ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 серпня 2015 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

 

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 

 

 

 

Погода в Україні

 


   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Новини
25 серпня 2015

 

23 серпня в смт.Демидівка  відбулися святкові заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня незалежності України за участю голови Демидівської  райдержадміністрації Сергія Радченка, голови Демидівської районної ради Станіслава Грача, Демидівського селищного голови Михайла Яремчука,  учасників бойових дій на сході України, представників підприємств, установ, організацій району, громадськості та ЗМІ.


Детальнiше »
20 серпня 2015

 Шановні  жителі Демидівщини !

Прийміть найсердечніші вітання з нагоди великого національного свята нашої державності – Дня Незалежності України! 
           Народ України святкує уже 24-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків - бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі. 
           Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості


Детальнiше »
13 серпня 2015

Для посилення співпраці з роботодавцями, в тому числі щодо виявлення потреб у робочій силі та можливості для безробітних побачити своїми очима весь виробничий процес, 12 серпня 2015 року Демидівський районний центр зайнятості провів День відкритих дверей на виробництві.


Детальнiше »
13 серпня 2015

12 серпня відбувся виїзд робочої групи «мобільного соціального офісу» до жителів с.Рудка.

Прийом громадян проводився в приміщенні сільської ради


Детальнiше »
11 серпня 2015

 

У зв’язку із внесенням змін до наказу Міністерства юстиції України від 07 липня 2015 року № 1159/5 «Про реалізацію пілотного проекту у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень щодо попередньої подачі заяв», з 01 серпня 2015 року в управліннях юстиції Рівненської області запроваджується пілотний проект у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно щодо попередньої подачі заяв на реєстрацію таких прав.


Детальнiше »
3 серпня 2015

04 червня цього року постановою Кабінету Міністрів України №389 було затверджено новий «Порядок надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї».

Досі пільги з оплати послуг за користування житлом, комунальних послуг, паливом, скрапленим газом, телефоном не залежали від середньомісячного сукупного доходу сім’ї осіб, які мають право на пільги згідно із законодавчими актами. Відтепер – залежать.


Детальнiше »
31 липня 2015

Президент підписав Закон № 615-VІІІ «Про внесення змін до Закону України «Про житлово-комунальні послуги» щодо належного соціально-економічного захисту учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей».


Детальнiше »
30 липня 2015

Впродовж минулого тижня в Україні прийнято 1310 рішень про виділення земельних ділянок учасникам АТО та родинам загиблих воїнів.

Найбільше, 520 рішень прийнято на Рівненщині. Також 328 рішень було прийнято у Львівській області, 146 у Житомирській, 88 у Дніпропетровській та 71 у Чернігівській областях.


Детальнiше »
30 липня 2015

Президент підписав Закон щодо оздоровлення дітей учасників бойових дій та дітей–переселенців. Закон був прийнятий Верховною Радою України 14 липня поточного року.

Документом врегульовується питання фінансування послуг з оздоровлення та відпочинку


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація