ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 жовтня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

 

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 

 

 

 

Погода в Україні

 


   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Новини
1 жовтня 2014

Кожного року 1-го жовтня в Україні відзначається День людей похилого віку та День ветерана.

 

  Цей день є визначним і особливим, щоб кожна людина, кожен громадянин пам’ятав про свою історію, вшановував і надавав підтримку людям похилого віку, ветеранам, пенсіонерам, адже вони найбільше потребують нашої допомоги, нашої уваги.

 


Детальнiше »
1 жовтня 2014

30 вересня в райдержадміністрації  за участю першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Левшенюка та працівників відділів та служб райдержадміністрації проведено круглий стіл з нагоди Дня усиновлення та популяризації сімейних форм виховання серед населення району.


Детальнiше »
1 жовтня 2014

30 вересня у День святих Віри, Надії та Любові, а також їх матері Софії відзначається День усиновлення в Україні. Цей день є символом милосердя і добра по відношенню до дітей.

Доброта і любов – головне що ми повинні дарувати нашим дітям. Адже діти – це наша надія і наше майбутнє. Щоб ця надія здійснилася, ми , дорослі, повинні пам’ятати про свою відповідальність, піклуватися про кожну дитину, особливо про дітей які залишилися без батьківського піклування.


Детальнiше »
1 жовтня 2014

 «Світ – це книжка і той, хто не подорожує, читає лише одну сторінку» – так говорив Св. Августин. Дійсно, туризм на сьогоднішній день набуває шаленої популярності і не винятком є туризм в Будинку творчості школярів.  25 вересня на території закладу уже традиційно проводилося туристсько-спортивне свято приурочене до Міжнародного Дня туризму


Детальнiше »
1 жовтня 2014

30 вересня у райцентрі  відбулися урочисті заходи з нагоди  дня бібліотекаря за участю депутата Верховної Ради України Валентина Королюка, першого заступника голови Демидівської райдержадміністрації Богдана Левшенюка, керуючого справами Демидівської районної ради  Анатолія Бондара, бібліотечних працівників району.


Детальнiше »
30 вересня 2014

На  сьогодні  агроформування  району  завершили  збирання  картоплі. Картопля  зібрана  на площі 9 га,  накопано  164  тонни при урожайності  182 ц/га.  Цукровий  буряк  зібрано  на площі  250 га (76%  до  плану), накопано  10900 тонн цукросировини  при урожайності  436 ц/га. ,  а  також  господарства  району   приступили  до  збирання  кукурудзи на зерно  та  сої.  Соя  зібрана  на  площі  1312 га,  намолочено 1507 тонн зерна  при урожайності  11,5 ц/га. Кукурудза  на  зерно  зібрана  на  площі   92 га (2%  до  плану), намолочено  495 тонн зерна  при урожайності  53,8 ц/га.

            Під  урожай 2015  року  господарствами  району  посіяно 728 га  озимого ріпаку  та 1312 га  озимої  пшениці (54% до плану)

 


Детальнiше »
29 вересня 2014

У Рівненській області стартувала ІІІ-тя фаза Проекту ЄС/ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду». Тристоронню партнерську Угоду про офіційний її початок підписали в облдержадміністрації. Відтак, місцеві громади Рівненщини отримають на свій розвиток 500 тисяч доларів США, а впроваджуватиметься проект впродовж наступних чотирьох років.


Детальнiше »
29 вересня 2014
Президент України Петро Порошенко представив«Стратегію реформ-2020». «Мета наших амбітних реформ – досягти європейських стандартів життя і підготуватися до того, щоб у двадцятому році подати заявку на членство в ЄС», - заявив Глава держави.
Детальнiше »
29 вересня 2014

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек. Це свято свідчить про глибоку повагу народу до своєї духовної спадщини, освіти, науки і культури, а також про визнання історичної ролі бібліотеки в житті суспільства.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Оголошення

Увага!!!

З 29 липня координаційним центром

при Демидівській

райдержадміністрації проводиться

 збір гуманітарної допомоги для

військовослужбовців та добровольців,

 які беруть участь в антитерористичній

операції на Сході України.

Кожен бажаючий зможе допомогти армії,

принісши до пункт збору продукти, одяг,

спецзасоби. Інформацію про збір продукції для

військовослужбовців можна отримати за контактами

тел.6-14-35, 6-20-95, 0679587343, 0682417145.