ДЕМИДІВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На головну Уряд УкраїниМапа сайту
 
 травня 2016 
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
 
Пошук
Розширений пошук»
 

 

 

 

Web сайт Державного реєстру виборців

Вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, обласних, районних, міських, районних у містах, сільських, селищних рад, сільських, селищних, міських голів та старост сіл, селищ

 Місцеві вибори
 25 жовтня
 2015 року

Офіційний сайт Головдержслужби

 

 

 
 
 
 

 

 

 

Погода в Україні

 

   MyCounter - Ваш счётчик 

 

Приміщення Демидівської РДА
Демидівська РДА

Новини
26 травня 2016

З 16 по 21 травня у Демидівському  НВК «ЗОШ І – ІІІ ступенів - ліцей» проходив тиждень іноземних мов. Учні 5 – 11 класів взяли участь у різноманітних заходах: радіопередачі на тему «Роль англійської мови в сучасному суспільстві», презентації на тему «Подорож англомовними країнами», конкурсі стінгазет «English in our life», фестивалі пісень та віршів англійською та французькою мовами, конкурсі  французьких страв «Особливості і традиції французької традиційної кухні».


Детальнiше »
25 травня 2016

24 травня Демидівським районним центром зайнятості проведено День учасника АТО за участю 17 учасників АТО та соціальних партнерів.

Зі вступним словом перед присутніми виступив директор центру зайнятості Михайло Фінюк,  який зазначив, що наше завдання – це дослухатись до проблем, які турбують учасників АТО,  їх сімей та допомогти у їх вирішенні.


Детальнiше »
25 травня 2016

24 травня  спеціалісти Демидівського районного центру зайнятості завітали із виїзною акцією до Боремельського НВК « ЗОШ І-ІІ ст.-колегіум»      з використанням мобільного центру профорієнтації. Учасники заходу – учні     5 та 8  класів.

          


Детальнiше »
25 травня 2016

25   травня в залі засідань районної ради  за участю депутата Верховної ради України Олександра Дехтярчука відбулося  засідання районної робочої групи з підготовки перспективного плану формування територій громад Демидівського району.

 

 Робочою групою розглядалося подання  Боремельського сільського голови про внесення змін до перспективного плану формування територій громад району.

 

 


Детальнiше »
25 травня 2016

20 травня   в Центральній районній бібліотеці   для учнів Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей»  проведено годину інформування «Європейський поступ України в ХХІ столітті».  З метою обговоренням питання діяльності центрів європейської інформації, що здійснюють інформування з європейської тематики в Україні, сприйняття Європи та європейців в Україні, формування позитивної думки учнів щодо євроінтеграційного курсу України, та ознайомлення із європейськими цінностями та

традиціями та європейським культурним надбанням .

   В ході заходу присутні переглянули відео презентацію «Крокуючи країнами Європи» , світлини визначних місць, пам’яток культури та архітектури.


Детальнiше »
24 травня 2016

 

З 4 по 20 травня в районі Демидівським Благочинням УПЦ КП проводився збір продуктів для воїнів, що захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення АТО. До збору продуктів  долучилися і парафіяни УПЦ, підприємці, всі небайдужі.


Детальнiше »
24 травня 2016

19-20 травня 2016 року Головним управлінням ДСНС України в Рівненській області проведено комплексну інспекторську перевірку реалізації державної політики у сфері цивільного захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій, стану  та організації роботи з питань пожежної та техногенної безпеки у Демидівському районі.

     


Детальнiше »
23 травня 2016

   20  травня  в районному будинку культури  відбувся  концерт до Дня Матері та сім»ї, підготовлений відділом культури та туризму, відділом освіти, молоді та спорту райдержадміністрації, службою у справах  дітей райдержадміністрації, районним центром соціальних служб для сім»ї, дітей та молоді .

 Зі святами привітали присутніх в залі голова райдержадміністрації Богдан Левшенюк, голова районної ради  Сергій Радченко .

В рамках заходу  призами райдержадміністрації нагороджено матерів-опікунів району, грамотами відділу освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації нагороджено батьків обдарованих дітей  району та наставників цих дітей.

 Після урочистостей відбувся святковий концерт, підготовлений  учнями та вителями  Демидівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ліцей», відділом культури та туризму райдержадміністрації, учнями та викладачами Демидівської школи мистецтв.


Детальнiше »
23 травня 2016

                Сільськогосподарські  підприємства   району   завершили  підживлення    озимих  на  зерно  та    проводять  посів    ярих  культур.

           На сьогодні  агроформуваннями  району   ярі  культури  посіяні  на площі 8200 га . В  тому  числі  ранні  ярі  зернові  посіяні  на площі 506 га . Цукровий  буряк  посіяно на площі  1116 га, що  становить 141% до плану. Згідно  планової  структури  посіву  найбільші  площі   посіву  займають  конкурентноспроможні  культури  такі, як  соя та кукурудза  на  зерно (77%  планової  структури). На сьогодні  соя  посіяна  на   площі  2722 га   та кукурудза  на  зерно на площі  2677га ,  та вперше    в  районі    розпочато  вирощування   соняшнику. На сьогодні    посіяно 840   га   (ТзОВ  «Волинь- агро» -190 га  та у ТзОВ «Агро-Захід» 650 га.)

    


Детальнiше »
Архів »
RSS 2.0
Фотогалерея : останні матеріали


Архів »
Реєстрація
Логін
Пароль
Реєстрація
Опитування
 


 
Запитання | Адміністратор
Інформаційний супровід: pressa1@rv.gov.ua Тех. підтримка: forweb@rv.gov.ua  ©  Рівненська обласна державна адміністрація
 

27 травня – свято останнього дзвоника у всіх загальноосвітніх закладах району.

            29 травня -    0 13.00 год в районному будинку культури - звіт дитячої школи мистецтв.

 В рамках заходу  нагородження переможців обласних конкурсів та вручення випускникам свідоцтв про закінчення позашкільного закладу.

         1 червня  – об 11.00 год біля районного будинку культури відбудеться  конкурсно-розважальна програма до дня захисту дітей, підготовлена службою у справах дітей райдержадміністрації спільно із районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, відділом культури та туризму райдержадміністрації, відділом освіти, молоді та спорту  райдержадміністрації,  першим державним пожежно-рятувальним постом ГУ ДСНС України в Рівненській області.

 Будуть проведені  ігрові та розважальні заходи, конкурси  із врученням подарунків дітям.