обласної та районної державних адміністрацій.

                   

5. Визнати такими, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 28 січня 2013 року № 16 «Про стан виконавської дисципліни та організації виконання завдань, визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня та голови райдержадміністрації у ІУ кварталі 2012 року».

 

6.Про хід виконання  розпорядження інформувати загальний відділ апарату райдержадміністрації до 20  липня  2013 року.

 

7.Контроль за виконанням   розпорядження залишаю за собою.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                       В.Вінічук

 

 

 

 

 

 

 

Голові районної

державної адміністрації

Вінічуку В.Д.

 

Довідка

про стан виконавської дисципліни та організації завдань,

визначених документами органів виконавчої влади вищого рівня, голів

обласної та районної  державних адміністрації у І кварталі  2013 року

 

       Вирішення завдань щодо формування та реалізації  державної політики в повній мірі залежить від стану виконавської дисципліни, рівня організації роботи, відповідальності та ініціативності кадрів, належного контролю  за виконанням дорученням  керівних органів державної влади та прийняття власних рішень.

Проведений аналіз стану виконання актів законодавства, доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпорядчих документів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, розпоряджень і доручень голів  обласної та районної державних адміністрацій та аналіз стану роботи з реагування на запити і звернення народних депутатів України дає можливість відзначити деякі суттєві показники виконавської дисципліни в районі. Аналіз стану виконавської дисципліни  за І квартал 2013 року  свідчить про те, що всі документи, що направлялися в облдержадміністрацію та її структурні підрозділи  надходили у визначені в документах терміни. Забезпечується також дотримання  вимог щодо форми і змісту, визначених  у документах облдержадміністрації. За звітний період  райдержадміністрацією було  допущено одне порушення  терміну інформування на розпорядження   голови облдержадміністрації від 25.07.2012  №395 (виконавець Багній Є.М.).

Протягом І кварталу 2013 року в органах виконавчої влади району в цілому забезпечено відповідний рівень виконавської дисципліни.

Вживаються конкретні заходи з метою недопущення випадків порушень встановлених термінів інформування, підготовки неякісних інформацій. Зокрема, щомісячно всім структурним  підрозділам райдержадміністрації, територіальним органам, виконкомам сільських та селищної рад готуються повідомлення-нагадування з переліком контрольних документів райдержадміністрації та облдержадміністрації та термінами їх виконання. Крім того, за 5-7 днів до визначеного документом терміну виконавцям, що знаходяться в райдержадміністрації роздаються контрольні карточки, структурним  підрозділам райдержадміністрації та територіальним органам, що знаходяться за межами райдержадміністрації проводиться нагадування в телефонному режимі.

 

 

 

 

           У січні – березні в райдержадміністрації на контролі в  загальному відділі апарату райдержадміністрації перебувало 1138 документи органів виконавчої

влади вищого рівня, розпоряджень і доручень голови райдержадміністрації. З них 136 -   про хід виконання розпоряджень голови облдержадміністрації, 1002  - про хід виконання листів та доручень голови облдержадміністрації.

           Підготовлено та подано інформації керівництву райдержадміністрації про хід виконання 142 розпоряджень та 53 доручення голови райдержадміністрації.    

          У зв’язку з виконанням і закінченням встановлених термінів інформування, знято з контролю 16 розпоряджень та 33  доручення голови райдержадміністрації.

          З метою аналізу виконання розпоряджень голів обласної та районної державних адміністрацій згідно з планом роботи райдержадміністрації  при першому заступнику та заступниках голови райдержадміністрації  проводились «дні контролю», на яких заслухано звіти трьох керівників управлінь та відділів, дано протокольні доручення щодо  прискорення їх реалізації.

          У порядку контролю на засіданнях  колегії райдержадміністрації у першому кварталі 2013 року заслухано 10 звітів керівників органів виконавчої влади району, а також 3 звіти органів місцевого самоврядування  щодо виконання ними програми  соціально-економічного розвитку  району за квартал у різних сферах та галузях. За  результатами  розгляду питань  на засіданнях колегії райдержадміністрації прийнято 2 розпорядження голови райдержадміністрації та 5 доручень голови райдержадміністрації.

Забезпечено контроль за надходженням інформацій від виконкомів сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади про хід виконання розпоряджень та  доручень голови райдержадміністрації. Щоквартально аналізується стан виконавської дисципліни виконкомів сільських та селищної рад, структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади, в питанні інформування на документи органів виконавчої влади вищого рівня. Постійно ведуться реєстри надходження інформацій про хід виконання розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації від усіх виконавців.

            За І квартал  2013 року  виконкоми сільських та селищної рад надіслали в райдержадміністрацію 105 інформацій, у яких висвітлили хід виконання 10 розпоряджень голови райдержадміністрації та 4 інформації про хід виконання доручень голови райдержадміністрації.

            Протягом І кварталу 2013 року в адміністрацію від структурних підрозділів райдержадміністрації, територіальних органів виконавчої влади надійшло 122 інформації про хід виконання 13 розпоряджень голови райдержадміністрації.

            Найбільший обсяг інформування в І кварталі 2013 року  про хід виконання розпоряджень голови райдержадміністрації зареєстровано у відділах

 

 

 

освіти  (Романовська В.В.), в управлінні соціального захисту населення (Юрчук В.П.)., агропромислового розвитку (Шурин В.І.),  відділом культури та туризму (Гергусь Т.О.), районний центр зайнятості (Фінюк М.І.). З цим завданням вони справились у встановлені терміни.

            Протягом  І кварталу 2013 року в райдержадміністрацію  надійшло 55 розпоряджень голови облдержадміністрації ( в т.ч. з контрольними термінами інформування 18 ), на  виконання  яких видано 20 розпоряджень голови  райдержадміністрації.

            Одночасно  проводилась аналітична робота, спрямовано на забезпечення  організації контролю, стану  виконавської дисципліни, своєчасного та якісного виконання документів.

            Протягом  січня-березня 2013 року  вивчено стан виконавської дисципліни, організації контролю з фактичного виконання документів органів виконавчої  влади вищого рівня  у відділах освіти, культури та туризму, з питань НС та ЦЗН райдержадміністрації.

             В січні місяці проведено  колегію районної державної адміністрації про стан виконавської дисципліни  та організацію виконання завдань, визначених документами  органів виконавчої влади вищого рівня, розпорядженнями та дорученнями голів обласної та районної державних адміністрацій за ІУ квартал 2012 року, яким зроблено аналіз  виконання документів в структурних  підрозділах  райдержадміністрації, сільських та селищній радах.

          В порівнянні з відповідним періодом минулого року краще спрацювали з цього питання виконкоми сільських та селищної рад. Зокрема, слід відмітити Золочівську, Ільпибоцьку, Рудківську. Княгининську та Демидівську селищну ради. Послабили  контроль за виконанням документів органів виконавчої влади вищого рівня   Вербенська ( не подано 2 інформації),  Малівська ( не подано – 3 інформації), Хрінницька ( не подано 3  інформації)  сільські ради. За три місяці 2013 року вчасно  інформували про хід виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня відділи освіти, культури та туризму, охорони здоров»я,

         В січні та березні  місяці 2013  року проведено семінар-навчання з секретарями сільських та селищної рад щодо ведення діловодства та дотримання виконавської дисципліни виконкомами сільських рад у ІУ кварталі 2012 року.

          Низький рівень виконавської дисципліни за виконання документів у ВПУ-25, відділі містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства та РВ УМВС. За І квартал 2013 року ВПУ-25  із 4 інформацій  про виконання розпоряджень голови райдержадміністрації не подано 4 інформації,  відділом містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства із 3 інформацій  про виконання розпоряджень голови райдержадміністрації  не   подано   3 інформації.

         

 

 

           Щоквартально управління та відділи райдержадміністрації, сільські та селищна ради звітувались про реагування та виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня.

          Здійснюється контроль  за виконанням протокольних доручень оперативних нарад при голові райдержадміністрації. За три  місяці 2013 року проведено 8 оперативних нарад і дано 67 доручень голови райдержадміністрації. Станом на 01.04.2013 року виконано 42, у стадії вирішення 25.

         Загальним відділом   райдержадміністрації здійснюється постійний контроль за своєчасним реагуванням та підготовкою відповідних документів райдержадміністрації на виконання розпорядчих документів облдержадміністрації. Розпорядження голови райдержадміністрації на виконання розпоряджень голови облдержадміністрації, в основному, приймаються протягом місяця з дати  реєстрації  або в термін, визначений документом.

Щомісячно загальний відділ  готує пропозиції до контрольних розділів плану роботи райдержадміністрації та плани контролю виконання розпоряджень та доручень голів облдержадміністрації і райдержадміністрації.

Незважаючи на ряд вжитих організаційних і методичних заходів, спрямованих  на вдосконалення контролю за виконанням документів ще не вдалося суттєво посилити контроль  за якісним виконанням вимог документів. Потребує вдосконалення  культура діловодства. Вона повинна бути кращою як у структурних підрозділах районної державної адміністрації, так і у виконкомах сільських рад. Особливо  гострою є ця проблема у виконкомах сільських рад.

Є окремі зауваження також до самих інформацій, які надаються до районної державної адміністрації. Зазвичай вони не несуть інформаційно-аналітичного змісту, а швидше є описовими, що не розкриває суті вирішуваного питання. Це стосується Вербенської,   Хрінницької сільських рад.

Мають місце недоліки і в плануванні роботи. Оскільки планування у значній мірі визначає діяльність органів виконавчої влади, їх дієвість і результативність, то включення до планів роботи розділів щодо контролю  за виконанням розпоряджень голів обласної та районної  державних адміністрацій, рішень виконкому сприятиме поліпшенню  виконавської дисципліни.

Робота щодо підвищення рівня виконавської дисципліни  та відповідальності за своєчасне і якісне виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня, розпоряджень, доручень голови райдержадміністрації продовжується.

Враховуючи вищевикладене вважаю за доцільне зміст даної довідки довести до  відома  керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, сільських та селищного голів для вжиття дієвих заходів щодо  поліпшення стану виконання документів органів виконавчої влади вищого рівня.

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                           Н.Савич

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua