На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови районної державної адміністрації від 13 березня 2013 року № 52


 УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

13 березня  2013  року                                                                                     № 52

 

Про організаційно-кадрове

забезпечення повноважень органів

виконавчої влади щодо роботи

галузей господарського комплексу

району  за 2012 рік

 

         Органами виконавчої влади району у 2012 році забезпечено стабільну роботу та розвиток господарського комплексу  і соціальної сфери району.

         Обсяг випуску промислової продукції порівняно з  2011 роком зріс на 35.6 відсотка, або на 3873,4 тис. гривень. Нарощування виробництва забезпечено  на всіх звітуючих підприємствах.

        Всіма категоріями господарств за 2012 рік     вироблено валової продукції  сільського господарства на суму  250,878 млн. грн. (  110,3 відсотка  до минулого року) 3 місце в області по підведених підсумках, в тому числі сільськогосподарськими підприємствами вироблено валової продукції на суму  72,368 млн. грн. (138,4 відсотки до минулого року) 2  місце в області по рейтингових показниках.

        У  2012 році   товаровиробниками усіх форм власності  вироблено  м’яса  3,0 тисяч тонн (115,4 відсотка до минулого року ), молока 10,8  тисяч тонн (104,9 відсотка до минулого року), яєць 13,6  мільйона штук (103,8 відсотка до минулого року).

        Поголів’я великої рогатої худоби по всіх категоріях господарств становить 4,7 тисяч голів (104,4 відсотка до минулого року), свиней 18,7  тисяч голів (103,3 відсотки до минулого року), птиці 182,8  тисяч голів (100,5 відсотки до минулого року).

    Врожай зернових культур, цукрових буряків, картоплі та овочів значно вищий ніж у 2011 році.

       За рахунок коштів державного та обласного бюджетів відремонтовано вулиць та доріг комунальної власності на 13 об’єктах, загальною протяжністю 1,8 км.

 

 

                                                                    2

      Оборот роздрібної торгівлі  за 9 місяців 2012 року зріс  на 1,2 відсотки.

       Рівень зареєстрованого безробіття протягом року знизився з 4,5 відсотка до 4,4  відсотка.

Річне завдання районної програми зайнятості населення щодо створення нових робочих місць за 2012 рік виконано на 138,6  відсотки.

Поліпшились фінансові показники діяльності суб‘єктів господарювання.

          Обсяг надходжень до загального фонду зведеного бюджету району порівняно з 2011 роком збільшився на 1297,0 тис. грн. і склав 11048,1 тис.грн., завдання виконано на 107 відсотків.

          Власні доходи місцевого бюджету зросли на 981,8 тис. грн.. Планові призначення з надходження власних доходів за 2012 рік виконано на 109 відсотків.

        Обсяг надходжень до бюджету Пенсійного фонду за 2012 рік збільшився проти рівня 2011року на 1781,6 тис. грн.

Відсутня заборгованість із виплати заробітної плати.

                          Разом з тим, залишається значним податковий борг до зведеного бюджету району, який станом на 01.01.2013 склав 699,3 тис. грн.

Завдання із надходження платежів до бюджету Пенсійного фонду за 2012 рік виконано  на 98,2 відсотка.

Допущено зменшення надходжень до Державного бюджету до минулого року на 222.7 тис. грн.

Враховуючи підсумки роботи господарського комплексу району за
2012 рік, з метою виконання завдань Президента України та Кабінету Міністрів України, державних і регіональних програмних документів на
2013 рік, керуючись статтею 119 Конституції України та Законом України „Про місцеві державні адміністрації”:

         1. Відділу економіки райдержадміністрації:

         1.2. З метою недопущення уповільнення темпів зростання випуску промислової продукції  забезпечити постійний моніторинг ситуації на промислових підприємствах району в межах повноважень, сприяти вирішенню їх проблемних питань.

        1.3  З метою підготовки та сприяння серед потенційних інвесторів інформації про інвестиційний потенціал району, вжити дієвих заходів щодо доручення голови облдержадміністрації  від 28.12 2012 №365/01-60/12 стосовно підготовки і виготовлення якісних ілюстрованих інформаційних  матеріалів  про виробничий ресурсний    інвестиційний та людський  потенціял району.

       2. Демидівському відділенню Млинівської  міжрайонної державної податкової інспекції Рівненської області державної   податкової служби :                                                                                            

      2.1. Забезпечити безумовне виконання завдань із надходження платежів  до бюджетів усіх рівнів та скорочення податкового боргу до зведеного бюджету району.

     2.2. Вишукувати додаткові джерела наповнення дохідної частини місцевих бюджетів, активізувати роботу з детінізації економіки, збільшення надходжень 

                                                           

3

податку з доходів фізичних осіб і плати за землю, в тому числі орендної плати за земельні ділянки державної і комунальної власності.

      2.3.  Активізувати роботу, спрямовану на легалізацію виплати заробітної плати та недопущення випадків її виплати нижче законодавчо встановленого мінімального розміру.

      2.4. Враховуючи форму виплати орендної плати, здійснювати постійний контроль за правильністю нарахування та своєчасною сплатою до бюджету податку на доходи фізичних осіб за надані в оренду земельні частки (паї).

     2.5. Вжити заходів щодо забезпечення погашення заборгованості КП «Дитячий санаторій «Хрінники» перед районним бюджетом із сплати 30% орендної плати за оренду комунального майна спільної власності територіальних громад Демидівського району.

     2.6.  Вжити заходів для забезпечення сплати ПП «Демидівський консервний завод» податку на доходи фізичних осіб за місцем здійснення виробничої діяльності до бюджету Демидівського район.

     2.7. Вжити всіх невідкладних заходів, направлених на виявлення та ліквідацію схем мінімізації податкових зобов’язань.

     3.      Фінансовому управлінню райдержадміністрації:

      3.1. Посилити контроль  за недопущенням росту дебіторської та кредиторської  заборгованостей місцевого бюджету.

   3.2. Забезпечити цільове та у повному обсязі використання субвенцій, що виділяються з бюджетів вищого рівня.

   3.3  Посилити контроль за скороченням неефективних видатків, економним споживанням комунальних послуг і енергоносіів, та проведенням заходів  із оптимізації мережі та штатної чисельності           працівників бюджетної сфери.

   3.4  Забезпечити своєчасну виплату заробітної плати працівникам бюджетних установ, оплату за спожиті  енергоносії та комунальні послуги. Посилити контроль за недопущенням виникнення заборгованості з виплати  заробітної плати на підприємствах комунальної форми власності .

   4.  Управлінню Пенсійного фонду  в Демидівському районі, вжити дієвих заходів щодо  виконання завдань із наповнення  платежів  до бюджету Пенсійного фонду  та скорочення заборгованості суб’єктів господарювання перед фондом.          

   5. Управлінню соціального захисту населення райдержадміністрації:

   5.1. Забезпечити належну організацію прийому заяв та документів від громадян для призначення державних допомог, компенсацій та житлових субсидій за місцем проживання через уповноважених осіб в сільських  радах.

   5.2. Здійснювати контроль за своєчасним призначенням та виплатою  соціальних допомог, компенсацій  сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям та інвалідам.

    6. Державному адміністратору дозвільного центру райдержадміністрації забезпечити належне функціонування районного центру із видачі документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності.

                    7.  Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації:

                                                                  4

 7.1.  До 1 березня 2012 року забезпечити формування структури посівних площ ярих культур, зокрема передбачити збільшення площ вирощування пшениці, кукурудзи, сої, круп‘яних та овочевих культур.

   7.2. Вжити заходів щодо забезпечення своєчасної підготовки та проведення в оптимальні агротехнічні терміни комплексу весняно-польових робіт.

   7.3. Проаналізувати стан виконання програм розвитку агропромислового комплексу та вжити заходів щодо підвищення їх ефективності.

   7.4. Проводити моніторинг рівня закупівельних цін на тваринницьку продукцію та вживати заходів щодо недопущення безпідставного зниження закупівельних цін на молоко.

   7.5. Спільно з управлінням ветеринарної медицини у Демидівському районі вжити заходів щодо поліпшення функціонування молокоприймальних пунктів, зокрема забезпечення їх необхідним  обладнанням для охолодження молока та визначення його якісних показників, продовжувати роботу по нарощуванню молодняка великої рогатої худоби.

    7.6 Активізувати організаційну роботу щодо проведення сільгосппідприємствами у  повному обсязі розрахунків за оренду земельних та майнових паїв відповідно до укладених договорів.

    8.   Відділу Держземагенства у Демидівському  районі:                                                                                                                     

    8.1. Забезпечити проведення інвентаризації стану використання нерозподілених (невитребуваних) земельних часток (паїв).         

    8.2. Приведення розміру орендної плати за використання зазначених земельних ділянок у відповідність із рішенням обласної ради від 18.12.2009 №1437 „Про Тимчасове положення про надання в оренду нерозподілених
(невитребуваних) земельних часток (паїв), земельних ділянок для ведення сільськогосподарського виробництва, що входять до складу спадщини, яка може бути визнана відумерлою, та передачу в комунальну власність територіальної громади відумерлої спадщини”.

      8.3.    Провести  інвентаризацію договорів оренди земельних ділянок, що належать до державної і комунальної власності, та вжити  невідкладних заходів щодо приведення їх у відповідність із вимогами статті 288 Податкового кодексу України  в частині мінімального розміру орендної плати  за землю.

     9. Рекомендувати головам сільських та селищної рад району

     9.1 Провести інвентаризацію використання земельних ділянок без договірних відносин та  забезпечити укладання тимчасових угод на період реєстрації договорів оренди.

 Голові Демидівської селищної ради забезпечити виконання рішення Демидівської селищної ради від 22.11.2011р. №191 щодо встановлення  розміру орендної плати за земельну ділянку, на якій розміщене ВАТ «Демидівський консервний завод».

      10. Відділу освіти райдержадміністрації привести показники мережі закладів освіти та штатної чисельності у відповідність до обсягів наявних фінансових ресурсів.

                                                               

5

   11.  Відділу охорони здоров’я вжити заходи щодо підвищення рівня фінансової забезпеченості установи, а саме: продовжити роботу по упорядкуванню штатної чисельності і приведенню мережі ліжкового фонду до середньообласного показника, ефективного використання будівель центральної районної лікарні шляхом переведення стоматологічного відділення в один із загальних корпусів в результаті чого зменшити витрати на оплату комунальних послуг та енергоносіїв, вільні приміщення використовувати  на договірних засадах для наповнення спеціального фонду установи.

    12. Відділу культури та туризму райдержадміністрації:

    12.1. Підвищити частку батьківської плати у видатках на утримання школи естетичного виховання переглянувши її розмір.

    12.2. Активізувати роботу щодо надання закладами культури широкого спектру платних послуг, використання на орендних засадах приміщень будинків культури, клубів та поновлення ставок орендної плати за нерухоме майно.

    12.3. Забезпечити жорсткий контроль за відображенням у звітності достовірної інформації щодо бібліотечного фонду, кількості відвідувачів і книговидач по бібліотечній системі та привести у відповідність до цих показників фонд оплати праці бібліотечних працівників;

    12.4. Привести у відповідність до вимог діючого законодавства штатний розпис та мережу централізованої системи публічно-шкільних бібліотек.

    13.   Виконавцям про  хід виконання розпорядження  інформувати райдержадміністрацію до 20 квітня  2013 року.

    14. Визнати таким, що втратило чинність, розпорядження голови райдержадміністрації від 29.10.2012 № 189 „Про  організаційно-кадрове забезпечення повноважень органів  виконавчої влади щодо роботи галузей господарського комплексу району за січень-вересень 2012 року”.

     15. Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови та заступників голови райдержадміністрації відповідно до розподілу функціональних повноважень.

 

 

 

 

 

Голова адміністрації                                                                            В. Вінічук

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua