ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 липня 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

 

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 

 

 

 

Погода в Україні

 


   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Новини
24 липня 2014

На виконання окремого доручення голови Держземагентства України від 01.07.2014 року №349/3-14-01 доручається органам місцевого самоврядування при зверненні військовослужбовців, з відповідним документом, що посвідчує участь в антитерористичній операції (посвідчення, довідка, наказ, тощо), надавати допомогу, у підборі та виділенні бажаних земельних ділянок вищезазначеним військовослужбовцям їз земель державної (комунальної) власності для будівництва і обслуговування жилого будинку господарських будівель і споруд, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва та індивідуального дачного будівництва.


Детальнiше »
24 липня 2014

             На сьогодні   в агроформуваннях   району      ранні  зернові   зібрано  на площі  472  га (15%  до  плану),  намолочено  1765 тонн збіжжя  при  урожайності  37,4 ц /га,  в  тому  числі    озимий    ячмінь  зібрано на площі  30 га (100%  до  плану), намолочено  90 тонн зерна  при урожайності  30,0 ц/га,  озима пшениця  зібрана  на площі  364 га (16% до плану) , намолочено  1348 тонн  зерна   при   урожайності  37,0 ц/га,  ярий  ячмінь    зібрано  на площі  78 га  (25%  до плану),  намолочено  327 тонн зерна  при  урожайності 42,0 ц/га.

             Озимий  ріпак    зібрано  на площі  767  га ( 83%  до  плану), намолочено 2139 тонн   зерна  при  урожайності 27,9 ц/га.


Детальнiше »
23 липня 2014

         23 липня  в залі засідань райдержадміністрації  під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Радченка, за участю голови районної ради Станіслава Грача, заступників голови райдержадміністрації, керівників окремих управлінь та відділів райдержаджміністрації, сільських та селищного голів, ЗМІ  проведено нараду .

         Обговорювалися наступні питання: про стан виконання дохідної частини місцевих бюджетів району за звітний період  2014 року; про організацію виконання заходів по проведенню часткової мобілізації в Демидівському районі; про залучення  в район інвестицій та підготовку інвестиційних пропозицій; про забезпечення пожежної безпеки під час збирання врожаю 2014 року.


Детальнiше »
21 липня 2014

До збору продуктів для жителів звільнених від терористів населених пунктів Донецької та Луганської областей долучилися товаровиробники, підприємці та прості  жителі району.

Спеціалісти управління агропромислового комплексу працювали  із агроформуваннями району.

Серед продуктів, які надали мешканці Демидівського  району: картопля, овочі, борошно, макарони, крупи, цукор, сало, сік. Всього господарствами надано благодійної допомоги, профінансовано  продукти харчування на суму 5 тис.грн. А долучилися до цієї акції Волинська переробна компанія, ФГ «Щедрість», ФГ «Русна», ФГ «Калина», ФГ «Барвінок», ФГ «Гарант», ПП «Оріон», Демидівський консервний завод, ТзОВ «Райзахід»,  ФГ «Надія», ФГ «Лан», ФГ «Генерал».

 

Робота з надання допомоги не припиняється.


Детальнiше »
21 липня 2014

18 липня  в приміщенні залу засідань Демидівської районної ради відбулася  чергова тридцять дев’ята сесія п’ятого скликання Демидівської районної ради під керівництвом голови районної ради Станіслава Грача за участю голови райдержадміністрації Сергія Радченка, депутатів районної ради (19 чол.), керівників відділів, управлінь райдержадміністрації, керівників комунальних підприємств. В ході засідання сесії Демидівської районної ради прийнято рішення з 19 питань організаційного, фінансового, соціального, господарського характеру, зокрема: про внесення змін до  районного бюджету  на 2014 рік; про хід виконання Регіональної програми розвитку земельних відносин на 2006 – 2015 роки; про  комунальне підприємство «Інфоком-Демидівка»; про   безхазяйний об’єкт незавершеного будівництва та інші. З ініціативи фракції «Свобода»  в райраді прийнято звернення депутатів райради до Верховної Ради України з вимогою вжити заходів для дострокового припинення повноважень парламенту VII скликання.


Детальнiше »
15 липня 2014

           Прийміть найщиріші вітання з нагоди професійного свята.

День бухгалтера відзначається для того, щоб підкреслити надзвичайно важливу роль вашої професії у сучасному суспільстві. Важко уявити собі галузь національної економіки де б не використовувалась ваша праця, ваш досвід та професійні знання.

         Від людей цієї відповідальної професії залежить злагоджена робота усіх сфер народного господарства краю. Адже саме вони забезпечують чіткий контроль фінансових потоків, своєчасність податкових платежів, заміряють фінансовий пульс регіону. Без належної роботи бухгалтерських служб неможливо забезпечити подальший розвиток економіки Демидівщини та держави загалом.

Шановні бухгалтери району прийміть щиру вдячність за щоденну сумлінну працю і вірність професійному обов’язку. Бажаю вам, вашим родинам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, невичерпних сил та наснаги.

 

Голова райдержадміністрації                                     

Сергій Радченко                                                             


Детальнiше »
15 липня 2014

14 липня під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Левшенюка проведено засідання районного штабу з питань соціального забезпечення громадян України, які переміщуються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції до Демидівського району.

Членам штабу доведено план заходів, пов'язаних із соціальним забезпеченням жителів тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції, які прибули на тимчасове перебування до Демидівського району

В ході засідання заступник начальника управління соціального захисту райдержадміністрації Інна Кондратюк повідомила присутніх членів районного штабу, що громадян, які переселилися до району з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції станом на 11.00 14.07.2014 року не зареєстровано.

       У разі появи подібних звернень головою штабу доручено організувати щоденне інформування районного штабу щодо наявної інформації про громадян України, які переселяються з тимчасово окупованої території та районів проведення антитерористичної операції  та забезпечити безумовне виконання плану заходів в частині надання всебічної допомоги даним громадянам України.

У разі прибуття даних осіб до нашого району необхідно інформувати районний штаб через районнийсектор Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Рівненській області за тел. 101.


Детальнiше »
14 липня 2014

 

Відділ Держземагентства у Демидівському районі Рівненської області повідомляє, що у 2014 році проведено поновлення нормативної грошової оцінки земель в межах населених пунктів на території Вербенської, Боремельської, Хрінницької сільських рад  для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок. Вищезазначена нормативна грошова оцінка вводиться в дію з 01.01.2015 року.


Детальнiше »
11 липня 2014

10 липня о 11 годині в рамках роботи «Обласного мобільного консультаційного пункту соціальної роботи» директором районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Михайлом Ожеховським спільно з головним спеціалістом обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Оленою Нікольченко, заступником начальника центру – начальником відділу профілактичної роботи та розслідуванння пожеж центру забезпечення діяльності головного управління ДСНС України у Рівненській області Романом Пелехом, директором Млинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ларисою Ковальчук, провідним спеціалістом Млинівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олександром Драченком з метою профілактики негативних явищ, вживання наркотичних засобів, психотропних речовин та популяризації здорового способу життя серед молодих людей, які проживають у сільській місцевості,  проведено зустріч із дітьми, які відпочивають в дитячому санаторії «Хрінники»


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація