На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 23 квітня 2013 року №82


 УКРАЇНА

     ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

  

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­  23 квітня 2013 року                                                                               № 82

 

Про  районну програму запобігання

виникненню надзвичайних ситуацій

техногенного та природного характеру

та захисту населення і територій у разі

їх виникнення  на 2013 – 2017 роки

 

Відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки", на виконання підпункту 5 пункту 1 Плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 №627-р та розпорядження голови облдержадміністрації  від  25.03.2013 №154  "Про обласну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки":

1. Схвалити районну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки (далі – Програма), що додається.

2. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації подати Програму на затвердження районній раді в установленому порядку.

3. Сільським та селищному головам до 20 травня 2013 року розробити відповідні заходи по виконанню Програми та передбачити фінансування з місцевих бюджетів, у тому числі на 2013 рік.

4. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щороку при затвердженні районного бюджету та коригуванні його на поточний рік передбачати кошти на виконання заходів Програми в межах наявних фінансових ресурсів.

5. Виконавцям про хід виконання Програми інформувати райдержадміністрацію щороку до 25 грудня.

6. Відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації узагальнену інформацію про стан виконання розпорядження подавати райдержадміністрації щороку до 01 січня.

7.  Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації  від  30.09.2009  №209  "Про районну цільову соціальну програму забезпечення пожежної безпеки на 2009 – 2013 роки" .

8. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Гусаревича М.А.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                   В.Вінічук

 

                                                                                   Додаток

до розпорядження голови

районної державної адміністрації

23.04.2013  № 82

 

 

 

Обласна програма

запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки

 

 

 

Районна програма запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки", вимог підпункту 5 пункту 1 Плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 № 627-р та розпорядження голови облдержадміністрації  від  25.03.2013 №154  "Про обласну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки".

 

I. Мета Програми

 

Метою районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки є послідовне зниження ризику виникнення надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру (далі – надзвичайні ситуації), підвищення рівня безпеки населення і захищеності територій від їх наслідків.

 

II. Шляхи та способи розв'язання проблеми

 

Оптимальним варіантом розв'язання проблеми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення є реалізація державної політики у сфері запобігання виникненню надзвичайних ситуацій та захисту населення і територій у разі їх виникнення з використанням ресурсів держави, області, району та інших джерел, не заборонених законом.

 

III. Заходи і завдання Програми

 

1. Програма передбачає здійснення першочергових заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій за такими напрямами:

1)  інженерний захист територій від надзвичайних ситуацій;

2)  запобігання виникненню та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на об'єктах і територіях, що характеризуються незадовільним техногенним та екологічним станом;

3)  очищення територій від вибухонебезпечних предметів;

4)  реабілітація територій, забруднених внаслідок військової діяльності;

5)  матеріально-технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту;

6)  підвищення ефективності оперативного та комплексного реагування на надзвичайні ситуації.

 

2. Для розв'язання проблем захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій передбачається проведення комплексу робіт щодо:

1)  протизсувного захисту територій;

2)  берегоукріплення водних об'єктів;

3)  удосконалення системи контролю за греблями гідроспоруд;

4)  створення автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на хімічно небезпечних об'єктах;

5)  знешкодження та знищення вибухонебезпечних предметів;

6) технічного переоснащення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту та державних аварійно-рятувальних служб.

 

ІV. Замовник Програми

 

Замовника Програми зазначено у додатку 1 до Програми.

 

V. Завдання і заходи з виконання Програми

 

Заходи і завдання з виконання районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки наведені у додатку 2 до Програми.

 

VІ. Очікувані результати, ефективність Програми

 

1. Виконання Програми дасть змогу:

1)  забезпечити належний рівень безпеки населення, захищеності територій, систем життєзабезпечення, об'єктів виробництва і соціально-культурної сфери від надзвичайних ситуацій та аварій;

2)  знизити ризик виникнення надзвичайних ситуацій та мінімізувати їх наслідки;

3)  удосконалити механізм здійснення моніторингу і прогнозування надзвичайних ситуацій;

4)  підвищити ефективність використання коштів, які спрямовуються на здійснення заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій;

5)  здійснити матеріально-технічне переоснащення підрозділів служб цивільного захисту та державних спеціалізованих аварійно-рятувальних служб, підвищити ефективність їх функціонування.

 

2. Ефективність виконання Програми полягає у створенні оптимальної та результативної єдиної системи цивільного захисту, підвищенні дієвості функціонування аварійно-рятувальних підрозділів, зменшенні кількості постраждалих та загиблих внаслідок надзвичайних ситуацій.

 

 

VII. Обсяги та джерела фінансування Програми

 

Орієнтовний обсяг фінансування завдань і заходів Програми становить

4,977 млн. гривень, з них за рахунок державного бюджету – 850 тис. гривень, обласного фонду охорони навколишнього природного середовища – 3,241 млн. гривень, обласного дорожнього фонду – 50 тис.грн, місцевих бюджетів – 130 тис. гривень, інших не заборонених законом джерел –706 тис. гривень.

 

Обсяг фінансування завдань і заходів Програми уточнюється щороку під час складання проектів державного та місцевих бюджетів на відповідний рік.

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови адміністрації                                                             Н.Савич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Додаток 1

до Програми

 

ПАСПОРТ

районної програми

запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки

 

1.Програма розроблена на виконання Закону України "Про Загальнодержавну цільову програму захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2013 – 2017 роки", Плану заходів на 2013 рік щодо реалізації Державної стратегії регіонального розвитку на період до 2015 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 22.08.2012 № 627-р та розпорядження голови облдержадміністрації  від  25.03.2013 року №154  "Про обласну програму запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки".

2.      Програма схвалена розпорядженням голови райдержадміністрації від "___" __________ 2013 року № ____.

3.      Замовник –Демидівська районна державна адміністрація.

4. Керівник Програми – перший заступник голови райдержадміністрації.

5. Виконавці заходів Програми – відділ з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації, Головне управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області, фінансове управління райдержадміністрації, Дубенське міжрайонне управління водного господарства, сільські та селищний голови, підприємства, установи та організації незалежно від форми власності та підпорядкування.

 6. Термін виконання Програми: 2013 – 2017 роки.

 7.      Прогнозні обсяги та джерела фінансування

тис. гривень

Джерела фінансування

Обсяг фінансування

у тому числі за роками

2013

2014

2015

2016

2017

Державний бюджет

850

-

250

300

300

-

Обласний фонд охорони навколиш-нього природного середовища 

3241,0

1715,5

1092,5

200,0

100,0

133,0

Обласний дорожній фонд

5,0

50,0

50,0

-

-

-

Місцеві бюджети    

130,0

-

58,1

3,2

64,3

4,4

Інші джерела

         706,0

1,0

101,1

1,2

301,3

301,4

Усього         

4977,0

1766,5

1501,7

504,4

765,6

438,8


Додаток 2

 до Програми

 

ЗАХОДИ І ЗАВДАННЯ

з виконання районної програми запобігання виникненню надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру та захисту населення і територій у разі їх виникнення на 2013 – 2017 роки

 

Найменування завдання

Найменування показника

Значення показника

Найменування заходу

Виконавці

Джерела фінансування

Прогнозний обсяг фінансових ресурсів для виконання завдань, тис. гривень

у тому числі за роками,

тис. гривень

усього

за роками

2013

2014

2015

2016

2017

2013

2014

2015

2016

2017


1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

І. Інженерний захист територій від надзвичайних ситуацій

1. Берегоукріплення водних об‘єктів:

Малівська сільська рада

протяжність берегоукріплень, метрів

600

100

100

100

200

100

укріплення лівого берега

р. Стир

для захисту с.Малеве

Районна державна адміністрація

 

Малівська сільська рада

державний бюджет

850,0

-

250,0

300,0

300,0

-

обласний фонд охорони навколишнього природного середовища

678,0

122,5

122,5

200,0

100,0

133,0

2. Захист територій і населених пунктів від підтоплення, пов’язаного з дією природних факторів

Демидівська селищна рада

 

 

 

виконання гідромеліоративних робіт, метрів

800

 

800

 

 

 

захист вул. Замкової

смт Демидівка від підтоплення

Районна державна адміністрація

районний бюджет

30,0

 

 

30,0

-

-

-

30,0

 

 

30,0

-

Демидівська селищна рада

селищний бюджет

 

Хрінницька сільська рада

ремонт гідротехнічних споруд, шт.

8

5

3

 

 

 

реконструкція споруди гідровузла та шлюзів греблі Хрінницького

водосховища

Районна державна адміністрація

Комунальне підприємство «Стир»

обласний фонд охорони навколишнього природного середовища

2523,0

1593,0

930,0

 

 

 

Малівська сільська рада

кількість розроблених схем інженерного захисту, шт.

2

 

2

 

 

 

розроблення схем інженер-ного захисту території с.Більче і с.Малеве

від підтоплення ґрунтовими водами

Дубенське управління водного господарства

 

Малівська сільська рада

обласний фонд охорони навколишнього природного середовища

40,0

-

40,0

-

-

-

сільський бюджет

5,0

5,0

виконання гідромеліоративних робіт, метрів

600

600

 

 

 

 

влаштування водовідвідних кюветів по вул.Дубровицька, с.Більче

Малівська сільська рада

обласний дорожній фонд

50,0

50,0

-

-

-

-

ІІ. Запобігання виникненню та ліквідація наслідків надзвичайних ситуацій на об’єктах, що характеризуються підвищеною техногенною небезпекою

3. Проведення паспортизації потенційно небезпечних об’єктів

 

кількість об’єктів, відсоток

4

-

1

1

1

1

розроблення паспортів потенційно небезпечних об’єктів

потенційно небезпечні об’єкти

кошти підприємств

-

-

-

-

-

-

4. Створення автоматизованої системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення на:

потенційно небезпечних об’єктах

кількість об’єктів

2

 

 

 

1

1

влаштування автоматизованої системи ран-нього виявлен-ня загрози ви-никнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у разі їх виникнення

потенційно небезпечні об’єкти

кошти підприємств

600,0

-

-

-

300,0

300,0

ІІІ. Очищення території від вибухонебезпечних предметів

5. Проведення очищення території району від вибухонебезпечних предметів:

 

кількість вибухонебезпеч них предметів, шт

20

4

4

4

4

4

знешкодження виявлених вибухонебезпечних предметів

ГУ ДСНС України у Рівненській області

районний бюджет

10,0

-

2,0

2,0

3,0

3,0

ІV. Матеріально-технічне переоснащення органів управління та сил цивільного захисту

6. Проведення матеріально-технічного переоснащення оперативно-рятувальної служби цивільного захисту

 

одиниць

1

 

1

 

 

 

закупівля пожежної техніки

 

Районна державна адміністрація

 

районний

бюджет

50,0

-

50,0

-

-

-

інші джерела

100,0

-

100,0

-

-

-

 

кількість пального, л

900

100

200

200

200

200

забезпечення готовності техніки до реагування на надзвичайні ситуації

Районна державна адміністрація

 

районний бюджет

5,0

-

1,1

1,2

1,3

1,4

інші джерела

6,0

1,0

1,1

1,2

1,3

1,4

Разом по району, у тому числі:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4977,0

1766,5

1501,7

504,4

765,6

438,8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

державний бюджет

850

-

250

300

300

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

обласний фонд охорони навколишнього природного середовища

3241,0

1715,5

1092,5

200,0

100,0

133,0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

обласний дорожній фонд

50,0

50,0

-

-

-

-

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

місцеві бюджети

130,0

-

58,1

3,2

64,3

4,4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

інші  джерела

706,0

1,0

101,1

1,2

301,3

301,4


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 УКРАЇНА

     ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

голови районної державної адміністрації

 

  

­­­­­­­­­­­­­­­­­­­  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua