ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 листопада 2014 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

 

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 

 

 

 

Погода в Україні

 


   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Новини
31 жовтня 2014

Щиро вітаю  вас із професійним святом!

 

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує вашої допомоги.

На сьогодні соціальна робота стала частиною політики держави. До спеціалістів установ соціальної сфери висуваються дуже високі вимоги. І в чому б не полягала їх робота, основна мета їхньої діяльності – допомога людям. А головна риса характеру – людяність.

 Щиро вірю, що ваша працьовитість, компетентність і надалі будуть служити людям.

Бажаю вам творчого натхнення, здійснення всіх ваших задумів і мрій, щоб не вичерпалася ваша віра в щедрість людської душі, щоб вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання та спроможність бути корисними людям!

 

Голова райдержадміністрації                                                            

С.Радченко                                                                                            


Детальнiше »
30 жовтня 2014

29 жовтня відбулося засідання комісії з питань захисту прав дитини райдержадміністрації під керівництвом заступника голови комісії, першого заступника голови райдержадміністрації Богдана Левшенюка,  за участю членів комісії (11 чол),  кандидата в опікуни/піклувальники. Розглядалось питання про призначення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування.


Детальнiше »
28 жовтня 2014

Дорогі співвітчизники!

 

Рівно 70 років тому наші діди й прадіди звільнили Україну від фашистських загарбників.

Ще в березні 1939 року, коли до початку Другої світової війни залишалося півроку, наша країна однією з перших відчула подих кривавої трагедії. Героїчні захисники Карпатської України вступили у нерівний бій із окупаційними військами. І відтоді протягом шести довгих та неймовірно важких років Україна була ареною спочатку ігрищ двох тоталітарних режимів, а згодом – особливо запеклих та масштабних бойових дій.

 


Детальнiше »
28 жовтня 2014

28 жовтня  в смт. Демидівка  біля братської могили та пам»ятника  Невідомому солдату відбувся мітинг та покладання квітів з нагоди 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників за участю першого заступника голови  райдержадміністрації Богдана Левшенюка,  заступника голови районної ради Віктора Фещука, Демидівського селищного голови Михайла Яремчука, голови районної ветеранської організації Марії Фещук, працівників установ, організацій району, громадськості селища.  Перед присутніми виступив   заступник голови районної ради Віктор Фещук. Хвилиною мовчання вшановано пам»ять загиблих в роки  війни.


Детальнiше »
24 жовтня 2014

Автомобіліст – професія особлива, зі своїми традиціями. Це -- дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі, професіоналізму, таланту. Саме серед автомобілістів такі поняття, як взаємолопомога, честь й гордість за свою професію є фаховими.

Від Вашої майстерності та якості роботи дорожників, які забезпечують будівництво та ремонт доріг, залежить забезпечення потреб економіки, соціальної сфери, громадян. Автотранспортні шляхи є тими незамінними артеріями, що пов’язують наш край з іншими регіонами нашої держави та країнами – сусідами.

Дякую Вам за можливість долати величезні відстані, ставати ближчими один до одного.

Саме тому щиро бажаю всім працівникам автомобільного транспорту та дорожнього господарства щастя, добробуту, нових трудових здобутків, невичерпної енергії, міцного здоров’я, подальшої успішної та безаварійної роботи!

 

Голова райдержадміністрації                                                                   Сергій Радченко


Детальнiше »
24 жовтня 2014

26 жовтня 2014 року відбудуться позачергові вибори народних депутатів України.

Просимо Вас перевірити свої дані в Державному реєстрі виборців.

Для цього Ви можете зробити запит про своє включення/не включення до  Державного реєстру виборців після реєстрації у «Особистому кабінеті виборця».     Орієнтовно протягом 1 доби Ви отримаєте відомості щодо своїх даних у ДРВ  на електронну адресу, вказану при реєстрації.

Незалежно від місця перебування в день голосування Ви можете реалізувати своє право голосу, тимчасово змінивши місце голосування. Зміна місця голосування – механізм, який забезпечує голосування виборця не за його виборчою адресою (зареєстрованим місцем проживання), а за місцем його перебування у день виборів

Також, на офіційному веб-сайті Центральної виборчої комісіїhttp://cvk.gov.ua/ можна отримати інформацію про Державний реєстр виборців, діяльність органів ведення Реєстру, перелік виборчих округів та виборчих дільниць, виконання заходів з підготовки до позачергових виборів народних депутатів України 26 жовтня 2014 року та іншу цікаву і корисну інформацію.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Детальнiше »
22 жовтня 2014

21 жовтня    в залі засідань райдержадміністрації  під керівництвом голови райдержадміністрації Сергія Радченка, за участю голови районної ради Станіслава Грача, керівників окремих управлінь та відділів райдержадміністрації,сільських та селищного голів, представників районних ЗМІ  проведено нараду.

  Обговорювалися питання: про стан експлуатації лінії електропередачі та внутрішньо-будинкових електромереж та їх готовність до роботи в осінньо-зимовий період 2014-2015 року; про розчищення трас в охоронних лініях електропередач; про  стан виконання дохідної частини  місцевих бюджетів району за звітний період  2014 року та жовтень  місяць  зокрема; про стан виплати орендної плати за земельні частки (паї) на території Демидівського району;


Детальнiше »
20 жовтня 2014

19 жовтня  на Рівненщині стартував V сезон обласної спортивної гри "Сімейні перегони. Три покоління", особливістю якого цьогоріч є участь у спортивних змаганнях не тільки батьків та дітей, а й бабусь та дідусів. Цього року наш район приймав команд з Млиніщини, Радивилівщини, Дубенщини та міста Дубно. Спортивне свято відбулося на базі Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів – ліцей». 


Детальнiше »
18 жовтня 2014

       17 жовтня голова Рівненської  обласної ради    Михайло  Кирилов з робочим візитом відвідав Демидівський район.  В рамках візиту голова обласної ради спільно із головою Демидівської районної державної адміністрації Сергієм Радченко та  головою Демидівської районної ради Станіславом Грачем оглянули об’єкти соціальної сфери району, а саме: Демидівський НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», Малівську ЗОШ І-ІІІ ступенів, ознайомилися з процесом виробництва та перспективами розвитку ПП «ОЛДІ», відвідали Хрінницьку ГЕС,   КЗ «Санаторій «Хрінники», а також оглянули берег у с. Малеве, де на сьогодні  проводяться роботи по його укріпленні.


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Прес-служба 695-214, 695-314  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
Оголошення

Увага!!!

З 29 липня координаційним центром

при Демидівській

райдержадміністрації проводиться

 збір гуманітарної допомоги для

військовослужбовців та добровольців,

 які беруть участь в антитерористичній

операції на Сході України.

Кожен бажаючий зможе допомогти армії,

принісши до пункт збору продукти, одяг,

спецзасоби. Інформацію про збір продукції для

військовослужбовців можна отримати за контактами

тел.6-14-35, 6-20-95, 0679587343, 0682417145.