На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Розпорядження голови райдержадміністрації від 25 лютого 2013 року №36


 УКРАЇНА

ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА  ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної  державної адміністрації

 

                         

 

 25 лютого  2013  року

 

   №  36

Про  організацію  і проведення в 

Демидівському районі  призову громадян України 1988-1995 років народження   на строкову військову службу весною 2013 року

 

 

Відповідно до статті 27 Закону  України  “Про місцеві державні адміністрації”, статтей 15, 16, 38, 43 Закону України  “Про військовий обов’язок і військову службу”, розділу YІ Положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу та прийняття призовників на військову службу за контрактом, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 21.03.02  № 352, Указу Президента України від 09.11.2012 №635/2012 “Про строки проведення чергових призовів, чергові призови громадян України на строкову військову службу та звільнення в запас  військовослужбовців у 2013 році”, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 12.02.2013 № 78 “Про організацію проведення в області чергових призовів громадян України на строкову військову службу у 2013 році” та з метою забезпечення призову громадян України на строкову військову службу у квітні – травні  2013 року:

1. Організувати і провести  у лютому підготовчі заходи, а в квітні – травні 2013 року призов і відправку на строкову військову службу до лав Збройних Сил України та інших військових формувань України громадян України чоловічої статі, яким  до  дня  відправлення у військові частини виповнилося 18 років і які не мають права на відстрочку,  та громадян старшого призовного віку, що втратили право на відстрочку від призову на строкову військову службу.

 2. Затвердити:

- основний та резервний склад районної призовної комісії, згідно з додатком 1;

-  основний та резервний склад медичного персоналу з медичного огляду призовників, згідно з  додатком  2;

 - графік проходження       призовниками району медичного огляду під час весняного призиву 2013 року , згідно з додатком 3.

 3.   Призовну комісію провести з  1 квітня по 31 травня 2013 року в приміщенні клубу центральної районної лікарні згідно з  додатком 4.

          4. Виділення автотранспорту для доставки призовників на обласний збірний пункт проводити згідно з додатком  5.

 5. Голові Демидівської районної призовної комісії:  

 5.1. Організацію та керівництво роботою призовної комісії здійснювати згідно Закону України ”Про військовий обов’язок і військову службу”,  Постанови Кабінету Міністрів України  від 21.03.2002р. № 352.

 5.2. Провести інструкторсько – методичні заняття з членами призовної комісії, лікарями - спеціалістами, відповідальними за військовий облік.

 5.3. До початку  роботи районної  призовної комісії особисто перевірити стан кабінетів лікарів-спеціалістів, спроможність в них проведення медичного огляду призовників, стан кімнати засідання призовної комісії,  та їх відповідність вимогам наказу Міністра Оборони України від 14.08.2008  №402.

 5.4. Організувати урочисті заходи присвячені Дню призовника.

 6. Сільським та селищному головам:

 6.1. Забезпечити оповіщення та своєчасне прибуття призовників під керівництвом військового обліковця  для проходження медичного огляду та на засідання районної призовної комісії відповідно до визначених графіків.

 6.2. Забезпечити своєчасне оповіщення та прибуття призовників у райвійськкомат для відправки на обласний збірний пункт відповідно до повісток райвійськкомату.

  6.3. Сприяти в проведенні медичного обстеження призовників та вести контроль за його проходженням.

      7.  Головному лікарю центральної районної лікарні:

      7.1. Забезпечити призовну дільницю необхідним медико – санітарним майном, медичними інструментами та медикаментами для оснащення лікарських кабінетів.

      7.2. Організувати медичний огляд призовників.

      7.3. Забезпечити проведення всім особам призовного віку:

       - загального аналізу крові, загального аналізу сечі;

       - серологічного аналізу крові на антитіла до вірусу імунодефіциту людини (ВІЛ), антиген до вірусу гепатиту “В“ (HbsAg), антитіла до вірусу гепатиту “С“ (anti-HCV), реакцію мікропреципітації з кардіоліпіновим антигеном (RW);

       - визначення групи крові та резус-належності;

       - флюорографічного обстеження органів грудної клітини;

       - профілактичних щеплень відповідно до календаря профілактичних щеплень;

        - електрокардіографічного дослідження.   

    7.4. Надати до 1 березня 2013 року в районний військовий комісаріат списки призовників поставлених на диспансерний облік, амбулаторні картки та медичні документи, що характеризують стан здоров’я призовників (форма №025-ю, відомості про щеплення).

    7.5. Для стаціонарного обстеження призовників виділити в стаціонарному відділенні центральної районної лікарні 10 ліжко-місць.

    7.6. Під час проведення призову у триденний строк повідомляти районний військовий комісаріат про громадян призовного віку, які перебувають на стаціонарному лікуванні.

    7.7. У день відправки призовників на обласний збірний пункт забезпечити

їх  огляд  лікарями  терапевтом,   дерматологом   і   лікарем - членом   призовної  комісії.

