На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 вересня 2019 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 


 

 

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

 

Piccy.info - Free Image Hosting
Демидівська РДА

http://i.piccy.info/a3/2018-09-03-11-26/i9-12594733/500x299-r/i.gif

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я голови районної державної адміністрації 03 вересня 2012 року №157


 

У К Р А Ї Н А

 ДЕМИДІВСЬКА  РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

РІВНЕНСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

голови районної державної адміністрації

                         

 03   вересня  2012 року                                                                        №157   

 

Про організацію роботи районного і  об’єктових

штабів реагування на надзвичайні ситуації

Відповідно до статті 18 Закону України “Про аварійно-рятувальні служби” та постанови Кабінету Міністрів України від 19.08.02 № 1201 “Про затвердження Положення про штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру” з метою вдосконалення роботи регіонального, місцевих і об’єктових  штабів реагування на надзвичайні ситуації:

1.   Затвердити положення про організацію роботи місцевого і об’єктових штабів реагування на надзвичайні ситуації.

2.   Начальником штабу призначити начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації.

3.   Склад штабу призначити з начальників штабів служб цивільного захисту  району, згідно з додатком  1.

4.   Оперативну групу штабу визначити з представників пожежно-рятувального поста, медичної служби, відділення міліції, служби зв’язку та оповіщення, згідно з додатком 2.

5.   Начальником оперативної групи штабу призначити начальника Першого пожежно-рятувального поста територіального управління МНС в області.

6.   Начальнику відділу з питань з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації,  сільським та селищному головам, керівникам підприємств, установ, організацій незалежно від форм власності і підпорядкування до 1 жовтня 2012 року внести відповідні зміни в організацію роботи об’єктових штабів реагування на надзвичайні ситуації.

7.   Контроль за виконанням розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Гусаревича М.А.

Голова  адміністрації                                                                             В.Вінічук

 

 ЗАТВЕРДЖЕНО

        Розпорядження голови

           Демидівської районної

           державної адміністрації

           03 вересня 2012 № 157

 

П О Л О Ж Е Н Н Я

про організацію роботи районного і об’єктових

штабів реагування на надзвичайні ситуації

 

1.   Це Положення визначає засади функціонування  районного, місцевих і об’єктових штабів реагування на надзвичайні ситуації (надалі – штабів).

Штаб з ліквідації надзвичайної ситуації (надалі – НС) є робочим органом ліквідації НС.

Залежно від рівня НС утворюється відповідно:

-      при виникненні НС загальнодержавного і регіонального рівня – районний та об’єктові штаби, які потрапили в зону дії НС;

-      при виникненні НС місцевого рівня – місцевий та об’єктові штаби, які потрапили в зону дії НС;

-      при виникненні НС об’єктового рівня – відповідний об’єктовий штаб.

2.        Штаб з ліквідації НС утворюється уповноваженим  керівником з ліквідації надзвичайної ситуації, призначеним відповідно до вимог статті       18 Закону України “Про аварійно-рятувальні служби”.

    До роботи в штабі залежно від рівня та характеру НС залучаються керівники аварійно-рятувальних служб та формувань, що беруть участь у ліквідації НС, представники відповідних регіональних і місцевих органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форм  власності і підпорядкування.

 Персональний склад штабів з ліквідації НС формується відповідно до  розпорядження голови облдержадміністрації від 28 травня 2001 року № 345 “Про створення регіонального міжвідомчого штабу з ліквідації надзвичайних ситуацій”, зареєстрованого в Рівненському обласному управлінні юстиції  30 травня 2001 року за  № 30/392, даного розпорядження голови райдержадміністрації та в наказах керівників підприємств, установ і організацій.

3.        У своїй діяльності штаб взаємодіє із спеціальною Урядовою, регіональною, місцевими і об’єктовими комісіями з ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

4.        Основним завданням штабів з ліквідації НС є безпосередня організація і координація аварійно-рятувальних робіт з ліквідації НС.

5.        Штаб з ліквідації НС відповідно до покладених на нього завдань:

-  визначає зону ураження НС, кількість і місця перебування людей, які потрапили в цю зону, організовує їх рятування і надання медичної допомоги;

-         збирає дані про обстановку в зоні НС;

-      визначає головний напрям ліквідації НС, приймає рішення щодо проведення аварійно-рятувальних робіт, захисту населення і територій від її наслідків, забезпечення життєдіяльності постраждалого населення;

-      розробляє оперативні плани ліквідації НС та її наслідків, зосереджує в районі НС необхідні сили і матеріально-технічні засоби та своєчасно вводить їх у дію;

-      визначає кількість і склад аварійно-рятувальних формувань, необхідних для ліквідації НС, порядок і терміни їх залучень відповідно до планів реагування  на НС та планів взаємодії;

-      здійснює керівництво роботами з ліквідації НС;

-      веде облік робіт, що були проведені аварійно-рятувальними службами та формуваннями під час ліквідації НС;

-      веде облік загиблих та постраждалих унаслідок НС;

-      здійснює інформування населення та прогноз розвитку НС, хід її ліквідації та правила поведінки в зоні НС;

-      веде оперативно-технічну документацію та складає звіт для подання органові, що призначив уповноваженого керівника з ліквідації НС.

6.        Під час ліквідації НС у підпорядкування уповноваженого керівника з ліквідації НС переходять усі аварійно-рятувальні служби та формування, що залучаються для ліквідації НС. Розпорядження уповноваженого керівника з ліквідації НС відповідно до законодавства є обов’язковим для виконання суб’єктами – учасниками ліквідації НС, а також громадянами, підприємствами, установами і організаціями, які знаходяться в зоні ураження НС, незалежно від форми власності і підпорядкування.

7.        Залежно від обстановки, що склалася в зоні НС, уповноважений керівник з ліквідації НС самостійно приймає рішення щодо:

-      проведення евакуаційних заходів, крім загальної або часткової евакуації населення;

-      зупинення діяльності об’єктів, що знаходяться в зоні НС, незалежно від форми власності і підпорядкування, обмеження доступу на територію цієї зони;

-      залучення у встановленому порядку до проведення аварійно-рятувальних формувань громадських організацій та окремих громадян за їх згодою, необхідних транспортних та інших технічних засобів підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності і підпорядкування, які знаходяться в зоні НС;

-      зупинення аварійно-рятувальних робіт у разі підвищення рівня загрози життю рятувальників та інших осіб, які беруть участь у ліквідації НС.

8.        Ніхто не має права втручатись  в діяльність штабу з ліквідації НС до відсторонення в установленому порядку уповноваженого керівника з ліквідації НС від виконання обов’язків та взяття на себе керівництва ліквідацією НС або призначення іншого уповноваженого керівника з ліквідації НС.

9.        Штаб з ліквідації НС забезпечується комплектом оперативно-технічної документації на електронних (паперових) носіях, засобами постійного зв’язку з відповідними центральними і місцевими органами виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями, які беруть участь у ліквідації НС.

10.    Під час ліквідації НС незалежно від її рівня штабом з ліквідації НС ведеться оперативно-технічна документація:

-         карта (схема) зони НС;

-         оперативний журнал з ліквідації НС;

-         оперативні плани ліквідації НС;

-         журнал обліку особового складу підрозділів аварійно-рятувальних служб (формувань) та інших осіб, залучених для ліквідації НС;

-         журнал обліку аналізів проб повітря, води та ґрунту, який ведеться у разі потреби, залежно від виду НС;

-         план матеріально-технічного забезпечення ліквідації НС, який ведеться у разі потреби.

11.    Після ліквідації надзвичайної ситуації працівники штабу з ліквідації НС систематизують документи, формуючи архівну справу у двох примірниках. Уповноважений керівник з ліквідації НС подає органу, що його призначив, звіт про прийняті рішення і стан справ під час ліквідації НС.

12.    За працівниками штабу з ліквідації НС на час виконання покладених на них обов’язків зберігається заробітна плата за основним місцем роботи.

13.    Матеріально-технічне забезпечення роботи штабу з ліквідації НС і його працівників здійснюється відповідно до законодавства.

 

 

 

 

Заступник голови

адміністрації                                                                    Н.Савич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                      Додаток 1

    до розпорядження голови

                                                                                           райдержадміністрації

                                                                                                                     03 вересня 2012 № 157

 

Склад

районного штабу реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру

 

Посади представників служб

Прізвище, ім’я, по батькові

представників служби

Тел. роб.

Мобільний тел.

Тел. чергового

 

1

Начальник штабу -начальник відділу з питань НС та ЦЗН

Бурець Василь Миколайович

6-20-94

0679587343

Черговий

6-14-35

 

 

Заступник начальника штабу з ліквідації НС – начальник чергової зміни

Палаєвський Володимир Михайлович

6-14-08

0961768879

Тел. оперативного 101,

 6-13-01

 

Хом’як Сергій Миколайович

6-24-58

0675885790

Черговий райдержадміністрації

6-14-35

 

Члени штабу

 

 

 

 

 

2

Енергетики і світломаскування

Муравчик Едуард Петрович

46-2-72

0987949164

Тел. диспетчера 46-0-60

 

3

Оповіщення і зв”язку

Колесник Олександр Анатолійович

6-24-02

0911145442

Тел. диспетчера

 6-10-00

 

4

Медична

Марчук Олександр Іванович

6-12-84

0978336846

Тел. диспетчера

 6-13-84

 

5

Охорони громадського порядку

Антонюк Віктор Леонідович

6-21-02

0984676417

Тел. оперативного 102

 

6

Гасіння пожеж та аварійно-рятувальних робіт

Ткачук Юрій Андрійович

6-16-01

0985837939

Тел. оперативного 101,

 6-13-01

 

7

Інженерно-технічна

Бродський Володимир Святославович

6-11-61

0503714440

Тел. диспетчера

 6-18-47

 

8

Комунально-технічна,

укрить та сховищ

Міщенко Микола Олександрович

6-11-92

0989500493

Тел. диспетчера

6-11-92

 

9

Газова служба

Скоморох Олександр Миколайович

6-24-42

0962775052

Тел. диспетчера 104

 

10

Захисту рослин і тварин

Шурин Володимир Ілліч

6-23-50

0979007429

Тел. диспетчера

 6-17-18

 

Заступник голови адміністрації                                                  Н.Савич

 

 Додаток 2

 до розпорядження голови

                                                                                 райдержадміністрації

                                                                                              03 вересня 2012 № 157

 

Склад

 мобільної оперативної групи районного штабу реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру району

 

 

 

Представники служби

 

 

Прізвище, ім»я, по-батькові

 

Тел. роб.

 

Тел. чергового

1

Начальник оперативної групи

Врочинський Віктор Володимирович

6-13-01

Тел. оперативного чергового 101

Члени оперативної групи штабу

2

Оповіщення і зв’язку

Король Євгеній Степанович

6-19-09

Тел. диспетчера

 6-10-00

3

Медична

Домбровський Анатолій Сергійович

6-12-80

Тел. диспетчера

 6-13-84, 103

4

Охорони громадського порядку

Воронко Василь Петрович

6-21-02

Тел. оперативного чергового 102

5

Газова служба

Шило Василь Григорович

6-10-16

Тел. диспетчера

104

 

 

 

 

Заступник голови

адміністрації                                                                    Н.Савич

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування

Лицензія Creative Commons

Весь контент доступний за

ліцензією Creative Commons

 Attribution 4.0 International license.

 

http://i.piccy.info/i9/a3a611658106e2cf8d2009ce55fb2344/1536133737/3956/1265109/fcb.pnghttp://i.piccy.info/i9/9e20078ec674f4e250088cb93f861f6d/1474557374/5327/873438/43.png 

http://i.piccy.info/i9/865b59e27c4ab2b624768993b0ec16f7/1521470965/17997/1200995/p_dtrymka_agrar_v.jpg

http://i.piccy.info/i9/6e249a829d5195bf05b41fa8102168b2/1479993050/27037/1093076/BPD.jpg

Енергоефективність 

http://i.piccy.info/i9/c4b9f45f44159dde3a71e6b4077422a5/1474467380/151222/1070329/3B1.png 

http://i.piccy.info/i9/c4717e24ada4cc7ec052cbad36d18448/1502357018/87844/1159358/banner_160x236_meet_your_child.jpg

http://i.piccy.info/i9/e84218c5ce02d1763309b70fb69e1e92/1503300762/92251/1159358/uamap.jpg

Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

Телефон довіри Рівненської облдержадміністрації

працює щоденно

з понеділка по п»ятницю (крім святкових, неробочих і вихідних днів) з 10.00 до 17.00 (обідня перерва з 13.00 до 14.00) за абонентським номером (0362) 695318.

http://i.piccy.info/i9/0a93f381118a6fa263e72eddfdafb4a3/1557993080/40483/1317273/Derzhavna_vykonavcha_sluzhba_Ukra_ny.png

Державна виконавча служба інформує

 
 
Карта протирадіаційних укриттів Демидівського району

 

http://i.piccy.info/i9/75e339b040d2e5224705684f2974badf/1499153296/14210/1159358/spfu.jpg

Інформація про об’єкти державної власності, які пропонуються регіональним відділенням ФДМУ по Рівненській області для передачі в оренду

http://www.spfu.gov.ua