На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 


    Герої не вмирають


 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 
 
 
 

 

 

 

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Новини
26 липня 2016

11 284 українські родини у червні цього року через Ощадбанк, Укргазбанк і Укрексімбанк, які реалізують Урядову програму з енергоефективності, так звані «теплі кредити», отримали від держави безповоротну грошову допомогу на проведення енергоефективних заходів на суму 92,49 мільйони гривень. Про це інформує Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


Детальнiше »
25 липня 2016
Новий навчальний рік розпочнеться з Першого уроку виховного спрямування.

 

 


Детальнiше »
22 липня 2016

21 липня, в залі засідань районної ради за участю керівника апарату райдержадміністрації Савич Н. В., відбулась нарада з керівниками та відповідальними працівниками за ведення військового обліку на підприємствах, установах та організаціях району.


Детальнiше »
21 липня 2016

Відповідно до наказу Міністерства юстиції України №1717/5 від 17 червня 2016 року «Про запровадження пілотного проекту у сфері державної реєстрації громадських формувань» відтепер функцію прийняття та видачі документів щодо державної реєстрації громадських формувань, як «фронт-офіси» - здійснюватимуть центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходяться за адресами:


Детальнiше »
21 липня 2016

Наказом Міністерства юстиції України №359/5 від 09.02.2016 затверджено Порядок державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, що не мають статусу юридичної особи (далі – Порядок), розділом III якого врегульовано особливості проведення державної реєстрації громадських формувань через фронт-офіси.

          


Детальнiше »
20 липня 2016

Коштів на допомогу при придбанні «негазових» котлів у держбюджеті ще достатньо –  понад 70 млн грн. Це означає, що близько 7 тисяч домогосподарств зможуть відмовитися від дорогого газу та встановити котли на альтернативних видах палива. Про це повідомляє Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.


Детальнiше »
17 липня 2016
Звернення Президента до Українського народу з нагоди річниці проголошення Декларації про державний суверенітет України
Детальнiше »
11 липня 2016

Відділ культури та  туризму Демидівської районної державної адміністрації  відповідно до статті 21 Закону України "Про культуру" та статті 24 Закону України "Про бібліотеки та бібліотечну справу" оголошує конкурс на посаду директора комунального закладу «Демидівська  централізована система публічно-шкільних бібліотек».

Вимоги до кандидатів: 


Детальнiше »
11 липня 2016

        На сьогодні  агроформування  району  приступили  до  збирання  ранніх    зернових  культур. Ранні ярі зернові  культури посіяні на площі 4113 га, в тому  числі  озимий ячмінь на площі 220 га, озима пшениця на площі 3292, ярий ячмінь на площі 368 га, овес на площі 118 га, горох на площі  40 га  та 75 га   викосуміш на зерно. Крім  того   до збирання  є ще 466 га  озимого  ріпаку.

         Ранні  ярі  зернові  культури  зібрано на площі 120 га (3% до плану), намолочено 460 тонн зерна при урожайності 38,3  ц/га.

 

 


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

         

 
Енергоефективність