           8.Військовому комісару Млинівського районного військового комісаріату:

          8.1. Організацію оповіщення громадян про призов на строкову військову службу і їх прибуття на призовну дільницю здійснювати через сільські ради району.

           8.2. До 1 березня 2013 року провести інструктивно-методичне заняття з сільськими головами, лікарями,  технічними працівниками та іншим   обслуговуючим персоналом, який залучається для роботи на призовній дільниці.

            8.3. До початку проведення призову  вивчити з членами призовної комісії чинне законодавство, накази і директиви Міністра Оборони України та начальника Генерального штабу - головнокомандувача Збройних Сил України з питань проведення чергового призову.

           8.4. Вносити пропозиції щодо винесення відповідного рішення по призовнику.

           8.5. Організовувати відправку  призначених в команди призовників на Рівненський обласний збірний пункт, згідно зі встановленими планом термінами.

9. Начальнику  Демидівського селищного відділення Млинівського  районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області:

9.1. Надсилати у двотижневий строк до районного військового комісаріату відомості про випадки  виявлення громадян, які не перебувають, проте повинні перебувати на військовому обліку, а також відомості про осіб, які отримали громадянство України і повинні бути взяті на військовий облік.

 9.2. Під час призову у семиденний строк повідомляти районний військовий комісаріат про призовників, щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство.

            9.3. Проводити розшук, затримання і доставку до районного військового комісаріату громадян, які ухиляються від виконання військового обов’язку.

             9.4. У дні відправки призовників на строкову військову службу забезпечити додержання громадського порядку на призовній дільниці, виділивши для чергування необхідну кількість працівників міліції та перевіряти списки призовників на відправку для виявлення призовників, щодо яких ведеться дізнання або досудове слідство.

10. Демидівському районному сектору управління Державної міграційної служби у Рівненській області здійснювати  реєстрацію за місцем проживання призовників лише у разі   наявності   в   їх   обліково-військових   документах  відміток Млинівського військового комісаріату про взяття на військовий облік або зняття з нього.

11. Відділам культури і туризму, у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації спланувати і спільно з Млинівським районним військовим комісаріатом та виконкомами сільських і селищної рад провести  в квітні 2013 року  в районі урочисті заходи присвячені Дню призовника.

           12. Військовому комісару Млинівського районного військового комісаріату про хід виконання розпорядження інформувати райдержадміністрацію до 1 червня 2013 року.

         12. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Ярош Л.Г.

 

 

 

 

 

 

Голова адміністрації

    В.Вінічук

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              

Додаток 1

до розпорядження голови

райдержадміністрації

25 лютого 2013 року № 36                                                

 

 

СКЛАД

районної призовної комісії

 

Ярош Людмила                           - заступник голови райдержадміністрації,

Григорівна                                    голова  комісії

                      

ЛуцюкБогдана                          - медсестра поліклініки центральної районної

Миколаївна                                  лікарні, секретар комісії

 

                 Члени  комісії:

 

 

Кононов Анатолій               - Млинівський районний військовий  комісар

Васильович

 

Михальчук Олександр                 - начальник Демидівського селищного відділення

Петрович                                     Млинівського районного відділу управління Міністерства внутрішніх справ України в Рівненській області             

 

ОжеховськийМихайло            - директор районного центру соціальних

Іванович                                       служб для сім’ї, дітей та молоді

 

ПанчукСвітлана                       - лікар, який організовує  роботу медичного                             

   Анатоліївна                        персоналу центральної районної лікарні для      медичного огляду   призовників

 

СмальВасиль                              - заступник начальника відділу освіти                          

Володимирович                          райдержадміністрації

 

 

                                                РЕЗЕРВНИЙ СКЛАД

                                      районної призовної комісії

 

Савич Наталія                        - заступник голови райдержадміністрації,

В’ячеславівна                             голова комісії

 

 

 

 

БакалейкоОльга                      - медсестра поліклініки центральної районної

Василівна                                  лікарні, секретар комісії   

 

 

                                                   Члени комісії:

 

БонякОлександр                       -  методист відділу освіти райдержадміністрації

Миколайович                                     

 

ВозюкОлександр             - головний спеціаліст Млинівського районного

Володимирович                              військового комісаріату

                  

ДубенськаСофія                     - лікар, який організовує  роботу медичного

Іванівна                                      персоналу центральної районної лікарні для

  медичного огляду призовників

                                 

Павлюк Іванна                            - провідний спеціаліст районного центру

Михайлівна                                соціальних служб для сім”ї, дітей та молоді 

 

ОпалькоОлександр                    - оперуповноважений кримінальної міліції у

Миколайович                             справах дітей Демидівського районного відділу

 управління Міністерства внутрішніх справ

                                                України в  Рівненській області

 

 

 

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                 Н.Савич                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

          

Додаток 2

до розпорядження голови

райдержадміністрації

25 лютого 2013 року № 36  

                                            

Склад

 лікарів-спеціалістів, що проводять медичний огляд призовників під час проведення призову

 

 

Домбровський Анатолій     - лікар – психіатр центральної районної лікарні

Сергійович

ДзядукВалентина             - лікар – ендокринолог центральної районної

Олександрівна                              лікарні

ДзядукПетро                             - лікар – терапевт підліткового кабінету        

    Максимович                              центральної районної лікарні     

Кондратюк Віктор              - лікар – травматолог центральної районної

Кузьмич                                      лікарні

Кондратюк Людмила                   - лікар – невропатолог центральної районної

Михайлівна                                  лікарні

Римар Жанна                            - лікар – дерматолог центральної районної

В’ячеславівна                               лікарні

ПанасюкМикола                        - лікар – хірург центральної районної лікарні

Гнатович

СтепаниденкоЛариса                 - завідуюча стоматологічним відділенням,

Паладіївна                                  лікар-стоматолог центральної районної лікарні

Чекан Ігор                                - лікар – отоларинголог центральної районної

Михайлович                               лікарні       

Чекан Наталія                          - лікар – офтальмолог центральної районної

Іванівна                                      лікарні

 

Резервний склад

 лікарів-спеціалістів, що проводять медичний огляд призовників під час проведення призову

 

Безугла Тамара                         - лікар загальної практики –сімейної медицини                                                 Борисівна                                    центральної районної лікарні

 

Домбровська Галина                   - лікар – стоматолог центральної районної лікарні

Володимирівна

 

 

 

ДубенськаСофія                        - лікар загальної практики – сімейної медицини         Іванівна                                       центральної районної лікарні

 

ЄвкевичСергій                          - лікар – хірург, травматолог центральної

Адамович                                     районної лікарні

 

ПанасюкНаталія                        - лікар – нарколог центральної районної лікарні

Василівна

 

ОвсійчукОксана                        - лікар – інфекціоніст центральної районної лікарні

Миколаївна

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                 Н.Савич                                                         

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    

Додаток 3

до розпорядження голови

райдержадміністрації

25 лютого 2013 року № 36                                               

 

ГРАФІК

проходження призовниками Демидівського району

медичного огляду під час весняного призову 2013 року

 

Дата

Сільська рада

Перша черга

1.                  

04.03.2013

Княгинин, Малеве, Вовковиї. Демидівка

2.                  

05.03.2013

Рогізне, Хрінники, Золочівка, Ільпибоки, Демидівка

3.                  

06.03.2013

Боремель, Вербень, Глибока Долина, Рудка, Демидівка

Друга черга

4.                  

18.03.2013

Княгинин, Малеве, Вовковиї

5.                  

19.03.2013

Рогізне, Хрінники, Золочівка, Ільпибоки

6.                  

20.03.2013

Боремель, Вербень, Глибока Долина, Рудка,

7.                  

21.03.2013

Демидівка

8.

28.03.,04.04.,

11.04.,18.04.,

25.04.,10.05.,

16.05.,23.05., 31.05.2013р.

 

 

резервні дні

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                 Н.Савич                                                          


 

 
Додаток 4

до розпорядження голови

райдержадміністрації

25 лютого 2013 року № 36                                              

 

ГРАФІК

проходження призовниками Демидівського району

призовної комісії під час весняного призову 2013 року

 

№№

Дата

Сільська рада

Перша черга

1.                  

02.04.2013

Княгинин, Малеве, Вовковиї

2.                  

09.04.2013

Рогізне, Хрінники, Золочівка, Ільпибоки

3.                  

16.04.2013

Боремель, Вербень, Глибока Долина, Рудка,

4.                  

23.04.2013

Демидівка

Друга черга

5.                   

07.05.2013

Княгинин, Малеве, Вовковиї

6.                   

14.05.2013

Рогізне, Хрінники, Золочівка, Ільпибоки

7.                   

21.05.2013

Боремель, Вербень, Глибока Долина, Рудка,

8.                   

28.05.2013

Демидівка

9.                   

05.04., 12.04., 19.04., 26.04., 03.05., 17.05., 31.05. 2013 р.

 резервні дні

 

 

 

Заступник голови

райдержадміністрації                                                                 Н.Савич                                                         

 

 

                                                                                 Додаток 5

до розпорядження голови

райдержадміністрації

25 лютого 2013 року № 36                                                

 

 

 

РОЗРАХУНОК

виділення автотранспорту

для доставки призовників на обласний збірний пункт

 

 

п/п

Найменування

Кількість відправок

Тип техніки

1

Відділ освіти райдержадміністрації

4

автобус

Всього:

4

автобус

 

 

 

 

 

 

     Заступник голови

   райдержадміністрації                                                                     Н.Савич                            

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                              
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua